Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość penelopka28
Iza trzymaj się. Fajnie, że jesteście już w domu. Masz najwspanialszy prezent na Dzień Mamy:) Ja zacznę coś ogarniać w sensie wyprawki po prenatalnych i po wizycie czyli tak w drugiej połowie czerwca. Wolę na spokojnie niż potem nerwowo wszystko robić w upały. Jak myślicie czy to nie za wcześnie w 23-24 tc kompletować wyprawkę. Na początku zacznę od ubranek, pościeli a potem powolutku wszystko inne. M mówi że to za wcześnie, ale z drugiej strony mogę odpukać źle się czuć potem. Na razie zobaczymy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka to jest bardzo dobry czas na wyprawkę. Popierz, poprasuj i przygotuj sobie wszystko do 34tc bo potem juz będzie ciężko z tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratulacje mamusiu! No i jak piękne te oczka?:) Mój skarbek leży przy cycku i patrzy mi prosto w oczy. Co chwila się uśmiecha ale tak żeby cycek nie uciekł;) Potrafi tak przez pół godz! Z okazji jutrzejszego święta każdej staraczce życzę takich widoków:) CUDNE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratuluje, jak dobrze juz w domu, wszystkiego dobrego. X Penelopka super czas na rozpoczęcie, ja tez tak zaczęłam, wszystkie wyjazdowe zakupy skończyłam za rada Nadziei do 30 tyg. Teraz 32 i została mi tylko apteka. Dobrze jest rozłożyć zakupy, zarówno ze względu na czas, jak i na finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Z dedykacją dla wszystkich mam bądźcie z siebie dumne, że podjęłyście walkę i tak wiele przeszłyście, by zostać mamami. Bo wszystko się udaje może nie od razu , ale każda z was niech nie rezygnuje z tego pragnienia, bo jest ono bardzo ludzkie i naturalne. Choć jeszcze nie jestem formalnie mamą to już się nią czuję. Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka28 uwazam że to nie jest za szybko.Ja teraz zaczynam 28tc i mam już ciuszki poprane i poprasowane,czesc uniwersalnych mialam po Kubusiu i troche dziewczęcych dokupilam.Mam juz tez laktator,recznik do kapieli,lezaczek. Myśle ze tak zamax2tyg pojedziemy za lozeczkiem,wozkiem i na koniec czerwca pozamawiam posciel,materac,rozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom w dniu Waszego święta życzę wszystkiego najlepszego!! Wiele radości, cierpliwości i samych pogodnych dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Popieram Nadzieje ze do 34 tc najlepiej wszystko mieć uszykowane. Ja nam 34tc i dopiero od poniedziałku zamierzam zacząć pranie i prasowanie ciuszków. Ale to wszystko przez przeciagniety remont i opóźniona dostawę komody dla Małej. W innym wypadku juz miałabym to zrobione. I wierzę że będzie ciężko, bo ostatnio prasowalam kilka ciuchów i było już średnio. Ale dam rade dla mojej królewny :-) a jak już skończę to pewnie będzie mogła już się rodzić :-) bo pewnie zajmie mi to z rozłożeniem pracy ze 3 tygodnie:-) właśnie zobaczyłam, że jestem trzecia w kolejce... CUDOWNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
Dziewczyny może był już taki wątek ale od czego najlepiej zacząć kompletowanie wyprawki. Jakiej firmy ubranka polecacie. W smyku jest drogo. Myślałam o Pepco, ale nie wiem czy warto oszczędzać. W sumie to dziecko szybko wyrasta, może nie kupuwać drogich a pieniądze odłożyć na lekarza, szczepionki . Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Biedrona, Iza- ogromne gratulacje dla Was! Dzisiaj mozecie swietowac :) X Zocha82- kiedy to minelo? Ty drugi, a ja za chwile trzeci :) X PikiDiksi- dzieki za wpis o karmieniu! Na pewno bede o nim pamietac! X Penelopka- ja pozadne zakupy zaczelam robic po polowkowym, w trzy tyg kupilam wiekszosc przez internet ;) Poza tym lozeczko wybrane musze tylko zamowic pod koniec czerwca, drugi komplet poscieli zamowie w przyszlym tyg, wanienke do kapieli kupimy w sklepie przed samym porodem. Pod koniec czerwca zrobie kolejne zamowienie w geminii- tym razem wszystko co potrzebne dla mnie po porodzie i dla dziecka do pielegnacji (dzieki Julce mam juz liste). Do wyboru zostal mi wozek i pokrowce na przewijak. Koszule i biustonosze kupie miesiac przed terminem porodu. Stwierdzam, ze za szybko mi to poszlo, bo teraz juz nie mam nawet co ogladac w internecie ;) Ubranek mam juz chyba za duzo jak na poczatek, wiec musze sie powstrzymywac. Dodam, ze wiekszosc kupowalam jak byly promocje w smyku internetowym i cocodrillo. Na ubrankach w ten sposob bardzo duzo zaoszczedzilam. A na pieluchach i recznikach w porownaniu z cenami w sklepie jeszcze wiecej ;) X Julka- jak sie czujesz? Pierwsza na liscie :D Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Biedrona, samych radosnych chwil z maluchami. Pięknie pixi napisalas o karmieniu, nie wolno się poddawać chociaż czasami jest bardzo ciężko. I wszystko trzeba wypłakać, nie wolno dusić w sobie, to hormony- kiedyś to minie i będzie cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ogromne gratulacje! Mam nadzieję, że masz już Maleństwo przy sobie. Życzę zdrówka dla Okruszka i dla Ciebie! