Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość gość
tu golf wczoraj bylam na wizycie i bedzie to dziewczynka :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) tak sie ciesze ze jest wszystko wporzadku :) xkiciolka czekamy na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Golf, cudownie :))) cieszę się razem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf - aaaa super :D kurczę jednak dziewuszki po IVF też się trafiają :) super... W którym jesteś tc ? Kiedy najwcześniej można poznać płeć? Niby bym chciała dziewczynkę, ale czuję całą sobą, że to chłopak :D jeżeli okaże się, że się pomyliłam po raz pierwszy zawiedzie mnie intuicja :) x Gość - ja jestem z Invicty we Wrocławiu i jestem zadowolona.. Wcześniej byłam w Invimedzie gdzie się nie udała procedura, tu udała się pierwsza.. A skuteczność to już statystyki... x Miłego dnia dziewczynki.. Wizyta dopiero po 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 - normalnie wszystko spisałam sobie w notatniku co wymieniłaś razem z ZosiąD ;) też jestem ciekawa jak będzie wyglądała sprawa z karmieniem np. po 2 tygodniach. Daj znać :) Dużo zdrówka dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja też leczyłam się w Invicta Wrocław. W sumie to u nas poszło szybko - mieliśmy szczęście i pierwszy transfer był udany, a jak to jest ogólnie ze skutecznością to nie zdążyłam nawet się nad tym zastanowić, nawet się nie obejrzałam a już było po wszystkim :) Jeśli chodzi o wrażenia, to na plus - bardzo miłe Panie w recepcji i gabinecie zabiegowym, nigdy nie było problemu z umówieniem wizyty. Moim lekarzem była dr. Gruszczyńska, całkiem sympatyczna babeczka, konkretna. Jedyny minus to opóźnienie przy punkcji ok. 2 godziny w stosunku do umówionej godziny (to jeszcze można było przeżyć) i przy transferze, nie pamiętam dokładnie ile, ale tu już było dużo gorzej, bo trzeba było być z pełnym pęcherzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~Nadzieja78 Super, że u Ciebie noc spokojna :) u mnie niestety coraz gorzej :/ burza hormonów powoduje obkurczanie śluzówki w nosie i chociaż mamy cały czas otwarte okno i ogrzewanie skręcone, to mam tak zapchany nos, że nie idzie oddychać... Sól morska średnio pomaga, mimo że aplikuję ją praktycznie co godzinę. No nic, trzeba przeżyć. Pocieszam się, że jak już się Mała urodzi, to w razie czego będę zahartowana w niespaniu nocnym ;) ~Golf Gratuluję córeczki :) Najważniejsze, że jest wszystko dobrze, oby tak dalej. ~biedrona1979 Ja też od początku miałam przeczucie, że będzie dziewczynka, mimo, że mi wszyscy dookoła wróżyli chłopaka, może u Ciebie intuicja też nie zawiedzie :) My poznaliśmy płeć jeśli dobrze pamiętam to w okolicy 18 tygodnia :) Daj znać co na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedrona1979 jeszcze mi się przypomniało odnośnie płci :D rozmawiałam z kilkoma koleżankami, które już urodziły i wyszło mi, że jak w ciąży wypadają włosy to będzie dziewczynka, a jak nie wypadają to będzie chłopak ;) to tak z przymrużeniem oka, ale sprawdziło się u trzech moich znajomych i u mnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedz. Ja jestem na etapie badań genetycznych, które właśnie załatwiam w invicta Wrocław. Mają promocję i wysyłkowo wszystko się załatwia. Wychodzi o wiele taniej ... niż gdzie indziej. Moja lekarka z którą jestem umówiona na 20 listopada nazywa się .... hmmm nie pamiętam dokładnie ma dwuczłonowe nazwisko - drugi człon Ogórek :) mam zapisane na karteczce w domu dlatego nie pamiętam. Czy długo czekałyście na wyniki badań genetycznych? Dobrze, że jest tu