Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

MH1, że ty masz jeszcze siłę pisać ;-) ale bardzo dziękuję, że piszesz, nastrajam się na to co mnie czeka :-) . Przyjaciel mojego brata został ojcem i oszalał na punkcie swojej córci. Co noc wysyła mu setki smsów z tym co akurat się dzieje z malutką, bo spania nie może doświadczyć. Są dosyć podobne do twoich :-) x Nadziejka, Ewap- współczuję tych kłuć, na szczęście nic mi na razie takiego nie dolega, bo pewnie bym spanikowała, a mój lekarz na urlopie... x Ja jestem niewyspana...strasznie męczy mnie katar. Tylko, to nie jest taki zwykły katar, tylko jakby alergiczny i non stop mam zapchaną jedną dziurkę, dzień i noc próbuję oczyścić nos, ale nic mi nie pomaga. Chyba pójdę do mojego lekarza rodzinnego po poradę... Jeszcze spróbuję inhalacji solą fizjologiczną... Do tego wizytę mam dopiero 19.11 i to bez usg, a tak bym chciała podejrzeć maluszka, mój dr pewnie nie zrobi usg, tylko będzie chciał poczekać do połówkowych. Dobra- koniec marudzenia! Zaczynamy kolejny dobry dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczko nie chcę się mądrzyć ani Cię urazić. Po prostu wiem z doświadczenia własnego ze tak ważne sprawy im wcześniej zobaczą światło dziennie tym lepiej..powodzenia :-) Udanego dnia wszystkim. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A duohaston to progesteron ma za zadanie podtrzymanie ciąży. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy 16dc na podglad przed transferem nie bedzie za pozno? Dr niby mowil ze ok.14dc przyjechac wiec wydaje mi sie ze 16 tez bedzie dobrze ale szukam potwierdzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido dobrze ze juz w domku i ze wsxystko ok, bardzo się cieszę. Dbaj o siebie i wsłuchuj się w swój organizm. Andzia przytulam, przykro mi ale walcz dalej Darkness dziś twój wielki dzień trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością na dużą bete, pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Darkness kciuki zaciśnięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Darknes 3mam mocno kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) My dziś jesteśmy po wizycie i mam nadzieję, że rozpocznę pozytywnie ten tydzień na forum i dalej będzie tylko dobrze :) Dziewczyny testujące w tym tygodniu- jak samopoczucie? Nerwy pewnie już na granicy wytrzymałości, jak sobie radzicie? Trzymam kciuki i czekam na wieści :) U nas wszystko dobrze :) Mała waży już prawie 1900g, w trzy tygodnie przybrała ponad 600g :) Na ostatniej wizycie lekarka prognozowała, że do porodu Mała będzie ważyć ok. 3 kg, dziś już jest prognoza na 3,5kg. Miałam też robione KTG, chociaż nie wiem czy 33 tc to nie za wcześnie na to badanie, w każdym razie brak skurczów, tętno dziecka dobre, lekarka mówi, że nic nie zapowiada przedwczesnego porodu - oby miała rację :) Najgorsze, że Mała jest obrócona jeszcze główką do góry :( jeśli do następnej wizyty czyli do 30.11 się nie obróci to niestety będziemy myśleć nad CC, a bardzo bym chciała tego uniknąć. Macie jakieś pomysły jak jej w tym pomóc? Lekarka kazała mi chodzić na czworakach :] Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Eversea ale się uśmiałam, poleruj podłogi w domu:-D, Poza tym cieszę się, że wszystko ok. Sylka mi też wydaje się za późno Darkness, kciuki zaciśnięte Miłego dnia mimo ponurej aury za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka to sztuczny cykl na estrofemie czy naturalny? Jeśli sztuczny to nie za późno. Eversea no to mała rośnie:) Darkness kciukasy w górę! Malena fajnie czytać jak faceci tak wariuja. Też myślałam że lekarz nie zrobi usg, ale się udało. Polowkowe będziesz miała w 4d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest cykl sztuczny na estrofemie. Mi się wydawało ze np jak nasz zarodek jest5-dniowy to transfer powinien sie odbyc ok5dni po owulacji. Mi sie tak wydaje ale pewna nie jestem,a ja owulacje przy cyklu naturalnym mam pozno bo ok17dc gdyż cykle mam 30dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może namówię lekarza na szybkie podglądanko, zobaczymy :-) U mojego dr nie ma 4d :-( Koleżanka ma namiar na dobrego lekarza z usg 4d i pewnie jakoś tam się zgłoszę. Ale wszystko się okaże na następnej wizycie u mojego dr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny u mnie wariactwo bo w domu generalny remont :/ wiec podczytuje z doskoku... Doremido - moj bliźniaku ciążowy :) ciesze sie , ze wszystko u cibei dobrze choc sie