Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

~kiciolka czekam z niecierpliwością na wieści :) ~MiśkaD, Zocha82 , darkness77 Dziewczęta, trzymam za Was kciuki i za pozytywne bety. Trzymajcie się dzielnie i bądźcie dobrej myśli :* darkness77 a Tobie dużo zdrówka, aby przeziębienie szybko minęło :) ~kamila16371 Idź na betę :) trzymam kciuki za dobry wynik ~Kkinia, Eliza Tak trzymać Dziewczyny, nie poddawajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za miłe słowa o moich pracach :* Ja się nie uważam za jakąś wybitną krawcową, ale zawsze lubiłam sobie podziabać różne takie cuda :) Liczę na to, że efekt całości odwróci uwagę od niedociągnięć ;) Zocha82 jeśli chodzi o cotton ballsy to ja kupiłam na allegro taki wąż przeźroczysty na baterie z 20 żarówkami ledowymi, bo przy łóżeczku nie mamy niestety kontaktu :) Co mogę Ci doradzić, to lepiej zrobić więcej balonów, niż masz lampek, najwyżej nie wykorzystasz, a mi się zdarzyło, że dwa balony mi pękły zanim zdążyłam je zaprawić krochmalem i musiałam później dorabiać :/ i odradzam używanie taśmy klejącej, coby łatwiej było okręcać nitką te balony - ciężko później jest wyjąć balon ze środka i może się kulka trochę popsuć :) tutaj masz przykładowy tutorial jak zrobić takie kulki http://naszebiale-m.blogspot.com/2014/12/jak-zrobic-swoje-baweniane-kule-czyli.html ja nie używałam pompki a zamiast kleju zrobiłam bardzo gęsty krochmal i nakładałam rękami nie za grubą warstwę, tak, żeby nici dobrze namokły od krochmalu, bo jak jest za gruba warstwa to nie chcą schnąć :) powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka w Żeromskim poroniłam, nie mam dobrych wspomnień... A rodzę na Ujastku. Jeśli chodzi o pieluszki to kupiłam dwa małe opakowania Pampersów 1 one są właśnie na 2-5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ZosiaD za listę :-) o dziewczynki super może jeszcze coś dopiszecie i każda stworzy sobie super spis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięło mi wpis wrrr. Wszystko przeczytałam ale już nie wiem co komu pisałam :( Jakby ktoś chciał to w Naturze jest krem i serum Palmers po 23 albo 24 zł. Zocha, Miśka trzymam kciuki. Ania ja też miałam dylemat i spytałam doktora. Powiedziała mi, że jak do 17 się nie pojawi to tego dnia nie liczyć jako pierwszy dzień. Darkness kciuki zaciśnięte z całych sił aby Kruszynka przytuliła się do Ciebie na 9 miesięcy. Śpij bo to dobrze i na Twoje zdrówko i dla Maleństwa. Ewelka dla mnie to największy cud na świecie :) Jak się okazało, że jednak są zarodki, to uznałam, że taki cud nie może iść na marne i musi się udać. Byłam pewna. I się udało. Teraz jestem w 11 tygodniu już a ta sytuacja dała mi wiarę, że wszystko musi być dobrze. Ania, Kiciolka czekam na wiadomości po wizytach. Powodzenia. Kiciolka mój na 9 rocznicę się udał i trzymam kciuki, żeby Twój był tak samo udany a nawet bardziej bo dokładnie w dzień rocznicy :D Życzę Wam wszystkiego dobrego i kolejnych pięknych rocznic :* kikusia noo to już końcóweczka :) Jeszcze troszkę i będziesz miała swoje Cudo na rękach, przytulone do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikusia trochę mnie stresuje to że znam już termin :) dni tak szybko uciekają :) a jeśli chodzi o karmienie... chyba bardziej się go obawiam niż samego cięcia, ale na pewno jakoś sobie dam z tym radę ;) może nie będzie tak źle jak mi się wydaje że może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko jeszcze jeśli chodzi o kosmetyki dla dziecka to