Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość RZSowa
Co do koszul to u mnie były dwie.i to takie przed porodem. Tydzień leżałam i czekałam aż mała zechce do nas dołączyć. Do porodu dostałam szpitalną i po porodzie też miałam szpitalne. W środę prawdopodobnie będę mieć blokadę do stawów. Boże żeby mi to pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a to nawet nie wiem czy u mnie w szpitalu daja koszule, chyba nie, wiec dokupie jeszcze jedna. narazie mam 3, w razie czego dam mezowi do wyprania. Rzsowa to bede trzymac kciuki zeby pomoglo! dziewczyny tez tak latacie co chwile do toalety na kilka kropelek? wiem, ze teraz czeste wizyty w toalecie to normalne, ale ja nie moge sie za bardzo wysikac, chodze co chwile bo czuje ze musze ale doslownie na kilka kropelek. zaczynam podejrzewac ze moze cos z moim pecherzem. dzis w ogole cos mnie brzuch na dole pobolewa caly dzien i taki spiety jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka_ja poprzednio mialam trzy - jedna na porod i do wyrzucenia po, dwie na pobyt. Szukaj raczej ciemnych, bo jednak mozn******ardzo ubrudzic krwia. Pierwszego mam synka Adasia, a teraz bedzie Zosia (taki zestaw dzieci od A do Z) :) Wlasnie z mezem gadalam co musimy kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia u mnie z sikaniem jest tak samo. Mały połaskocze po pęcherzu i trzeba lecieć do toilet. A tam kap kap kap. Ostatnio jak robiłam siku na badanie to na dwa razy musiałam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Niestety z sikaniem tak samo. Wkrótce mam egzaminy jeden dwie godziny i drugi i już się boję jak te dwie godziny bez siku wytrzymam. Córka dziś 5.20 wstała. Jestem już wypompowana a tylko obiad zrobiłam. Mąż dziś w pracy. 10 mam usg z pomiarem szyjki. Mam nadzieję że bardziej się już nie skróciła i się jeszcze nie otwiera. Mam takie głupie albo i nie głupie przeczucie że synek urodzi się wcześniej. A zwłaszcza od momentu jak mi w szpitalu powiedzieli że mam bardzo nisko brzuch, tak jak by opadnięty. A przecież brzuch opada max miesiąc przed porodem. Zaczęłam pakować torbę do szpitala. Znalazłam laktator bo może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Agnieszka no z tym brzuchem tak mowia, choc mnie przy poerwszej ciazy nic nie opadl a dziecko mialo glowe praktycznie na wylocie. Teraz tez na usg glowa w szyjke walia. Ja usg mam 14 czerwca z wazeniem dziecka. Czekawe czy szyjke te bedzie mi pod usg sprawdzal. Wspolczuje wam dziewczyny, moje to juz takie duze dziecko, samo sie soba zajmuje. Jak wolne mamy to caly dzien z dzieciakami pod blokiem biega, tylko na picie i jedzenie przychodzi do domu. Codziennie czynnosci sam wykonuje. Teraz to doceniam, ze taki samodzielny. Choc szkoda,ze tak szybko przestal czerpac przyjemnosc z przebywania z rodzicami. Myslalam ze tak jak bedzie mial z 14-15 lat to nastapi a on ma niecale 6. Pewnie tez i kontaktu z siostra nie bedzie mial takiego jak wasze dzieciaki bo duza roznica wieku. Pewnych rzeczy sie nie wybiera a kazda roznica wieku na swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Agnieszka mój brzuch od poczatku rósł na dole. Kilka niezależnych osób powiedziało mi ze jest on bardzo nisko. A w piątek lekarz powiedział ze główka jest już bardzo nisko. A wielkością i ułożeniem to na 34 tydzień wygląda a nie na 31. Radosna moja córka prawie 6 lat ale jeszcze jej nie puszczam pod blok. Zawsze idzie ze mną albo z tatą. I tak koczujemy z nią na placu. Może gdyby ten plac był przed naszym blokiem to inna sprawa ale mamy plac blok dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna myslalam ze druga cora, cos mi sie pomylilo. To będzie parka, fantastycznie. Nie martw sie na zapas,6 lat to nie jest az taka duza roznica, znam kilka przypadkow gdzie roznica wieku to okolo 10 lat i strasze rodzenstwo swietnie zajmuje sie mlodszym :) nawet lepiej sie dogaduja i nie kloca jak te w podobnym wieku :) to mnie uspokoilyscie troche tym sikaniem, moze ten bol brzucha na dole tez jest spowodowany tym ze się