Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość ewap156
Kkinia ja też lubię się dopatrywać we wszystkim jakiś znaków ale coś w tym jest bo to działa!POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia och tak ten zegar to znak! Ale numer ze akurat się tak zgralo w czasie! Ewa , Kinia z domu nie wychodzę, ale po domu już się poruszam. Oczywiście nic nie robię, nie sprzątam, nie schylam się. Trochę sobie pozwoliłam na więcej bo plamienia ustały i brzuszek już pokaźny więc trochę spokojniejsza jestem. Za tydzień wizyta i liczę na to że krwiaka nie będzie! Wczoraj w nocy miałam mega silny skurcz, obudziłam się i już nie mogłam zasnąć :) Słyszałam że to normalne bo 18-20 tc macica zaczyna uczyć się skurczów. Niech trenuje :P co by była sprawna w trakcie porodu. Dzisiaj albo jutro zamierzam zacząć swoją przygodę z przychodnią NFZ :) Chce spróbować robić badania krwi na fundusz. Znalazłam już fajna przychodnie w mojej okolicy, wybiorę się tam. Ciekawe jakie będą moje doświadczenia. Do tej pory korzystałam z Lux med albo prywatnie. Darkness powodzenia dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexvandekol - inozytol jak poczytasz to substancja o ile dobrze pamiętam, która zawiera mikroelementy, minerały, wit, etc., które ciężko uzupełnić bardzo bogatą dietą, dlatego moim zdaniem jego nadmiar nie może być szkodliwy dla organizmu, bo nadmiar po prostu jak witaminy, kwas foliowy, najwyżej wydalisz ;) Ale może Ania1602 jeszcze Ci coś podpowie :) x Ananasowa - no to kciuki mocno zaciskam!!! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa oczywiscie ze to znak i to jaki. I tej wersji sie trzymaj :-):-):-):-) a tych blizniakow to ja ci z calego serca zycze:-):-) ja na innym forum z dziewczynami wykrakalam kolezance blizniaki( choc ja krakalam cos o trojaczkach:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa a obstrzyknelas sie juz???? ( tak nazywam zastrzyki ktore wszystkie tu dostajemy) moje kolezanki wstrzykuja sobie botox w usta, policzki...to ja sobie wstrzykuje cos w brzuszek:-) czuje sie wtedy jak celebrytka:-) :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa :-) badanie na fotelu dałoby odpowiedź gdyby coś zaniepokoiło dr. Mi dali taka kartę w szpitalu do mierzenia ruchów trzy razy dziennie przez godzinę. Ma być co najmniej 10 ruchów. Ja liczyłam do 15 i odpuszczałam:-) nikt i tak na to nie patrzył. Ale ktos tu inaczej miał zalecone liczyć, chyba Piksi.. X Kinia to znak :-) Trzeba myśleć pozytywnie i koniec ! X A mi się tak słodkiego chce ze nie wyrabiam !!! Ma ktoś może jakiś sprawdzony przepis na ciacho dla cukrzycowych mam ? X Kkahha co u Was ? X Doremido ale dobrze dzidziusiowi u Ciebie pod serduszkiem :-) X Ja teraz jak czuje rozpychanie na samiutkim dole i równocześnie nad pępkiem to zdaje sobie dopiero sprawę ze tam jest prawie dwukilowe dziecko !!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki. Długo mnie nie było, bo mąż zrobił mi niespodziankę i wyjechaliśmy na 2 tygodnie i byłam bez zasięgu. x Nadzieja78 - zanim dotarłam do końca strony to o mało na zawał nie padłam, jak przeczytałam o Twoim szpitalu. Cieszę się,że wszystko z Wami jest dobrze. Widzę,że wersja co do dziewczynki się zmieniała ;-), ale czuję,że tak nie jest i że nadal masz pod serduszkiem córcię ;-) x Biedrona - czytam,że wybierasz się w podróż. Powiem Ci,że jak juz masz brzuszek to będzie Ci ciężko wysiedzieć i albo częściej będziecie się zatrzymywać albo będziesz musiała położyć się na tylnej kanapie w aucie, bo uciski będą i stopy będą puchły i oddech będzie ciężki. x alexvandekol - taki doktor to skarb. x ananasowa - trzymam za Was kciuki. Odpoczywaj i relaksuj się na całego. x Zuzka12 - pytałaś o Clexane. Biorę cały czas i nie wiem, kiedy odstawić. 