Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Justa225
Claudiie jak zbliżam się do męża to mam wrażenie ,że się mnie boi. I jak chce sie tylko przytulic to na stepie zaznaczam,że nie chce seksu tylko sie przytulić. :D czuje sie jaj jakaś gwałcicielka. Mój mąż śmieje się ,że jestem seksoholiczką... Agaaa133 Arina zawsze sprowadza nas do pionu piszac,że na objawy jeszcze za wczesnie. i kobieta ma racje ...:) Ja właśnie poczułam ból piersi i nie wiem czy to juz jakis objaw czy poprostu bola mnie bo notorycznie sie macam żeby sprawdzić czy poczuje jakis ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Claudiie jak zbliżam się do męża to mam wrażenie ,że się mnie boi. I jak chce sie tylko przytulic to na stepie zaznaczam,że nie chce seksu tylko sie przytulić. :D czuje sie jaj jakaś gwałcicielka. Mój mąż śmieje się ,że jestem seksoholiczką... Agaaa133 Arina zawsze sprowadza nas do pionu piszac,że na objawy jeszcze za wczesnie. i kobieta ma racje ...:) Ja właśnie poczułam ból piersi i nie wiem czy to juz jakis objaw czy poprostu bola mnie bo notorycznie sie macam żeby sprawdzić czy poczuje jakis ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) Podczytuję Was od początku powstania postu :) Dziś mój 16 dc, owulacja się kończy, niestety w tym miesiącu mogliśmy się starać tylko od 7 do 10 dc. Więc nie wiem czy z tego coś będzie. Ale dziś mnie od godziny 17 strasznie boli brzuch jak na okres, i nie wiem czy to coś znaczy, czy też mam problemy z żołądkiem. Byłam w ciąży już dwa razy, i chcemy trzecie dziecko :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine23
Fajnie się Was czyta dziewczyny. Jak czytam o tych poduszkach pod biodrami o tym, że przed przytuleniem do mężusia warto zaznaczyć, że nie oczekujemy sexu tym razem, o pretensjach jak nie chce sexu po pracy, o ciągłych myślach na temat dziecka itd to jakoś mi lżej, że nie jestem sama. Ja mam 23 lata, z teściami akurat nie mam problemu bo mieszkami sami, w sumie w bloku ale dobrze nam tutaj. Mamy w planach kiedyś dom ale nie chcemy całe życie spłacać kredytu więc póki co jest nam tak wygodnie. Oj dziewczyny też fiksuje. Nie macie pojęcia (a może akurat Wy staraczki jako jedyne macie) jak momentami jest ciężko wytrzymać samej ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 225- ja tez fiksuje i " świruje " , nie spr was do pionu hehe tylko sporo sie naczytałam i wiem ze owszem są wczesne objawy ciazy ale najwcześniej można cos odczuwać od zagnieżdżenia sie zarodka , a wiec jeśli doszło do owulacji to zagnieżdżenie występuje od 6 nawet do 12 dni w niektórych przypadkach ;) a wiec np robienie testu 6 dni po owulacji jest mylne bo zarodek moze zagnieździć sie dopiero np w 12 dniu. I ponoć z tego co piszą dopiero od tego czasu można odczuwać jakieś zmiany , ponoć podczas zagnieżdżenia tez boli podbrzusze i kłuje w jajniku. Duzo czytałam bo to temat jedyny w mojej głowie ale tez każda kobieta odczuwa inaczej. Ale wierze kochane ze nam sie uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
tymotyl, Madeleine23 Witajcie . milo,ze dołączyłyście. Przyda nam sie dodatkowe wsparcie w tych trudnych chwilach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się udzielałam w lipcówkach wcześniej jako gość b, ale jednak się nie udało. Test 3 dni przed okresem wyszedł pozytywnie, a okres się spóźnił 2 dni. Za szybka radość była z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam napisać wcześnie -" jeśli dojdzie do zapłodnienia ". Madeleine23- Hey :) ja tez w lipcoweczkach sie udzielam . A potem odkryłam ze są sierpniowe kobietki które sie starają i wspierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina tak sobie zazartowalam. :) mam nadzieje ,że cie nie uraziłam. Madeleine23, tymotyl kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffka
