Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka_Koszalin

163 cm wzrostu i 77 kg toż to olbrzym....szukam kompanek do wspólnej WALKI

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio byliśmy z rodzinką na nartach i mamuśka sobie nie pojeździła bo nie mogła zapiąć butów na łydce normalnie porażka :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam Hashimoto i właśnie dietetyczka powiedziała mi o glutenie i kazeinie będę informować jak mi idzie ta dieta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Z tymi butami to niezły problem ;/ ja np nie mogę kupić normalnych butów zimowych długich w tym roku musiałam kupić trapery :( masakra. Piszcie kobitki i koniecznie dawajcie znać jak dieta bez glutenu. Sama spróbuje chociaż pieczywo wyeliminować. Gośćja długo ćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tez zaczelam cwiczyc z chodakowska! A u ciebie jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
u mnie po 4 treningach mieszany skalpel 1 i 2 - 2 kg więcej a i kolacji wtedy sobie odmawiałam więc nie wiem o co chodzi :D Znalazłam przed chwilą ile treningi spalają kcal: Skalpel - 337kcal, Killer - 452kcal, Trening z Gwiazdami - 440kcal hm ciekawe ;p i mięśnie rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
A jak zamierzasz zastapic produkty mleczne? Cwiczylam 40 min z mel b i godzine innych cwiczen. Czytalam na forum o hashimoto, wszystkie dziewczyny pisza ze sa grube, robia wszysyko a nic nie chudna. Mozna sie zalamac. Zdrowe dziewczyny- dziekujcie Bogu ze mozecie normalnie schudnac. To trudne wiem- ale mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produktów mlecznych nie muszę zastępować,mają być chude i z tego co zrozumiałam chodź o to żeby nie pić mleka w czystej postaci a ja potrafię wypić kartonik mleka na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Rozumiem, ja mleka w czyztej postaci w ogole nie pije, kiedys dodawalam mleko do kawy, teraz jem twarozek, serki wiejskie, jogurt naturalny, pije maslanke i kefir. Skoro obie mamy problem to bede sledzic mocno Twoje postepy. Trzymam kciuki za was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :* Widzę, że parę dziewczynek dołączyło <3 Im więcej tym nasze wspólne chudnięcie będzie łatwiejsze :D Zaczęłam mój 3-ci dzień odchudzania od budyniu <3 hihihi NIE! Nie był to zwykły kaloryczny budyń! Mój był z mleka 0,5 % +0%, zamiast cukru był słodzik :D I też nie był to zwykły budyń ze skrobią modyfikowaną. Mój miał tylko skrobię kukurydzianą. Heh to ten z lidla "pudding" heh. Ja osobiście nie potrafię zrezygnować z mleka, ale pijąc chude, myślę, że raczej nie zaszkodzi.. Dziewczynki z hashimoto... Jesteśmy z wami! <3 I wierzę, że mimo tej choroby uda wam się zgubić zbędne kilogramy. Wasze schudnięcie też jest możliwie.. Na pewno dużo trudniejsze od chudnięcia osoby "zdrowej". Ale wszystko jest możliwe! Jeżeli same będziecie miały dużo samozaparcia i będziecie wierzyć w sukces to on przyjdzie na pewno... prędzej czy później ale przyjdzie! Więc kochane nie poddawajcie się brakiem efektów... one w końcu przyjdą! W chwili wątpliwości polecam zajrzeć na to nasze forum ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Dokladnie po to jest forum żeby w razie zwątpienia tu zajrzeć i napisać co nas boli ;) miałam w pracy koleżankę z Hashimoto i ono bardzo dlugo miała zastój i z tego co pamiętam jadla bezglutenowo i duuuuzo spacerowała. Waga w końcu spadla a ona zmienila sie bardzo wiec można potrzebna tylko cierpliwość ;) ja miałam juz 79 kg :/a dzis 78,7 zawsze cos a jak zakladalam watek 77 kg ale nic powoli i do przodu. Na śniadanko owsianka i jabłko a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Dziewczyny dziekujemy za wsparcie. Moze sie przedstawie- agnieszka, 27 lat Zjadlam dzis pol wedzonej makreli, dwie tortille z jarmuzem pomidorem i feta, wypilam czerwona herbate, zamierzam zjesc jeszcze kasze jaglana i jakies owoce. Mam troche pracy w domu, siedze sama, probuje sie skupic, ale mam dola i mysle o swoim grubym ciele:( Mam nadzieje ze u was lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Oj pomysl jakie będą z nas zdrowe laski :P na których wiszą nasze stare ubrania ;) nie ma co się dołować tylko zająć się czymś żeby nie myslec o jedzeniu chociaż sama mam z tym problem a mam czterolatka w domu ;)holera psiknelam sobie perfum do oka niby nie dużo. Przemylam je i zaaplikowalam krople ale boje się ze oślepnę no ale najwyżej to przeciez jedno oko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska91
dziewczyny melduje się u mnie wszystko dobrze , bez podjadania :) jutro ważenie aaa ciekawa już jestem :) Pozdrawiam , miłego wieczorku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki tak pięknie motywujecie ze i ja się dołączam mam nadzieje że teraz się uda :) Od jutra startujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska91
