Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Mowie tylko to co powiedział mi Profesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness,Nadzieja,Biedronka,lucy 1980,zuzka1212,Morela15 wielkie dzięki za uśmiechy i dobre słowa:) wiadomości o dzieciach na kwalifikacji nie dostaliśmy,ale padło tyle przemiłych i budujących zdań,że ja tradycyjnie miałam aż łzy w oczach;) >zuzka1212 na rodzeństwo czeka się krócej no i wszystko zależy w jakim wieku - nasz przedział 0-4l.Jedno chcemy do lat 2 a drugie do 4,ale jeśli będzie i 5cio latek to też się zgadzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to już rozumiem Porzeczko. Nie doczytałam, że chcecie rodzeństwo. Ta dziewczyna też mówiła, że za rok wezmą kolejne:) podziwiam takie osoby! Mówiła, że nie oddaje go do żłobka, bo chce się nim nacieszyć:) A ten mały taki śmieszek:) Widać, że szczęśliwy! Xxxx Kamila mam nadzieję, że te rozbieżności w wyniku bety spowodowane są tym, że robiłaś je w innych labo. Trzymam kciuki. Xxxxx Nadziejko duża ta Twoja Niunia! Mój mały też nosi 68, 74 czasami:) ubranko kupimy tydzień przed chrztem, bo nie wiem czego mogę się spodziewać;) Xxxxx Biedrona super, że w domu. Troszkę odpoczniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Doremido-dziekuje za info! Musze sie zdecydowac na jedna i z ktoras umowic :) X Darkness- bez skierowania powiedzieli, ze krzywej cukrowej nie zrobia. Przezylam dzisiaj to badanie- ale przyjemne nie jest ;) Na szczescie na zawrotach glowy i mdlosciach sie skonczylo! Badanie wykonane i wyniki prawidlowe ;) Co do tematu raczkowania- mam wsrod znajomych dwa przypadki, gdzie dzieci nie potrafia np jezdzic na rowerze. Wg opinii lekarzy i fizjoterapeuty sa to skutki pominiecia etapu raczkowania przez dziecko. Ponoc ma to bardzo duze znaczenie na koordynacje ruchowa. Dwie znajome chodzily na specjalne zajecia do fizjoterapeuty, zeby zachecic zabawa dzieci do raczkowania i im sie udalo. Generalnie pewnie jak wiekszosc spraw- moze ale nie musi miec to wplywu na dalszy rozwoj dziecka. Mysle, ze do wszystkiego trzeba podejsc z umiarem :) Powodzenia na krzywej ;) X Lucy- swietna wiadomosc :) wyniki testu tez beda ok! X Ananasowa- ojj mija ten czas szybko, nawet jak sie lezy ;) X Alexvan- ja u dr Sz mialam polowkowe- seietny specjalista! Powodzenia :) X Nadzieja- fajnie z tym wypadem w plener :) X Biedrona- oby czas do rozwiazania minal szybko i bezstresowo! Trzymam kciuki :* X Czarna porzeczka- gratuluje i zycze, aby tel z pieknymi wiadomosciami zadzwonil jak najszybciej! X Polowa 26tc, a mi coraz ciezej... Myslalam, ze ciaza to piekny czas gdzie mozna chodzic gdzie i kiedy sie chce, spedzac dzien na zakupach, spotkaniach itp a tu taka niespodzianka... Nie dosc, ze caly czas leze, kazde wyjscie to swieto dla mnie :D to do tego czlowiekowi tak ciezko sie oddycha i w ogole czuje sie nieatrakcyjna, ciezka itd... Mam nadzieje, ze to chwilowe ;) ale wiadomo- dla tego Skarba zniose wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Miska, miałas połowkowe u dr Szymanskiego w Medarcie? ooo, jaki zbieg okolicnosci! ja spotkam się z nim 1 czerwca :) *ALexvan, my dowiedzielismy się, że to dziewczynka w 17tc, na prenatalnych dr Sz nic nie powiedział. daj znac po wizycie:) *Biedronko, a ja myślałam, że Ty juz rzozpakowana jestes :) *Melduję, że nasza panna rośnie jak szalona! ma 22cm i wazy ponad 300g. wszytskie