Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość prośba do ewap
Używaj znaków interpunkcyjnych i pisz stylistycznie. Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki za Dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:* xxx Julia no właśnie nie wiem..kiedyś przy trzeciej próbie zapładniali tyle ile pobrano tzn wszystkie...teraz od listopada się to pozmieniało...;/ ale nie pytałam jeszcze mojego lekarza...zapytam po punkcji jak się dowiem ile pobrano... xxx Anansowa jak tam nastrój przed jutrrem?:*** xxx Lucy masz już wynik? nadal 3mam mocno kciukI:** xxxx Katherina przykro mi:( ale trzeba walczyć dalej:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skanusia - dobrze że się odezwałaś.. Cieszę się, że wszystko ok.. Idź koniecznie na usg i zwolnienie.. Nie ryzykuj. Tak jak pisze Julia.. Ja też bylam pewna, że praca mnie tak nie stresuje, bo ją bardzo lubię, a jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego zwyczajnego stresu choćby "nie zdążę z terminem, nie wyrobie się"... x Małamii - nie dziwię Ci się, że się stresujesz :( Niby dwie punkcje za Tobą, ale trzecia w rządowce na pewno działa w jakis sposób na psychikę, ale to będzie trzecia i ostatnia... Na dodatek owocna, zakończona ciąża procedura.. Trzymam kciuki za jutro! x Ananasowa - za Ciebie również kciuki mocno zaciskam i wierzę, że Tim razem się uda! Będziemy odliczać do testowania... x Kkinia - super że są dwa pęcherzyki.. Zawsze to dwie szanse jakby nie patrzeć.. Oby inny lekarz miał szczęśliwą rękę :) Powodzenia.. x Lucy - ??? x Nadzieja - z tą krzywą to dziwna sprawa.. Ty robiłaś w 22, dziewczyny 24 i 26 tc, a Ewap w 28.. Jak przeczytałam to zarejestrowalam sie za 2 tyg do lekarza.. Co do podróży.. Lekarz kazał robic przerwę 20 min co 150 km więc brzuch nie będzie bolał, ale u mnie inny problem jak u Was.. Nie plamie, brzuch nie boli, ale ciśnienie skacze jak cholera.. Dzisiaj mam założony holter.. Gapie sie w niego co każdy pomiar, czyli co 20 min i sie stresuje tylko :( Nie narzekam jakby co.. Bo co to da, ale dzisiaj becze caly dzień bo lekarz postraszyl trochę wczesniejszym porodem... Kazal się nie stresować.. Ale sie nie stresuje, przeciez nie chodzę do pracy... Początkowo myslalam ze to przez pracę... Ech.. Chyba potrzebowalam sie wygadać... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfica - to trzymamy kciuki za owocną stymulacje... x Katharina - przykro mi :( x Ewap - daj znać co powiedział lekarz... x Aleczka - tez lubie spać na brzuchu.. W ciąży od początku ile mogłam to spałam tak jak Ty.. Niby na brzuchu, ale podparta kolanem jakby bardziej na boku ;) Co do przytulanek, ja mam zakaz od samego początku mimo że nie mialam i nie mam krwiaka, ale przez niskie łożysko.. Tak więc lepiej zapytaj lekarza.. x Jeszcze mam jedno pytanie.. Chyba Nadzieja Ty pisałaś kiedyś, że nisko czujesz kopanie Malutkiej.. Czy to właśnie przez to, że łożysko jest nisko?? Czuję kopanie po pęcherzu... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka ja tez z tych śpiących na boku :-) dlugooo spałam tak jak piszesz na pól boku a teraz juz tak nie da rady ;-), A co do przytulanek to jesli nie ma przeciwwskazań to ja bym nie pozbawiała sie przyjemności:-) Biedrona ja czuje juz ruchy tez nad pępkiem, a dlugo byly bardzo nisko a teraz czuje wszędzie i po pęcherzu też. Moje łożysko trochę się podniosło, jest ba przedniej ścianie ale wg lekarza ze szpitala nie przoduje. Trzecie prenatalne mam w czwartek lub piątek (czekam jeszcze na info) i będę wiedziała dokładnie. Wiesz ja naprawdę chyba za Ciebie obawiam się tej drugiej podróży, ale jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań a Ty czujesz się na siłach to udanego urlopu życzę:-) Mi mówił jak łożysko bylo 1,5 cm od ujścia żadnego siedzenia dłuższego w jednej pozycji, krótkie spacery i polegiwanie. Ewa jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Ananasowa powodzenia jutro :) Ja już odliczam dni do piątku :) Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - u mnie na przedostatniej wizycie było 2 cm od ujścia.. Czekam na wizyte za tydzień jak na zbawienie.. Podpytam jeszcze raz o urlop... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katherina przykro kochana ale nabierz nowych sił i stawaj do dalszej walki, nie poddajemy się!!!!! Lucky czy ty tam fikasz z radości i o nas zapomniałaś??? Oby tak bylo życzę z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Przykro mi nie spełnienia prośby bo szkodaz mi czasu a jak komuś nie pasuje zawsze może mnie nie czytać ją się podpisuje i może omijać moje wpisy prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, mam tez nadzieje , ze fikasz z radości i nie masz czasu napisać , bardzo tobie tego zycze !!! Skanusia, ja bym na twoim miejscu chyba wybrała L4 ;-) odpoczniesz troche a te wizyty jakoś odległe , dobrze , ze idziesz jutro na usg, trzymam kciuki Elfica - brawo- trzymam kciuki za stymulacje !!! Kkinia84, super wieści, bede trzymać kciuki