Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Z tym warszawskim metrem to zdementowano, brat obejrzał nagranie i nie potwierdził ze to Ewa Zastanawia mnie to ze ten koleś porozstawianych krąży po okolicy, wydzwania zamiast wracać prosto do domu Tak jakby kogoś czegoś szukał albo na kogoś czekał moze chciał kołować towar albo miał sie z kimś spotkać ? Co w środku nocy szukamy na stacji benzynowej ? Alkoholu, prezerwatyw,jedzenia, kibla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:41 kurde mi tez odwala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tak dziwnie ona idzie,taka jakby sztywno,jakby byla nie sobą,tak nienaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mijal ich facet (NIE KOBIETA!!!) i juz się zgłosił i był przesłuchiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, odrazu nie usuwają ale jednak glupio sue czuje jak tak niechcaco mi sie zdarza najechac palcem na to cholerne "zglos" :):) mamy dzieci i dlatego sie martwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażam sobie jakie okropne dla jej bliskich musi byc oglądanie tego nagrania z monitoringu i próba analizy tej sytuacji, świadomość, ze to ostatni raz gdy ja widziano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze ze ten facet sie zgłosił ale wygladal jak kobieta na tym przejściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inna sprawa, ze jeśli tenkoles sam jej nic nie Robil a byc moze był świadkiem jakieś sytuacji..... To tez nie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mamy czasy ze mężczyźni noszą rurki i sie bawią w ten emo szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietacie tą sprawe co studentka jechala pociagiem na egzaminy oj było to z 10 lat temu... jechala w ostatnim wagonie nikogo nie było i przyczepilis ie do niej 2 bandyci, akurat jacys psychole,wogole potem się okazało ze planowali kogos zabic w prezencie na czyjes urodziny... i do czego zmierzam- oni do tej dziewczyny sie przyczepili i ją gnebili przez wiele godzin!! nawet mieli przesiadkę i ona tez mjusiala się znimi przesiasc i mijala wiele lodzi i do nikogo na pomoc nie rzucila się a nie miala noza przystawionego,byli razem na dworcu,na peronach,mogla w kadej chwli rzucic sie do kogos o pomoc a szla z nimi taka bezwolna... dlatego mi się to skojarzyło. historia się tak skonczyla ze oni ją wypchneli z pedzacego pociagu i ona zmarla, dranie skonczeni,taka s zaabwe wymyslii, w kazydm razie siedzą chyba dostali po dozywociu ale do czego zmierzam-wlasnie wypowiadali się i policjanci i psycholodzy ze ona miala pare mozliwosci zeby się uratrowac ale byla jakby sparalizowana ze strachu i jakby taka zszokowana i moze Ewa tez taka byla,jak wtedy szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano w pracy znajoma powiedziala mi o tym i idrazu weszlam na net z nadzieja ze juz sie znalazła i tak do tej pory siedze i czekam az sie znajdzie. Gdybym mogla tez bym jej szukala. A czy wojsko tez szuka? Oddziały specjalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe że ją wywieźli do niemiec mnie zastanawia jedno skoro tyle kobiet zostaje porwanych do burdeli czemu policja nie moze wszystkich tych burdeli sprawdzic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera ten swiadek wyglada jak kobieta no ale skoro tak twierdzicie ze to facet to nie bede się kłocic, w pewnym momencie ( w 13 sek) widac jakby ze ma obcas,jak przechodzi przez jezdnię no ale nie ebde się klócic. faktycznie u nas tez chodza takie oosby ze to sa faceci a ubieraja s ie prawie jak kobiety, plaszczyki do kolan, waskie spodnie eh:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja podobną jak z Asią Surowiecką. Jechała do Katowic na egzamin. Nie dotarła. 