Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Julia wszystkiego najlepszego!! Pięknego porodu w miarę możliwości oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Julia- wszystkiego najlepszego!! Ostatnie takie "wolne" urodziny ;) Cudownie :) Jesli chodzi o wyprawke to z pokoikiem tez zajeloby mi to pewnie wiecej czasu ;) Co do cen to dokladnie tak jak piszesz- w promocji wychodzily czesto bardzo tanio. Ja kiedy nie moge sie powstrzymac to kupuje juz rozmiar 68 lub 74 ;) bo na 56 i 62 mam juz po 8-10kpl. wiec sie powstrzymuje, bo nie wiadomo jaki egzemplarz mi sie trafi :) jesli bedzie podobny do moich bratankow to bedzie przebierany min 4-5 razy dziennie, wiec wtedy pewnie cos dokupie :) chociaz mam nadzieje, ze nie bedzie mu sie tak ulewalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Milita- moj dr robil tylko usg dopochwowe do 20tc. Teraz zawsze robi dopochwowe w celu pomiaru dlugosci szyjki, a pozniej przez powloki brzuszne. Wkurza mnie to strasznie, ale co zrobic ;) Ja mialam takiego pecha, ze nawet na polowkowym jak bylam u innego dr to skonczylo sie na usg dopochwowym, bo maly tak sie ulozyl, ze jednego odcinka kregoslupa dr nie mogl dojrzec. No wlasnie dziewczyny- Wy przez powloki brzuszne macie mierzona dlugosc szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, masz dzisiaj urodzinki? Wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia zdrowia, szczęścia, radości i spełnienia marzeń :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam bhcg 24.05 29dpt beta 3600 a dzisiejsza beta tylko 4300 takze juz nadzei sobie nie robie. W pon wizyta okaze sie co dalej. Kamila1637. Gratuluje z calego serca tym ktore zostaly mamusiami i wczoraj mialy wkoncu swoje swieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Ja w urodziny też jeszcze będę w dwupaku:). Jak szybko ten czas leci. Odliczam dni do prenatalnych, a potem do wizyty, chciałabym już małą obejrzeć na żywo, ale prenatalne to już taka namiastka szczęścia. Czuję się o wiele lepiej niż na początku ciąży, teraz wręcz poza wczesnym budzeniem się i drzemką w ciągu dnia nie mam dolegliwości, choć w sumie godzinna drzemka jest chyba czymś naturalnym nawet u kobiet nie będących w ciąży. Krzątam się po domu, powoli sprzątam, czytam, rozwiązuję krzyżówki, chodzę na spacery i tak czas leci. Teraz czekam na M jak wróci z pracy, zjemy kolację, bo on je w pracy obiad. I pomyśleć żee już połowa ciąży za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Julia stóweczka:) Xxxx Szmacioszka u nas też lepiej w wózku. Nie ma awantury zaraz po przebudzeniu tylko zwiedzanie;) nawet uśmiecha się do mnie;) Xxxxx Dziewczyny w Smyku są promocje. Kupiłam 3 pary śpioszków za 40zł, bo mój wielkolud wyrósł. Mam kilka ubranek z pepca i nie narzekam. Mój bączek szybko rośnie i tak naprawdę w niektórych ubrankach był 2 razy. Szkoda kupować dużo drogich. U nas najbardziej sprawdzają się śpioszki. Najwygodniejsze i sprawdzają się u malucha buntującego się przy ubieraniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, ucięło mi posta.... Julia, ja dzisiaj też mam urodzinki :) kończę 32 lata i dostałam w tym roku najcudowniejszy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Czesc dziewczynki! Spoznione zyczenia dla wszystkich mam! Ja juz mam ustalony termic cesarki na 7 wrzesnia. Fajnie by bylo 9/9 ale doctor powiedziala, ze nie bedziemy ryzykowac bo to za blisko do daty porodu I moga sie zaczac skurcze I akcja porodowa, a tego nie chcemy. Podczytuje was i zazdroszcze, ze mozecie