4.02. mam wizytę ( chyba już ostatnią przed porodem ) i wtedy zapytam do kiedy mam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia7707 ty nasza ksiezniczko- celebrytko, ja w rolę celebrytki wcielilam się o 7 rano ;-) tj 26,5 godz przed iui Julka fajnie ze juz troszkę się poruszasz mam nadzieję że na kolejnej wizycie śladu po krwiaku nie będzie. Z jakiej jesteś dzielnicy kochana? Testuj wszystkich lekarzy,szpitale,przychodnie, na prawo i lewo a później będziesz kierowała mnie gdzie mam chodzić i do kogo;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkahha - mam już spory brzuchol ;) tak więc będziemy robić dużo przerw i dam radę... :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma innej opcji w ciąży muszę być!!!! Poszłam do mięsnego na zakupy w czasie swojej przerwy w pracy o 15 ( a zawsze do nich na zakupy chodzę o 19 po pracy) panie zdziwione że dziś tak wczesnie, to im mówi że wyskoczyłam na szybko z pracy w czasie przerwy a panie do mnie mówią żebym następnym razem jako stała klientka bez kolejki podchodziła, a ja na to że niektóre panie by mnie ze sklepu że złości wyniosły że one muszą stać w kolejce a ja tak bez. Na to jedna ekspedientka mówi, niech się pani o to nie martwi będziemy mówiły że jest pani w ciąży tylko jeszcze nie widać :-) I zaczelysmy się śmiać. No cóż teraz to musze być w ciąży nie ma innej opcji hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
kkinia-ja widze, ze wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na twoją ciąże:-) wszyscy o tym już wiedzą-nawet panie w mięsnym:-):-):-)a kiedyś to właśnie podobno w kolejce do mięsnego człowiek najwięcej plotek sie dowiadywał:-) ;-) Ja jutro trzymam za ciebie zaciśnięte kciuki...ty zaciskaj nóżki:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Kkahha zazdroszczę wyjazdu :-) pewnie odpoczęłaś i sie wyluzowałaś;-) Wyprawka skompletowana? Ja się cieszę jak głupia jak na spacer wyjdę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja powiem Ci ze twój mąż miał rację z tym spacerem ze mas czekać na niego.!Jest strasznie ja bym zaliczyła upadek gdyby nie mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Ewa dlatego grzecznie w domu siedzę dziś:-) u mnie bardzo ślisko.. jutro pójdę a pojutrze jadę na usg i po resztę wyprawki:-) Uważaj na siebie :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja to super będzie dzień!A jeszcze zapomniałam się zapytać dostałaś jakieś leki dodatkowo ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo - czekam niecierpliwie na info, że Maleństwo jest już po drugiej stronie brzuszka :) o Dziękuję dziewczyny za zainteresowanie :) Ale opowiadać zacznę po kolei ... W nocy obudził mnie ból brzucha, na szczęście potrzebowałam tylko toalety :P ale jak z niej skorzystałam zobaczyłam znów plamienie. Nie mogłam spać, męczyłam się chyba 1,5h ... o 5.30 pobudka M... do pracy wstaje, ja do kibelka i na wkładce - masakra dużo brunatnego ... rzecz jasna panika. Cały dzień do bani, bałam się niemiłosiernie ... dziękowałam Bogu, że