hejka witam się z nowymi dziewczynami :) co do wieku - ja mam 31 lat :) co do teściowej jest różnie, ale nie mieszkamy razem wiec tyle dobrze ;) dziewczyny co do tych dziwnych "objawów", to ja np. zamiast gazów, miałam prawie cały tydzien biegunke, a co jak co, ale ja to mam mega problem z wyproznianiem... ale dla mnie to nie objaw, w zasadzie dziwne to było... no i dalej mam śluz, ale już nie płodny? bo kurde skąd? wkładki musze wymieniac, hmm. z podbrzuszem sie uciszyło, a miałam takie pobolewanie jak na okres. nie pisze wam tego że się wkrecam, tylko z tego co obserwuje swoj organizm.... trzymam kciuki za wszytskie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no cos Ty ! Wiem ze nic złego na mysli nie miałaś przeciez :* ale cZasem ktoś nas do pionu tez musi postawić hehe. Dobrze ze jest takie forum " koło wsparcia " , a w sumie przypadkiem sie tu sie znalazłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Hej dziołchy oczko.gif u mnie 24 dc usmiech.gif przytulanko było 10 i 9 dni temu ... czyli 15-16 dc - ogromna ochota na sex ... 17 dc - prawdopodobnie miałam owulacje, strasznie mnie kuł jajnik z lewej.śluz. Cykl ... rozregulowany strasznie po dawce hormonów w sierpniu ...(cykl wrzesien 36 dni, cykl październik 38 dni) (kalendarzyk wskazuje mi owulacje na wczoraj i cykl 36 dni- jednak nim się raczej nie kieruje)W sumie juz nie wiem co myśleć ... (przedtem- normalnie cykl trwał 30-31 dni, gdyby miał wrocic do normy to okres za tydzien) Dziś bolało mnie podbrzusze, troche zamulona jestem,bez mocy, i to cholerne odbijanie !!! Dajcie znac co myślicie, mogło się udać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny nie obraźcie sie ale śmiesznie się was czyta :) Ja juz to przechodziłam więc może dlatego nie świruje tak bardzo i moge was zapewnić ze 6 dni po owulacji wasz organizm zachowuje sie tak samo jak miesiac czy 4 miesiace temu tylko wtedy nie zwracałyście na to uwagi :) Ja mogę wam powiedzieć jakie były moje typowe objawy ciążowe w sumie w 3 ciążach po 8-10 dniu od owulacji: -uderzenia gorąca (zalewałam sie potem w styczniu) -uczucie mokrości (biegałam co chwile do wc zeby sprawdzić czy to nie okres) -senność i rozdrażnienie (czekałam na męża w oknie jak stęsknione dziecko, bo jak tylko przekraczał próg domu to wręczałam mu wtedy jeszcze 20 miesieczne dziecko i szłam spac) -nie mogłam myć zębów, myłam nad wanna "w razie czego" -kłucie w pachwinach, ciągneło mnie bardzo -ból jakby okresowy (w 1 ciązy do 5mc brałam nospe bo tak mnie bolało) - od 2 mc do porodu zgaga!!!!! 7 miesiecy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Tak bym chciała żeby nam wszystkim się udało..... Janka55 Witamy. Janka trzeba być dobrej mysli. Każda trzyma za każda kciuki więc taka ilość kciuków na pewno zdziała cuda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
dzięki <3 a co sądzicie o moim przypadku :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę testować koło 28. A z objawami jest różnie. W pierwszej ciąży pierwszym objawem był brak miesiączki, nic kompletnie mnie nie bolało do 3 trymestru, gdzie pojawiła się zgaga. A w drugiej już tydzień przed okresem musiałam nospę na noc brać, bo tak mnie podbrzusze bolało. Więc myślę, że w tej sprawie każdy ma inaczej, I nie ma co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
nikt się specjalnie nie skupił na moim problemiku :p Może jeszcze ktoś rzuci okiem ;) Nie ma tu nikogo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk00
