Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka_Koszalin

163 cm wzrostu i 77 kg toż to olbrzym....szukam kompanek do wspólnej WALKI

Polecane posty

Gość Majka_Koszalin
Kobitki może napiszcie co jecie na obiad bo czasem już pomysłów brakuje :) U mnie wczoraj i dziś dorsz z parowaru, ziemniaczki i surówka z kiszonej kapuchy mniam :D standardowy obiad, ale po obiedzie z panierką mam gigantyczny brzuch więc nie warto ładować w siebie te dodatkowe kcal a rybkę zawsze można posypać fajnymi przyprawami i zjeść ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska91
Hej :) u mnie na wadze 59,7 kg czyli kolejny spadek :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje :) ja z dzisiejszego dnia jestem zadowolona jedzenie na +,trening zaliczony.Oby nie przyszło załamanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
No i niestety mam guzki na tarczycy dupa dupa dupa ;/ wrrrr jeśli któraś się zna na nich to mam pytanko, jak nie to ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka a co powiedział diagnosta na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Wynik USG: Prawy płat o mieszanej echogeniczności z obecnością ognisk bezechowych w części środ-dolnej 03 i 3mm oraz ogniska hipoechogennego w części środkowej o wym 6x3 mm. W obrazie usg tarczyca z obecnością zmian płynowo-litych. Radiolog powiedziała, że mam 2 torbiele i 1 guz któy prawdopodobnie jest za mały do biopsji ale to musi ocenić lekarz ;] Ciekawa tylko jestem od kiedy to mam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak:nie można wykluczyć obecności pojedynczych ,drobnych,hipoechogennych zmian w obu płatach.Obraz usg tarczycy zmieniony,wskazuje na proces zapalny.Badanie miałam dwa lata temu przed ciąża endo nigdzie mnie nie skierowała wszystko jest dobrze biorę leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej niedobrze ;( Miejmy nadzieję, że będzie dobrze Trochę się słabo czuje... Okresu dostałam :/ :c no fatalnie :/ Po za tym dietka wciąż na pełnych obrotach :P A wy jak się trzymacie ? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
i całe szczęście, że na tym się u Ciebie skończyło :) mi pozostaje tylko oczekiwanie na wizytę u endo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Majka- mi powiedziano ze moja tarczyca jest rozpulchniona a co do guzkow to slyszalam ze sa bardzo powszechne i niegrozne- nie wiem na ile to sprawdzone, mam nadzieje ze u Ciebie to nic powaznego :) Gratuluje Mamom:) nie wiem jak mozna ogarnac dzieci, dom, meza i wlasna diete z cwiczeniami. Wracajac z pracy szlam kolo mcdonaldsa i pomyslalam ze wgryzlabym sie w jakas kanapke i frytki ale nie uleglam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka zobaczysz będzie dobrze nie taki straszny diabeł jak go malują ;-)Na kiedy masz wizytę u Endo?. U mnie trzeci dzień diety dałam radę :-).A z tymi dziecmi nie jest tak strasznie mój kochany mąż bardzo dużo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
8 marca mam wizytę i nie wiem czy uderzyć do niej prywatnie czy już poczekać. Da się radę wszystko ogarnąć, ja tylko czekam aż schudnę i "wyzdrowieje" i postaram się o drugie :) nie chce myśleć o tych wynikach dopóki endokrynolog nie wyrazi swojej opinii... Póki co dietujemy. Kolejny udany dzień. Co do Mcdonalda to jak widzę te bułeczki z mieskiem pieczarkami itp to mnie skręca ale nieeee obiecałyśmy sobie dziewczyny lepiej zjeść fileta z kurczaka masę surówek i się najeść bez takich kcal. Fajnie, że mąż pomaga. JA rozważałam rozstanie ale to grubszy temat :) Co miałyście