Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
w Rossmanie pracowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten koleś w niebieskim ją mocno trzymał i w dodatku lewą rękę miał z przodu, a nie w kieszeni. Tak jakby miał tam nóż, czy pistolet. A ona była mocno pijana widać, jak krzywo szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież ona znała dobrze tego kolesia, to nie było tak, ze poznała go na imprezie i z nim wyszła, myslicie ze dobry znajomy mógł jej cos zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wymyslacie, niechcaco czytajac skasowalam czyjs post wcześniejszy. Tyle was detektywow ze az glowa wielka ale jak sie tak czyta to osoby szukające zaginionych powinny czytac wasze wpisy bo moze niektore spostrzeżenia wasze moga naprowadzic. Niektore wpisy sa madre i martwicie sie o zaginiona ale niektore paskudnie nieprzyjemne. Kazdy ma prawo wypic alkohol. A i ja dwa razy upilam sie i nawet nie wiem czemu bo az tak duzo nie pilam. Ja tez dziwnie odebralam te nagranie z kamery, tak jakby gdzies sie spieszyli. Studiowalam w Poznaniu i setki razy szlam wieczorem z jednego konca miasta na drugi i nikt nigdy mnie nie zaczepil a bylo ciemno i noc prawie. I jak sobie pomysle co teraz tam sie dzieje i co porobilo sie w miastach to pojąć nie moge. Teraz z pewnoscia nie przeszlabym spokojnie calego miasta w nocy ;( . Jestem z tych ktorzy bardzo przeżywają takie rzeczy i trzeba miec nadzieje ze sie odnajdzie. Smutno bo poznan byl ukochanym moim miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chciał ją zgwałcić? Mało zjebów chodzi po świecie? Uważam, że policja powinna odświeżyć mu pamięć :-( wpiertool i przypominał by sobie. To nie jest dziadek z demencja. Kurfa litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba miała pecha i na jej drodze stanął jakiś bandyta bo żeby wpadła do rzeki to nie sądzę chyba że była tak pijana że się przewracała i szła nad samym brzegiem rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdyby sama wpadła do rzeki to by z niej wyszła, brzegi rzeki są płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bandyta? cisnąć typa, który udaje że nic nie pamięta, kurfa dobra pompa pół sukcesu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zal jej rodziny co musi przeżywać oraz Ewy. Gdziekolwiek jest. :-( Moim zdaniem nie żyje. Tak jak Iwona Wieczorek. Pamiętacie? Po kłótni wyszła sama z dysco . Tak samo było a Asią Surowiwcką. Pamiętam zdjęcia i jak rodzina ją szukała. Chyba ponad 4 lata. Podobała się facetowi i ją zabił. Ukrqdł telefon, który dał w prezencie żonie. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten koles z monitoringu mi sie nie podoba , mam wrazenie ze idzie szybko i nerwowo i mocno trzyma ta dziewczyne , nie wiemy tez czy ta biedaczka byla az tak pijana czy czyms otumaniona , moze wypila dwa trzy drinki z jakims syfem dosypanym a w tym klubie gdzie sie bawila nie ma kamer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Pan Jackowski mógłby pomóc? Czytałam o tej Asi zaginęła w 2006 a morderca został złapany w 2010 bo namierzono tel ofiary bandyta zdążył zostać mężem i tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona podobno bawiła się w trzech klubach tej nocy, przesluchali tych co tez się tam bawili ale na nic podejrzanego się Nie natknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla kierowniczka rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wspolczuje mamie tej dziewczyny. To niewyobrażalny bol ;) co chwile zagladam do neta czy moze juz sie znalazła , przychodza mysli do glowy ze moze ktos znajdzie ja i ze nic zlego jej sie nie stalo. Moze siedzi gdzies zmarznieta i czeka na lekarstwa i zaraz odnajdzie ja jakis wyszkolony pies. Kazdy w glowie ma jakas wizje . Tak mi jej szkoda jak tak ledwo szla po chodniku. Nie wyglądała na pijana i moze przy tych lekach organizm zareagował w połączeniu z alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O godz 21:50 pomyliły mi sie buzki , mialo byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jej przecież nie znalam a cały czas myślę co się wydarzyło i mam ogromną nadzieje ze znajdą ja żywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej brat zrobił stronę na fb szukamy Ewy Tylman. Poczytajcie co ludzie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz podać link bo mi nie wyszukuje takiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałego ma brata. Zycze bratu z calego serca by siostra sie znalazła. Znow zagladalam na net i teraz wpisuje jedynie w gogel "znaleziono dziewczyne z poznania" ale nic nie wyskakuje. Nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzcie samoloty, ktore lecialy do Emiratow i innych arabskich krajow. Chlopak idzie trzezwym krokiem, wrecz ciagnie nieprzytomna dziewczyne. Ona sama nie szla, on jej nie pomagal, tylko szybkim bardzo krokiem ja ciagnal ze soba. Moim zdaniem mogl ja komus wystawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykły bandzior by zg****il zabil i ciało by gdzieś było, w lesie czy gdzieś. A tu nic. Zero śladów i jeszcze ten dowód. Przy okazji znaleziono czyjaś rękę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zaginęła Ewa Tylman".Taka jest nowa strona na fejsie. Jej brat to zrobił. Boźe, co muszą przeżywać. Ta niepewność, patrzenie na telefon. Też się kiedyś chodziło na imprezy, piło, wracało późno ale nigdy z kimś kogo nie znam, z żadnym nawet najlepszym kolegą. Tylko z grupa kilka dziewczyn. Czuję, że nie żyje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje że on ją ciągnie, ale ona wg mnie bardzo pijana nie jest. Nie byłby w stanie tak iść szybko. Poza tym, kurde takie duże miasto i nie ma innych kamer? Każdy sklep ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadziłam raz pijana koleżankę, sama będąc trzezwa. Zataczalysmy się obie. A tu niby oboje pijani. Policja na pewno ma podejrzanych, Rutkowski pewnie też ciśnie (wg mnie on ma trochę nielegalne metody ale to akurat dobrze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a gdzie jest to nagranie z momitoringu?? bo nigdzie nie moge znalezc,owszem jest na jej temat ale nic zeby obejrzec nagranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro rano puerwsze co zrobie to wejde na net zobaczyc czy juz jest w domu. Mam nadzieje ze niedlugo bedzie w domu cala i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze scenariusz mógł byc taki ze oboje brali jakieś dragi, dziewczyna na moście chciała Robić sobie fotkę lub zaczęła sie wygłupiać, on moze chciał ja pocałować a ona straciła równowagę i wpadła do wody Koleś wiedząc ze jest pod wpływem i spanikował zamiast wezwać pomoc, bal sie pytań o dilera....w innej sytuacji pewnie próbowałby wezwać pomoc lub ja ratować, ale poczuł strach, spanikował nie wiedział co robić Całkiem możliwe ze to był zwykły głupi wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawie kazdym linku jest to nagranie. Wyslijcie link bo ja nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×