4 lata szukali. Też wynajęli detektywa Rutkowskiego. Po kilku latach jej telefon się zalogował. Gościa zatrzymała policja przy wyrębie choinek na sprzedaż przed Bożym Narodzeniem. Aśka mu się podobała, obserwował ją jak jeździła na studia. Bo blisko pracował. Nie przyznał się do gwałtu, uderzył ją kamieniem w głowę , ciało zasypał.. By zmylić trop-psy szukały= posypał solą. Ukradł telefon i dał go żonie. Dostał 25 lat. Wiem,że Asi grób wielokrotnie zdewastowano :-O X Iwona Wieczorek-Wyszła z dysco nad ranem, pokłociła się z przyjaciółmi= szła z na bosaka z klapkami w dłoni. Na monitoringu znaleźli gościa z ręcznikiem. Sprawa ucichła. X Teraz sprawą z Ewą.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piepszycie głupoty gołym okiem widać że laska pijana jak bela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam nagranie Jest pijana, ten kolega też. Świadek który ich mijak wygląda jak kobieta. Mija ich też samochod. Na yt jest wszystko. Nawet konferencja Rutkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie żywa już się nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna dziewczyna...mam nadzieje ze sieodnajdzie nie tak jak Iwona Wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona wieczorek sie nie odnalazła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłam tarota czy Ewa zyje: Rydwan Krolowa mieczy as bulaw Kaplan Możliwe że tak i dosłownie modli się by ktoś ja odnalazł a jak wy zintepretujecie (do osób które się znają na tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesniej wypadla mi smierc 2 mieczy 5 bulaw.. ja mysle ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach rodzic dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszlo w kartach ze zyje ? Tez tak mysle i mysle ze czeka na pomoc, moze gdzies ktos wsadzil ja do piwnicy i zakneblowal by nie krzyczała. W takich miejscach tez musieliby szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowa mieczy podobno oznacza śmierć , ponadto wczesniej wyciagnieta smierc to doslownosc ale przy takich kartach to nie wiem... Tak mi to wygląda jakby gdzieś została wywieziona (rydwan) moze nie wie gdzie jest (2 mieczy) boi się i jest zdenerwowana albo 5 bulaw oznacza dosłownie przemoc,moze walkę O przetrwanie? Kapłan to modlitwa lub starszy facet; Ewentualnie to jeszcze można odczytac tak ze niestety nie zyje, ciało ukryte, z dala od miejsca zamieszkania, wywiezione schowane, przypadkiem się znajdzie...takie karty ze pokazują dobrze ale ciężko odczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiadomościach mówili że przechodząca osoba obok nich to kobieta!! Dlaczego nie sprawdzają burdeli policja a oglądaliście film uptowadzona albo o polce która chłopak polak wywiozl do niemiec? to macie odp te burdele są w opuszczonych blokach na placu budowy w kontenerach w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jakiś miesiąc może się odnaleźć -kaplanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze ale wypisujece p*****ly :o detektywi sie znalezli. Ewa miala buty na plaskiej podeszwie,nie szpilki jak tam jakas inteligentka pisala! Dowod znaleziono na przystanku a niebpod blokiem! Jestescie podli, macicie i pastwicie sie nad cudza tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ten koleś faktycznie chciał ją odprowadzić to chyba nie po to ją holował w środku nocy, w takim stanie żeby ją zostawić na moście i cofnąć się na Wildę... Jestem z Poznania i wiem, że szedł w przeciwnym kierunku niż mieszka i co ? nagle ją zostawił zaczął nawracać? To się kupy nie trzyma. Jeżeli się faktycznie podjął odprowadzenia jej to dlaczego ją zostawił? A koleżanki nie widziały w jakim ona jest stanie i nie mogły np zamówić dla niej taksy? Jeszcze jedno: W pewnym momencie gdy znikaja z nagrania mija ich samochód, oby nie została do niego wepchnięta i oby wszystko skończyło się szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po miesiącu sprawa ucichnie. Moim zdaniem ona nie żyje. Najbardziej prawdopodobną opcją jest samobójstwo w jakimś odludnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×