podczas zakupów sugerowałam się tym co znalazłam na blogu: http://www.srokao.pl/ i w efekcie końcowym padło na serię babydream z rossmana. Od początku ciąży smaruję się mleczkiem i olejkiem z tej właśnie firmy. Póki co ani jednego rozstępu, ale to nawet na samej końcówce może wyskoczyć więc nie chwalę dnia przed zachodem słońca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kochane za dobre słowa :) Dzisiaj jak się obudziłam ... hmmm ... gardło już tak bardzo nie bolało, temperatury jak do tej pory nie mam na 100% i nieco lepiej mówię (uczniowie nie omieszkali skomentować "... chyba się pani dzisiaj lepiej czuje, bo trochę lepiej pani mówi... :P " "Betować" mam po 11 dniach. Polubiłam tą panią dr ... powiedziała, że jeśli beta będzie pozytywna, po 48h zrobić powtórkę i po 9 dniach od 1 pozytywnej przyjść na "pęcherzykową" ... Stwierdziłam, że musi sie udać, bo z tego wszystkiego zapomniałam zapytać co robić, jak się nie uda ... i zapomniałam również, że luteiny mi nie wystarczy :( Będę musiała w przyszłym tygodniu dzwonić do Gamety i prosić o receptę. o I na koniec przeprasza, że się wtrącę w temacie kosmetyków dla maluszka. Różne firmy zachwalają, a ja wiem tylko jedno ... na początek nie ma co szaleć z kupnem nie wiadomo ilu rodzajów kosmetyków. Krem na odparzenia, jakaś oliwka (tzn oliwką smarowało się 15 lat temu :P ) ... a dzidziuś sam zweryfikuje, czy dobre kosmetyki mama wybrała. Pamiętam, że mój syn po nivea miał uczulenie i korzystałam z kosmetyków rossmana. o Miłego popołudnia dziewczynki ... ja o 17 mam zebranie z rodzicami moich wychowanków ... Dobrze, że to już klasa maturalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkess cieszę się, że czujesz się lepiej. Dbaj o Was. Fajnych musisz mieć Ty swoich uczniów :) Bardzo dobrze, że masz takie podejście. Uda się i koniec :* Czekamy z niecierpliwością na wysoką betę. Udanego spotkania z rodzicami a potem do domku marsz się relaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - dobrze ze zadałas pytanie co do sposobu aplikacji olejka na krocze, miałam zrobic to samo ;) Griszanka - dziekujemy, ze słuzysz nam dobra rada, to nieocenione :) i fajno, ze Twoj smok taki juz wyuczony ssac ;) a ta maść to pewnie warto wziac juz do szpitala co? jakiej uzywałaś?maltan? Darkness :) wspaniale, ze Kruszyna juz z TOba, niech sie zadomowi a TY sie kuruj :) Miska, Zocha - trzymam kciuki!!! kiciolka - najlepszego na rocznice :* Azzurro - sie śmiej ;P jak ja sie naprawde boje...a w ogole mam schize jakas - wiem, dziwna jestem ale sie boje ze jak zaczne rodzic to bede sama, sniegu bedzie po pas...i zanim taksi dojedzie to se sama poradze ;P jessssu słodki, zeby tak nie było :D a z ta położna to troche bezczelne, nie? tak wpadac jak do siebie....ja nie lubie takich gosci niezapowiedzianych kikusia :) TY juz prawei w blokach startowych :) kurka... te dolegliwosci nei sa fajne i czekanie pewnie tez stresujace, przesyłam uściski :* co do torby to w szkole mowiła jeszcze połozna o octanisepcie...zeby nim pryskac krocze a osuszac wlasnei recznikami papierowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD właśnie słyszałam ze te kosmetyki rosmana są dobre. Też kupię. Ja używałam oliwkę Johnson lub Bambino a do pupy Sudokrem a to 16 lat temu ;-) A ręcznik papierowy to dobry patent nawet co codziennej pielęgnacji po kąpieli:-) Cały dzień dziś przespałam i przeleżałam ciekawe co będę w nocy robila;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PikiDiksi