wymiary idealnie. ze mną tez ok, szyjka długa. oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Miśka :) >ananasowa :) >zuzka1212 też na samym początku chcieliśmy najpierw jedno a potem drugie,by na początku oswoić sie z tym wszystkim,zobaczyć jak to będzie,ale gdy na panelu dowiedzieliśmy się od rodzin adopcyjnych,że na drugie dziecko czeka się nawet do i ponad 3 lat i będzie trzeba jeszcze raz przechodzić te procedury ze sądami to przekonało nas,że za jednym zamachem chcemy rodzeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D i Ananasowa, oprócz tego , za akurat przyjmuje w Medarcie to wlasnie czytałam, ze Dr Sz to bardzo dobry specjalista i dlatego postanowiłam poczekać i z nim porozmawiać, spytam sie czy w moim przypadku robił by Nifty test. Zastanawiałam sie tez , czy na prenatalnym jest jakaś szansa zobaczyc ...tzn rozpoznać groszka lub fasolkę :-p strasznie boje sie tego badania !!! Biedronka, widzę, ze jeszcze w dwupaku kochana :-p myśle, ze w domu jedna zawsze lepiej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ananasowa- tak, dokladnie u niego bylam :) I musze umowic sie na kolejna wizyte w 30tc :) Super, ze tak pieknie rosnie!! Jestem ciekawa ile teraz bedzie wazyc nasz maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna pozeczka - podziwiam i gratuluje :-) trzymam mocno kciuki za Wasza przyszłą rodzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Alexvan- dr Sz uwielbia "szukac dziury w calym"... Podobno jak jeszcze pracowal na Polnej to mial najwyzszy wskaznik wykrywalnosci roznych wad rozwojowych. Jest w tym prawdziwym specjalista, dlatego mysle, ze po badaniach u niego mozemy byc spokojne ;) Prenatalne mialam u swojego dr, ale na polowkowe sam powiedzial, ze wysyla do kolegi, ktory wg niego jest w tym najlepszy. Nie martw sie, na pewno bedzie wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD no to mnie uspokoilas...dziekuje <3 ja cały czas myśle, ze taka dluuuuga była moja droga, ze teraz juz chyba nic sie nie przydarzy ...i zycze tego każdej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Ja u dr Sz mialam wlasnie prenatalne, wiec juz sie znamy ;) dlugo i bardzo dokladnie bada Maluszka, tylko.pytania kaze zostawić na później i nie przerywać, jak mówi ;) Miska, w którym dokładnie tygodniu i dniu ciąży miałaś polowkowe? Jakie wymiary.miał wtedy Twój Maluch? Alexvan, czyli teraz wizyta i dr Z a potem dr Sz? Czas przyspieszył! Czarnaporzeczka, gratuluję! Niech w Waszym domu szybko zamieszka cudne rodzeństwo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Czarna porzeczka gratuluję, długo na to czekałas, ściskam Biedronko trzymaj się już niedługo przytulisz swój cud. Magda mimo rozbieżności w beta hcg ja wiem ze będzie dobrze,trzymam kciuki. Luky,alexvandekol to już prenatalne ale czas zap.... Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasku, umówiona jestem tylko do dr SZ , ale poproszę Panie na recepcji, by mnie na chwilkę wpuściły do Dr Ż , nie mam juz recepty na Clexane i chce dopytac o ten Prolutex, bo biorę 2 dziennie i boje sie od razu odstawić, moze jedno opakowanie mi choć da i wezmę po jednym przez tydzien . Dziewczyny czy któraś z Was aplikowała Clexane w inne miejsce niz w brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, nie zaglądam często bo przy Małym to już nie ma tyle czasu. Miałam w sobotę 7.05 transfer mojego drugiego