nerwów najadłaś nie mało. Najwazniejsze ze lekarze potrafia pomoc i sytuacja opanowana :) eversea -Twoja Mala juz nie taka mała ;) czas zap***alaa dziecko ponoc potrafi sie odwrocic nawet na krotko przed porodem wiec mysle ze szansa jest Darkness - kciuki zacisnięte.. :) ściskam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness kciuki mocno zaciśnięte. Mnie dziś brzuch pobolewa i piersi są bardzo tkliwe ale po owu to normalka u mnie. Miłago deszczowego dnia Wam życzę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Doremido, dobrze, że jesteś! mam andzieję, że wiecej takich przypadków nie będzie i razem z Maleństwem dotrwacie do końca :* *Darkness, kciuki za Ciebie!! *Syllka, ja na estrofemie podgląd miałam w 13dc (miałam się zgłosić mieszt10a13), a transfer w 23. Na sztucznym cyklu można przedłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Darkness daj znać, trzymam kciuki. Ja zaraz dzwonię do lekarza przekazać wieści o @ i planować "walkę" w tym cyklu. Juz sie prawie pozbierałam, nadal przykro ale coraz silniejsza. Z tego co czytałam to bardzo rzadko pierwsza IUI sie udaje... ale zawsze jest ta nadzieja, a moze mi sie uda. Jeszcze 2 szanse IUI...musi byc dobrze! Trzymam kciuki za was Darkness, Zocha i Miska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1985
Cześć dziewczyny , mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do waszego grona :) zaglądam do was często , byłam na innym forum ale same wyzwiska plus hetejrzy grrrr .... Będę przychodzić przez to samo co większość was tutaj , po raz pierwszy in-vitro. Staramy sie już bardzo długo o dziecko byłam u kilku ginek i według nich wszystko ok ...... :( tyle lat straconych zamiast odrazu wysłać do kliniki na badania dodatkowe . A wiec wyszło,że moje jajniki produkują bardzo mała ilośc jajeczek i lekarz od razu na in-vitro nas zakwalifikował z mężem ok .To jest mój pierwszy cykl stymulowany zaczęłam od purogenu przez 5 dni po 300 ml , następnie menupor i olgalutran przez następne 5 dni , za tydzień punkcja . Pozdrawiam was wszystkie i dużo siły i wytrwałości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość1985 masz taką samą stymulacje jak ja. Przyniosła dobre rezultaty wiec Tobie życzę tego samego! Sylka na sztucznym to możesz mieć i w 25 dc transfer. Ja wyjechalam na wakacje bo lekarz powiedział że bez problemu moge się zjawić 17dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia ...i tego się trzymajmy :) 16dc pojade na wizytę,w koncu dr powiedział ze okolo14dnia. Jak na naturalnym cyklu to musi byc wszystko bardziej dokladnie ustalony termin na sztucznym to juz jest inaczej. Trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja wydaje mi się ze my przez te nasze problemy z łozyskiem itd sporo wypoczywamy i jak już trochę pochodzimy to nasz organizm zanim wszystko się po naciągane to sprawia nam to ból i tyle .A dla mnie problem jest dojazd do mojego lekarza 10km przyjmuje takie pozycje ze jak ktoś się na to patrzy to stwierdza ze jestem swirnieta i wiesz bardzo mnie doluje ze zamiast cieszyć się każdym dniem to ja cały czas w strachu i wymyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylka nie słuchaj tych madralinskich z forum.Ja miałam crio w 23dc i mam syna wiec nie pytaj na forum bo tutaj wszystkie wiedza najlepiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo proszę forumowy trol się aktywował, a już się martwilam że mu w tym ciemnogrodzie zabrakło internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki;-) jutro 3 IUI...troche strachu i stresu:-) jestem już po zastrzyku i czekam:-) Julka dopiszesz mnie do listopada IUI (10 listopad) i za 14 dni beta? Dziekuje:-) Aha mój mąż ma pojutrze urodziny..byłoby fantastycznie gdyby dostał taki piękny prezent na 38 urodziny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka ty masz miec crio wiec moim zdaniem nie będzie za późno. Eversea mozesz chodzić na czworaka :)moim zdaniem jak ma się obrócić to sie obróci i nie masz na to wpływu . Ja chodziłam na ćwiczenia dla ciężarnych a mimo to Mała się nie odwróciła. Malena ciekawe co mówi mój mąż :) radzi sobie calkiem nieźle :) Asia fajny byłby prezent. Darkness...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksvan
Darkenss daj znac co u Ciebie, kciuki od rana zaciśnięte !!! Dzwoniłam do lekarza w sprawie nie nadchodzącej @ , kazał mi jutro przyjechać....oby wszystko było w porządku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×