Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość resetka86
Witam :) mam pytanie do was dziewczyny, jestem w 28 tyg ciąży i od dwóch dni czuje ból w pochwie i klucie, jest dość intensywne. Czy któraś z was też tak miała ? Byłam 3 dni temu u ginekologa sprawdzał długość szyjki na Koźle i było niby okey i się zastanawiam z czego mogą być te bóle ? Czy to rozciąganie ? Oprócz tego wyszedł mi zastój moczu w lewej nerce, ale na razie mam tylko obserwować , chociaż czuje że zapalenie pęcherza mnie zbiera więc biorę też urinal. A wy macie jakieś dolegliwości ? Ja strasznie teraz panikuje że urodze za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej, wlasnie czytam o fotelikach dla dzieci. dziewczyny o co chodzi z ta baza? myslalam ze fotelik kupuje sie z baza a tymczasem to kosztuje drugie tyle. czy to znaczy ze mozna przypiac sam fotelik pasami, a mozna kupic adapter do samochodu?co jest lepsze? tzn bezpieczniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika z baza wygoda bo klik i juz wpiery! Ale nie wiem czy ona potem pasuje do większego fotelika. I nie w każdym samochodzie sie da z ta baza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy tez juz tak się szybko męczycie? Bo ja strasznie! Chwile cos posprzątam. Zrobie zakupy i jestem padnięta! Stopy bola jyz od chodzenia a to dopiero 11! Mój m jutro hedzie i nie wiem jak.dam rade sama z małym! On taki energiczny ze trzeba za nim czasem biegnac! A bedzie przeciez jeszcze ciezej! Kurde nadal nie mam.kreacji na te imprezy i.nie wiem kiedy kupie. Może jakaa luzna sukienkę w galerii znajdę nie dla ciężarnej ale taka może się zle ulladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia jakbyś zdecydowała sie na zakupy w Łodzi w 9 fashion to mogę ci odstąpić bon na 30 zł na zakupy powyżej 150zl. Ja tez sie szybko mecze. W dodatku bardzo dokucza mi noga. Raczej niczym nie mogę posmarować ratuje sie spirytusem salicylowym. Ale nie pomaga. Zastanawiam się nad wizyta na IP po jakiś zastrzyk przeciwbólowy. Może blokadę. Ból nogi momentami jest tak silny ze najchętniej wzięłabym nóż i ja odcieła. Az krzycze z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, mnie cale szczescie nic nie boli, ale mecze sie tez potwornie i to bardzo szybko. musia teraz sporo jest rzeczy oversizowych wiec spokojnie znajdziesz cos dla siebie nie z dzialu dla ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
RZSowa moze jedz na IP jak tak cie boli, szkoda zebys z takim bolem sie meczylam. Na pewno ci pomoga w szpitalu :) Muusia ja nie tyle co sie mecze ale zaraz jak cos porobie brzuch sie spina lub dziwnie pobolewa. Wczoraj kwiaty przesadzalam to potem myslalam, zedo szpitala bede jechac. Moniczka bylam dzis ogladac wozek i akurat pani ma na stanie mutsy igo pure fog (czyli taki jak chcialam) powiedzialam nam 2900za komplet spacerowka plus gondola. Fotelik mam besafe tylko jeszcze adaptery bedziemy musieli dokupic. Maz sie napalil i chce go wziac a ja jakos mysle ze to za wczesnie. Przynioslam wage od tesciow i chyba schudlam przez ten tydzien diety. W niedziele u tesciow bylo 63,6 a u lekarza w wtorek 64,1 a dzis 61,9. Nie wiem czy to mozliwe 2kg w 4 dni diety?? A moze to faktycznie woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi ten dzień zleciał! Jeszcze na konec pojechaliśmy do centrum do parku. Mąż troche piwkowal ja pilnowalam małego. Na szczęście miałam w tym tez babskie towarzystwo. Tyle ze ona swoja dwójkę pilnowala. Mój maly usnal dopiero o 22 . M o 3 wstaje wiec nie pośpię. Kurde mam nadzieje ze dam rade sama bo jyz naprawde coraz ciężej. Rzosowa jak mozna zastrzyk to nie czekaj tylko jedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie pojechałam na IP bo z pewnością nie było by na dyżurze ortopedy choć teraz tak myślę ze lekarze schodzą na izbę z oddziałów. Ataków bólu kostki miałam dziś 6. Jutro komunia chrześnicy mojej , mam nadzieje ze dam rade. A ból jest taki ze momentami mam ciemno przed oczami i mało brakuje do omdlenia. Czemu to choróbsko mnie dotknęło!!!!!!!!!!! Ostatnio coraz częściej uświadamiam sobie ze drugie dziecko to był błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa bardzo ci wspolczuje tego bólu i cierpienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek zamknal mnie dzis na balkonie! Otworzyc juz oczywiście nie umiał. Bylam z nim sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny u mnie wyszly rozstepy :( wlasnie dzisiaj zobaczylam po jednej i po drugiej stronie dlugie czerwone paski :( zalamalam się, myslalam ze obejdzie się bez. az sie boje co bedzie dalej, to dopiero 7 miesiac…przede mna jeszcze ponac dwa miesiace szybkiego rosniecia brzucha musia wazne, ze sie dobrze skonczylo i ze taka