Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Zosia, Azzurro dzięki. Ja biorę dhamama premium i dziś zamówiła ubichinol i czystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia mojemu też androvit pomógł plus tony orzechów brazylijskich i włoskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Androvit nie zadziałał za bardzo. Dopiero Profertil przyniósł znaczącą poprawę. Zależy od organizmu. Zawsze warto zacząć próbować od słabszych i tańszych leków i zostawić ciężkie działo na koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica mój nie miał słabej armii lecz mimo wszystko suplementy poszły w ruch : Wit.D 2tys jednostek, kw.foliowy, ProMen. A przed IUI czy zachowaliśmy wstrzemięźliwość 2 czy 5 dni to nie bylo wielkiej różnicy w wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nel31
Dziewczyny dzis tylko w jednym zdaniu, no moze dwóch i tylko o sobie! Tu Mały Zuch - melduje się po tej stronie brzucha pępucha, dziś przyszedłem na świat (3450, 58cm, 10 pkt, siłami natury). Pozdrawiamy ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica sobie tez witaminę D zapodaj, ja jeszcze dodatkowo brałam magbeb6 ale to dlatego ze przemęczona praca byłam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie ja wiem ze juz byl temat ale możecie napisać czy do szpitala pakować bardziej pajacyki na 56cm czy 62 ? Ja praktycznie nam dwie rzeczy na 56 .. Chyba poczekam do 15 lutego do usg bo nie wiem ile córcia urosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica dla Ciebie jeszcze koniecznie witamina d i inofolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinnia W Androvicie oczywiscie jest i selen i cynk itd..ale ja M dawalam jeszcze dodatkowe dawki jak napisalam powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze was zapytac bo nie pamietam jak mialam wczesniej: Wlasciwie od punkcji mam b.sucho tam na dole..aplikuje progesteron dowcipnie ale az troche piecze przy tym bo nie ma poslizgu...takie b.intymne to pytanie ale czy tez tak macie/mialyscie? Mam w domu aplikatory z bakteriami kwasu mlekowego w kremie ale nie wiem czy moge tak swiezo po transferze ich uzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, kciuki za Twoją punkcje!!! Będą efekty :)) Malamii, myślę o Was :) Elfica, przykro mi, naprawdę :( masz jakiś dlasxy plan? Dobrego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nel to juz??? Gratulacje i duzo zdrowka dla dzielnej mamuski i malenstwa;)))) Alexvan 3mam kciuki za jajeczka:))powodzenia:)) Ananasowa dzieki:** narazie nic nie czuje ani brzucha ani nic...niewiem czy to dobrze czy zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel :-) brawo dla Zucha ! Witamy po tej stronie brzucha :D !! Dużo zdrówka dla Was kochani :-) X Kkahha :-) Wasza kolej..dawno Cie tu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nel31-gratuluje!! X Alexvan- trzymam kciuki! X Wczoraj mialam wizyte i malenstwo pieknie rosnie. Usg genetyczne dalo wyniki prawidlowe. Krwiak, z ktorym od wielu tyg walczymy juz nie zagraza malenstwu. Jeszcze jest, ale dr nawet go nie mierzyl, bo powiedzial, ze z jego strony zagrozenia juz nie ma. Za to pojawil sie drugi po przeciwnej stronie, podkosmowkowy, ktory na tym etapie moze jeszcze zagrazac... Lezymy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnovaja100
Elfica, mój maz miał fatalne wyniki nasienia...o iui nie było mowy, o naturalnym poczeciu tym bardziej, a in vitro to tylko icisi. Robila badania 2 razy i 2 razy wyszly tragicznie. Potem kupiłam mu profertil ale już się nie badaliśmy. następnie przez rok nie bral nic. a teraz tj przez ostatnie 3 miesiące bral zwykly, tani salfazin, wit c, duuuzooo witaminy D (i tu upatruje sukces) oraz folik. do tego bardzo zdrowa dieta i efekt jest taki, ze wczoraj odebraliśmy wyniki nasienia i dr powiedział, ze wyniki sa bardzo dobre, na tyle dobre ze z takim nasieniem to powinnismy zajść w ciaze naturalnie:) no ale jakos nie zachodzimy wiec teraz dla odmiany pewnie u mnie cos się pogibalo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnovaja100