hehe :D z tym śniegiem po pas to jak bym siebie widziała, serio :) Mąż mój ma taką pracę, że jak rano wychodzi to wraca koło 23 i też się boję, że nie zdąży dojechać :( od niego z pracy do nas jest ok. 20 minut jak nie ma korków, w korkach to różnie, a z domu do szpitala mamy mniej więcej tyle samo. Także nie jesteś osamotniona w swojej schizie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane tak jak darknes napisala nie szalejcie z kosmetykami,wystarczy jakas zwykla oliwka i tez nie smarujcie dzieci jak nie maja suchej skory bo wtedy zatykane sa pory i skora nie oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tez zaczac pampersy od tych najtanszych ì jesl nie macie zamiaru karmic piersia badz boicie sie ze nie dacie rady kupcie podgrzewacz,rewelacja bardzo ulatwil nam zycie Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucielo mi pol posta kurna! A tyle namachalam justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja - ranę po cc można pryskać octeniseptem oraz pryska się kikut u malucha. Ręczniki papierowe nie tylko po porodzie Sn ale ogólnie po każdym podmywaniu w połogu, bo krwi jest dużo i tradycyjny ręcznik by nie dał rady Piksi- ja tez widziałam siebie w czarnym scenariuszu. Ale jak przyszlo co do czego to na spokojnie jechałam choć skurcze juz byly co 5 minut. Jak będzie śnieg po pas to musisz łopatę mieć pod ręką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha i Miśka Powodzenia! Kiciolka- jak tam? MH1- jak karmienie? Ja jeszcze nie umówiłam się na wizytę. W tym m-cu 3 IUI. Zobaczymy... Kkinia A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka, Zocha, Miska, jak tam? MalaMii, gdzie się podxiewasz? Ja mam dziś kiepski dzień :( miesiąc temu miałam transfer, a jutro mam wizytę, by sprawdzić czy wszystko się oczyscilo.. co za absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:** Za wszystkie 3mam kciuki...za inseminację -czekamy na info:):) Darkness odpoczywaj teraz i dbaj o siebie:*** Lucy Ty w tym cyklu podchodzisz też do IUI? Ananasowa jestem...ale jakoś się nie wypowiadam bo u mnie nic się nie dzieję...:( w poniedziałek dostałam @ i nadal dość mocno krwawię...więc normalna @ to nie jest bo przeważnie 2 dni mam obfite krwawienie a dzisiaj to już 4....wiem Kochana,że Ci ciężko:( ale masz mrozaczki więc masz po co wracać:** chociaż ból jest nie doopisania:(((:*** wierzę,że teraz Ci się uda i to bez żadnych niespodzianek....już zaniedługo będziesz się chwalić jak bąbel się rozwija:):) Za wszystkie Dziewczynki 3mam mocno kciuki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się Octenisept jest bardzo fajny. Na pępek, ranę po CC. W ogóle zamiast wody utlenionej w domu. Lilianka 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Darkness- trzymam kciuki!! X Kiciolka- czekam na same dobre wiadomosci :) X Zocha82- mam nadzieje, ze nie bedziecie musieli dlugo czekac na wejscie do dr, bo dzisiaj ma tam jakies przeludnienie :) Trzymam kciuki!!!!! X Kochane bardzo bardzo Wam wszystkim dziekuje za kciuki!! Melduje, ze zadanie zostalo wykonane i na liscie odhaczone. Ogolnie kiepski dzien dzisiaj mialam. Duzo stresu w pracy, pozniej opoznienie u dr... Do tego jakies bole brzucha od poludnia, a teraz doszedl bol glowy. Zastrzyk zrobilam 2h wczesniej, ale dr sie nie przyznalam. Pecherzyk na usg wg dr przed sama owulacja wiec idealnie :) Wymusilam na dr duphaston ;) ale przepisze mi dopiero po usg w poniedzialek :) To ostatnia iui, wiec musi byc "full