Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
Biedronka ale pałąk od karuzeli jest zdejmowany :-) wkładam go raz czy dwa dziennie jak mała nie śpi ;-) potem zdejmuje. Tez pomyślałam o niewidocznych wibracjach i testowaliśmy różne sytuacje , zresztą czułość impulsu sama regulujesz. Spokojnie jest ok Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, nie mam swojego lekarza tam. Znam tylko jednego, który tam pravuje- kiedyś do niego chodziłam, ale jak zaczęliśmy mieć problemy to poszłam do specjalisty od leczenie niepłodności :) zaspe mi poleca zarówno mój lekarz prowadzący, jak i mama (rodziła tam 5razy) oraz koleżanki które tam rodziły. Jeżeli mój synek się pospieszy, a Twoja dzidzia nie, to może się spotkamy ;p a Ty masz tam lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka:-) może ta przepuklina sama się wchłonie i będziecie mieli z głowy;-) Nasze dzieci miały urodzić sie w tym samym czasie a Twój synuś jest starszy od mojej córci dwa miesiące :-) My w poniedziałek mamy wizytę u kardiologa. Mam nadzieję usłyszeć tylko dobra diagnozę .. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka dużo szczęścia dla Waszej trojeczki! Ja po targach. Fajnie było. Kupiłam sobie koszule do porodu i karmienia. Firma Granatovo, jest genialna. Ma nawet z tyłu rozpiecie do podania znieczulenia. Odebralismy też wózek i kupiliśmy fotelik. Biedronka taki jak Ty Cabriofix, pojawił się nowy wzór taki ciemno szary, piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela u mnie jest podobnie jak u Ciebie, ciążę prowadził mi dr Wójcik, kiedyś kilka razy byłam u lekarza który pracuje na Zaspie, w poniedziałek umowilam się do niego na wizytę i rozmawiałam o porodzie u niego. Zgodził się ale jest problem taki , że On pracuje w szpitalu tylko raz w tygodniu we wtorek, w poniedziałek znowu jestem umowiona na wizytę , sprawdzi stan szyjki i pomoże w rozwarciu, aby ewentualnie w wtorek pojechać do szpitala. Magda 7814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Aleczka- wszystkiego co najpieknie na nowej drodze zycia!! I wyjatkowo dodam- wspanialej tesciowej :) X Dziewczyny czekajace na malenstwa- Wam zycze cierpliwosci na te ostatnie dni :) X Dziekuje za odp w sprawie ubranek. W rozm 56 mam juz 6kpl wiec nie bede wiecej kupowac. W rozm 62 mam 7kpl, wiec tez juz chyba zakoncze zakupy. Teraz dokupie kocyki, bo mam jeden i reczniki. Polecacie jakies sprawdzone firmy? Lubie jak sa bardzo deliktane :) I z kocykami problemu nie bedzie, ale z recznikami juz moze byc, bo poza delikatnoscia wazne, zeby wchlanial dobrze wode. P.S. Do tej pory nie wiedzialam o co chodzi z tym rozchwianiem emocjonalnym w ciazy... Teraz juz wiem ;) od wczoraj uspokoic sie nie moge i co chwile rycze tylko dlatego, ze M zamiast po deoch dniach nieobecnosci przyjechac do nas jak najszybciej to jedzie do mamusi ma sniadanko, bo go zaprosila. Normalnie szlag mnie trafia jak tylko o niej slysze...od swiat wielkanocnych dziala na mnie jak plachta na byka... Stad zyczenia super tesciowej dla Aleczki :) Milej niedzieli Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka dobre to z teściową dla aleczki :) hehe Kinia Nadziejka robiła chyba te badania po swoich poronieniach. Swoją drogą masz super interniste! Jakie Ci dał badania? Toczeń itp? Bo wiem żeby to wykryć to trzeba kilka zrobić. Nadzieja wie więcej w tym temacie :) Biedronka kupujesz chustę? Jeśli tak to jaką? Fajne to by było na lato. Wczoraj na tych targach dzieci w chustach były spokojne a te w wózkach plakaly. Myślę że to działa. Taka bliskość z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko obyś miała rację, bo strasznie mi przykro kiedy widzę jak to moje dziecię męczy się już od początku swego istnienia:( Ale nas zmartwienia nie opuszczają:( zauważyłam u małego w mosznie jakąś miękką kuleczkę. Pojawiła się po ostatnim naprowadzaniu tej przepukliny. Nie wiem co to może być. Aż się boję iść z tym do lekarza. Xxxx Biedroneczko test funkcjonowania monitora z karuzelą wykonany;) - brak zakłóceń! Mamy baby sense. Xxxx Szmacioszka, PiksiDiksi, Doremido mamy dzieciaczki mniej więcej w tym samym wieku. Ile ważą i mierzą wasze maluchy? Ciekawa jak bardzo mój wcześniaczek odstaje od rówieśników? Wojtek waży 5,5kg i nosi rozmiar 62 i 68. Niedawno był dwukilogramową kruszynką, a teraz ciężko podnieść mi go z łóżeczka;) Ostatnio lekarz powiedział nam, że różnice wyrównują się po roku, a nawet dwóch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie84