przesunęłam wizytę z 11.01 na 13.01. Jechałam do lekarza (sama) z duszą na ramieniu. Jak powiedziałam o tym co stało się rano, od razu na fotel. Na szczęście Kruszynka była na miejscu, serduszko znów posłuchałam przez chwilę i dostałam (musiałam się odezwać) zdjęcie. Noszę w sobie 2,11cm Szczęścia, a krwiak zmniejszył się o ok 80% w stosunku do tego co było 2 tyg temu, więc najprawdopodobniej dziś rano częściowo się "ulotnił". Odetchnęłam z ulgą ... jutro leżę plackiem ... Lekarz kazał od dziś odstawić estrofem - nareszcie jeden proch do łykania mniej :P o Na poprawę humoru ugotowałam dzisiaj zupę ogórkową na żeberkach, chodziła za mną od dobrego tygodnia :P M... stwierdził, że bardzo smaczna, a syn powiedział, że taka jak dziadek gotuje (mój tato jest super kucharzem :D ) ... było mi niezmiernie miło :) o Już nie zanudzam ... dziewczyny kibicuję Wam niezmiennie :) Powodzenia obojętnie na jakim etapie jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness no to super wiadomość:-) X Ewa dostałam luteinę dowcipnie do wizyty (18.01) mam brać , Aspargin 3x2 (do tej pory 3x1) nospe 3x1 i wypisali mi Hydroksyzynę 3x1 ale jej nie biorę i tak jestem zamulona tym oszczędzaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Malamii, dzwonili z info o zarodkach? Jak sie masz? Darknwss, ale mnie zmrozilo! Dobrze, ze krwiak sie zmniejsza, ale Ty bezwzglednie na kanape!!! Odpoczywaj!:) kiedy kolejna wizyta? Estrofem od razu odstawiasz czy jakoś stopniowo? To forum działa dzisiaj jak chcę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia, bawiła mnie historia z mięsnego!:) też to już na bank musiszc zajść w ciążę, nie ma innej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* alexvandekol ja bym nie przesadzała, albo to albo to, ale to jest moje zdanie, możesz zrobić jak uważasz. Kiedyś dawno piłam trochę Inofolic na własną rękę, bo moja poprzednia dr nie zalecała mi żadnych suplementów oprócz kwasu foliowego i sama z nimi kombinowałam. Po zmianie dr biorę to, co on zaleca (no może trochę sobie dokładam :P ) ale nie dubluję. Teraz mam zalecony Inozytol 2x1 i kwas foliowy piątkę. * darkness77super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa - ja popieram kobiety z mięsnego i zaciskam kciuki, aby okazały się dobrymi czarodziejkami :) o Ananasowa - powiedział, aby odstawić od razu, więc wczoraj wieczorem już nie brałam. Następna wizyta 27.01 wydaje mi się, że z powodu tego krwiaka wizyty są co 2 tyg, bo kiedy ciąża przebiega normalnie, to raz na miesiąc chyba. Mojej mamie musiałam tłumaczyć, że ciąża po ivf to taka ciąża "specjalnej troski" oraz, że lekarz zapewnił, iż nie ma żadnych dowodów na to, aby częste USG uszkodziło maluchowi. o Podczas wizyty poprosiłam o zdjęcie, dr rzucił hasło "no dobra, już otwieram zakład fotograficzny" :P złapał ujęcie, a Kruszyna myk, poruszyła się i od nowa musiał łapać. Dziewczyny ten moment kiedy widziałam Szczęście na monitorze i kiedy usłyszałam dla mojego spokoju włączone na moment bicie serduszka pozwoliło mi się uspokoić, ale dodatkowo tak naładowało akumulatory i rzecz jasna nie mogłam długo zasnąć. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hexe