dzisiaj tam polozyl i uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego nie przeczytałam ale jutro nadrobię! No jak.mnie nadal dopochwowo to kazał zakaszleć i nie wiem o co chodziło pewnie cos z szyjka. Dzis Malo lezalam. Q samochodzie z 4 h spędziłam i tyle samo albo więcej przy stole i myślałam ze brzuch mi pęknie taki napięty byl. Zaś w kroczu mnie szczyka. Eadosna czemu masz ten peser? Tez skracala ci sie szyjka? Mój maly ma albo alergie albo jakies zapalenie blon śluzowych bo tak nosa trze i kicha i oczy trze . Mój m pójdzie z nim do lekarza a mnie teściu zawiezie. Ja jeszcze nie rozstawala. Sie z synkiem na tyle i nie wiem jak to zniosę ja i on. Bede tęsknić i plakac chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Musia trzymaj się tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Dziewczyny! Nie było mnie jeden dzień i proszę tyle zaległości ;-) Muusia wszystko w porządku ze starszym dzieckiem? Co do prac domowych to się nie przejmuj ważne ze mąż chce coś zrobić. U nas to od dawna mąż robi większość prac domowych i się nie przejmuje ze ja inaczej bym coś zrobiła.Ważne że ma chęć i się stara a ja to bardzo doceniam.Bo inny chłop miałby to gdzieś.. Rzsowa tez jestem blada ale się trochę boje opalać,bardziej w cieniu siedzę. Choć nie ukrywam ze marzą mi się wakacje na plaży :-D Jak tam blokada pomogła? Monika900 jaki wózek kupujecie? My wybraliśmy szary.Fajnie się prezentuje. Gość Agnieszka u mnie też brzuszek bardzo nisko i do tego bardzo duży.Nikt mi nie wierzy we termin mam na 2 sierpnia.Zobaczymy kiedy się będzie maleństwo chciało z nami przywitać ;-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki żeby wam zdrowie dopisało!! Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili wybraliśmy mutsy evo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lily jak Twoja dzidzia będzie się nazywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny wózek. Jak urodzi się dziewczynka tak jak mówią badania to będzie Zuzia. Ale w rezerwie mamy imię dla chłopca Jasiu. A twoje dziecko? Bardzo jestem ciekawa czy się sprawdzi i będzie dziewczynka.Znajoma miała mieć chłopca przez całą ciążę a urodziła się dziewczynka. :-D To dopiero psikus ;-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hey Rzszowa zdrówka! Oby ci pomogło! Ja mam 5 latka i doceniam jego samodzielność, czeka na braciszka i się cieszy choc chyba nie zdaje sobie sparawy że pierwszy rok raczej się z nim nie pobawi ;P Moj synus jeżdzi do dzidków na wakacje nawet na 2 tyg, nie mam problemu z rozstawaniem sie a on też jest bardzo taki ze odnajduje sie w kazdej sytuacji :) no pewny siebie chcialam napisać :) Dostalismy od znajomych fotelik i tak rozglądam się za wózkiem.. Otulaczek dzis w dd tvn pokazywali wreszcie wiem o co dokładnie chodzi, muszę też to koniecznie kupić. W weekend z racji wolnego wraz z mężem robiliśmy dobre jedzonko, sprzatalismy dom, zakupy i łażenie po sklepach, fajnie! czasem brzuchol to taki się mi twardy robi wlasnie jak się wypina także to normalne. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outa oglądałam ten materiał o otulaczach i powiem Ci ze nie do końca jestem przekonana. Może kupie ale najpierw sprawdzę jak to jest bez niego. Jak tak piszecie dziewczyny o tym ze starsze dzieci dają wam w kość.To się zastanawiam czy to dobry pomysł żeby mieć dzieci z małą różnicą wieku.Bo tak myśleliśmy z mężem oczywiście jeżeli zdania nie zmienię po porodzie ;-) A teraz to już sama nie wiem... Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na oddziale na tej samej sali co w pierwszej. Z małym ok byl u lekarza i ma przejść do końca tyg.. Jak ja bez mojego synusia wytrzymam:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia będzie dobrze trzymam kciuki! Szybko ci ten czas zleci zobaczysz. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia trzymaj sie i dawaj znac co i jak. Sierpniowa zniknela i nic nie pisze :( Ja dzis wlasnie otulaczek babmusowy i podusie z La millou zamowilam. Ciekawe czy sie mezowi spodoba. Wieczorem kolejne zakupy przez neta zrobie. Maz tez mi tu wyszukuje niektore rzecyz tez dla mnie. Chce zebysmy jedna paczka wszystko zamowili. A ja strasznie niezdecydowana jestem. Nie wiem czego ile na jaki rozmiar kupic itp. Przy pierwszym bylam zdecydowanie lepiej zorganizowana. Lilli kazda roznica wieku ma swoje plusy i minusy. Moim zdaniem tak 3 lata to jest idealnie. Ale coz zycie inaczej wybralo. Teraz tez sie ciesze i to jeszcze bardziej, ze znowu bede mogla takiego dzidziuska tulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Outa dzieki za zdrówko przyda się. Lili blokadę mam mieć dopiero w środę a dziś zaczęłam krio. Powiem wam ze nóżka zaraz po krio fajnie, nie bolała ale po czasie jak sie ogrzała to ból wrócił. Też bym chciała na necie coś kupić. Ale jakoś nieprzekonana jestem. Wrzucajcie linki jak coś kupicie i jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
cześć dziewczyny dawno tu nie pisałam ten czas tak leci że cały czas odkładam skompletowanie wyprawki :) co do różnicy wiekowej między dzieci warto się zastanowić ja będę miała różnice równe 2 lata i tak to mało bo 2 latka jest jeszcze małą nie rozumie że np będzie miała rodzeństwo a dotego jest zazdrosna o mnie no i przechodzi taki bunt teraz . A jak u was samopoczucie? moja mała tak się rozpycha w brzuchu :) ostatnio oglądałam wózek warty uwagi zajmujący mało miejsca i nie drogi z gondoli robi się spacerówkę i za 1100 nówka na allegro 3 w 1 ostatnio miałam go okazje obejrzeć bo jedna pani ma taki nazywa się compass model a marka caratero super przy córce miałam z tako ale tako dosyć ciężkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to tam kupuje często na internecie.Nawet dziś przyszły mi worki próżniowe, rewelacyjne są do przechowywania ubrań.A mam już tyle tych ubranek kupionych ze nie mam gdzie trzymać :-D Tez myśleliśmy o różnicy 2 lat, ale już sama nie wiem.Zobaczymy co czas przyniesie,czy nasze pierwsze maleństwo będzie grzeczne ;-) Tako faktycznie ciężkie są, my mamy barlette i jestem zadowolona. Mało tego mój mąż nie chciał wózka schować tak bardzo mu się spodobał. :-D Szkoda tylko że gondola nie składa się na płasko ale to też jakoś mi nie przeszkadza założę worki i damy na strych jak nie będzie potrzebna.Zależało mi przede wszystkim na dobrej amortyzacji a ten ma i to podwójną. Ale każdy dobiera wedle potrzeb. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lily u mnie ma byc chlopiec, Leon. Jasiu tez bardzo mi sie podoba ale niestety maz nie podziela mojego upodobania. Radosna co zamowilas z la milou?jaki wzor? mi sie podoba ta muslinowa pieluszka w pandy. Albo najbardziej ten motyw z refniferami ale tak mysle ze to nie na lato i kupie jesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka kupilam otulaczek bambusowybi podusie takiego motylka we wzor family. Do tego chce dokupic kocyk color stories rozowy lub mietowy (wlasnie nie moge sie zdecydowac). Zapewne tez dokupie torbe z tej kolekcji (w sensie z la millou)bo specjanie nie bralam tej do wozka z mutsy. Jeszcze mi sie otulaczek z poofi wzor kameleony podoba i takie serca turkusowe z Pinknomore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
cudne rzeczy teraz sa, ja mam narazie jeden kocyk, dokupie chyba drugi ale nie z la milou. upatrzylam takie dwa: http://pl.dawanda.com/product/100842411-komplet-do-wozka-75x100kocyk-minky-poduszka http://pl.dawanda.com/product/101110787-komplet-do-wozka-75x100kocyk-minky-poduszka nie moge sie zdecydowac ktory a torbe tez bym chciala z la milou dokupic, a nie typowa do wozka. tyle ze tez wzor w reniferki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka z tych co wrzucilas to decydowanie ten w misie. Superasny. Ja tez z minky raczej nie z la millou, tylko wlasnie na dawanda tez upatrzylam. Robie wlasnie na szydelku przytulanke myszke dla malej :) a niech ma od mamusi i chyba taka osmiorniczke zrobie co wczesniaczkom daja zeby zapaly za macki jak za pepowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×