Tymotyl, mamy podobnie :) u mnie 14 dc i starania byly przed owulacja bo maz wyjezdza wiecvtez troche zaczelam miec watpliwosci czy "wstrzelilismy sie" w odpowiedni moment... a testowac powinnam 29 jesli @ nie przyjdzie wiec jestesmy na podobnym "etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Janka oczywiście ze mogli sie udać. Mogę zapytać dlaczego brałaś hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Panika, tabletka "po". Aż głupio mi o tym mówić. Teraz nie staliśmy się specjalnie, przez ten rozregulowany cykl, pogłubiłam się. A z partnerem widzimy sie tylko w weekendy ze wzg na jego pracę w delegacji, chyba stąd nas tak poniosło...Wiem, nieodpowiedzialne... Teraz po prostu dojrzałam do decyzji, że nic juz nie wezmę, chce być odpowiedzialna poza tym bardzo się kochamy. Bedziemy się cieszyć z aniołka gdbyby tam był w srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów, to jeszcze napiszę tylko, że same sobie najlepiej potrafimy coś wmówić, jeżeli bardzo tego chcemy :) W tamtym miesiącu dałabym sobie rękę uciąć, że jestem w ciąży, bo cycki bolą, bo większe, a tu żyłką wyszła, i w dodatku sutki się powiększyły. A i nawet z tą drugą kreską, którą wtedy widziałam, to teraz nie jestem pewna czy tam coś było, czy tylko ja chciałam by było. Ale tak samo dziewczyny będziemy mieć przez całą ciążę. I końcówka będzie najgorsza. Zobaczycie, że przy każdym małym skurczu będziecie się zastanawiać czy to już to, a przy większych upławach będziemy się doszukiwać sączenia wód płodowych. Takie już jesteśmy :) Dobranoc Wam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam ciężki wieczor .. Jutro opisze dalej moje odczucia i odp na wasze posty , póki co jestem z teściem w szpitalu.. Bolało go ok 5 dni temu strasznie w klatce , dzis był na ukg i ekg okazało sie ze przeszedł zawał ..:( nie widząc o tym ..! Jestem z nim tu sama bo maz w pracy a teściowa tez zle sie czuje , muszę godz poczekać na wynik ale prawdopodobnie do zabrza go wezmą i jeszcze tam muszę z nim jechac , a tak mnie dalej to podbrzusze boli :/ odezwę sie jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
będzie dobrze skoro jest już pod opieką medyczną ! nie martw się na zapas ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Ludzie nie znają objawów zawału, i czesto nie wiedzą, że już go przeszli, albo właśnie przechodzą, najczęciej jest uczucie jakby przeżarcia, troche brak logiki, niepokój, przeczuwa się coś niedobrego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Airina trzymaj sie i staraj nie nie denerwować. Teściowi to nie pomoże a tobie może zaszkodzić. Napewno z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
Justa 225 A Ty na jakim etapie jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa225
Dzis mam 22 dc... Testuje 26 . Czyli za 10 dni. Kupa czasu nie wiem jak to wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
sorry ze tak późno odpisuje, o to w sumie podobnie do mnie ! ja dziś mam 24 dc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka55
kiedy miałaś owu ? ;) i kiedy poszliście na całego ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Janka jaki jest Twój wiek? :P Dziewczyny a mnie coś pobolewa brzuch. Cała drogę do domu płakałam i krzyczałam do Boga "dlaczego Boże mi to robisz?!" ... może to głupie... ale pomogło mi. Dziewczyna ode mnie z pracy dostała umowę pod firmę na czas nieokreślony... A przypominam, że nic nie umie!!!! :/. Wiecznie tylko na faje chodzi.... a tu człowiek 3,5 roku robi i dostaje śmieciówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×