Dzięki DIEWCZYNY za informacje i dobre słowo. Nadziejko napiszesz mi przepisy na koktajle tzn składniki jakie łączysz pozdrawiam hexe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anansowa jak się tam czujesz?:) mam nadzieję,że odpoczywasz i nic nie robisz ciężkiego:** xxx Ja wczoraj dzwoniłam do labo...nie pisałam bo się mega podłamałam tym wszystkim:( z 13 komórek miałam 7 dojrzałych w tym 1 była zdegenerowana? zapłodnili 6 --na dzień wczorajszy 3 były okey a pozostałe 3 jeszcze nie wiadomo.... ogólnie mam dośc...a gdzie tam 5 doba:( chyba rzeczywiście własne dziecko mi nie jest pisane:(:( wzięłam sobie już leki na uspokojenie...teraz jestem na l4 do końca tygodnia....i siedzę i beczę jak głupia:( wiem,że musze wierzyć w to wszystko ale to już nie na moje siły:( jeszcze brzuch mnie mocno boli...jestem na lekach przeciwbólowych ...no i dalej jeszcze krwawię:( xxxx Kinia 3mam kciuki za dzisiaj:) będziesz w ciąży zobaczysz!!:):):) xxx Darkness to znowu przeżyłaś...ale super ,ze krwiak się zmniejszył:* i z maleństwem wszystko okey:** x xxxx Julka jak Ty się czujesz?:) dalej leżakujesz?:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Malamii- przytulam Cie mocna i przesylam odrobine dobrej energii! Niestety wiem co czujesz i jaki to jest stres... Niestety trzeba to przetrwac! Jestes silna babka i dasz rade! Ja mocno trzymam kciuki i wierze, ze tym razem zakonczy sie wszystko piekna, zdrowa ciaza! X Darkness- ufff po takim stresie super wiadomosc! Ciesze sie, ze krwiak sie zmniejszyl :) na kiedy tp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMii, kochana moją :* na pociechę Ci powiem, że u mnie wyglądało podobnie! Na 15 pęcherzyków było 8 komórek ale 5 zdolnych do zapłodnienia. Z tego były 3 zarodki! U Ciebie wygląda to bardzo podobnie i takiego efektu Ci zycze :) ściskam Cię mocno i daje kopniaka na szczescie :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Darnkess! Chwile grozy przeżyłam podczas czytania Twojego wpisu! Na szczęście wszystko dobrze. Znowu bije od Ciebie optymizm i szczęście! Ślę buziaki dla Twojego maluszka! I dobrze ze się krwiak wchłania! Malamii głowa do góry. Pamiętasz jak u Izy miało nie być zadnej dojrzałej komórki? Uratowali je i jest w ciąży. U Ciebie też tak będzie! Znajdzie się jeden silacz który z Tobą zostanie. Zobaczysz! Ja do następnej wizyty za tydzień mam jeszcze nakaz leżenia, ale już się poruszam po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Cześć forumowiczki:) Kkaha - zapytaj koniecznie. Xxxx Nadziejka Ty też dopytaj na wizycie o clexane. Ja zapytam dzisiaj:) Trzymam kciuki za jutro. Xxxx Doremido - no to Twoja waga jest super. Szybko zrzucisz, ja chciałabym żeby z 5kg zostało:) Xxxxx MałaMiii - nie bucz!!!! My w drugim dniu po punkcji też dowiedzieliśmy się, że nie ma szału. Zabraliśmy jednego dwudniowego świerzaczka i nie wyszło. Potem jedyny mrozaczek i teraz jestem szczęśliwa jak nigdy. Nie łam się, bo i Ciebie może to spotkać w najmniej spodziewanym momencie:) a jeszcze nic nie jest przesądzone! Xxxxx Darkness - no z Twoich postów też szczęście bije!!!:) cieszę się razem z Tobą! Jak niewiele trzeba żeby świat był w innych barwach:) prawda? Xxxxx A my naszego Wiercioszka widzieliśmy wczoraj. Chyba przejął się mamy gadaniem i trochę przystopował ;) wg wczorajszego usg tylko o kilka dni jest starszy, a wcześniejsze mówiło o 2 tyg!!!!! Mały ma 2100g, zdrowiuśki spryciulek, kopał głowicę przez połowę badania;) Wyprawka gotowa, choć zdąrzyliśmy już reklamować łóżeczko;( było brzydko pomalowane ale już dostarczyli takie jak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