ladna pogode mamy bo jakbys tak dluzej postala na dworze zimna to mogloby się źle skonczyc, znac wlasnie taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tez myślałam ze mi sie robią rozstępy ale to jednak.ne to. No ja się najbardziej martwilam o synka żeby za bardzo nie zaczął płakać czy panikować. Ja starałam sie nie pankowac. Ogólnie maly troche dal mi w kość bo histerie robi jak cos mu nie wychodzi:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Znam przypadki ze rozstępy wyskoczyły dzień przed porodem. Monia współczuje. No tak jest ze niektóre ciała są na to świństwo skazane . Ja tez się licze z tym ze mi wyskoczą bo sie nie smaruje. Nie jestem systematyczna. U mnie juz po komunii. 1000 zl mniej w portfelu i brzuch jeszcze raz taki z przejedzenia. A smakowało mi wszystko wiec jadłam i jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa tez bym pojadl takich pyszności. Mój mamy spal do 8:20 jestem wiec wyspana. Ciekawe tylko czy w dzień spac pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w co wy sie ubieracie w te upalyv? Ja .mami jedne spodenki z obcietych spodni ciazowych. Jakies dwie sukienki na ramionczkach wvktore moe sie zmieszcze ale cgyba jeszcze nie wypada chodzic w takich. Troche zalamana hestem bo nie mam w co sie ubrac zeby wtjsc z synkiem na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam w H&M spodenki ciążowe a tak to chodziłam w czarnych legginsach ciązwych też z tego sklepu i w bluzkach normalnych. Sukienek ciązowych nie wiem czy chce mi się kupiować...kupiłam 2 przez wysyłkową sprzedaż i musiałam odesłać bo w interecie super a na mnie wygladaly jak wory, takie szmaty jakieś...załamka to była jakaś. teraz mysle czy by po prostu nie kupić jakiejś luzniejszej sukienki a nie typowo ciazowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
musia a jak to sie w ogole skonczylo?Twojemu synkowi udalo sie otworzyc ten balkon?nie spanikował? ja dopiero od kilku dni jestem w domu, do tej pory chodzilam do pracy wiec mialam dwie pary dzinsow z tym pasem ciazowym, a bluzki zwykle swoje i jakos w nie wchodzilam. teraz na lato kupilam dluga cienka spodnice, nie ciazowa ale spokojnie moge nosic p bo nie uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Wykańczające te temperatury, a to dopiero początek... Córce wychodzą trzy zęby na raz. Marudzi niesamowicie. Nie usiedzi chwili na jednym miejscu chyba że są to czyjeś ręce. Zaczynam odczuwać syndrom wicia gniazda czy jakoś tak się to nazywa. Układam, przekładam i jeszcze planuję szybkie malowanie zrobić na początku czerwca. Oczywiście ja tylko będę obserwować pracę mężusia. Ubranek mi się namnożyło i częśc***ewnie synio nawet nie ubierze. Mama upiera się że na wyjście ze szpitala dziecko musi mieć nowe i ona kupi. Odpuściłam przekonywanie i skoro sprawi jej przyjemność niech kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w pepco i kipilam sobie luzna dresowa sukienke. Byly tez takie dlugie ale w dlugiej przeolbrzymio i wzielam taka krotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika sasiad przeszedl do mnie na balkon i wspolnie jakos rade dalismy. Na szczescie syn w panike jakas nie wpadl. No upaly beda najgorsze. Moj dopiero usnal mi tez sie coa apac chce ale chyba obiad zrobie tzn rybe usmaze i moze kalafiora z bulka bo juz zupe zjedlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dziewczyny piszecie o senności i przypomniało mi się a wam nie pisałam chyba ze fryzjera na komunie miałam na 5 rano! A moja mama na 4.20 !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa ale zniwo maja fryzjerzy! Moj maly czasami jiz od 5 nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
wspolczuje Wam dziewczyn tych imprez teraz bo nie dosc ze pogoda taka to problem w co się ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
9 lipca idziemy na wesele. Chyba jeszcze dam rade. Tańczyć nie będę bo mi noga nie pozwala ale ktoś to jedzenie musi tam zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja mam dwa chrzty to tak długo nie bedzie tyle ze na jedne trzeba dwie h jechac. Najbardziej boje się tego wesela w czerwcu 18 bo m nie bedzie i będę za małym latać pewnie. Ale bede gdzies do 20 i będę spadac chyba. Zreszta zobaczę jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna mam do Ciebie pytanko, powiedz prosze czym roznia sie mutsy w kolorze white&blue i pure fog. Mi rowniez podoba sie najbardziej polaczenie granatu z szaroscia, ale we Wroclawiu jest tylko white&blue, nigdzie nie ma tego drugiego koloru zebym mogla zobaczyc oba. A wiadomo ze zanim kupie to chce widziec. bardzo się roznia? i czym? bo w interencie na zdjeciu to za bardzo roznicy nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×