Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
A ją znam 4takich są to chlopcy urodzeni w terminie SN i maja ADHD !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze u 2stwierdzona padaczka a zaznacza że nikt w rodzinie nie ma !!!!Cudowny SN!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
Hejka, Piksidiksi mojemu Karolowi ropialo lewe oczko ponad 2 m-ce, po miesiacu dostal neomecyne do oczka, na szczescie nie trzeba bylo przetykac kanalikow. Ponoc do 3 m-cy moga oczka ropiec. Podstawa to przemywanie sola fizjologiczna. GoscX Twoj maluch jest duuuuzy wow! Moj mlody ma 5 m-cy i 6 dni i wazy 7200. Doremido ja urodzilam ostatecznie 12 dni po terminie (termin na 6 sierpnia, a urodzilam 18-tego),dostalam oxy i nic sie nie rozwinelo, to wzieli mnie na cc. Zdecydowanie byl przenoszony, bo skorke juz mial zmacerowana i sie luszczyl. Biedronka, a do jakiego lekarza sie wybierasz? I chcialam Wam napisac, ze na poczatku cesarka byla dla mnie straszna, a teraz tak z perspektywy jak mysle o tym, to nie bylo tak zle (Jednak z czasem negatywne emocje bledna). Teraz sobie mysle, ze to m.in. dlatego, ze bylam bardzo nastawiona na porod SN, no i tez dlatego, ze bylam juz zmeczona, zmarznieta i poirytwana czekaniem, no i jestem przekonana, ze ja od momentu przyjecia ze wzgledu na IVF bylam przeznaczona do CC, tylko nikt o tym nie mowil glosno. Ja 9 godzin lezalam na porodowce, 8 pod oxy (ktora wciaz mi sie wynaczyniala i porobily mi sie okropne siniaki), a godzine czekalam na zmiane dyzuru, zeby w koncu wzieli mnie na sale operacyjna. Na porodowce bylo 18 stopni, wiec w tej koszulinie zmarzlam jak pies. Znieczulenie w kregoslup w moim wypadku bylo dosc problematyczne, jak znieczulenie puszcza, to jest diabelnie zimno. Kroplowki z przeciwbolowymi podlaczali jedna za druga. Ja urodzilam po 21-ej, a na nogi bylam stawiana o 6-tej, pod prysznic, a pozniej trzeba bylo sobie radzic samemu. No i fakt jest taki, ze najgorzej bylo sie wyprostowac, ale jak juz sie udalo, to smigalam, dziewczyny z pokoju nawet sie dziwily, ze taka sprawna jestem po cc. Wiec w ostatecznym rozrachunku bylo calkoem dobrze. Acha no i ja dostalam jescze w promocji nerwobole barkowe, powiklanie po cc, ale naprzemiennie, paracetamol, pyralgin i ketonal dawaly rade :) Pokarm mialam w zasadzie od razu, w nocy pielegniarka przystawiala mi malego do piersi. Po uruchomieniu przystawialam go sama co godzine i po dwoch dniach mialam nawal hormonalny. Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Jutro zrobię jednak bete bo dziś niemam jak wyrwac sie z pracy.... Ale nie puszczajcie kciuków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... ciężarówką już nie jestem:) wczoraj wieczorem miałam cc, bo ktg było nieprawidłowe. Synuś jest w inkubatorze ale na cepapie był tylko wczoraj. Miał 2100g, więc oby tylko jadł i oddychał a będzie dobrze. Widziałam go tylko dzisiaj przez chwile, bo na wcześniakach był obchód. Jest malusiuni. Trzymajcie kciuki za dalej. Jak trochę dojdę do siebie to napiszę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap dowiesz sie samych dobrych wiadomości tak jak do tej pory :-) o której to usg ? X Zocha przeciez po punkcji tez dają antybiotyk, myślę ze nie będzie problemu. Po lekarzu pod kołdrę kochana i nabieraj sił. X Akexvan myślę ze dobry, ja miałam jakoś 2,60 amh i dr.powiedział ze całkiem dobry :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Alexvan, bardzo dobry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doremido , Zuzka jak tam u Was dzisiaj ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja 78 jak przywieźli synka maż podał ja go nakarmiłam a później to mąż go doglądał ale wieczorem pielęgniarki przyszły i zabrały nam. Dzieci były z ścianą całą noc był płacz to było coś strasznego słyszysz płacz dziecka i nie wiesz czy to nie Twoje płacze a z łóżka Ci nie wolno było wstać dopiero rano po obchodzie. griszankaanka ja mam taki problem ze mój wcale nie chce nic pić z butli moze Ty znasz jakiś dobry patent by pił mleko modyfikowane z butli bo piersią też go karmię gośćx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexvan, wynik świetny , skąd w stopce , że masz niską rezerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie, do tych z Was, ktore juz przesly stymulacje. Czy wszystko bylo ok? ChodI mi glownie o to, czy ktorejs z Was przytrafilo sie przestymulowanie? Czy to czesto sie zdarza czy raczej wlasnie to sa nieliczne przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvandekol - dobry wynik :) x Zocha82 - pewnie, że możesz brać antybiotyk, do dnia transferu, potem już raczej bym nie brała... x Griszanka - dr Geneja z Borowskiej.. Czy dobry wybór to się okaże.. x A dla mnie spieranie się o CC czy SN to są takie dywagacje, że szok.. Każdy ma inny organizm, inne doświadczenia i inne otoczenie. To jak spieranie się o prawdopodobieństwo wystąpienia autyzmu po szczepieniach... Najlepsze jest to jak "uczeni medycy" przypisują danej chorobie, szereg zdarzeń i okoliczności, które miały miejsce w okolicach wystąpienia tejże choroby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie jakieś dobre wieści, ha no i można płakać ze szczęścia !!!! Lekarz , stwierdził na podstawie badania USG , ze mała rezerwa- no ale kochane moje- jednak jest moc ! Teraz oby do czwartku, z rana robię prolaktynę i estradiol i jadę do niego, wtedy decydujemy czy działamy czy znów logest... ostatnia tabletkę wzięłam w sobotę, własnie tak się zastanawiam jak chcemy działać- czy nie czekamy najpierw na @ Dr powiedział, ze tym razem wprowadzi jakis szczegolny plan i mamy porozmawiac o tym w czwartek, jak wyniki beda dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zuzka super trzymamy kciuki będzie wszystko ok!!!!Nadzieją dziś USG o 15!