na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na obiad miałam 40 gram(przed ugotowaniem) makaronu razowego 100gram piersi z kurczaka(gyros)i do tego mizerie z ogórka z jogurtem naturalnym pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Hej dziewczyny:) Nie mam pomyslow na obiad, w ogole prawie nie gotuje, chyba ze proste potrawy. Dzis powaznie zaspalam wiec zjadlam w pracy twarozek taki trojkat i banana. Oczywiscie bylam glodna wiec na obiad wcisnelam w siebie 4 pierogi ze szpinakiem i dwa krokiety z pieczarkami z surowka z marchewki. Aktualnie dochodze do siebie po wypchaniu zoladka i koniecznie musze solidnie pocwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiek26
Hej :) Majka, ten egzamin to z Technologii Postaci Leku. Praktyczny polegał na zrobieniu dwóch leków i ich opisaniu, tzn. opisaniu wykonania, a pisemny też wszystko w tym temacie, czyli o wszystkich lekach, w jakich postaciach wystepuja (tabletki, krople, itp.) Poszło mam nadzieje dobrze, jutro wyniki. Znalazłam w Gdańsku fajną siłownię i maja promocje teraz, za silownie, fitness, saune i spinning dla studentow wychodzi 99zł za miesiac, wszystko bez ograniczen. Chyba sie skusze od lutego :) Co do obiadów dziewczynki, to ja uwielbiam robić roladki z kurczaka z taka pasta w srodku brokułową, no i do tego dodatki dowolne. Ewentualnie sama ta paste robie z makaronem i jakims sosem np. Gotuje brokula az bedzie taki bardzo miekki, potem przenosze go do miski i ugniatam widelcem na papkę. Do tego dodaję fetę i czosnek. Pyyycha :) Tylko koniecznie ugniatajcie widelcem jesli sie zdecydujecie zrobic, bo probowalam miksowac go i jest niedobry. Inne danie ktore lubie robic to tortille. Kupuje normalnie pszenne tortille, najbardziej smakuja mi pomidorowe, do tego salata, pomidor, ogorek, kurczak podsmazony, feta, smazona cebulka i sos czosnkowy. Calosc wkladam w folie aluminiowa i do piekarnika na z 10 min. Tez pychota :) Albo takie szybkie danie z kasza kuskus. Robie kuskus i dodaje pomidory, ogorki i fasolke czerwona. Tez spoko. Dzis zjadlam tylko kanapke i obiad na stolowce na uczelni, ale byl dobry- medaliony z indyka w sosie, takim ala pieczarkowym, do tego kasza jeczmienna i ogorki konserwowe :) Na kolacje jeszcze nie mam pomyslu. Majka, trzymam kciuki zeby z ta tarczyca bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiek26
Aaaa Mamuśka91, ale Ci zazdroszczę !! Tez bym juz chciala tyle wazyc :) Majka, jak tam Twoja rozmowa kwalifikacyjna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Jam tam gościu jadłaś dziś jeszcze coś? :) JA się dziś bułkami zajadałam ale o 17 już spokój. Agusiek fajna promocja dla studentów :) warto skorzystać z takiej okazji. A musisz podpisywać jakąś umowę np na pół roku? tj w Pure Jatomi. mmm roladki z kurczaka są pyszne ale z brokułem nie próbowałam. Pyszne to Twoje menu obiadowe :D Rozmowa była ok ale zajęłam miejsce drugie ;/ bo otrzymałam telefon, że babeczka któa dostała tą pracę miała lepsze CV heh ale standardowo jakby co mają moje CV i w razie wu zadzwonią ;] masakra, jakoś ostatni nic mi się nie udaje ;/ Dodzwoniłam się do endokrynolożki z zapytaniem czy jest sens do niej iść prywatnie skoro mam 8 marca wizyte na nfz a ona powiedziała, że guz jest malutki i mogę spokojnie poczekać, mam wziąć ze sobą aktualny wynik tsh :) zobaczymy co powie. Mam doła ale muszę się po prostu z tym oswoić i nie stresować bo to szkodzi zdrowiu ;p Dziewczyny badajcie się, czym wcześniej tym szybciej można drania pogonić jakby co. Dietuje dalej, dziś jadłam co bądź ale bez