ktoś z Wrocławia :) W mojej historii wygląda to tak , że mąż ma problem z nasieniem . Ze mną wszystko ok. Odradzają nam inseminacje, mówią że to szkoda czasu przy takich wynikach , a przede wszystkim pieniędzy. Fajnie, że opinie o Invicta Wrocław są w porządku :) nie żałuję decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka przy usg prenatalnym może powiedzą płeć :-) ja miałam pod koniec 13tc i wyszło ze dziewczynka, chociaż p.dr powiedziała ze to nie jest oczywiście na stówę bo jeszcze wcześnie. Ciekawe czy teraz się potwierdzi:-) Eversea a może spróbuj inhalacji wodą? A mnie coraz częściej boli krocze..dzis mam to spotkanie z położna wiec zadam jej kilka pytań:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea mam to samo z zapchanym nosem. Przeglądam właśnie opinie nawilżaczy ultradźwiękowych bo już ledwo wytrzymuję, a w sezonie grzewczym mam w mieszkaniu istną Saharę. <> Właśnie tak się zastanawiam bo z tego co kojarzę to moja ciocia przy dzieciach używała wody morskiej Sterimar do nosa, czy doświadczone mamy mogą się wypowiedzieć na ten temat? Jakąś tam małą gruszkę w zestawie też już mam ale dla takiego maluszka może ta woda nie byłaby złym pomysłem? I z innych gadżetów czy macie misie Szumisie? Warto kupić? Aaa i jeszcze odnośnie laktatorów ręczny czy elektryczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam octinosept, stosowałam go na rany po laparoskopii, szybko wygoi ranki. Eversea- dziękuje Kochana za rady, baloniki juz mam, jutro pojadę poszukać węża i nitek. Ania1602- fajnie, że zaczynasz, swoją drogą są jednak kliniki, które nie wstrzymały działań w zw. z ustawą? Ananasowa- :(, nie chce pisać banałów, ale czas zagoi rany, choć wierze że teraz jest cieżko. Koniecznie daj znać po wizycie. Golf- bosko, jedna pięknota więcej na tym świecie :* Miska D- kolejka była i u mnie, starałam sie być spokojna, ale lekkie zdenerwowanie troszkę mi i M sie udzieliły. Wróciliśmy do domu bardzo późno juz nie miałam siły na nic, M zapodał mi tylko jeszcze mocną dawkę chmielu na pęknięcie i poszłam spać. No i nie może być normalnie u mnie, No zawsze coś... Pęcherzyk urósł w jeden dzień o 6mm,wydaje mi sie że to troche za dużo, tak jak miesiąc temu, boje sie, że będzie z tego znowu torbiel (zwłaszcza że minęło juz 36h od zastrzyku a ja nic nie czułam). Do tego od 3dni przypałętała sie jakaś infekcja, po zabiegu Dr zapisał mi clotrimazol dopochwowy. Od razu miałam wziąć jedną tabletkę na noc i dziś juz jest lepiej. W pon idę na kontrole sprawdzić czy infekcja sie rozwija, jeżeli tak to raczej bedą marne szanse na powodzenie iui. Jeden pozytyw z tego wszystkiego to endo 12mm, nigdy tak grubego nie miałam. Oby do poniedziałku... Dziękuje Wam wszystkim za kciuki, jesteście przewspaniałe :) Jeżeli któraś słyszała o zajściu w ciąże mimo infekcji to piszcie bo czytam w internecie czytam i nic nie mogę konkretnego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka u nas spraw z płcią dość szybko się wyjaśniła :) ja od początku przeczuwałam dziewuszkę a mąż syna :) Na pierwszych badaniach genetycznych w 12 tc lekarz powiedział nam na 70% chłopak, ale nie kazał jeszcze kupować niebieskich ubranek ;) na kolejnych wizytach u mojej lekarki prowadzącej wersja z synem potwierdzała się, na drugich genetycznych czyli w 20 tc lekarz powiedział nam na 100% że będzie Wojtuś :) natomiast jakieś dwa tygodnie później byłam na usg u przypadkowego lekarza który z poważną miną powiedział że dziewczynka. Pamiętam do tej pory jaki szok przeżyłam. Nic nie powiedziałam przez dłuższą chwilę, po czym kazałam mu jeszcze