także, ja już nie uwierzę w takie gadanie, ze ze złym nasieniem to nic nie da się zrobić. nie wierzyłam wcześniej (bo mamy już dziecko...wiec jak to??) i teraz po odebraniu wyniku widze, ze trzeba walczyc, suplementować się a na pewno nie wierzyc w stwierdzenia, ze nic się nie da. u nas nasienie było TRAGICZNE, 1 procent poprawnej morfologii, swierdzona znikoma ilość nasienia w ejakujacie etc i co? i nagle cud:-) wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejo spokój rzeczy na 56 cm. Mój synek miał 57 cm i 3,7 kg kiedy się urodził a dopiero w 3 miesiącu dobre były ciuszki na 62 cm. X Nel gratulacje:) Niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
*Nel i dzielny Zuchu cieszę się, ze już razem jesteście :) wszystkiego dobrego :)) *Malamii, ja też nie miałam żadnych objawów i wiesz, jakie efekty ;) bądź dobrej myśli! *Miska, czyli jeden się zmniejszył, a drugi pojawił?:( no kurde!!! dalej leżenie plackiem? Jakieś inne zalecenia? on sie wchlonie, oczysci? Jesteś bardzo dzielna i wierzę, ze Twój Kropek da radę!!! Bez dwóch zdań :) który to tc? *Alex, kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 spokojnie Ci wystarczą ubranka na 56 ja miałam i też 62 w szpitalu ale 56 jest zdecydowanie najlepsze i oczywiście pampersy 1 bo dziewczyny miały też dwójki ale na drugi dzień ktoś z rodziny przywiózł 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profertil jyż zakupiłam i karmię M. Embriolog kazał M. Zbadac poziom wit d3 i w razie potrzeby też suplementować. Teraz msm zrobić 2 cykle odpoczynku, zdrowy tryb życia i w połowie 2 zgłosić się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ananasowa- nawet nie wiem czy sie zmniejszyl, ale na pewno nie jest juz zagrozeniem, dlatego tamtego dr nawet nie mierzyl. A drugi nowy sie pojawil, tym razem nad plodem po stronie kosmowki. Tamten jest blizej ujscia, ponizej malenstwa i juz nie zagraza. A ten zagrazac moze jesli peknie, dlatego musze lezec dalej... Wstaje do lazienki, zrobic cos na szybko do jedzenia i wracam od razu do lozka. Dzisiaj mam 12t3d. X Elfica- swietny plan! Trzymam kciuki bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnovaja100
Elfica, poczytaj artykuly wit d a plodnsc meska i sama zobaczysz,ze to bardzo wazna witamina:) Dziewczyny, lekarz kazal mi wczoraj zbadac prolaktynę i w 23 dc mój wynik to 202 uIU/ml a normy dla kobiet nie bedacych w ciąży to 102-496 czyli rozumiem, ze wynik jak najbardziej OK? I niestety za jakies 2 tyg czylo około 10 dnia cyklu będę miała robiona histeroskopie i tu pytanie czy ktoras z Was miała to robione? jest się czego bac? Musza to zrobić oczywiście w znieczuleniu ogolnym i tego się boje;) Mój lekarz stwierdził, ze skoro jajniki ok, sluz ok, owulacja piekna, amh ok, wszystko niby ok, nasienie tez a ciąży nie ma to może problem być "gdzies" wyżej i dlatego przed planowanym iui a potem jesli nie wyjdzie to in vitro zaleca histeroskopie i plakac mi się che bo się boje...tej "narkozy"...już mi się dziś snilo ze się nie mogę wybudzić:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnovaja100