maku833 napisz coś więcej o sobie :) ile ważysz , wzrost i cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi dzień na diecie dałam radę mimo urodzin w domu.Walczymy dalej damy radę będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćja tak się składa że też mam na imię Agnieszka lat 33 i trójkę dzieci najmłodsze niecałe 5 miesięcy ;-).Trochę tych kilogramów zostało po ciąży ale się ich pozbędziemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Witaj Maku :) super dziewczyny im nas więcej tym lepiej :D Gościu- Agnieszko gratuluje 3jki potomstwa :D na pewno się nie nudzisz :) ja już sama chciałabym mieć drugie ale muszę trochę schudnąć żeby 100 kg w dniu porodu nie przekroczyć hehe karmisz piersią? Holera przemywam te swoje oko po tych perfumach wodą ale boje się, że rano obudzę się ślepa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmię już piersią dla tego mogłam przejść na dietę inaczej bym się nie odważyła.Spróbuj sobie położyć na oczko saszetkę z czarnej herbaty świeżo zaparzonej i ostudzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Myślisz? Mnie to oko nie piecze i widzę dobrze ale pewnie nie zaszkodzi zwykła herbatka albo rumianek nie? dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiek26
Hejo :) tak sie sklada, ze mamy wobec tego 3 Agnieszki :P ja jakos tak pisze z doskoku, bo sie nie moge wziac za diete porzadnie. Jestem w trakcie sesji i podjadam. Obiecalam sobie, ze jesli jutro zdam egzamin, a mam najciezszy, z materialu z 3 lat, to zaczynam cwiczyc i mż w koncu. Jak nie (odpukac!) to jeszcze bede musiala troche poczekac, bo przy nauce naprawde mi sie nie uda nic zgubic. Fajnie, ze Was tak licznie przybyło, zawsze to wieksza motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Wow 3 Agi hehe Agusiek więc powodzenia, zaliczysz na pewno :D też mam jutro ważny dzień - rozmowa kwalifikacyjna i usg tarczycy. A z czego masz egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle Angieszek a tylko jedna Karolinka? ;c Haha jakoś to przeżyje :D ale nas dużo ^^ no dzień dobry dziewczynki :D aby do przodu.. Bo każdy dzień diety i każdy jeden trening to mały kroczek do przodu.. A wiadomo tu kroczek , tam kroczek ,ale jak tych kroków się uzbiera bardzo dużo to powstanie jeden dużo krok milowy :D aby się nie poddawać bo wystarczy poddać się raz, by poddawanie stało się nawykiem... Nigdy się nie poddawajmy dziewczyny! ;* Och ale ten czas leci ^^ dopiero zaczynałam a tu już 3 dzień sortowania się skończył :P Na jutro już mam zaplanowaną Mel B I jest dobrze bo już mam smaka na moje śniadanko ^^ wezmę sb pewnie dwa smaczne, czerwone pomidorki, które wydrąże w środku, wbije po jajku, doprawie i do piekarnika! :D I zrobiłam sb pyszny serniczek na zimno który leży w lodówce od 17... Tzn, że tak naprade jest gotowy już i można jeść... Haha no trzeba poczekać do jutra :D a ja wiem, że poczekam bo wiem, że mam silną wole! Taki pyszny kokosowy serniczek, który zrobiłam błyskawicznie... Który potem poleje polewą czekoladową*_* mmm :P U was też tak kolorowo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 23 lata wzrost 164cm waga 74kg. Chciała bym ważyć 55-58kg .Do tej pory nie miałam motywacji tzn nie miał mnie kto motywować .Mam nadzieję że teraz będziemy się wzajemnie motywować i osiągniemy swoje cele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Aga 33 - Karolcia ja mam córeczkę Karolinkę może być teraz nie będzie ci smutno;-) .Noc była ciężka bo budziłam się z głodu ale dałam radę nic nie podjadłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka jak oko? Zwróć uwagę przy badaniu tarczycy czy diagnosta każe Ci mieć głowę mocno do tyłu bo wtedy jest lepiej wszystko widać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
To teraz ja czuję się osamotniona ;p jest tu jakaś Majka? heh laseczki dziś na wadze 77,1 kg więc wróciłam do wagi startowej :D moja waga w końcu mnie posłuchała. Więc pilnuje mniej więcej 1200 kcal i zdrowo a za tydzień liczę na 1 kg mniej . A Wy jak tam? Oko? dziwnie, tylko nie wiem czy to z powodu tego, że cały czas o nim myślę, kupie jakieś krople nawilżające. Dzięki za radę w sprawie usg :) zwrócę na to uwagę albo sama się wygnę heh Kurcze podjadasz w nocy? Mi czasem też burczy w brzuchu jak idę spać ale dzięki temu wiem, że chudnę a to motywuje dodatkowo do tego żeby nie podjadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na diecie nie będę podjadać :P ale tak zdarzało mi się zerknąć do lodówki w nocy a to plasterek sera,plasterek kiełbaski albo czekoladki troszkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
To dobrze, ze troszkę a nie pól lodówki hihi ja sobie mowie tak -skoro tyle miesięcy - lat objadałam sie to przez te pól roku moge sobie tych dobroci odmówić. Niestety żeby utrzymać efekty diety trzeba na resztę zycia zmienić nawyki żywieniowe ale póki co pozbywamy sie kg jak tu większość z nas mamy 20 kg do zrzucenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×