słodyczy i fast foodów i innych tłuszczy. Bo rano jak zawiozłam młodego do przedszkola zachaczyłam o okuliste aaa mówię niech mi sprawdzi to oko i tak posiedziałam 2 h w poczekalni heh zgłodniałam i a to jedna bułka, a to druga ;d źle się czułam po białym pieczywie. Daj Aguśka znać jak tam wynik egzaminu- na pewno będzie b. pozytywny :D Ale na pewno miałaś sporo wkuwania. Podziwiam :) a jak tam reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj miałam na obiad cukinie nadziewaną zmielonym mięskiem z kurczaka marchewką i cebulką i wszystko to razem zapiekane w piekarniku;-) Trening też zaliczony 6 km:).Majka a jakie masz tsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ^^ Leżę sb rozgogolona ale jest mi serio ciepło... Rozgogolilam się tak podczas robienia Miley Cyrus sexy legs workout... Na początku miałam bluzę i leginsy... Najpierw poleciała bluza a chwilę potem leginsy... Po skończeniu byłam cała mokra aż kapalo ze mnie... Ale po tym miałam serio dużo energi! Trwało to całe 10 minut... Teraz czuje już tylko zmęczenie i brak energii :/ wgl dzisiaj jej miałam mało. Gotować nic nie miałam ochoty i zjadłam tylko wędzoną makrele chyba ok. Ale za to jutro zjem coś z mięsem mielonym z indyka w roli głównej, które uwielbiam <3 mmm ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
mmm cukinia zapiekana pycha, chyba też zrobię w tygodniu ;p ale mi się nie chce dziś na szybko makaron ze szpinakiem. Nie wiem jakie mam TSH. Rok temu miałam prawidłowy. Zrobię teraz przed wizytą na świeżo :) Rozgogolona zaraz energia powróci, poczujesz endorfiny itp hehe ja tak zawsze mam po wysiłku fiz. heh teraz psychika podupadła więc energii brak :) pewnie nastrój przed okresem u mnie wtedy hormony buzują i już się dziś raz rozstałam z moim ukochanym heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron ze szpinakiem też uwielbiam ale dodaje jeszcze trochę sera żółtego pyszne jest ;Sale ma więcej kalorii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Ja dodaje cebulę, czosnek i mozarelle :) no i jogurt zamiast śmietany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heej, mogę dołaczyć? mierzę tyle co w temacie, 163. ważę aż 61-62 kg :O :O mam 31 lat.piszę z Poznania. Jestem wegetarianką. mamą dwulatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej makaron ze szpinakiem! Jejku no ja to kocham i przydałoby się ten przepis odchudzić :P bo mój kochany szpinaczek zwykle być z białym makaronem tagiatelle (nie wiem jak to się pisze :P ) , mascarpone, kostką rosołową i oczywiście szpinakiem i piersią z kurczaka *_* mogłam to jeść i jeść! Hmmm makaron można łatwo zamienić, szpinak to szpinak ale nie wiem co z mascarpone... Myślicie, że to wyjdzie jak użyje jogurtu naturalnego? Jakoś mam słabe myśli o tym... Jak robicie? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Koszalin
Tak następny gościu Witaj ;p Karolinka ja robię szpinak z jogurtem ;p jest słony w przeciwieństwie do śmietany. Wczorajsza mozarella była nie potrzebna. Ale mascarpone też jest kaloryczne. Łyżka ma ok 90 kcal a 100 g gdzieś x 4 czyli ponad 350 kcal. A 100 g mozarelli ma jakoś 290 kcal więc też kicha. Więc raczej powinnyśmy sobie odpuścić te kcal z takiego dania może się zrobić połowa dziennego zapotrzebowania kalorycznego upsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam dziewczynki,jak dieta?:-) Ja dzisiaj miałam na obiadek zupkę jarzynową ;-)Ćwiczenia zaliczone skusiłam się na 50 minut z Mel B ,dostałam zadyszkę i lał się pot.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×