Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Julia dziękuję czuje się całkiem dobrze, trochę ciągnie, to jajnika zakluje, piersi pobolewaja dość mocno. Ale nauczona doświadczeniem nie wysłuchuje się w swój organizm. Dostałam relanium więc trochę jestem na głupim jasiu:) ale od jutra już nie biorę, bo dziś to się przestraszyłam troszkę w głowie mi się tak kręcilo że mało co nie zemdlalam. Jutro mam dzwonić i pytać się co z moim drugim zarodeczkiem, mocno wieże w niego ze przetrwał Dziękuję wszystkim Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny apeluje nie sluchajcie klamliwych plotek na temat tego jak jest na zachodzie od ludzi ktorzy moze nigdy tu nie zyli i nie mieszkali w 100%. Np. kiedys na onet.pl byl poruszany temat zabierania dzieci przez Jugendamt i jak czytalam te komentarze to wlosy mi sie na glowie zjezyly bo wiele osób szerzy klamliwe propagandy a nastepni w to wierza... Zapewniam was ze do szczepionek przywiązuje sie tu bardzo duza wage. A jesli juz wspomnialam o tym zabieraniu dzieci to nigdy ale to nigdy dzieci nie sa zabierane bez udowodnionych powodow z normalnych rodzin tylko tylko i wylacznie jesli ma miejsce jakas patologia. Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac pęcherzyk żółtkowy i echo zarodka. Troche sie zmartwiłam, ale dr jest dobrej myśli że przez moje dłuższe cykle, zarodek bedzie pózniej. Kolejna wizyta za tydzien. Chyba oszaleje do tego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - współczuję, przystawiaj mała jak najczęściej to najlepszy laktator.. ;) przed karmieniem trochę rozmasuj i ogrzej, po karmieniu schłodz.. Mam nadzieję że wkrótce będzie lepiej.. x Zocha82 - wierzę, że na następnej wizycie usłyszysz same dobre wieści.. zobaczysz :* a echo zarodka co to takiego? Nigdy nie spotkałam się z takim określeniem.. Echo serca zarodka? x Nela - kciuki mocno zaciśnięte.. Kiedy testujesz? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Zocha82- pamietam te cotygodniowe wizyty i czekanie czy teraz bedzie zarodek. Ja pierwsza wizyte mialam w 4t2d. Dr widzial kropka na usg w macicy. Tydzien pozniej byl wiekszy pusty pecherzyk. Na kolejna wizyte znow kazal przyjsc po tygodniu. Wtedy zapytalismy czy bedzie juz serduszko. Powiedzial, ze raczej nie nastawialby sie na to. To zapytalam co wniesie taka wizyta? Bo mnie to bardzo stresowalo, do tego zawsze te wizyty mialam o godz 22, 23 i kolejna miala byc o 24.30. Dodalam, ze wolalabym poczekac dluzej i przyjsc jak juz wszystko powinno byc na swoim miejscu. Wtedy dr powiedzial, ze z uwagi na moje silne bole brzucha obawia sie, ze moze pojawic sie krwiak, a wtedy im szybciej zauwazony tym szybsza reakcja z naszej strony. Nie dyskutowalam wiecej i na wizyte pojechalismy. Czwarta wizyta byla po kolejnym tyg, ale wtedy juz sie odezwalam na temat godziny :P Dr zrozumial mnie i od tamtej pory wszystkie wizyty mam ok 14-15 :) jak dobrze pamietam to na czwartej wizycie znalazl sie piekny zarodek z serduszkiem i krwiak tuz obok. Pisze to, bo tez sie bardzo balam. Przed ta czwarta wizyta zadzwonila do mnie kolezanka i mowie do niej, ze teraz to juz powinien byc zarodek i serduszko. Od razu zabronila sie tak nastawiac. U niej wszystko pojawilo sie dopiero w 9t5d! A maly Oli ma juz ponad rok :) Bedzie wszystko dobrze kochana! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka niestety ale ja nie przystawiam małej do piersi tylko jadę laktatorem..i przez to pewnie nie regularne ściąganie. Ale tak jak pisałam wcześniej, nie da sie częściej i tak nie wiem czy ogóle dam radę to robić jak m za parę dni pójdzie do pracy. Córcia bardzo aprobująca, śpi w ciagu dnia jak mysz pod miotłą a reszta praktycznie na rączkach..pierś w nocy grzałam kompresem żelowym i ściągałam częściej w nocy i jest ulga. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zocha czekamy razem z Tobą:-) ja wierzę ze będzie jak u Miski :-) X Echo zarodka dla mnie to , to samo co po prostu zarodek:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kochane :* Echo zarodka to tak jakby jego zarys cos tam bylo widoczne ale nie wyraźne i z czasem ma sie pokazać. Od @ licząc wczoraj był 6t2d, 4 tyg od owulacji, transfer miałam w 21dc. Oby było tak jak u Ciebie Miska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podsumowując Miska u Ciebie w którym tc był zarodek i serduszko, bo sie pogubiłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podsumowując Miska u Ciebie w którym tc był zarodek i serduszko, bo sie pogubiłam :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zocha u mnie 6t2d było widać serduszko, trzymam kciuki Pozdrawiam ze słonecznego Trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darkness - pytałaś o bezpłatne warsztaty.. Musisz śledzić fb.. Polubić najlepiej profile szkół rodzenia na fb i tam informują na bieżąco o darmowych warsztatach.. Ja idę teraz na kolejne "problemy w laktacji" i z chustonoszenia. Ja uwielbiam takie warsztaty, zawsze sa organizowane w jakiejs fajnej kawiarni, więc przyjemne z pożytecznym ;) Polecam też bezpiecznego malucha.. W kazdym większym mieście są organizowane.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dziś mam wizytę, wiec będę wiedziała co i jak. A Ty nie robiłaś tego badania? Myślałam że ktoś się odezwie i napisze jakie miał wyniki, a tu taka cisza... a już jutro NASZ dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów mi podcielo skrzydła, mój zarodek nie przetrwał do mnożenia :) teraz już została się tylko nadzieja w tym co mam. Testuje 22 Ile jeszcze można znieść ja już tracę nadzieję, poddaje się powoli. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka ja miałam wyniki 70, po godzinie 110, po 2 znowu 70 więc lekarz powiedział że ok i nie mówił od ilu jest cukrzyca, a norm na badaniu nie miałam podane. Nadzieja jakie Ty miałaś wyniki glukozy? Bo u Ciebie stwierdzono cukrzycę. Życzę Wam Pięknego, szczęśliwego dnia jutro :) Nela wierzymy w silacza którego nosisz w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę na warsztaty. Byłam 2 razy. Jutro idę trzeci raz. Targi Mamaville, wiem że robią też we Wrocławiu. Będzie o śnie dziecka w pierwszym roku życia, o odżywianiu po 6 m-cu, chustonoszenie, ale to odpuszczam bo już byłam, masaż shantala. Dodatkowo są to targi, na których wystawia się mnóstwo firm dla dzieci więc może dokupie to czego mi brakuje. Xoxo Zocha trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja a mała sama nie chce ciagac cyca? Jak dziecko absorbujace to wśród moich znajomych sprawdzaja się te elektryczne huśtawki albo chustonoszenie właśnie. Ewentualnie laktator na 2 piersi na raz - Medela. U mojej koleżanki 15 minut i ściągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak to pisać z telefonu, miało byc mrożenia a nie mnożenia i nie taka buźka :( Ja też wierzę w swojego siłacza nic innego mi nie pozostało. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja - a malutkiej czemu nie przystawiasz do piersi? Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia - masaż shantala super sprawa.. Przetestowaliśmy na dzieciakach znajomych :D Spały 3 godz :D Tak więc tez będziemy się masować ;) x Nela - na naszym forum są trzy przypadki dziewczynek, które miały jeden jedyny zarodeczek.. I został z nimi. Tak więc masz być dobrej myśli, bo tylko w ten sposób jesteś teraz w stanie pomóc Kropkowi.. Wierzymy w niego mocno! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleczka - ja też nie pisałam bo też nie umiem interpretować wyników.. Ja miałam 90 - 82 - 74.. Mega spalanie, więc cukrzycy brak.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Nela40 przytulam Cie mocno, trzymam mocno kciuki za tego Maluszka, który jest z Tobą. Z doświadczenia wiem, ze dla dziecka jesteśmy w stanie bardzo dużo przejść, po pierwszej procedurze mówiłam, ze to juz koniec...doszłam do pięciu. Dasz radę, uwierz w swoją kropeczke. Xxxxx Aleczka nie pisałam nic o glukozie, bo sama miałam dopiero dziś. Moje wyniki po 75, to 76, 132, 166. Jak patrzę na normy z mojego lab to się mieszczę, ale nie wiem co powie moj dr, wizyta dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, teraz popatrzyłam na stare wyniki jeszcze sprzed ciąży, miałam 90-92-81, wtedy dr mówił ze wyniki są ok. To chyba znaczy, ze teraz jest raczej kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glukoza u kobiet w ciąży nie powinna przekraczać 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×