Kinia ja miałam cały panel badań immunologicznych, w tym wykluczenie zespołu antyfosfolipidowego. Mogę poszukać na co kierował mnie lekarz, daj mi tylko znać czy chcesz. Pamietam tez, ze dr mówił ze z zespołem antyfosfolipidowym bywa tak, ze mimo dobrych wyników może być ukryty, dlatego ja od początku każdej procedury brałam aspirynę (acard albo acesan 75) czasami clexane. Gdybys chciała to mogę tez poszukać dawki leków z poszczególnych procedur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zuzka1212 strasznie masz z tą przepukliną. Myślę, że Junior waży ponad 6 kg. Niestety długo go nie ważyłam, bo vo mam umówione szxzepienie to mały ma katar i odwołuję wizytę. Też mi go ciężko dźwigać z łóżeczka i nosi rozmiar 68 lub nawet 74, zależy od firmy. Myślę, że Twój Wojtyß szybko goni naszych chłopaków. Dużo zdrówka dla małego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Zuzka1212 ja tez chcę kupić leżaczek Tiny Love,czekam jeszcze z 2miesiace,bo nie ma gdzie tego układać. CO do ciuszków to na pewno nie ma co przesadzać z ilością,ja mam bardzo duzo w rozmiarze 62,samych pajacykow ponad 20szt,ale to dlatego, że Kuba długo nosił tak małe rzeczy a większośc to uniwersalne kolory, więc będą dla Natalki.Dwie pralki ciuszków już za mną a przede mną,,,pewnie jeszcze z 5-6. Z jednej strony jak się ma dużo ciuszków z odzysku to można spokojnie prac co 3-4dni. xxx Ja miałam badania prenatalne połówkowe w piątek i córcia w 22tc wazy ok 490g. Na szczęscie wszystko dobrze, choć moja szyjka macicy nadał krótka bo 29mm.Mam nadzieję, że do 5maja,do następnej wizyty u mojego gina,nie skróci się do 25mm,bo będę musiała zdecydować się na pessar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula póki co mam tylko skierowanie do endokrynologa, zapisałam się i wizytę mam 6 mają a ten pewnie mnie skieruje na jakieś badania Annie84 a te wszystkie badania to z krwi? Mój internista mówił że dobrze by było żeby położyli mnie do szpitala na 2-3 dni i zrobili wszystkie badania i jeśli mi to zaproponują mówił żebym się zgodziła. Możesz kochana napisać na co cię kierował to porównam chociaż z tym na co mnie skieruje ewentualnie powiem że chciałabym jeszcze na to czy na tamto. Wogole to o co pyta taki reumatolog przecież ja żadnych boli reumatycznych nie mam.Przepraszam ale nie bardzo pamiętam twoja historie, masz za sobą poronienia? Wogole to wykryły ci coś te badania czy wykluczyły? Nadziejko przeczytałam, boże ile tego jest. Tobie kochana coś te badania pomogły, wykryły, wykluczyły. Kurcze wytwarzam przeciwciala przeciwplemnikowe, przeciwtarczycowe czyli moja immunologia szwankuje. Jak jeszcze coś wyjdzie to chyba się zastrzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://psychiatria-dziecieca.pl/blog/tablet-i-telewizja-dla-dziecka-nowe-wytyczne Polecam Wam dziewczynki.. x Julia - raczej wypożycze na początek, bo są różne rodzaje chust i ciężko stwierdzić jaka najlepsza.. Zamierzam jednak jej używać.. Chociaż widzę po znajomych, że noszenie w chuście maluchów to tak do 3 miesiąca powszechne, a później to już coraz rzadziej i sprawdza się głównie na wyjazdach.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A u nas Niunia żółta i jestem załamana juz nie wiem co robić pewnie czeka nas szpital a wyszliśmy z bilirubina 11 ale pewnie znowu wzrosła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia kochanie wszystkich badan nie robiliśmy. Wybrałam te które pasowały do mojego przypadku. Plus kariotypy razem z mężem. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia u nas bez poronień, na początku leczenia trafiliśmy na świetnego lekarza, po podstawowych badaniach i jeszcze przed histeroskopia i iui, skierował mnie na badania immunologiczne, a kiedy okazało sie ze mam wysokie miano ANA2, to skierował mnie do immunologa, a ten na badania genetyczne. Jutro napisze Ci jakie miałam badania, bo musze ich poszukać. Faktycznie jest tego dużo, ale warto zacząć od podstaw. Nie poddawaj sie bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Nadzieja gdzie zamawialas te krople na kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesli chodzi o chustę to moja ma 14,miesięcy a używam jej częściej niż wózka :) W sumie używam od początku. Najpierw pomagała przy kolkach a teraz po prostu lepiej mi zapakować małą w chustę niż targać wózek ;) Z polskich firm polecam Little Frog. Nie są kosmicznie drogie a bardzo fajne. Ja mam 2 chusty tkane, 1 kółkową i 2 nosidła :) Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja stosuję Sab Simplex od ok miesiąca i nie widzę poprawy, nie wiem co by było gdybym ich nie stosowała. Zamiennie używam Espumisan orginalny z Niemiec i nie jestem pewna czy czasem nie jest lepszy. Czytsłam różne opinie, ja podaję więcej kropel Espumisanu niż na ulotce. Ale najlepiej działa kładzenie na brzuszku, Junior nie znosi tego, ale kładę go na sobie i po ok 15 minutach schodzą gazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u nas nie pomagały żadne kropelki. Miałam chyba 5 różnych. Za to bardzo pomagały masaże. Na You tubie można znaleźć Masaż antykolkowy. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×