Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Tez nie chce mi sue wierzyć ze umarla tamtej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet niebiesk to nei chłopak dziewczyny tylko ponoć kolega z pracy. Gdzdies ktos pisał ze byli na spotkaniu integracyjnym. A kto moze pracowac w Rosmanie jaki facet moze ochroniarz?Niewiadomo.Tylko zastanawia mnie jedno-za moich czasow a mam 40l.było tak ze jak się miało chłopaka to się na imprezki chodziło z nim,nawet jesli było to np spotkanie klasowe czy integracyjne z pracy.Masz swoją mjilosc? to czemuj ją zostawiasz sama w domu i bawisz się z innymi facetami do 3 w nocy? U nas czegos takiego nie było,ludzie się kochali,szanowali a te pary ktore bawiłys ie osobomn to wszystkie się potem roztsały. O zwiazek trzeba dbac a nie mam zaproszenie to se ide a faceta mam w d. dziwne to i niezrozumiale,ja nigdy bym tak nie postapiła a gdyby facet moj sam sobie chodził na imprezki nocne to juz by nie był moim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a namierzyliscie juz tego niebieskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona juz sie nie znajdzie, tak jak ta laska z Sopotu Wieczorek czy jakos tak. taka mamy skuteczna policje, ale w sumie laska sama sobie winna, jak teraz cierpi w jakims burdelu w niemczech to z wlasnej winy, mogla nie lac tyle do ryja i nie prowadzac sie z frajerami w niebieskich kurteczkach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym, żeby ona się już znalazła! Zeby było wiadomo co i jak! Nienawidze takiej neiwiedzy!! Zaczynam się bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszperalam jeszcze i troche mam newsów,choc nadal nie wiadomo co z Ewą ale moze wspolnie cos pomozemy,taka burza mózgów,słuchajcie: 1. chłopak Ewy jest funkcjonariuszem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. To moze wiele mowic np moze za duzo wiedziala... 2. chłopak-kolega niebieski jest mocno podejrzany i podejrzanie się zachowywał, duzo jest sprzecznosci np Ewa chciala wracac taxówką a on namowij ją ze ją odprowadzi, gdy ją odprowadza trzyma ją tak mocno dwoma rekoma obejmuje a ona zachwiana,połprzytomna, gdy się rozstali (?) opna byla jeszcze na moscie ok 4 godz. a potem on zamiast isc do domu to jeszcze krecił sie na stacji benzynowej i dzwonił do kogos i gadał znim ok 10 min sprawiał wrazenie przerazonego zdenerwowanego, zarejestrowały to kamery na stacji paliw,widac jego z przedu ale zakrywa twarz kapturem, poza tym na logike-gdyby juz jakis koles zaoferował ze odprowadzi koelzanke po dysce w nocy to logiczne zeby się z nią nie rozstawał gdies w pół drogi tylko odprowadził pod sam dom. acha do kogo potem dzwonił ? do Ewy chłopaka. 3. brat . dziwne mi się wydaje ze on ich tak broni. Juz tyle osób neutralnych tu np na kafe i na innych forach zwrociło uwage ze na zapisie z monitoringu gdy odporowadzał ją ten niebieski-ze on dziwnie się zachwowywał,prawie wszyscy,no wiekszosc zorientowala się ze mocno ją przytrzymuuje ze ona idzie jakas nieptrzytomna,dziwna jakby odurzona a brat ktory załozył jej n afb strone jej poszukiwan tak zaciekle broni tego chłopaka w niebieskim. i broni jej chłopaka tego z ABW. np dlaczego jej chłopak po zniknieciu jej, zerwał kontakt z jej rodzicami? normalnie to powinien byc w rozpaczy,szalec,szukac ją a on unika kontaktu z jej rodzicami. a jej brat go broni. Podejrzane zachowanie 3 bliskich jej facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha jeszcze jedna byla taka informacja od Rutkowskiego ze w pewnym momencie ktos zalogoła się na koncie na fb ewy , wpadłą policja czy R.,no nei wazne i okazałos ię ze to jej brat. A skad znal hasło skoro nie mieszkali razem,ona mieszkala z chłopakiem? owszem to rodzenstwo ale np ja mojej siostrze nie mowię moich haseł,nawet moj facet nie zna , moje konto-moja sprawa. jak kolezance zmarł brat 40l. i miał konto na nk to ona mowila ze nie moze tego konta usunac bo nie zna hasła. A po co jej brat się logował do jej konta? moze chciał ukryc jakies informacje? moim zdaniem policja powinna przeczesac jej komp./laptop. W komputerze jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad masz te informacje o abw i logowaniu sie na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej brat bronił tego niebieskiego ze to kolega z pracy,ze się lubili,ze nawet ona go awansowala i ze nie ma powodów by zrobic jej krzywdę. A ewidentnie widac ze ją gdzies ciągnał a potem jak juz był sam to stał i gadał przez tel z jej chłopakiem i był bardzo zdenerowany.Poza tym jego z kolei dziewczyna mowila ze wrocił o 4 potem zmienila i mowila ze wrocił o 5. Podejrzane mozno sa te osoby. tak samo pamietam był podobny motyw z iwona ze spotykala się z wysoko postawionym policjantem i tamten wątek sie urwał,nie był do konca zbadany. tak samo teraz R. mowił ze chciał ,przesłuchac tego jej chłopaka (Adam) ale podjechali koeldzy z ABW i powiedzieli mu ze ma nic nie mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktos wogole jej fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz znalazłam jej fb. duzo pieknych