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :* :* Dziś świętujemy i z tej okazji zaraz udamy się na pierwszy mini spacerek :) Powinnam dać radę ale przyznam, że wczoraj pierwszy dzień bez przeciwbólowych ale ciągle jestem mega słaba. Biorę też antybiotyk (łożysko mi się rozpadło) gdzie pisze, że może powodować osłabienie i zawroty głowy, może to przez to. Nie mam nawet sił odnieść się do wpisów. <> Biedronka mam nadzieję, że Twoja rekonwalescencja przebiega lepiej i że dawali Ci jakieś mocne znieczulacze... na mnie niestety nie zawsze działało co dawali. Po CC miałam tragedię z bólem i dopiero 4 lek jakoś zadziałał. 4 h zwijałam się z bólu. Nie pisałaś dlaczego Maleństwo leżało w inkubatorze (jak tak to sory, ale jestem nietomna). Buziaki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka28 w smyku warto kupic body bo są ostatnio w duzej promocji w wielopakach.Ja tez szukalam na allegro uzywanych badz nowych ciuszkow i naprawde wiele kupilam tanio ciuszki uzywane lub nowe a ktos nie zdazyl zalozyc.Ja tez sporo kupuje w 5-10-15 i w Lidl-u z Lupilu. Z Pepco - zalezy jak si trafi.Kiedys kupilam maluskie body 2razy wyprane na 40stopni i sie skurczyly,dresy tez mi szybko sie zmechacily. Za to ostatnio kupuje duzo bluzeczek i jestem naprawde zadowolona.Typowo firmowych chyba nie warto - dziecko zbyt szybko rosnie. Warto tez w H&M patrzec na promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze z allegro mogę polecic zakupy u HubiWorld, ROBiK_Radom, abc-bobasa, asplaneta_pl, mikus2504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pepco ciuchy po praniu tracą kolor i robią się kulki a z lidla bawełna to jakieś nieporozumienie - prześwituje a po jednym praniu bluzki wyglądały jak szmaty, rozmiarowka mega zawyzona, aplikacje rozmazane, badziew totalny. Lepiej szukać promocji w typowych sklepach z ubraniami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 wizytę mam w sobotę ale nie sądzę aby było serduszko. & był transfer, to dopiero 3 tygodnie. Bardziej idę skontrolować hormony i skonsultować dawki leków,ale usg będzie też. xxx Dziewczyny a na wizycie serduszkowej badanie było przez pochwę czy przez brzuch bo już nie pamiętam. xxx penelopka mam jednego bodziaka z Pepco ale jakościowo słabe są te rzeczy, po praniu szmata. Z drugiej strony dziecko szybko wyrasta. Ja po miesiącu miałam całą siatę bodziaków wyniesioną już do piwnicy. Dobre jakościowo i też tańsze są rzeczy z Tesco marki FF, kilka miałam. Ja akurat zaopatrywałam się w te pierwsze bodziaki z lumpa za 4-5 zł i jakościowo super. Najwięcej marki Next. Po praniu nic, kolory żywe, bawełna porządna, nie zniszczone bo ile takie dziecko pnosi. I nie kupuj dużo bo i tak będziesz pranie co 3 dni robiła :) Wiem,że dla niektórych to niewyobrażalne takiemu maluchowi używki kupować, ale nawet czytałam że to lepiej bo bawełna jest wyprana z tych wszystkich złych składników co mają nowe rzeczy.Ja kupowałam, prałam raz w zwykłym proszku a drugi raz w płynie dla niemowląt, później wyprasowane i gotowe. W Smyku to śpiochy po 25 zł minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Dziewczyny ja wszystko kupiłam w lumpie, śpiochy i bodziaki po max 10 PLN. Tak jak Milita czytałam, że używane są najlepsze, wszystko piorę w proszku z moimi ciuchami, do białego, bo głównie tylko takie rzeczy mam. Dziecko szybko wyrasta z rzeczy, nie potrzeba ich dużo, ja nie zbieram brudów, tylko od razu piorę i ubieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zuzka1212 jak Twój malec zachowuje się w wózku? Mój Junior polubił wózek, gaworzy z klientami w sklepie, śpi na ogrodzie, a w niedzielę kupiłam mu łóżko turystuczne i cały dzień spędził na ogrodzie. Nareszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Milita, wszystkie badania do14tc miałam dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska mi to wszystko trochę więcej czasu zajęło bo jeszcze pokoik urządzałam. Tez kupowałam ubranka tylko na promocjach. Niektóre body wychodziły mi po 10zl HM, pinokio ze Smyka, next. Wyjściowe ubranka kupiłam w Zarze tez jak były przeceny. Uwielbiam takie promocje. No jestem następna w kolejce ale kompletnie tego nie czuje. Nie wydaje mi się ze to już tak niedługo, jakby to do mnie nie docierało. Czuje się swietnie. Pojechaliśmy dzisiaj na działkę na grila 150km od Warszawy. Było super, chociaż w powrotna drogę kręgosłup już wysiadał. Teraz leżę bo boli. Ten długi weekend to mój urodzinowy weekend wiec cudownie spędzamy czas z moim M i przyjaciółmi. Muszę zmienić stopkę na 33 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha ja korzystam z aplikacji moja ciąża tworzona przez portal edziecko. Super jest ta apka. Milita serduszkowa na pewno dopochwowo. Prenatalne przez brzuch i dopochwowo tez miałam bo dr chciał zobaczyć z każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Julia :-) Wszystkiego co najlepsze z okazji pięknych urodzin :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×