Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
U mnie w mieście tez zniknęła niedawno dziewczyna, wszyscy jej szukali, plakaty porozwieszane, odnalazła się po 2 tyg w innej miejscowosci, okazało się ze sama uciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samobójstwo w tym stanie ? Jeśli już to upozorowanie. Mi to wygląda jakby on był z kimś umówiony, i po prostu podprowadzil dziewczynę, a sam ulotnil się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie pozwoliłabym wyjść kumpeli samej z imprezy, w takiej formie z facetem, jeżeli już to zamówiłabym taxi. Poza tym żaden facet o szczerych zamiarach nie pozostawiłby dziewczyny w takim stanie samej. Ale mądry Polak po szkodzie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pisał że badanie wariografem jest często niemiarodajne. No może. Ale sam fakt że ktoś zawzięcie odmawia poddaniu się badaniu świadczy na niekorzyść tej osoby. Jak jest niewinny to co mu szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Rutkowski przesłuchał tych dwóch , z którymi ten w niebieskiej bluzie się kłócił przed klubem. Obejrzałam raz jeszcze to nagranie-Ten świadek idący przez pasy wygląda jak kobieta, ciekawe co za samochód ich mijał. Ten w bluzie przyszedł na rozmowe z adwokatem. Na bank jest zamieszany. Ten podraucony dowód ile tam będzie odcisków palców :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Rutkowski może kogoś przesłuchać ? Rutkowski to nie prywatna policja, tylko prywatny detektyw. Jak ktoś z nim nie chce rozmawiać, to nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i wygląda jak kobieta ale to był mężczyzna!!! przecież mówiono o tym w mediach, już go przesłuchano. Ja nie rozumiem tylko ,czemu tak wszystko paplają w tych mediach m.in o tym,że zażądano okupu, przecież jeśli to prawda ,że to rzeczywiście porywacze to mogą jej tym zaszkodzić,że już policja,rutkowski i wszyscy wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, Rutkowski tak ją znajdzie jak znalazł Iwonę Wieczorek, kasę wziął i sprawy już nie ma i Iwony żywej lub martwej też nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajdzie jej ani Rutkowski ani policja. Iwonę do dziś nie znalazł. Nie małą sumę kasę na wstępie bierze. Pamiętam, jak na Asię się składali. Gdyby nie zalogowany telefon do dziś by jej nie znaleźli . Różne sygnały rodzina dostawała, że Aska jest we Wiedniu w burdelu, że uciekła itd. Iwonę też ktoś widział z dzieckiem we Francji. Tu będzie podobnie. Wystarczy zajrzeć na stronę Itaka. Ile tam jest zaginionych ludzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz nie mieszać kilku wątków? To nie wątek o Iwonie czy Joannie. Po co mieszasz te tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam nie mieszać?Nie czytaj, idź na innym temat i nie rozkazuj mi Temat jest dla każdego z podobną sytuacja. Wypusć powietrze Kobieto :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam,że Ewa dawno nie żyje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że mieszanie kilku spraw jest nie na miejscu. Razi mnie zachowanie tych " mecenasów" tak doradzają swoim klientom, że oni w rezultacie wiedzą jak wykorzystać kruczki prawne. Rozumiem bronić, ale nie podpowiadać jak unikać pewnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutkowski stwierdził, że ma informacje, które mogą wskazywać, że porwanego Frąszczaka przewieziono do Poznania i tutaj mógł być utopiony w Warcie. X A dziwi Was odnalezienie ręki akurat w tym miejscu i czasie? tego Frąszczaka porwano dwa lata temu. Ręka pływała dwa lata????? A Ewa pewnie się utopiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samobójstwo w tym stanie ? Jeśli już to upozorowanie. Mi to wygląda jakby on był z kimś umówiony, i po prostu podprowadzil dziewczynę, a sam ulotnil się. xx dokładnie, mi ten typo śmierdzi na kilometr udając, że nic nie pamięta, unika kontaktu z rodziną, ucieka od wariografu, od razu załatwił sobie adwokata i ten mu mówi, co ma robić i powiedzieć policji mógł ją