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Elifica, ewap- trzymam kciuki za dobre wiesci:) X Biedrona jak sie czujesz? Bole minely? X Nadzieja a u Ciebie jak tam? X Zuza- jestem myslami przy Tobie- najlepiej by bylo, zeby malenstwo jeszcze troszke w brzuszku zostalo, ale jesli lekarze dojda do wniosku, ze bezpieczniej bedzie mu na zewnatrz to tez sie nic zlego nie stanie! Na szczescie postep medycyny jest ogromny i maluszkowi na tym etapie nic nie grozi :) wierze w to bardzo mocno :) X Zocha82- tak sie ciesze, ze wracasz do walki! Tylko po co teraz ta cholerna grypa?! Grrr! Mam nadzieje, ze do transferu bedziesz zdrowa jak rybka i wszystko bedzie dobrze :) Daj znac co powiedzial dr! X Mnie tez cos niestety lapie :( Prawdopodobnie moja mama przywiozla nam grype :( siostra rozlozona- dzisiaj kazalam jej sie pakowac i jechac do rodzicow, a ja poki co lecze sie domowymi sposobami. Od wczoraj plucze gardlo cytryna z miodem, zjadam kanapke z zabkiem czosnku, dzisiaj zrobilam syrop z cebuli. Do tego wszystkiego herbata z cytryna i miodem. Co jeszcze moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - gratulacje Kochana :) duuuużo zdrówka, szczególnie dla synusia i siły dla Was obojga, a Tobie szybkiego powrotu do pełni sił!!! x Gość - hiperstymulacja rzadko się zdarza, ale na forum u nas były przypadki hiperki.. Jednak lekarze tego pilnują i umiejętnie starają się dawkować hormony.. Wiadomo, że pierwsza stymulacja to zawsze "eksperyment organizmu" pod tym względem, niemniej jednak życzę Ci bardzo, aby na jednej się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zuzka- gratuluje!! Maluszek bardzo silny i dzielny :) bedzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - dziękuję, że pytasz :) tak, bóle minęły.. Zdążyłam jednak najeść się strachu i nie spać całą noc.. Wczoraj szliśmy do teatru i w sobotę byłam jeszcze przekonana, że 4 godz. nie wysiedzę, ale wczoraj rano obudziłam się i zero bólu, jak ręką odjął.. Mały kopał, więc niedziela minęła spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Zuzka1212 gratulacje! Który to był Twoj tydzień ciąży,bo nie mogę doczytac? Mój wcześniaczek ważył 1110g w 30tc a teraz ma roczek i chodzi na czworaka po całym domu. Zobaczysz,będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscx- do mleka modyfikowanego dodaje się ściągnięte mleko z piersi, pól na pól , kilka razy trzeba tak podać, no i smoczek najlepiej przypominający brodawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko !! Zuzka :-) przez to zacięcie strony nie dojrzałam Twojego posta !! O rajutku jaki numer ...dużo zdrówka dla Was. Wczoraj miałaś skończony 34 Tc ? 2100 to elegancka waga. Pisz wszystko po kolei jak tylko będziesz mogła:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MiskaD przygotuj sobie dzbanek wody z miodem i cytryną i pij letnią nawet trzy litry dziennie jak dasz rade. Herbatę z plasterkami imbiru i malinami albo cytryną i pomarańcza. Trzeba wypłukać dziadostwo ;-) Ja więcej leżę od piątku bo brzuch twardy i pobolewa. Córcia jakos inaczej sie rusza, mniej kopie a więcej sie napina i rozciąga jakby. Ale tak to chyba juz będzie na tym etapie. Za tydzień w poniedziałek mam wizytę jakby co. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka1212 gratulacje :) Dużo zdrówka dla synusia, a dla Ciebie szybkiego powrotu do pełni sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smoczków to ja mam mnóstwo i z żadnego nie chce a jeśli chodzi o ściąganie to ja nigdy nie sciagam tylko karmie na zawołanie co prawda mam to do ściagania pokarmu ale jakoś mleko nie chce lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13:19 to gośćx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zuzka1212 gratulacje, Na przeziębienie najlepiej zrobić miksturę - czosnek, cytryna i miód i pić kilka razy dziennie po łyżeczce. Działa jak naturalny antybiotyk. Ja po wizycie, rozwarcie na 1 cm, nic nie zapowiada zbliżającego się porodu, dr ma ustalić na oddziale termin CC, będzie dzwonić. Prawdopodobnie w tym tygodniu będę mamą. Aleksvan ładny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do kliniki cała 6 dzieli się prawidłowo. W środę mam dzwonić i w czwartek będzie transfer. Siedzę i rycze jak wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×