***Darkness77- to sie pewnie najadlas strachu...na szczescie wszystko w porzadku!Bardzo ci zazdroszcze tych zdiec z maluszkiem, ja na razie musze jeszcze sie uzbroic w cierpliwosc... ***kkiniaa- bedziesz w ciazy, to sie musi stac, nie zapomnijcie po IUI "poprawic" z m. W naszym przypadku to pomoglo I sie udalo! ***malamii89- 3 to dobry wynik z tego co dziewczynki pisza, a te nastepne 3 tez moga byc ok, wiec bedzie 6 a 6 to jest super!!! Wszystko bedzie dobrze. Teraz relax I zalecalabym akupunkture przed transferem. Wyluzujesz sie a poza tym akupunktura dobrze wplywa na podwozie! ***Asia7707- jak sie czujesz? nadal testujesz 16 tak jak kalendarz wskazuje? Trzymam kciuki! ***Julia83- ostroznie z tymi spacerami, nawet po domu. Wizyta juz niedlugo i zobaczysz swoje malenstwo! Ja dziewczynki czuje sie bardzo dobrze, konczy sie 6 tydzien a ja nawet nie czuje, ze jestem w ciazy. Beta przyrasta prawidlowo, nastepne badanie krwi w poniedzialek 18. Niestety pierwsza wizyte z usg przeniesli mi na 2 lutego, wiec musze czekac, Julia83 mozesz wykreslic ta ze stycznia i wpisac na 2 lutego? Dzieki. To juz bedzie 9 tydzien ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii89 - podobne rozterki przeżywałam w maju ubiegłego roku. Proszę nie nakręcaj się negatywnie ... nic Ci to nie da. Ja miałam 9 komórek, 6 się zapłodniło z czego były 4 zarodki. Myśl pozytywnie ... wiesz przecież, że 3 wyglądały dobrze :) musisz uwierzyć, że się uda ... proszę uwierz :) o Ania1620, Julia83 - :) o MiśkaD - dr powiedział, że pi razy drzwi będzie to 22.08 ... moja bratowa ma na 28.08 :) o Zuzka1212 - ten widok i dźwięk bijącego serduszka to był moment ... a ja dziś czuję się jakbym latała :) ... teraz tylko wytrzymać do 27.01 i kolejna wizyta. o Zawiozłam zwolnienie do pracy i koleżanka nie wytrzymała i zapytała, bo obstawiali, że ciąża lecz bali się zapytać. No cóż ... nie zaprzeczyłam :P spotkałam się tylko i wyłącznie z miłymi gestami, a jedna z koleżanek kazała mi wracać do domu i wypoczywać. Moja klasa ma już nowego wychowawcę i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Zadzwonił jednak do mnie, czy mogłabym wystawić oceny z zachowania, bo niby nie chce ich skrzywdzić :P no cóż ... dobrze, że jest dziennik elektroniczny :) wystawię , pytanie jak bardzo chłopcom się to nie spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Hexe zaraz nadrobię wszystkie wpisy i napiszę:-) X Ania1602 na jakim teraz jesteś etapie ? X Julia ja przez ten ciągle nakaz oszczędzania sie jak wyjde na spacer/zakupy / kosmetyczka to cieszę się jakbym do spa wyjeżdżała:-) X Malami nie jest źle! U mnie wynik byl podobny a rezultat w brzuchu siedzi :-) proszę więcej optymizmu ! Zamiast leków uspokajających może walnij sobie lampkę wina przy muzyce relaksacyjnej lub wyjdźcie na kolacje z m. X Zuzka będziesz miała dzis usg ? Ciekawa jestem wagi Twojego dzidziusia.(ciekawe czy u mnie potwierdzi sie to 1900 g ze szpitala) Dzięki za kciuki ..ale mam stres ;-) Ja o clexane zapytam dopiero 18 stego na wizycie u mojego dr. Ooo juz doczytałam ze usg mieliście wczoraj ! :-) to wagę mamy podobna, moja jest z czwartku tydzień temu ! To byl 31 Tc, teraz mam 32 Tc. Mi do wyprawki brakuje łóżeczka i wszystkiego do niego, ręczników, ze dwa kocyki chce dokupić i kilka polspiochow w rozm.56. Może jutro po badaniu to ogarne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×