Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to ja juz chyba wczoraj powinnam.na up jechac bo się tak Malo rusza. Ne tak jak wcześnie ale tez czytałam ze jak dużo wód plodowych jest to się slabiej ruchy czuje. I tez się martwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monika a jak taka polożna wynajmie kilka dziewczyn i akurat zaczną rodzic w tym samym czasie to co wtedy? Zawsze się nad tym zastanawiałam. Mój dzis tez malo aktywny ale nóż za to ze jak bardziej w ruchu jestem . Może zacznie sie ruszać jak ja będę odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no nie chyba sie znowu post nie zapisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa nie sadze ze bierze az tyle dziewczyn, poza tym mala szansa ze akurat zaczniemy rodzic w tym samym dniu, o tej samej godzinie. Bardziej interesuje mnie co bedzie jak akurat bedzie miala dyzur, bo wtedy nie bedzie mogla byc tylko ze mna i o to musze się ja koniecznie zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieci tak jak ludzie czasami jak leniuszku! Mize to ta pogoda? Mu id rana u moich rodzicow i moj maly tez juz ponad 2 h spi. A u nas sprząta ra pani. Jak.wyjeżdżaliśmy to okna myla to nawę patyczkami do uszu w zakamarkach czyscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny a jak u Was z przepelnieniem w szpitalach? w tym co chce rodzic sa tylko 4 miejsca do rodzenia, a na caly Wroclaw 4 szpitale z oddzialem ginekologicznym, w tym jeden zamkniety w waakcje. Czyli jakies 3 szpitale po 4 miejsca no to 12 osob moze rodzic…na caly wroclaw to strasznie malo jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja rodzę w innym mieści niż moje. W moim nie wiem jak jest i w tym co będę rodzić tez nie wiem. Znam tylko opinie porodówki w tym co będę rodzić ze to "fabryka" i raczej jest tam dużo miejsc rodzących. Dziewczyny mam taki problem. W piąte robię urodzony dla córki. Zastanawiam się czy zaprosić dwie koleżanki z dziećmi. Problem jest taki ze od kilku dobrych mcy nie mamy ze sobą kontaktu. Tylko jakieś smsy raz na jakiś czas. Zawsze my chodziliśmy na urodzinki do ich dzieci a ja córce będę robic pierwszy raz dla dzieci. I nie wiem czy je zaprosić. Kontakt sie urwał ale może być tak ze jak będą urodzinki ich dzieciaki to oni nas zaproszą ale nie wiem może przez ta przerwana znajomość już nas nie zaprosza. I jestem w kropce. Ale teraz coś myślę ze obie maja po dwójce dzieci z wiosny i z jesieni. I na tych wiosennych urodzinkach to chyba nie byliśmy . Sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia mnie lekarz mowil, ze jak duzo wod to bardziej wyczuwalne ruchy bo duzo miejsca dla dziecka do szalenstw. RZSowa o trudne takie sytuacje. My juz sie oduczylismy zapraszania dzieci z ktorymi syn nie ma kontaktu. Od momentu jak na jednych urodzinach zobaczylismy, ze dzieci sie po prostu razem nie bawia. Teraz syn sam mowi kogo chce zaprosic, oczywiscie pytam go czy tego czy tamtego tez chce ale z czasem wlasnie wyszlo, ze duzo dzieci znajomych wcale nie chcial a wolal swoich kolegow z przedszkola. W koncu to urodziny dziecka a nie doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
DZiewczyny tak dla sportu weszlam na pierwsze strony forum i z ciekawosci czytalam kto z nami jest od pocztku a komu niestety sie niee udalo dotrwac do dziisiaj z nami i tu chcialabym Pozdrowic Mussie ktora dolaczyla jakos na 43stronie 9grudnia tak jak ja....milo bylo cofnac sie do pierwszych postow, widziialam tam tez RZsowa mamusiea dalej juz nie czytalam! Ciekawe jak dziewczyny ktore od poczatku udziellaly sie na forum jak ich dalsze starania i czy czytaja nasze posty nie raz? Trzymam za niee mocno kciuki i kto wie moze juz niedlugo tez beda cieszyc sie swoimi bobasami jak my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie. zastanawiam się nad zakupem poduszki typu motylek. co o tym sadzicie? przydaje się czy raczej nie? edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam na usg. 37 t i 4 d 3600 ponad wazy. a brzuch ma jak na 40 tc. Wody w górnej granicy normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Łucja z tego co pisała tu outa to dziewczyny przeniosły sie na fb i nie bylo tam za ciekawie dlatego outa się przeniosła do nas. Edytka pierwszy raz widze taka poduszkę. Musza troche poczytać w jakim celu sie ja stosuje. Radosna dzień za rade ws. urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia duza! a cos sie zapowiada na wczesniejszy porod czy nie? Ty masz miec cc czy sn? ja po spotkaniu z polozna jakas przerazona wrocilam, zobaczylam porodowke, pogadalam i niby wszystko ok ale jakos doszlo do mnie ze to juz, ze bedzie bolalo itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
