Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gościu byc może szyjka ci się skrocila. Dobrze ze to juz 35t Agnieszka a ile twoja szyjka wynosiła? Moja niby ogólnie sprezysta i w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, nie jestem pewna czy nie mam jakiejs infekcji bo mam dziwny sluz. nie boli ani nie piecze ale troche mnie niepokoi. w przyszly piatek mam wizyte, myslicie ze mozna z tym spokojnie do tego czasu poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie nie wiecie na ile przed porodem opada brzuch? Wczoraj mnie trochę dół brzucha bolał i ciągnęło mnie w pachwinach. A dziś rano wstałam i się zorientowałam ze mam brzuch dużo niżej. Czy to normalne? Czy powód do niepokoju Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Hej dziewczyny jestem po usg. Szyjka wydłużyła się do 4 cm, z tym że jest miękka. Synuś 1300 g waży więc malutko jak na 31 tydzień, lekarka mówiła że to jest norma ale na dwa tygodnie mniej. Z racji tego że przepływy w normie i z córką było podobnie że mieliśmy tydzień dwa różnicy to mam się nie przejmować, po prostu będzie drobny. Za ok miesiąc mam powtórzyć usg by sprawdzić wagę maluszka. Lili brzuch opada na ok miesiąc przed porodem. No i teraz się zastanawiam czy pare kompletów na 50 cm sobie nie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a ile corka miała dlugosci? Tu jedna dziewczyna jest z niska waga dziecka. Od ostatniego usg nic nie przybralo i jeszcze wyszlo ze żołądek strasznie ma maly!. Lili może nie ma co się stresować bo to jeszcze nic chyba nie oznacza szczególnie ze masz wyjątkowo duży brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak waga dziecka jest zbyt niska alb nie daj boze nie zmienia się od ostatniego badania to raczej powod do niepokoju:( lozysko mogło się zestarzeć albo się odkleja i nie odzywia dziecka tak jak powinno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga najwazniejsze ze przybiera na wadze, skoro lekarz mowi ze to normalne to moze faktycznie nie ma czym sie martwic. A pamietasz ile cora wazyla w podobnym czasie? ja dzis kupilam sobie klapki pod prysznic, podklady popordowe i kilka rzeczy w aptece dla noworodka. Dziewczyny te podklady to do szpitala, a potem w domu tez sie ich uzywa?bo nie wiem ile tego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka te podklady poporodowe (takie gigant podpaski) uzywasz wedle potrzeby. Raczej przez poerwszych kilka dni, kazda ma inaczej to jak z okresem, ja uzywalam przez jakies 5-6dni potem takie grube podpaski. Caly ten czas bylam w szpitalu bo niestety maly mial zoltaczke. Potem po powrocie do domu przeszlam na normale podpaski (czyli gdzies po 9dniach). Ja mialam dzis umowiona sesje ale deszcze spadl i wszystko przelozone na jutro. A juz kwiaty na wianek sobie kupilam, dobrze, ze nie zaczelam go jeszcze robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a to byc moze te 3 paczki mi stracza :) pakowalyscie wszystko do torby czy potem Wam maz dowozil?bo ja tak mysle, ze wezme paczke tych podkladow, a potem zalezy od tego ile zostane to maz mi przywiezie. Z innymi rzeczami chyba tez tak trzeba zrobic bo inaczej to ciezko sie spakowac. Radosna we Wroclawiu nie pada. a moze do wieczora sie wypogodzi?czy sesja definitywnie przelozona? nawet jakbys dzisiaj zrobila wianek to wloz go do lodowki i do jutra wytrzyma :) kupilam dzisiaj spiochy w smyku, bo w tym next sie chyba nie doczekam rozmiarowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna sesje robisz w plenerze czy w studio? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