raz sprawdzić i powiedział: aaa nie... na pewno chłopak, niech pani zobaczy tutaj. Także dużo zależy od kompetencji lekarza i sprzętu. Ten mój lekarz od genetycznych jest bardziej ultrasonografem więc zna się na rzeczy i nie rzuca słów na wiatr :) to w sumie bardzo ważne bo w końcu idziemy na te badania by wykluczyć choroby naszych dzieciaczków. Nie wspomnę już o moim szoku gdy tydzień temu kuzynka męża opowiedziała mi o przypadku koleżanki która przez całą ciążę chodziła "niby" do dobrego lekarza a nie zauważył do samego końca że jest w ciąży bliźniaczej. Na prawdę ciężko uwierzyć że w dzisiejszych czasach takie rzeczy się zdarzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Golf super ze znasz już płeć, dziewczynka eh marzy mi się. Lucy u mnie zastój, okres jakoś nie może się rozkręcić, od wczoraj tylko delikatnie plamie, 16.11 mam wizytę kwalifikacyjną do histeroskopi więc muszę uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać, najgorsze co może być to czekanie. Mam wielką prośbę do wszystkich mam i ciężarówek, dziewczynki obiecajcie że nigdy nas tu nie zostawicie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Widzialyscie to: "minister zdrowia zembala przedłużył program finansowania in vitro z budżetu państwa do 2019 r" podało radio zet. Nie umiem linku tu wkleić bo z tel pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszcie sobie w Google zembala przedłuży program in vitro, to wam wyskoczy i może którejś się uda wkleić tu link. Ponoć w poniedzial ma podpisać oby tak bylo. humor mi się nawet trochę poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nowy rząd ustala budżet roczny. Także myślę, że łatwo PIS to skreśli. Już tak nawet zapowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć będą mieli ciężki orzech do zrgyzienia. Część kobiet będzie już w trakcie leczenia. Mam nadzieje , że się uda. Sama staram się o program dofinansowania niestety do najbogatszych nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budżet na nastpey rok jest juz ustalony, więc PiS się moze ugryźć. A myśle, że rozpoczetego programu nie będzie im łatwo nagle zlikwidować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn które stosują zastrzyki clexane czy dostaliście refundację na te zastrzyki? I jak długo je będziecie sobie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiu jak najbardziej Sterimar Baby. On łagodniej psika. Do tego Frida lub Katarek. Mam to i to i oba polecam. Gruszka u mnie się nie sprawdziła. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOcha, Darknes, Miśka D - trzymam kciuki za Was i niech teraz szczescie przyjdzie trójka :) Mh1 - dzieki za wpis- ja sie zastanawiam nad tym laktatorem....bo sama nie wiem...kupowac na wszelki wypadek to chyba bez sensu ale z drugiej strony...motam sie z tym laktatorem jak pies z jeżem :/ a co do oliwki...Lilianka piszesz, ze nie smarowac jak nei ma suchej skóry, to takiego malucha sie codziennie nie smaruje? czy poprostu czyms innym jak oliwka? sory za głupie pytanie no ale nie wiem... Nadzieja - sie cżłowiek wyspi to zaraz lepiej nie ?;) ja tez biegam do kibelka a moj M sie stresuje bo za kazdym razeim pyta mnie gdzie i po co ide :Dżal mi go ale co mam zrobic... Daj znac co tam położna fajnego mowiła :) Zosia D. - odnosnie soli do noska mam disnemar , siostra uzywalaa przy synku i w sumie tylko to, a nawilżacze tez kupowala bo maly tez mial sahare w nosku.. o szumisiu slyszalam ze cudny..ale drogi...ja mam konika morskiego z fishera z muzyczka i chyba przy tym jednym zoastane Golf 0 gratulacje :) teraz juz wiesz kto CIe tam