musia a kiedy masz kolejna wizyte? ja mam 29 lipca i sie zastanawiam czy mi potem przed porodem jeszcze jakas wizyte zaleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ja zakupilam ta podusie antywstrzasowa jak motylek. Nie mialam wczesniej z taka do czynienia ale czytalam na necie pozytywne oceny mam ktore mialy ja dla swoich dzieci. Muusia to juz kawal dzidziusia. Moglabys spokojnie juz urodzic. Przypomnij mi czy ty cesarka czy sn? Ja sie boje, ze jak donosze to dzidzius bedzie za duzy i bedzie mi ciezko urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.Weszłam na wasz wątek bo szukalam info o *****ch dzieci.Widzę,że u Was tez dziś dzieci mało aktywne.U mnie 36 tydzień i stres jak czuje mało ruchów.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna polozna mi powiedziala ze wieksze znaczenie ma to jak dziecko jest ulozone, jak dokladnie lezy glowka, a nie waga takze sie nie przejmuj dasz rade! zamowilas moze ta koldre z la milou o ktorej kiedys rozmawialysmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Dziewczyny najpierw były na innym prywatnym forum potem poszły na fb. Ja akurat chorowałam i miałam gorszy czas i nie chciałam tez od razu bądź co bądź z obcymi babkami na prywatnym moim profilu z fb gadać. No sorry ale tam jest za dużo info o mnie o mojej pracy itd itp... dziwię się trochę. Szkoda bo były ze 2 dziewczyny z moich okolic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poduszka ta stosuje się w fotelikach samochodowych żeby gdy dziecko zasnie główką nie uciekała na boki, można też do wózka wkładać gdy dziecko kładzie główkę ciągle na jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
No wlasnie ciebie Outa tez kojarZę.....potem dostalam linka na prywatne. Forum ale nie podobalo mi sie tam i Musii z tego co pamietam tez.... i zostalaam tutaj. Przez jakis czas niee pisalaam ale o tym fb to chyba przeoczylam....ale macie racje wizerunek swoj trzeba chronic tymbardziej ze byly poruszane tematy pracy, tesciow mezow itd........ Musia jestem pod wrazeniem taka duza dzidzia to jak doo terminu dotrwasz to powyzej 4kg jak nic! Mi juz gin powiedziala ze 3300to duzo a jeszcze troszke zostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka w koncu nie kupowalam tej poscieli. Kupilam normalny wklad nowy (bo doszlam do wniosku ze po synku to za bardzo zniszczony) i poszewki takie zwykle za ok. 30 zl i super wygladaja, a jakosciowo nie roznia sie od inne poszew ktore mam w domu. A o tak doszlam do wniosku, ze narazie nawet tego nie piore, bo mam jeszcze taka posciel z wypelnieniem do tego kosza mojzesza i pewnie z niej bede narazie tylko korzystac, bo jest mniejsza. http://catofmoon.com/posciel-dla-dzieci-i-niemowlat/70-posciel-z-wypelenieniem-dla-niemowlat.html Taka posciel mam do tego kosza mojzesza. http://www.pakamera.pl/pokoj-dziecka-rozne-posciel-kropki-i-trojkaty-nr1212789.htm Taka poszwe na posciel 100x135 tylko na allegro od innego producenta za 35zl kupilam. Syn ma taka posciel w te czarno biale trojkaty i sie ucieszyl, ze beda miec podobne. Ta posciel z Lamillou sliczna ale 250zl to naprawde duzo pieniedzy. Wole dokupic malej jaki fajny kocyk z minky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis bylam po prostu na takim lepszym usg bo u swojego bylam tydzień temu. I teraz u mojego mam wizytę 27 a w czwartek ide na ktg. Tez byłam w szoku ze juz taka wielka bo mi mój lekarz tydzień temu wyliczył na 320 jakos. Chciałabym dotrwać chociaż do 1 bo chce byc sierpniowa mama:) No mój lekarz namawial mnie ostatnio na poród sn no ale jak mu pokarze tl usg to pewnie juz nie będzie mnie namawial. Moja młodsza siostra miała cv m.in. Dlatego ze u jej synka brzuch tez byl dużo do przodu i mógłby sie zaklinować. Powiem wam ze coraz gorzej z lezeniem bo duszno sie robi. Pami ladnie posprzatala ogólnie tzn mój m mega podjarany a na mnie to aż takiego wrażenia nie robi i widzę niedociągnięcia. Mialamrobic test białej skarpetki bo rękawiczki nie mam ale odpuszczę sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Test bialej skarpetki dobre! Jak maz taki zachwycony to moze meza koszuula biala zrobic ten test ;-) Zastanawiam sie dlaczego moja pani doktor nie kazala robic ktg? Jak sie okazuje kazdy lekarz inny! Testu na AIDS tez nie mialam ! Oprocz cytologii moczu, morfologi i tego posiewu z pochwy czy jaak to sie tam nazywa to nic nie mialam no i glukozza! Nie wiadomo czy sie. Cieszyc czy zastanawiac nad slusznoscia wyboru lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Łucja ciebie tez kojarzę Musia ładnie waży! !! Mam jakieś bóle dziwne takie inne jak na @.. Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Radosna super ta pościel Haha test skarpetki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucj ale toxo i wr mialas? Moja siostra tez na ktg nie byla w ogole. Od wczoraj zauwazylam ze mi puchna nogi a juz myślałam ze w tej ciąży tego nie bedzie. Za dwa tyg to będę miała nogi jak balony. Oby bylo ciepło to w japonki sie zmieszczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Toxo nie robila mi ani w jednej ani w drugiej ciazy a wr..kurcze co to ...? Ale chyba nie mialam bo wiedzialabym o czym mowa! Dziwne ze niee ma jednej ustalonej z gory listy obowiazkkowych badan tym bardziejj ze chodze prywatnie do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja1988
Mialam w pierwszej grupe krwi i przeciw ciala i to ny byllo wszystko z tego co pamietam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×