Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość monika900
a co do fotelikow?jakie polecacie dziewczyny? bedziecie kupowac wozek wczesniej, czy dopiero odbierzecie i zaplacicie jak się dziecko urodzi? dopadl mnie stres ze jeszcze tyle rzeczy do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ucięło mi wczorajszego posta. Pisałam o bólu brzucha jaki miałam cały dzień. W jednym miejscu po prawej stronie z 10 cm od pępka. Tylko nie byl to ból w środku brzucha tylko płytko pod skora a nawet określiłabym to bólem skóry. Czytałam na necie i jest wiele takich zapytań . I niby to jest bol rosnącej skóry. Wczoraj to nawet bolało mnie jak dotykałam w tym miejscu brzucha. Tak jakbym miała tam bolącego siniaka. Dziś też mnie bolało ale juz nie przy dotykaniu. Na forach dziewczyny piszą o tym bólu jak o bolu przy poparzeniach i coś w tym jest. Czy wy też odczuwacie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika my z 3 tyg przed terminem kupowaliśmy i byl to wózek.na zamówienie wiec potem miałam stresa ze nie będzie na czas. Ale wiadomo ze najważniejsi fotelik na wyjście. Ja mam po synku. Razem z wózkiem byl. Dzień miałam średni. Jutro oisze co mi sie przytrafilo. Mój maly usnal po 22 i mam.dosc. Nogi to mnie tak bola! Tak mi jakby nabrzmialy. Ide się kąpać. Rzodowa mnie tak.w ten sposób nie boli. Ale jak czasami mój się uprze na raczki to czuje klucie w pochwie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
musia u nas w jednym skepie trzeba czekac kolo miesiaca, a w inym 3 dni. Dalej nie wybralismy, ciagle myslimy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Ja znowu padnieta. I potluklam dzis wazon w kwiaciarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej laseczki :) I ja sie melduje. Odpoczywam ostatnio wiecej , bo jakies nie bardzo sie czula. Brzuch sie spinal jak tylko wstawalam, teraz juz lepiej jak 3 dni odpoczywalam. U mnie ruszyly przygotowania. Maz kupil bujaczek, materacyk i wozek (juz stoi w domu). Na dzien matki tez dostalam rzeczy dla malej. W sumie nawet za dwa miesiace dziecko moze byc juz z nami. Teraz biore sie za drobniejsze jak kocyki, otulaczki itp. Moniczka my kupilimy pure fog. Roznia sie materialem. Nomad jest taki bardziej szorstki (jak widzialas na zywo to wiesz) taki chropowaty. Pure fog jest taki przyjemny i duzo bardziej miekkie (a zgodnie z zapewnieniami tez nieprzemakalny) bo w dotyku taki troche jak bawelna grubsza. Fotelik mamy od znajomych be safe easy go. Jesli szukasz bezpiecznego fotelika poszukaj na necie testow ADAC tam masz przyznane oceny. Ten besafe ponoc teraz jeden z lepszych, do niego mozna baze dokupic na ktorej potem tez kolejny fotelik zamontujesz. Duzo osob kupuje tez maxi cosi. Zedycydowanie gorsze sa te dedykowne mutsy (maja gorsze oceny i nie sa tak bezpieczne). Wiem jeszcze ze z cybexa jest jakos wysoko oceniany. Jutro zaczynam 30tydzien. Jak ten czas zlecial. Chcialabym, zeby ten okres trwal wiecznie. W tym tyg pierwszy raz snila mi sie corcia i to mnie chyba nakrecilo zeby juz zaczac przygotowania. Jakby nagle dziecko dalo mi znac "mamo szykuj sie na mnie" bo tak wszystko odkladalam. W koncu poczulam, ze ona jest taka realna. W ciazy z synem juz w 9 tyg mi sie snil wlasnie ze syn i ze Adas bedzie mial na imie. Sierpniowa jestes tu czasem? Jak twoja dieta? Ja sie trzymam na maksa. Na wadze ciezko cos stwierdzic bo raz tak raz tak pokazuje. Wachania w granicach kg wlasnie mysle, ze to woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
No radosna to widzę ze na całego juz wszystko robisz. Ja jakos jeszcze czekam Ubranek.nie kupuje na razie nic! Może jakiś kocyk na lato jedynie. Jaki wy polecacie. I jakos kocyk do spania chyba ze bede przykrywać becikiem po synku. No ale trzeba troche tych wszystkich drobnych akcesoriów. Kupic i dla siebie i dla dzidziusia. Ale to przez allegro kupie jednego dnia i juz. Prac tez jeszcze nie piorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia no ja musze bo prawie nic nie mam. Po synku juz nie trzymalam, wszystko wydalam w zeszlym roku, bo doszlam do wniosku, ze po 5 latach moda sie i tak zmienila i wiele rzeczy juz bym nie zalozyla drugiemu dziecku i ze jak cos to kupie nowe. Z wiekszych rzeczy tylko lozeczko i kosz mojzesza zostalo nam po synku, wanienke od znajomych bierzemy. Pytalam