kopie po żebrach ;) ananasku - przytulam :* ja wybywam na impreze urodzinowa, potem cmentarze...i lekarz wponiedziałek. Życze Wam spokojnego weekendowania, i niech sie dzieje samo dobro :) ps. tylko nei wyczarujcie 100 stron przez weekend bo nie ogarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piksi to nie ja pisałam o smarowaniu dziecka. Ja córkę pierwszą smarowałam oliwką całą codziennie, a drugą córkę kupiłam fajny krem Oilatum Baby w dużej butelce z dozownikiem i tym smaruję. Jeszcze go mam a mala ma 8 miesięcy, jest bardzo wydajny. Do kąpieli polecam Balneum Baby Basic, też jeszcze go mam. Uważam że jest fajniejszy niż np Oilatum, a dodatkowo pomaga na np trądzik niemowlęcy. X Co do laktatora to tylko elektryczny, ręczny miałam to użyłam raz i się zniechęciłam. Nie musi być nie wiadomo jaki. Ja mambCanpol Babies Easy Start za ok 150zl i sobie chwalę. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka musi się udać! Trzymam kciuki! Ania, może zmiana lekarza akurat będzie trafiona. Będzie inne spojrzenie i życzę aby z pozytywnym skutkiem. Mh1 po co gąbka pod prysznic na porodówce? golf też się mega cieszę, że jest OKej z Twoją córeńką :* Zocha :( to czekamy do poniedziałku na wieści. Zosia serio szok z tą Twoją koleżanką! MASAKRA! Kkinia serio do 2019!? To by było wspaniale!!!!! gość na Clexane przy ivf nie przysługuje refundacja niestety. Mam robić do końca pierwszego trymestru, ale wiem, że niektóre robią dłużej. Nadziaje, PikiDiksi mi się też zaczęły już nocne wypady do WC a jak twardo śpię to wczesnym rankiem nie umiem się ruszyć tak brzuch boli z nadmiaru. No i też boję się obudzić moje M bo by się na pewno zmartwił. A, że teraz wstaje po 4 to by było dodatkowo nie fajnie, więc chodzę na paluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwi mnie jedna rzecz a nie umiem nic znaleźć w Internecie. Przepraszam, że z taką temtyką wyskakuję. Nie wiem czy to nie hemoroidy JUŻ :( no albo edometrioza. Od kilku dni bardzo boli mnie o***t, jak siadam, idę, tak bez okazji, no i w toalecie. Ból jest podobny do tego, jaki miałam kiedyś podczas miesiączki spowodowany endometriozą. Czy któraś z Was tak ma w ciąży (dopiero 3 miesiąc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość na clexane jest refundacja jesli jest jasna podstawa do wypisania takiej recepty np: Przy złamaniach i długim czasie w gipsie, przy zespole antyfosfolipidowym lub nowotworze itd. Diksi to mu powiedz ze zawsze jak w nocy idziesz to w jednym celu ;-) niech tak się chłopina nie stresuje :-) baw się dobrze. Co do położnej to rozmowa o wszystkim i niczym półtorej godziny minęło jak pięć minut:-) dala mi reklamówkę ulotek i próbek dla malucha i mamy. Umówiłam się na początek grudnia to pogadamy o cc opowie mi co i jak :-) A co do miśków szumiśków to podobno z Internetu można ściągnąć takie odgłosy. Muszę to prześledzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza ja miałam hemoroida po ciąży. Pomogła mi maść Avenoc. Wiem że w ciąży też można mieć. Najlepiej powiedz lekarzowi. X Co do jeszcze rzeczy do dziecka to polecam termometr do czoła Microlife nc 150. Kilka razy porównywałam z rteciowym wyniki i są takie same. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Kurczę tyle się napisałam, wskoczył mi kot na klawiaturę, potupał łapkami i wyłączył komputer...:) Dziewczyny czy endo może być za grube? Wszędzie czytam w necie, że powinno wynosić od 8-14 mm. Czyli np 15 czy 16 to źle? Za grube to źle? Wydaje mi się, że im grubsze tym lepiej dla zarodka ale sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×