sobie cieszyc sie waszymi ciazami w domu. Ja niestety musze pracowac wlasciwie do ostatniego dnia, do porodu a potem tylko 12 tygodni bede z moim szczesciem i znow powrot do pracy....taka Ameryka jak to spiewal Kukiz...plastikowa kicha. Jest dobrze, ale jesli chodzi o rodzinne benefity to porazka. Co do wyprawki to do szpitala musze wzaisc tylko ubranie dla mnie i ubrank dla dziecka, wszystko inne zapewnia szpital. Pokoj prywatny, z lozkiem dla partnera i pelnym wyzywieniem dla obojga. Ja nadal nie mam lozeczka ani komody, ale juz wypatrzone, tylko zamowic zostaje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:* Dzięki dziewczyny za życzonka. Andzia słabo masz z tymi warunkami pracy dla ciężarnych, ale pocieszę Cię ze ja jestem w 38 tc i tez jeszcze pracuje, co prawda z domu i na pół etatu, ale nawet teraz siedzę przed kompem. Muszę zdążyć skonczyc wszystko przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
no, masakra :( ale takie zycie. dobrze ze mam chociaz lekka prace, ale nawet wysiedziec 8 godzin za biurkiem to masakra :( Ale nie ma co sie uzalac nad soba, ciaza to nie choroba, zeby 9 miesiecy na zwolnieniu siedziec :) (chyba ze sa zalecenia lekarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Julia, Malena wszystkiego najlepszego, szczęścia i pomyślności 😘 X Ja tez nie mogę sie powstrzymać i ciagle coś dokupuje. I po praniu i prasowaniu wydaje mi sie ze najfajniejsze pozostają ubranka polskich producentów - udało mi sie znaleźć mały sklepik, same polskie produkty wysokiej jakości za przystępna cenę. X Trochę zazdroszczę możliwości pracy, ja za moja tęsknie, jestem w domu juz pół roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, malena- urodzinowe 100 lat Kochane ! Miska- mi narazie dr robił brzuszne usg tylko na prenatalnych , tak to tylko dopochwowe, ale u mnie jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila- mimo bety trzymammocno kciuki, poczekaj na to co powie lekarz. X Ale z tą Gametą numer, szkoda że zamkną, tyle sukcesów odnieśli choćby wsród forumowiczek. To pokazuje jak słabo nasze państwo działa. Tyle płacimy i sam NFZ nie wystarczy. Funkcjonowali dzieki programowi ivf. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Malena- wszystkiego najlepszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- no to mnie zaskoczylas z tym usg prenatalnym przez powloki brzuszne... Ja mialam zawsze dopochwowe do 20tc. Ale teraz tak mysle, ze to moze z uwagi na moje krwiaki... W kazdym razie strsznie mnie to wkurzalo, bo po 12tc zawsze bylo bolesne, tak ze skupialam sie tylko na tym, zeby je przetrwac, a nie zeby poogladac z przyjemnoscia maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha wydaje mi się ze tylko porodówkę planują zamknąć. Miska mi jak sprawdza długość szyjki to usg dopochwowe wiec niestety nie pocieszę Cię, nawet w 8 mcu miałam. Kamila mam nadzieje ze jeszcze wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena, Julka sto lat sto lat niech żyją żyją nam. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dziewczyneczki dużo zdrówka spełnienia marzeń i wszystkiego co tylko chcecie. Ja dziś plazing pełna gębą, już jestem tak zjarana że ludzie pytają gdzie byłam na wakacjach. Muszę korzystać bo to ostatnie wolne lato choćby się walilo i paliło...... Ostatnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia :) Kkiniaa, zazdroszczę plażingu. Ja zaczęłam smarowanko samoopalaczem -w zasadzie nogi, bo jestem ziemiście b blada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×