tu kolezanki co ma roczna coreczke i tez akurat na lato rodzila jakie kocyki to mowi ze najlepsze otulinki bambusowe takie 120x120 . Mowi ze do dzis uzywa, ze warto bylo kupic. Na dzien mamy wlasnie jedena otulinke bambusowa dostalam i taki kocyk bambusowy tkany. Napewno cos jeszcze kupie jakis kocyk z Minky. Ubranek narazie zadnych nie mam, tez mam od kolezanki dostac. Ale cos sama tez musze kupic. Co innego jak ktos ma cokolwiek po straszym dziecku. Dla mnie to czysta przyjemnosc kupowanie dla dziecka, cala ciaze duzo pieniedzy odkladalam bo i tak dla mnie nie bylo sensu za duzo kupowac i teraz moge zaszalec dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Radosna mi tez kilo dni temu śnił mały a raczej jego raczka która wypchnął z brzucha. Tak jakby chciał juz wyjść. Pisałam wam o bólu brzucha ale na necie czytałam ze to może być bol rozciągającej sie skory wiec sie ta bardzo nie przejmowałam. Ale bol trwał trzy dni wiec zadzwoniłam do gina Aten na urlopie :( odpisał mi ze nie powinno być to nic poważnego. Wczoraj cały dzień leżałam i bólu nie było. Dziś jestem w pracy i już mnie boli. Jeszcze poniedziałek i wtorek o wolne. I już planuje zakupy wyprawkowe i przemeblowanie w domu. A dziś mam ortopedę. Mam nadzieje ze mi pomoże i będę jako tako funkcjonować. Czy któraś z was zamawiala na necie legginsy ciążowe i może polecić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Radosna na brzuszek ładny. 7 tyg różnicy a wyglądają podobnie no może ten dzisiejszy jakby większy ale może to wina innego wykadrowania. Ogólnie bardzo ładny brzuszek i figura. Ja po wizycie u ortopedy. 210 zl w plecy bo nie był w stanie mi pomóc. Pogada z ginekologami i w przyszłym tygodniu da mi znać czy może mi wstrzyknąć sterydy w stawy. A inne dziewczyny? Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Wycięło mi posta:(. Dziś rano trochę plamiłam i już przerażona że znów szpital jechałam na ip. Okazało się że to z nadżerki i że było tego niewiele to po usg puścili mnie do domu. Czy wasze dzieciaczki ułożyły się już główkowo czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moja na ostatnim usg byla główka w dol. Sierpniowa gdzie jesteś? Outa ty się obrazilas? To chyba nie przez tych troli? Ide w środę do swojego gina a 10 na to usg dokladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak się dzis czujecie? Jak te glrsce dni znosicie? Ja od czwartku jestem u rodziców. A może wszystkie wrzucimy linki z fotami brzuszków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cisza. Martwię sie o sierpniowa bo rak długo nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
W ogóle uszczupliło sie nam grono przyszłych mam. Muusia pomysł ze zdjęciami fajny. W moim przypadku musze rozpracować jak się je tu wrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej dziewczyny No cisza to jakas ostatnio. Chyba wszystkie szykuja wyprawki. Ja nawet dobrze w te upaly, w domu narazie mam przyjemna temperature, a wychodzic i tak mi zbytnio nie wolno. W weekend troche odpuscilam z dieta, narazie wg mojej wagi w tydzien przybylo mi 200gram. Mam nadzieje, ze teraz tez nie bedzie wiecej. Tak dziewczyny wrzucajcie brzuchy. Mozna wrzucic przez stronke zapodaj.pl tam wrzucasz zdjecie z telefonu/kompa i kopiujesz do niego link i wklejasz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
witajcie dziewczyny, wracam po kilku dniach nieobecnoscni:) Radosna to Ty juz nieźle przygotowana jestes! my chyba kupimy mutsy evo, model o rok starszy. Wspominalam Ci ze w tym Igo jest dla mnie za wysoko raczka i mimo tego, ze szalenie mi się podoba, duzo bardziej niz evo to chyba postawie na praktycznosc bo jak ja potem będę prowadzic ten wozek. odnosnie okrycia dla dziecka to ja tez kupilam malemu to muslinowe pieluszki, sa super, wiec mysle ze się przydadza. Ja zamawialam na dawada.pl - duzy wybor :) moj synus ulozony od polowy ciazy glowa do dolu, zobaczymy czy tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Dziewczyny ma ktoras z was pessar zalozony? Ja mam dziwne uczucie, ze on czasem jest wyzej czasem nizej. Dzis to w ogole jakby mi sie mial zsunac, mozliwe to? Czuje go bo codzinnie sobie apkikuje luteine dopochowo. Mialam isc oddac ksiazke do biblioteki ale teraz to sie boje dzis chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka my oboje z mezem wysocy jestesmy to dla nas idealnie taki wozek. Evo moglismy kiec od znajomych ale oni wlasnie oboje duzo nizsi to im evo byl wygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna to fajnie bo ten Igo jest ładniejszy. Mi się wydaje taki bardziej zgrabny no i to połączenie kolorow jest genialne :) ja dzisiaj ide na zajecia 'aktywny porod', maja to byc jakies zajecia z oddychania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny jestescie umowione na badanie przeplywow w III trymestrze?będziecie robic czy Wy juz moze po? mi tych wazniejszych badan nie robi moja lekarka (polowkowe, prenatalne i teraz to w 3 trymestrze) tylko kieruje mnie do innego lekarza. Tylko wprowadzila mnie w blad bo powiedziala ze w 34 tygodniu, a to ponac trzeba do 32 tygodnia zrobic. W takich momentach watpie czy dobra ta moja ginekolozka skoro podaje takie informacje… w kazdym razie udalo mi sie umowic na przyszly tydzien poprosze przy okazji lekarza moze zrobic jakies zdjecie 3d/4d bo w sumie mam tylko jedno takie zdjecie twarzy dzidziusia z polowkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Radosna poczytaj na necie czy można tak odczuwać krążek. Monia ja mam III USG w piatek. Twoja lekarka widocznie nie ma dobrego sprzętu skoro zleca to badanie innym. Zdjęcia lekarz drukuje mi na każdej wizycie. Na moja prośbę. A któraś z was niw kupuje wózka bo ma po starszym dziecku? Bo juz sama nie wiem czy kupować czy wykorzystać stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Hej dziewczyny! Mam nadzieję, że u Was wszystko ok. Byłam tydzień w szpitalu, ogólnie nie był to zbyt miły pobyt. Obecnie szukam lekarza, który złożyłby mi pessar bo grozi mi wcześniejszy poród. Na mojej gin bardzo się zawiodłam, póki z ciążą było ok to była fajna, a jak się zaczęły kłopoty to zero pomocy i współczucia, generalnie olewka. Każdy dzień póki co to dla mnie niewiadoma czy przypadkiem zaraz nie trafię na porodówkę, każde ukłucie czy napięcie brzucha wywołuje u mnie panikę, ale myślę, że nie ja jedna mam tak w mojej sytuacji bo każda by panikowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa a no nie ma takiego sprzetu i nie ma certyfikatow takich jak niekotrzy lekarze do wykonywania tych badan. dobrze ze chociaz otwarcie sie do tego przyznaje. zdjecia tez mi daje ale to nie to samo co 3d/4d. to ktore dostalam na badaniu polowkowym bardzo dobrze pokazuje buzke przodek, widac nosek, usta i zamkniete oczka i wlasnie takie jeszcze raz chcialabym dostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja ide na przeplywy 10 czerwca a 1 do swojego Gina Dzis robiłam badania mam Malo żelaza 43 a norma od 60 i plytek krwi mam 123 a norma od 140 Zobaczymy co lekarz powie To w tym wozku nie ma regulowanej raczki? To co to za wynalazek? Sierpniowa no to szukaj szybko tego lekarza bo po co masz zyc w strachu! Szczerze to sama się boje o swoja szyjkę Ciągle czuje takie parcie na krocze nie wiem czy to przez siku czy cos gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia jest regulowana raczka, regulacja jest gora-dol, ale nawet jak jest ustawione najnizej to dla mnie wysoka. ja musze miec taka regulacje gdzie raczka jest lamana, ze mozna pod roznym katem ustawic i ten drugi model tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Heeej ja bylam na wakacjach więc tydzień sie obijałam. Dużo autem jeździłam i miałam dość powoli siedzenia. Wszystko ok, odespałam we własnym łóżku i mogę działać. Miewam też takie bóle skóry albo twardniejący brzuch. Wizytę mam w czwartek. Ubranka mam sprzed 5 lat i nie uważam żeby moda się zmieniła. Zresztą nie patrzę na to. Mam trochę też nowych ciuszków body z krótkim i pajacyki cienkie. Kupiłam kosmetyki- polecam bapathen smoczki jakies flanelowe pieluszki podkłady do przewijania bo typowego przewijaka nie chce. Brakuje mi jeszcze w tym pokoju sofy do karmienia i wlaśnie przewijania więc musimy cos wybrać bo też od ręki nie dostaniesz co chcesz. No i kupiłam se mopa hahah Mały harcuje i życ nie daje. Czasem mam wrażenie że mało śpi, ciągle mnie szturcha i się wypycha. Brakuje mi wózka.. Widzę że u was też zakupy na tapecie choć jak ktoś pisał nie pamietam ze ciuchów jeszcze nie ma to ma spora odwagę ;) To trzeba jeszcze poprac i poprasować.. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×