Elfica, poczytaj artykuly wit d a plodnsc meska i sama zobaczysz,ze to bardzo wazna witamina:) Dziewczyny, lekarz kazal mi wczoraj zbadac prolaktynę i w 23 dc mój wynik to 202 uIU/ml a normy dla kobiet nie bedacych w ciąży to 102-496 czyli rozumiem, ze wynik jak najbardziej OK? I niestety za jakies 2 tyg czyli około 10 dnia cyklu będę miała robiona histeroskopie i tu pytanie czy ktoras z Was miała to robione? jest się czego bac? Musza to zrobić oczywiście w znieczuleniu ogolnym i tego się boje;) Mój lekarz stwierdził, ze skoro jajniki ok, sluz ok, owulacja piekna, amh ok, wszystko niby ok, nasienie tez a ciąży nie ma to może problem być "gdzies" wyżej i dlatego przed planowanym iui a potem jesli nie wyjdzie to in vitro zaleca histeroskopie i plakac mi się che bo się boje...tej "narkozy"...już mi się dziś snilo ze się nie mogę wybudzić:))) Czy Wam tez lekarz przed iui zalecal histeroskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Novaja100- nic sie nie boj, wiekszosc z nas miala juz histeroskopie i to naprawde nic strasznego. A znieczulenie jest takie bardzo krotkie, z tego co kojarze to chyba nawet bez intubacji. Naprawde nie ma sie czego bac :) A droznosc jajowodow, czyli hsg mialas robiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po, niestety z 8 pęcherzyków nadały się tylko 4, reszta była pusta. Wynik będzie jutro o 11, tzn dowiem się ile się ładnie zapłodniło. Podczas punkcji, lekarz zdecydował się na scratching endometium, no cóż teraz pozostaje mi tylko czekać i być dobrej wiary. Kolejna wizytę mam 19 lutego. Mam nadzieje, ze będziemy wtedy rozmawiać już o criotransferze. Jakos źle się dziś czuje, brzuch mam jak balon i boli mnie cale podbrzusze. Trzymajcie kciuki, by wśród tej 4-rki byl choć jeden siłacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novaja - ja miałam hsc w znieczuleniu miejscowym i było wszystko do zniesienia.. A co do niepłodności męskiej to ciekawa jestem jak u Was poprawiły się wyniki.. Z ilu na ile ilościowo, ruchowo i morfologicznie.. U nas niestety nie da się poprawić wyników, bo M miał świnke w wieku 25 lat i uciekające jądro do 10 rż.. Teraz operują chłopców do roku czasu.. Nam lekarz powiedział, że nie mamy co liczyć na wielki sukces i z 1 mln wynik poprawił się do 17 mln,wg WHO w normie do naturalnego nawet poczęcia, ale potem mimo cudów suplementów, diety i zdrowego trybu życia znowu wyniki spadły.. Jak dla mnie to jest to loteria. x Malamii - jak zarodki przestały się dzielić po 3 dobie to koniecznie zróbcie fragmentacje DNA plemnika.. Ja do androvitu M dawałam dodatkowo wit D, folik, selen, cynk, Lkarnityne i to jest tańsza wersja profertilu.. Pod warunkiem że wszystko razem będzie łykal.. My poprawę nasienia zaobserwowalismy po odstawieniu kawy.. M. nigdy nie palil i pil mega okazyjnie, więc u nas odstawienie używek to tylko kawa i stres ;) Badania M robil zawsze co 3 mce więc patrzymaliśmy co dziala.. x Nel - gratulacje :D x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, melduje, ze zyje i wcale o Was nei zapomniałam :) Najpierw choroba mnei obezwładniła, jakies grypsko paskudne ....a po za tym synuś moj kochany w ciagu dnia spi po 10 , 15 minut wiec nic nie moge zrobic...dosłownie nic...noce w miare przesypia z pobudkami co 2,5 h na jedzenie... sciskam Was wszystkie jak tylko bede miala chwile to zajrze trzymam kciuki nieustannie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam dzieki dziewczynki :-) dokupię pajacyki i bodziaki na 56 :-) X Misia super ze usg wyszlo prawidłowe:-) mówili cos o płci ? A te krwiaki dziady znikną, juz za chwilę wiosna a Ty będziesz spacerować z brzuszkiem :-) X Novaja , ja histeroskopii nie miałam ale narkozy sie nie boj bo to jest krótka w żyłę i powiem Ci ze bardzo przyjemnie się zasypia :-) i przyjemnie budzi. X Alexvan no to trzymamy kciuki:-) X Co do Wit.D to oboje powinni suplementować bo w naszej szerokości geogr.malo kto ma w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×