glupie pytanie, dopiero jak napisalam to pomyslalam ze logiczne ze na dworze skoro deszcz Ci przeszkodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka jakby co to te podklady tez daja w szpitalu. Ja mialam jedno opakowanie a reszte maz dowiozl. Przydaly sie jeszcze przed porodem jak mi wody odeszly to musialam w drodze do szpitala sobie zainstalowac, bo sie lalo ze mnie. Sama sobie odpowiedzialas, ze sesja w plenerze. Przelozona na jutro. Wiec i wianek bede jutro robic, ciekawe czy mi sie uda. Jantez musze do smyka i na tesco podjechac pajacykow pokupowac. Zrobilam zakupy dla malej w reserved bo teraz sa te kupony na -40% na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wiem ze ma miesiąc przed porodem ale to i tak za wcześnie. Przecież mam termin na 2 sierpnia. Będę w czwartek to zapytam lekarki czy aby na pewno ok Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Usg córki mam z 29 tygodnia, więc niewiele mi pomoże porównanie. Przez miesiąc dzidziuś przybrał na wadze około 400g . Więc rośnie i to najważniejsze. Teraz wybieram się na usg 4d. Chcemy mieć zdjęcie z brzuszka na pamiątkę. Za ok miesiąc zrobimy to i wagę poznamy i może uda się zmierzyć długość, bo dziś tak się ułożył że się nie dało wszystkiego dobrze obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej :) Ale fajna pogoda znowu sie robi. Dziewczyny kupilyscie juz koszule do szpitala? Ja wlasnie szukam. Jakos czuje, ze w czarnej d... z przygotowaniami jestem. Wczoraj bylam na sesji. Wybiegalam sie 1,5godz po krzakach. Mam nadzieje, ze zdjecia beda przyzwoite. Zawsze to jakas pamiatka. Zaluje, ze w pierwszej ciazy sobie takiej profesjonalnej sesji nie zrobilam... Trzeba lapac chwile, bo ten czas juz sie nigdy nie powtorzy, a w ciazy jestesmy raz moze dwa razy w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz jestem 4 raz, zdjęć nie robię, nie mam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Witajcie dziewczyny po weekendzie. Czy u Was wydzielina też jest w większych ilościach? Przepraszam za niedyskretne pytanie ale na początku ciąży miałam infekcje i ta wydzielina była w takich grudkach. Teraz mam momentami wzmożone uplawy ale w białym kolorze i bez grudek i martwi mnie czy to normalne czy powinnam się niepokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Monika u mnie tez wiecej wydzieliny. Pytalam lekarza mowil, ze to normalne. Ja juz mam stresa przed wtorkowa wizyta. Dalej kompletuje wyprawke. Dobrze, ze mam juz ta sesje za soba, bo coraz mniej mi sie chce ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pisalam tutaj na poczatku tematu..czy zagladaja tu jeszcze zalozycielka postu i inne mamy z poczatkowych stron chcialabym wiedziec co slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U mnie brzuch też już coraz wiekszy i coraz trudniej o podstawowe czynności typu zginanie, zapinanie sandalow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jest tu jakaś przyszła mama z ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny Tez czuje ze jestem gdzieś z przygotowaniami zwłaszcza jeśli chodzi o torbę do szpitala. Ale najważniejsze że mam już ją wyciągnięta i zaczęłam pakowanie. Musze jeszcze parę rzeczy sobie dokupić. Monia u mnie brzuszek coraz niżej wiec tez ciężko się poruszać, ale lepiej się oddycha. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja jakos w ogole nie czuje jeszcze presji ze juz trzeba pakowac torbe :) mysle ze jak zrobie to miesiac przed porodem to w zupelnosci wystarczy. nie mam jeszcze nawet miejsca na lozeczko, ale w koncu to jeszcze dwa tygodnie. ogolnie to ze mnie niezla panikara jest ale tym razem jestem jakos spokojna, w sumie 2 miesiace to jeszcze sporo czasu tym bardziej ze jestem na l4 wiec mam wolne cale dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
*dwa miesiace a nie tygodnie :) dziewczyny jakie kupujecie foteliki, ze stalazem czy bez? lepiej jest miec ten stelaz czy to niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Lilli szybka jestes z tym pakowaniem torby. Serio. Nawet ja co mam duze prawdopodobienstwo wczesniejszego porodu bede sie pakowac na miesiac przed terminem. Monika chyba mowisz o bazie do fotelika? Ja nie mialam przy pierwszym dziecku, ale jakos mi to nie przeszkadzalo. Fotelik latwo sie zapinal, ale nie jezdzilam tez duzo samochodem, raczej wszedzie spacer z wozkiem. Teraz sie zastanawiam, bo bede syna codziennie odbierac z przedszkola i musze tam autem dojechac napewno z mala, i nie wiem czy mi nie bedzie wygodniej z baza, zeby szybciej ja wpinac. Ja jutro wizyta i wazenie i mnie i malej. Juz mam mega stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×