opcja" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy plan, ruszyliśmy od dzisiaj ze stymulacją, podgląd we wtorek. Niestety nie będzie mojego dr, ale powiedział, że nie możemy zmarnować mojego przygotowania i zastąpi go pani dr. No cóż, maszyna ruszyła, a jak będzie to czas pokaże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do listy szpitalnej koniecznie odpiszcie laktator i nakladki na sutki. Ja tez chcialam karmić naturalnie. Chęci swoje, życie swoje. Octenisept, majtki poporodowe, pieluszki tak jak pisala Lilianka pampers zero bo mniej wywijania. Wody ja w szpitalu wypilam 2 zgrzewki a wzielam z domu 3 litry i myślałam ze wystarczy. Gąbka - polowa kobiet na oddziale nie miala gąbki pod prysznic czy do wanny porodowej. Biegaly i dokupowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka do mleka w razie gdyby trzeba bylo dokarmiać. Maść na ssutki ja mialam purelan. Kupilam 7 g do szpitala i bałam się nie wystarczy. Mimo częstego stosowania jeszcze pól tubki wrócili do domu. Takze jest bardzo wydajna. Podklady poporodowe ja mialam canpol i zuzylam 1 opakowanie, pozniej podpaski. Zweryfikujcie tez swoje piżamy pod katem karmienia piersią. No niby mam takie "specjalne" ale jak przyszlo co do czego to okazalo się ze sie rolują jak wyjmę cyca i sie nachylam a do tego dziecię macha łapkami i utrudniają podanie piersi. Moim zdaniem jesli chodzi o przewijanie maluszka to najlepiej sprawdzily sie body z długim rękawkiem i śpiochy (o dziwo bo myslalam ze śpiochy będą lepsze i ich zabrałam więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i ja poprosiłam męża o dowiezienie rogala do karmienia do szpitala bo ręce mi mdlały od trzymania tego słodkiego ciężaru! Teraz wlasnie zasypia po jedzonku :) mój Kruszynka :) Dziewczyny trzymam kciuki za bety, transfery i podglądanie! Jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i tez mam kosmetyki z rossmana + do pupy krem i maść linomag. Pupę staram siw smarować na przemiennie różnymi kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kiciolka, Zocha, odezwijcie się ! :) *Biedronka, pięknych widoków na wizycie :) *Miska, niech te 2 tygodnie szybko Ci miną!! Cieszę się, że w ywalczylas prg, pełna obstawa :) *MalaMii, dziekuje :* *Iza, co jeszcze zamierzasz wykonać swoimi zrecznymi rękami? Cuda! * Eversea, Piksi, uśmiałam się z Waszych historii o śniegu :) *Lucy :) *Alexvan, mam dzis wizyte u Ż. Transfer w Gamecie, a potem tu się przenosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Zaczynam leczenie w Invicta Wrocław. Czy opieka jest tam dobra. Jakie są wasza wrażenia? No i oczywiście jaka jest ich skuteczność..... jestem świeżakiem. A śpieszę się przed rządami PISu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
MH1 dziękujemy za wpis :-) już jesteście w domku ? Jak wygląda teraz Wasze karmienie? Właśnie się doczytałam ze na usg planetarnym p.dr wpisała:data porodu sg usg 10 marzec , a to zmienia postać rzeczy o 10 dni do przodu. Zuzka jak to bylo u Ciebie? Bo tez cos tam z datą bylo parę dni do przodu ? Napisz wrażenia po połówkowych:-) ja jeszcze tydzień muszę wytrzymać. MiskaD, Zocha,Darkness będziecie testowaly praktycznie w trio :-) Udanego dnia wszystkim:-) a my kibicujemy z całych sił !! PS.po wczorajszym zamulonym dniu noc zleciała super:-) spalam dobrze przebudziłam się 3 razy i co najważniejsze tylko na siku i nawet nie słyszałam jak m.wstawał po 5 do pracy;-) oby tak częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×