wystawić komuś, odprowadził w umówione miejsce i sam spierdzielił, a ją odurzoną czymś zabrali... i ślad zaginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cos wiadomo nowego? samochodu nie widzialam obejrze eszcze raz. Mysle ze policja intensywnie pracuje i ma niebiesikego kolesia na oku,tylko tego nie rozgłaszają i w sumie racja bo to co paplac przed czasem. pewnie uderza z grubej rury jak beda mieli niezbite dowody,no koles jest pewnie teraz inwigilowany na maxa. Z tym samochodem i ze podprowadzał to moze miec sens,on szedł w pewnym kiedrunku wiedzial co robi i do tego dazył tak jakby wlasnie mial cel odporowadzic gdzies dziewczynę jakby był umowiony,szedł i ciagnał ja w pewny siebie sposob a ona otumaniona.A czy ktos jest z Poznania? czy ona szla we wlasciwym kierunku do swojego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z samichodu i z przejscia sie zglosili na policje i nie wnioslo to nic nowego. Ten w niebieskuej kurtce sie zaslania niepamiecia, wariograf wyszedl niejednoznaczny, na nagraniach on nie wyglada na pijanego no i siostra jego sklamala o ktoreh byl w domu, powiedziala, ze o 4, potem to zmienili na 5, wiec juz nic nie wiadomo. Wczoraj w nocy jakies poszukiwania byly, ktos na fb pisal, na terenie jakiejs gazowni opuszczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z ta znalezioną ręką? Gdzie była wcześniej policja.? Szukają dziewczynę i ludzie od Rutkowskiego znajdują rękę . Dokładnie Niebieski facet ma coś na sumieniu, odprowadził zostawił ją i gdzieś dzwonił. Mieszkał niedaleko jej osiedla. Bardzo dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O godz 11 wznowili poszukiwania. Chłopak Ewy nie chciał podać się badaniu na wariograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeglądałam właśnie stronę zaginionych ludzi na Itaka, jest mnóstwo zaginionych ludzi!!!! nie miałam pojęcia że aż tyle ludzi przepada bez śladu,różnych ludzi, kobiet ,mężczyzn i dzieci w naprawdę różnym wieku!!! jest nawet kilkumiesięczne dziecko, wiek naprawdę jest różny, dzieci, nastolatkowie po ludzi w podeszłym wieku osiemdziesięcioparolatkowie , niektórzy są zaginieni przed laty a do tej pory nie ma żadnego śladu po nich, jest też tam Iwona Wieczorek, jaka ona śliczna, co się dzieje z tymi wszystkimi ludźmi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdarzyl sie wypadek, ona upadla, uderzyla glowa, on spanikowal i wrzucil ja do rzeki :( Lub tez ona sama poszla nad rzeke i wpadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m.poznan.wyborcza.pl/poznan/1,106517,19267839,ewa-tylman-zaginela-po-sugestiach-rutkowskiego-internetowy.html?disableRedirects=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten jej kolega ma grożby, KtoS opublikował jego dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ewa tylman to naprawde kuzynka Doroty wellman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest policja-nie badali faceta,bo na oko wygladał na trzeżwego,jak sie zgłosił.Natychmiast powinni zrobic badania na narkotyki,dopalcze skoro tak się zasłania niepamiecią.Pewnie sa sposoby,zeby rozmowe gościa odsłuchac.Do tego zakapturzony,żeby nie rozpoznac pewnie,a dziewczyna z rozwianym włosem i w jakims swetrze zasuwała.Chłopak spał niby i nie interesował sie,ze jej w domu tak długo nie ma w nocy.Dziwne.Gdyby był w porzadku,to by po nia podjechał nawet taryfa i zabrał do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb brat ewy zapewnia ze jej chlopak nie ma z tym nic wspólnego. A czy ten koles z nagrania to właśnie on, jej chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przer***ał i rozwalił, łeb, albo udusił, potem ciało ukrył. Zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie żyje albo jest przetrzymywana gdzieś przez jakiegoś wroga rodziny. gdyby żyła, to ktoś już by ją znalazł i powiadomił psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się jednak wydaje, ze ona żyje, nie wiem jakoś tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×