kolorowych fotek,widac ze dziewczyna była szczesliwa, ale wszystkeo pozostałę informacje zablokowane, dziwne bo nei znalazłam tez ani jednego komentarza jej chłopaka ,sa od kolegów,kolezanek, teraz fb taki popularny,kazdy ma, nie spotkalam sie z sytuacją zeby ktos miał fotki,inni komentują,lajkują a bliska osoba-chłopak ani mru mru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jrst z abw, brat ewy to dzis zdementowal, ale post zniknal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzeczony Ewy zgłosił jej zaginięcie w poniedziałek dopiero o godz.17. Brat wczoraj wkleił sobie zdjęcie w tle z na fb. Na stronie, którą założył Ewie dużo komentarzy skasowano :-O Niebieski ma zakaz od prokuratora gadania z Rutkowskim. Brat dziwnie spokojny. Ojciec nerwowy z pretensjami , a przecież tyle ludzi codziennie ginie :-O Na tym nagraniu niebieski idzie w kapturze, stanowczo ją ciągnie ku sobie. Na pasaxhe przechodzi jakiś facet, a za chwilę szybko odjeżdża samochód. Niebieski, jej brat Piotr i narzeczony wiedzą co się stało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat ewy wydaje się bardzo podejrzany dodał sobie parę godzin temu zdjęcie na fb jak siedzi w klubie z wódeczka wcale nie przejęty niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o tym napisałam wcześniej.;-) Po nitce do kłębka Rutkowski dojdzie o co poszło. Może za dużo wiedziała, coś chciała rodzicom powiedzieć i zamknięto jej usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierdzą mi ci trzej kolesie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość tych postów z ostatniej strony tego tematu, pisała, jakaś idiotka !!! Jeden wielki bełkot ! Czytać się tego nie da. Tylko jakaś tępa suka, mogła napisac takie brednie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, ze to bardzo mądre wpisy, jestem pewna ze to ktoś z grona najbliższych osób Ewy wie co się wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale jest to ze jest takie zaangażowanie i ze wszyscy martwia sie o Ewę. Tutaj tez. Zdobyła taka sympatie i kazdemu tak bardzo jej zal. Ja po obejrzeniu tej minuty na monitoringu caly czas martwie sie. Gdy szla taka niewinna, taka slaba, to nie moge przestac o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani powyżej odnośnie fb. Ewa mogła się logować na swoje konto przypadkowo u brata. Wystarczy że brat miał program do łamania haseł i wszedł sobie na jej konto. Albo miał jej karte z nr tel na który przyszło hasło do fb. Opcji odzyskania konta jest wiele. Co do nk to kiedyś napisałam do administracji że osoba z pewnego konta zmarła i proszę o usunięcie. Wysłali do tej zmarłej na meila pytanie czy ktoś sobie jaj nie robi. Po miesiącu i braku oddzewu skasowali konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;40 nie znasz sytuacji to nie p*****l. Znalazła sie specjalistka od moralności. Zginela dziewczyna a ona ja obwinia. Stare to a glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rzeczywiście, bardzo dziwne jest to,że mając narzeczonego idzie na całonocną imprezkę, chodzi po klubach i bawi się z innymi kolesiami a później wraca z nimi objęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rzeczywiście, bardzo dziwne jest to,że mając narzeczonego idzie na całonocną imprezkę, chodzi po klubach i bawi się z innymi kolesiami a później wraca z nimi objęta Xx Pisałam o tym już pare stron wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj na spotkanie integracyjne idzie się samemu. To nie jest spotkanie z klasą po latach czy jakiś zjazd. Ludzie idą się bawić z kolegami z pracy. A niebieski pewnie ochroniarz, nie widziałam nigdy w rossmanie na kasie faceta. Oni dużo nie zarabiają wiec raczej na dobrego adwokata by go nie stać było. W dużej części porwania /morderstwa itp są dokonywane przez bliskie /znane osoby więc myślę że każdy z nich będzie sprawdzony i w końcu dojdą do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisali ze ona go czyli podobno tego w niebieskiej kurtce awansowala wiec mogl byc dostawca towaru, marketingowcem, zastepca kierownika, nie wiadomo ale mniejsza w to, to jakas wplywowa rodzinka, ona kierownik w wieku 26 lat! narzeczony z abw, rodzicow stac na rutkowskiwgo, ta sprawa jest grubymi nicmi szyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie wydaje ze mieli sie ku sobie z tym kolesiem co wracala w objeciach. Tutaj go niby awansuje tutaj chodzi z nim pijana po kilku klubach obejmujac go. Dajcie spokoj. A chlopak siedzi na chacie. Teraz 80% zwiazkow takich jest, totalna zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 i co z tego wynika? nie każda rodzina ciagnie z mopsu czy pracuje na kasie w biedrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledczy zakładają hipotezę , że się pośliznęla i wpadła do rzeki. Rodzina apeluje, że Ewa jest chora na tarczycę i musi zażywać specjalny hormon.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.34 moja rodzina wg twwoich kryteriów jest bardziej wpływowa niż rodzina ewy. jak zaginę to mają mnie nie szukać, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×