Malucha. Pierwsza weryfikacja wczpraj 10.05 ale jak dla mnie to bezsensu robić betę po 2,5 dniach. Wyniosła 0,1 - cudów się nie spodziewałam. Kolejna w piątek 13-go i mam nadzieję że będzie to szczęśliwy piątek. W sumie nie wiem po co kazali mi robić ta betę po 2 dniach skoro lekarz mówił że2 i 3 weryfikacja coś pokaże no ale dobra zrobiłam. Muszę mysleć pozytywnie. xxx Jak dobrze pamiętam Sylkaaa Ty brałaś drugiego mrozaczka. Pamiętasz po ilu dniach od transferu wzrosła beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylkaaa zerknełam w Twoją stopke, no właśnie po 9 dniach robiłaś betę więc jest jeszcze nadzieja i dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Alexvan powodzenia na prenatalnych! Na pewno będzie dobrze. Jest szansa jtz zobaczyć płeć, ale u mnie nie chciał pokazać. Dopiero 3 tygodnie później okazało się że to chłopiec. Xoxo Czarna Porzeczka gratuluję! Pozostało czekać na TEN telefon. Xoxo Ananasowa no to pięknie rośnie ta Twoja panna! :) 1 czerwca polowkowe? Xoxo Miska D właśnie na Twoim etapie miałam taki tygodniowy kryzys. Ale im dalej tym lepiej. Człowiek się przyzwyczaja do tego stanu :) Xoxo Biedronka super ze jednak udało się wyjść ze szpitala. Cała ciążę było ok, to na koniec musiał Ci się przytrafić pobyt.. Zawsze to lepiej czekać w domu. U nas ok. Skurcze codziennie :) Już teraz to je ignoruje, nawet w nocy. Przebudzaja mnie ale po sekundzie dalej śpię. Ja jestem dziwna, w ogóle nie boję się porodu, tak jakby mnie to nie dotyczyło. Czy ja jestem normalna??? Torba spakowana. Jeszcze tylko muszę kupić biustonosze do karmienia. Jutro podjade. I czekam na przesyłkę koszuli do karmienia. Zamówiłam Lupoline na ramiączka bo chyba Azzuro pisała że na ramiączka najwygodniejsze. Tak ogólnie to ciągle jestem zajęta. Nie ma czasu się polenic. Dzisiaj odebrałam zasłony do małego do pokoju. Są śliczne, błękitne... Wczoraj odebrałam krople sab simplex tak w razie czego zakupiłam wcześniej. Kupiłam też leżaczek baby bjorn bo słyszałam że to cudo. I tak cały czas coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka upatrz sobie jakąś sukieneczke ale co do rozmiaru zdecyduj za 2 tygodnie :) Xoxo Zuzka najważniejsze ze przyczyna została odnaleziona. Dużo zdrówka dla Synusia! Xoxo Kamila sama zaznaczylas że jedno badanie to inne laboratorium więc sprawa klarowna! Jesteś w ciąży. Dlatego tak ważne jest powtarzanie bety w tym samym miejscu. A swoją drogą pęcherzyk widać dopiero od bety 1000. Może u ciebie na razie ciałko? Xoxo Nadzieja ja kazalabym im to zmienić, gdyby mi wpisali w książeczkę zdrowia. Co to za oznaczanie? To nie ma znaczenia dla zdrowia dziecka. Gej też może niedługo do dowodu zaczną pisać? Paranoja. Inne mamusie też się z tym spotkalyscie? Ale w akcie urodzenia podobno nie wpisują jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka a Ty co jeszcze ogarniasz? Xoxo Alexvan, Lucy ja też brałam pod uwagę Nifty, ale usg i pappa wyszło ok więc odpuscilismy. Xoxo Ola! Cudownie! Niech rosnie! Powtarzasz jutro? Xoxo Kurczaczekk gratuluję Xoxo Co do glukozy, też kupowałam ale to jakieś grosze. Xoxo Crp nigdy nie miałam badane. A dlaczego Zosia i Morelka Wy miałyscie? Xoxo Zocha ja inhalator i termometr mam Microlife. Xoxo Miska D ja szkołę rodzenia polecam Ci bardzo, zwłaszcza że tam w zasadzie lezysz. Przynajmniej u mnie tak było bo wszyscy rozkladalismy się na stozkach takich