za czwartek !!! MałaMi i Ananasowa, moje robaczki kochane, myślami jestem przy Was!!!! Katharina- każda z nas wie co teraz czujesz, grunt to nie tracić wiary !!!! Ewa- ma męża detektywa ?!?! :-p hehe, kto to nas tak atakuje ? I zatruwa atmosferę ? Dziewczyny, skoro biorę logest to myślicie, ze bede mogła rozpocząć stymulacje w tym cyklu, czy bierze sie opakowanie do końca , czeka na @ i wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharina - przykro mi ... walcz dalej, ja o moje drugie Szczęście które noszę teraz pod sercem walczyłam prawie 7 lat ... boję się każdego dnia, bo przecież jeszcze tyle do rozwiązania, ale tak juz mamy, że na każdym etapie towarzyszy nam lęk. Jeśli musisz płacz, krzycz ... ale jak tu powtarzamy ... "popraw koronę, cyc do przodu i wracaj do walki" ... trzymam kciuki :) o Nadzieja78 - plamienia nie mam od kilku dni (luteina wypływa w normalnym kolorze) tylko kiedy się myję czasem śluz podbarwiony na beżowo. Czuję się dobrze, zero bóli ... poszłam dzisiaj też na spacer. o Skanusia - ja chciałam doprowadzić moją klasę maturalną do kwietnia, ale kiedy usłyszałam w sylwestra od lekarza, że zwolnienie - nie dyskutowałam. Sprawdziłam wszystkie poprawy które miałam w domu, wstawiłam oceny, tym którym mogłam wpisałam przewidywane, a resztą muszą zająć się osoby mnie zastępujące. Wczoraj zaczęły się wiadomości na librusie, kiedy wracam, kiedy na poprawę można się umówić ... jak odpisałam, że nie pojawię się do ferii na pewno, to jeden mi odpisał "Niech pani tak nie żartuje" :P Uzupełniłam w ubiegłym tygodniu wszystkie braki w librusie i teraz jestem już spokojna. Jak pisałam wyżej, plamienia już praktycznie nie ma ... może jednak idź na zwolnienie nie czekając do wystawienia ocen??? o Ananasowa - zaciskam kciuki :D Niech się spełni Twoje marzenie :) o W środę mam wizytę ... wierzę, że nie będzie już krwiaka. Muszę też pamiętać żeby zapytać do kiedy będę musiała brać estrofem i luteinę z duphastonem i chciałabym jakąś fotkę dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAłaMii, jutro od rana bedę myślami z Tobą :) niech ta dwunastka bedzie dla nas pozytywna! wierzę, że w tych pęcherzykach beda piekne komorki, a potem rownie piekne zarodki :** sciskam Cię mocno, bardzo! Elfica, cieszę się, że się udało załatwic badania :) Lucy, jak wynik Julia, Miska, Biedrona, Alexvan, Darkness, ,NAdziejka, Kkinia, ELiza i wszystkie pozostałe, dziekuję Wam za kciuki! tyle pozytywów mam od Was :) Skanusia, uciekaj na L4. ja dzisiaj miałam radę, od jutra L4, od poniedziałku ferie i jak się uda, to juz nie wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ananasowa:** Ty o której masz jutro crio?:) Życzę Ci z całego serca abyś już do pracy wracać nie musiała:*** xxx Alexvan ja biore 2000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii, 13.40. Niech się dzieje, oby dobrze! Brzuch nadał Ci doskwiera? Alex, dzwonisz jutro do dr Z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, tyle czekałas, wiec jutro jest twój dzien !!! Pożegnaj sie dobrze ze szkoła , bo juz tam nie wrócisz :-p Myśle wlasnie czy dzwonić czy poczekać do piątku ? Biorę jeszcze wit B 2000mg, femibion, kwas foliowy , dziewczyny polecacie cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, lykaj jeszcze kwasy omega, dobrze dzialaja na komorki i magnez koniecznie codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa- tak jest !!! No i , mam nadzieje, spotkać cie na twojej wizycie serduszkowej u Z :-p mam jakies dobre przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, wlasnie nie robiłam, Biedronka mi swojego czasu podała linka do " koktajlu mołotowa" na endometrium i sie wlasnie zastanawiałam ile brać na etapie przygotowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan, przed i w trakcie stymulacji Jeszce olej lniany 2lyzki dziennie piłam. Podoba mi się Twój plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka i gdzie się wybieracie? Bo chyba nie doczytałam. Nie stresuj się kochana, żaden wcześniejszy poród. Wszystko będzie dobrze. Może skocz na masaż relaksacyjny. Wyciszysz się przy nastrojowej muzyczce. Aleczka śpię dokładnie jak Biedronka na brzuchu z kolanem zgietym na zewnątrz :) Uwielbiam tak i korzystam póki jeszcze mogę, chociaż brzunio rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexvandekol - zaopatrz się koniecznie w inozytol.. To na poprawę jakości komórek.. Inofem lub inofolic 2-3x dziennie wtedy nie bierz dodatkowo kwasu foliowego... Albo inozytol w czystej postaci, ale on jest chyba na receptę, wtedy dodatkowo kwas foliowy.. Ja przed punkcja brałam kwas foliowy 5mg i do tego mimo wszystko 3x dziennie inofem i lekarz powiedział, że nadmiar kwasu wysikujemy i nie szkodzi i że można brać... Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dziewczynki dlugo mnie nie bylo, duzo sie dzieje. Dzis beta 1230. Napstepna w przyszly poniedzialek a 1 wizyte przekozyli mi na 2 lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×