Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Outa ale przecieciez nie bedzie nikt pral 10 tygodni przed porodem. Ja jeszcze czekam na to usg ważne Może w czerwcu to juz ta wyprawke zacznę ogarniać. Miewacie zgagę? I duszności jak lwzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok 10 tyg przed nie, ale tak z 7-8 trzeba się szykować nigdy nie wiadomo kiedy maluszek wyjdzie.. Ja mam juz 31t a czas leci jak szalony. Muszę zakupić proszek dla niemowląt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kochane ja miałam dziś ostatni dzień w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Musia ja mam zgage i to bardzo często, meczy mnie nieziemsko. RZSowa to super, ja jestem na l4 od dwoch tygodni, to odpoczywamy teraz razem! :) co do wyprawki i ciuchow to ja mam troche ciuszkow ale glownie na krotki rekaw, zabralam sie ostatnio za wypruwanie metek i od razu dziure zrobilam. tak sa wszyte ze ciezko sie ich pozbyc musze dokupic jakies spiochy ale ciezko znaleźć jakies w miare ladne. nie lubie takich slodkich rzeczy, osobiscie bardzo mi sie podoba dla niemowlakow kolekcja w kappahl. Tak sobie mysle ze jest jeszcze troche czasu wiec na pewno cos sie trafi, na sile nie bede teraz kupowac. U mnie wlasnie po deszczu, bardzo przyjemna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kurczę wcięło mi prawie całego posta. Jedno zdanie zostało. Pisałam ze chyba juz nie ma tu pracujących przyszłych mam. Wszystkie zaczynamy szykować wyprawke. Outa a ty gdzie jeździłaś? Czy któraś pisała tu o tym że silny ból różnego pochodzenia może przyczynić sie do skracania szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej Sierpniowa pisz co ci tam w szpitalu wyszlo? Jaka masz ta szyjke krotka, ze lekarka nie chce c***essara zalozyc?? Nie rozumiem takiego podejscia. Czytalam, ze niektore dziewczyn same pessar w medycznym kupuja i tylko lekarz im zaklada. Ja bylam w szpitalu na dyzurze u mojego gina na zalozeniu, nic nie placilam. Nie stresuj sie tak mocno, wszystkie widze mamy schizy czy cos wczesniej sie nie zacznie. Ja wozki po dziecku sprzdawalam na biezaco jak tylko konczylismy uzytkowanie. Nie zaluje bo teraz moglam nowy kupic. A z tamtych udalo mi sie odzyskac 2/3 wylozonych pieniedzy. Ciuszki tez wydalam dla mnie 6 lat to duza roznica w ubraniach np spodnie dla chlopca byly takie szerokie teraz wszystko zwezane. Moniczka tak masz racje ze w kapphal super na niwa kolekcja. W moim miescie niestety nie ma stoiska z noworodkowymi :( tak to patrze raczej po sklepach internetowych. Z Nexta tez mi sie podobaja. Dzis na ciuszku kupilam siatke ubranek za 10zl :) same hm i next na takiego malucha 56/62 jak nowki. Wiekszosc w bieli i bezach czyli tak jak lubie. Powoli kompletuje otulaczki bambusowe i kocyki. Podobaja mi sie pink no more, colorstories, poofi czy la millou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna nie slyszalam wczesnej o tym sklepie next, dziekuje za informacje, ladne rzeczy tam maja :) widze ze podobny gust mamy, preferuje podobne marki i kolory :) a ten sklep to tylko internetowy jest czy sa tez stacjonarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka Next? U nas w Polsce ciezko o stacjonarny. Ale spokojnie mozna przez stronke next direct zamawiac. Rozmiarowke maja taka jak w HM taka troche wieksza. Jak masz kogos w Anglii to tam bardzo popularny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna super maja ten asortyment, wlasnie nie moge się oderwac od przegladania strony. I wreszcie znalazlam spiochy, ktore nie sa tak brzydkie jak w innych sklepach. Jest jeden problem…z dostepnoscia…to co mi sie podobalo jest niedostepne w rozmiarze 56, w sumie w wiekszosci rozmiarow jest niedostepne. Chyba szybko rozchodza sie te ciuchy. Będę zagladac czesciej i moze uda mi się trafić, ponac dostawa jest darmowa od 150zl dla dziewczynek to w ogole cud miod, takie rzeczy są, że az zal ze czlowiek nie na takie musi patrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
No niestety szybko im sie rozchodza. Ale jakosciowo ja jestem bardzo zadowolona. Mnie tez wiekszosc rzeczy z nexta sie podoba. Mozesz tez ich szukac na allegro. Czasem sie cos trafia z nawet z nowej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
od teraz będę sledzila strone i sprawdzala dostepność. juz się nie mogę doczekac pierwszego zamowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej Oj zgage tez już miewam :( nie za fajnie. Rzszowa to super że już po pracy ja dostałam jeszcze troche nówek sztuk ciuchów od teściowej juz na nią krzycze że za dużo tego mam.. Bylam wlasnie u teściów zagranicą.. Co to te otulaczki bambusowe, sprawdzą się lepiej niż typowe rożki? Mozecie dac link, wczoraj szukałam ale nie znalazłam ale to tak na szybko.. Martwie się że jak będzie gorąco to te rożki się nie przydadzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