miękkich. Było super wygodnie. Przede wszystkim zyskał ma tym mój M. Dowiedział się co dzieje się z kobietą po porodzie. Myślę że łatwiej mu to wszystko ogarnąć. Pokazywali techniki karmienia i wiele innych rzeczy. Ja dużo wiedziałam ale mój M dosłownie chlonal wiedzę. Zobaczył jak kąpać, przewinąć, ubierać. Dowiedział się co to baby blues, bo nie wierzył mi ze takie coś istnieje i jak rozpoznac depresję poporodowa. Szkołę rodzenia najlepiej robić 7-8 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan możliwe ze na prenatalnym będzie juz widać płeć :-) nam pani dr.juz wtedy powiedziała ze dziewczynka ;-) Chodź inny lekarz w 30tc zaburzył ta pewność;-) ale po tygodniu znów ta sama pani dr.potwierdziła. PS.czuje ze u Ciebie będzie synuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia, jak u Ciebie? Na jakim jesteście etapie, my czemu się sklaniacie? Pozdrawiam Cię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
W końcu nadrobiłam ;) kilka dni z gośćmi i miałam zaległości. CzarnaPorzeczka gratuluje, niewielu rodziców ma certyfikat przydatności ;) czekam razem z Tobą na telefon i mam nadzieje, ze zadzwoni jak najszybciej, Twoje Skarby juz na Ciebie czekają i życzę Ci żebyś jak najszybciej mogła je utulić. Xxxxx Biedroneczko jak sie masz dzisiaj? Noc była spokojna? Twój synek chyba celuje w termin :) Xxxxx Nadzieja zazdroszczę tych spacerów, juz sie nie mogę doczekać naszych. Tęsknie zerkam na wózek. Xxxxxx Ananasku widzę, ze Twoja córcia rosnie tak mniej więcej jak moja, mój dr mówi ze to całkiem dobrze. Xxxxx Nela, Ania1602 co u Was? Xxxxxx A my po ostatnich prenatalnych nasza córeczka wazy juz 1400 g i jest taka śliczna :) mogłabym całymi dniami patrzeć na jej zdjęcie :) ułożyła sie niestety pośladkowo, wiec to kolejny powód do CC (mam juz skierowanie od kardiologa). Troszkę sie boje, ze bedzie mi trudniej niż po naturalnym, ale powinnam dać radę. Piękny dzis dzień, wiec rozkładam sie z kołyska i przewijakiem, będę postarzać i bielic, juz sie nie mogę doczekać efektów końcowych. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita faktycznie to za wcześnie. Ostatnio robiłaś 5dpt to ledwo drgnela. Trzymam kciuki! Wpisuje Cię do kalendarza na pierwszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro robie kolejna bete mam nadzieje ze bedzie ok a w pon kolejne usg. Dziekuje Wam bardzo za wsparcie:):* kamila 1637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Julia dziękuje Ci serdecznie za pamięć :-) dużo sie u Was na forum dzieje, nie bardzo chciałabym wchodzić miedzy Was, bo i czasu malutko, i Wy tez tutaj sie doskonale dogadujecie miedzy soba, wiec pozwalam sobie na dyskretne podczytywanie :-D :-D Dzisiaj powtórzyłam bete. 104 :-) także jak na 7 dpt jest ok :-) przy synku miałam w tym samym dniu 14 ;-) Także teraz spokojnie sobie czekam do poniedziałku na powtórkę po raz ostatni, a potem mam nadzieje juz na usg :-) Serdecznie Was pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Ola gratuluje :) Kamila trzymam mocno kciuki za kolejna betę, musi być dobrze. Milita życzę żeby beta rosła i rosła. Ja tez robiłam betę po 3 dniach, ledwo drgnęła ale po 5 był juz 33, pózniej tylko lepiej, mam nadzieje, ze i u Ciebie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Annie84 :-) Szczęśliwego rozwiązania i uśmiechu na Waszych twarzyczkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×