No dziewczyny ja leniuchuje ale z przymusu. Leze od 7ej bo noga nie pozwala mi chodzić. Kilka minut w pionie i zaczyna sie potworny ból. Wyszykowałam młodą do przedszkola i nic nie robię a tak bardzo bym chciała. Mam mnóstwo zaległości w domu nie mówiąc już o wyprawce. Jak ja wam zazdroszczę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie i miałam dobre przeczucie! Szyjka ma 27mm jakos tak i ide w pn do szpitala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
outa rozka to pewnie nie zastapi, to jest cos pomiedzy kocem a pieluchom, moim zdaniem fantastycznie nada się do przykrycia dziecka w cieplejsze dni. ja zamowilam taki: http://pl.dawanda.com/product/99596783-mulinowy-otulacz-bambusowy-triangels-mint musia wspolczuje, oszczedzaj się i na pewno będzie dobrze, oby tylko się Toba dobrze zajeli w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika przy dwulatku ciężko się oszczedzac:( Ja jeszcze od rana wszędzie odkurzalam i mylam podłogi łącznie z balkonem. Jak nie bedzie skurczy to dostane sterydy i pójdę do do.u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka ja mam taki sam kupiony tylko zamiast miety roz :) Na allegro sa w dobrej cenie po ok.50 zl. Dzis kupilam kompet opasek dla malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dorwała mnie rwa kulszowa:|. Zgagę mam już od jakiegoś czasu głównie wieczorem mnie łapie. Jestem dziś wykończona. Córa ząbkuje i jest nieznośna. Nie wyrabiam już za nią, ciąża i te upały dają się odczuć. Ostatnio też prawie codziennie boli mnie głowa. Mały jest bardzo *****iwy, dodatkowo rwa i źle sypiam. Budzę się a później nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna tych opasek i rzeczy dla dziewczynek to zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, co tu taka cisza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie odpoczywają. Ja juz dzis mniej się martwię ale smialsm sie jeszcze przedwczoraj ze sierpniowa juz o praniu pisala a sama chyba bede musiała sie za to wziac na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja nawet nie kupilam jeszcze zadnego plynu do prania, no i nie wyprulam tych metek wiec pranie pewnie dopiero w lipcu zrobię. musze kupic jeszcze rozek, jakies spiochy, kocyk no i cala wieksza wyprawke typu lozeczko, przewijak, fotelik do samochodu. olaboga skad na to wszystko kase brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem tu nowa. Ja również mam termin na sierpień, dokładnie 2.Zostało jeszcze tylko dwa miesiące.. Szczerze mówiąc jest to pierwsze nasze dziecko i jestem delikatnie mówić przerażona porodem. Miałam ,, cichą nadzieje" na cesarkę.Wiem wiem zdrowsze lepsze i w ogóle jest lepiej rodzić naturalnie.. Cóż wydawało mi się ze tak będzie lepiej.. Ale po dzisiejszej wizycie wątpliwości zostały rozwiane, maleństwo się już obróciło. Czy wy też macie pietra? Pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej Lili, zostan z nami, zapraszamy :) ja tez się potwornie boje porodu ale staram się jeszcze o tym nie myslec. ostatnio bylam na zajeciach z oddychania przeponom co ma pomoc w porodzie naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią zostane. Takie wsparcie chyba mi potrzebne. Tez staram się nie myśleć ale otoczenie mi przypomina. Mam duży brzuszek (na szczęście tylko on i piersi zmieniły rozmiar) i wszyscy myślą że ja już mam termin porodu :-) Wiec mimo wszytko myśli krążą wokół porodu. Pisałyście że bierzecie się za pranie ubranek, ale już? Nie za wcześnie? Ja myślałam w lipcu prać tak na początku. Jeszcze musze kupić parę rzeczy szpitala choć nie bardzo wiem co zabrać. Zbliżający termin porodu zamienił mnie z bardzo zorganizowanej kobiety na wiecznie zapominającą histeryczkę. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika900 na kiedy masz termin? Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili a ile masz lat? Bedzie chłopiec czy dziewczynka? Ja prawie do ostatnich dni nie myślałam o porodzie o bólu i strachu? Bylam w szpitalu juz tydzien przedbporodem o codziennie jakas kobieta boli dostawala wiec sie napatrzylam. I nasluchalam Żeby was nie straszyć to nie będę może opowiadać za dużo ale co do bólu to myślałam ze będzie dużo większy bo ja zawsze oglądałam porodowke na tlc i tam tak się darly!. Tak czy siak mi w ostatniej chwili robili cc bo maly mogl sue udusić a tozwarce juz miałam Można wiec powiedziec ze poród maturalny tez przeszłam częściowo tyle ze nie prlam bo ciągle główka zle byla ulozona. A u was w szpitalach jest znieczulenie bezpłatne? U mnie nie ma i miałam tylko gaz rozweselajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lily ja mam termin na 11 sierpnia. Pranie tez planuje dopiero na lipiec, brakuje mi jeszcze sporo rzeczy dla malucha. Musia u mnie jest bezplatne ale nie wiem jak sie ustosunkowac do tego znieczulenia, moja kolezanka mi opowiadala ze u niej to spowolnilo akcje porodowa i nie wiedziala kiedy przec jak nie czula bolu. mala urodzila sie podduszona. pewnie to kwestia indywidualna. i badz tu czlowieku madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×