Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Dzis wczesniej niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) no można powiedzieć, że to szczęście w nieszczęściu, ze mieliscie środki na ,,czarną godzinę,,. Nie każdy tak ma, ja np. łudzę się, że u mnie nie będzie takiej godziny albo szybko umrę bez kosztów leczenia. Gorzej gdy M zaniemoże. Chyba wtedy trzeba będzie gdzieś wyciągnąć rękę po prośbie. I dlatego wzruszona również problemami na stronce ,,Sie Pomaga,, już wysłałam sms-a dla Emila. Na razie jednego bo jest "przedwypłacie". Ale dodałam stronkę do ulubionych w celu kontynuacji pomocy dla tych wszystkich nieszczęśliwców. Tak więc dziękuję za info, to prawda, że pod latarnią najciemniej a tak szukałam ...albo faktycznie okulista się kłania :D o Trzeba zabierać się do gotowania zupy jarzynowej na 2 dni. Nie miałam pomysłu na zupę ale na stoisku warzywnym wpadła mi w oko tacka z brokułem i kalafiorem. Więc będzie jarzynowa ze śmietaną. http://pi.ce-tescoassets.com/assets/PL/747/5051007040747/ShotType1_328x328.jpg o Zuzia:) masz racje, robota nie zając ;) witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15.17 :) podzieliłem się wiedzą, to chyba nic złego. Dotyczyło to ogólnie wysokopłatnych sms-ów a nie tylko tego przypadku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 urwałaś się z pracy czy przyszłaś na skróty? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️👄 Ferdżi :) dziekuję,że pytasz (pamiętasz) o mnie, to bardzo miłe :) Teraz jestem w okolicach Poznania, ale byłem dziś na chwilkę we Wrocławiu ( Liness :) machałem do Ciebie obiema rękoma! :D ) ... wczoraj natomiast byłem w Krynicy i okolicach (Muszyna, Piwniczna, Rytro...) bardzo fajne tereny! no i tam jeszcze można spotkać śnieg! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrałem więcej jedzenia do pracy bo dzisiaj długo. Ale kulinarne wsparcie topikowych koleżanek też się przyda ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olivier jezeli gdzieś w terenie zobaczysz kopiacych rowy to przekaż pozdrowienia. Tylko abyś Ty przy okazji się nie zakopał. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calinesso - 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) a wiesz, czułam, że mocno machasz bo w pewnym momencie wiatr się zrobił a potem ucichło ;) To teraz jesteś blisko Daa i Meri, też im zrób wiatr :):D w drodze powrotnej też mi pomachaj o ile będziesz jechał przez moje City:)tylko kto wtedy kierownice trzyma? :D o Gość z 15:17, no i Saam miał racje i dobrze, że to napisał bo bym nie wiedziała, że jest taka zależność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Przyszlam na skroty zeby szybciej powiedziec Wam "dzien dobry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Liness ;) z tym masz rację, mogło to być powodem :D, bo nawet nie wiesz jak byłem blisko Ciebie!...;) bo moja Navi tamtędy mnie wyprowadziła z centrum ( świetnie unikając korków) na "5-kę" na Poznań... Zostaję tu do jutra i macham i Daa :) i oczywiście Maribell ! :D ...tylko niestety... nie będę ponownie ( będę na pewno niebawem) jechał przez Twoje City...mknę stąd na Łódź...;) bo mnie tam potrzebują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Czy pączki już wysmażone? Jakoś słabo pachnie.... a może to wiatr niweluje zapachy. Ja wysmażę w drodze do pracy zajeżdżając pod najbliższą piekarnio-cukiernię. Zbyt napięty grafik sby zmajstrować coś na domowych palnikach. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Ja nie smażę. W pracy będzie jeden darmowy od firmy a po pracy kupię dla M kilka polukrowanych z różą a dla siebie z adwokatem posypane pudrem ;) ostatnio się skusiłam na wiedeńskiego...pyszny był, z kremem budyniowym i kroplą jakiejś marmolady. Ciekawe czy Ferdzi smaży? ale przecież jutro też można smażyć. o Olivier :) no widzisz? narobiłeś wiatru i nie wiemy teraz gdzie i kto smaży pączki :D tyle w drodze z taką prędkością to Ty rzeczywiście pędziwiatr jesteś ;) o Trzeba już się zbierać do spania dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness :) za mną to ciężko palcem po mapie nadążyć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy i dla Ciebie Liness :) ( po edycji...;) ) i dobrego dnia jutro dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kopaliśmy rowy a jutro będziemy zasypywać je. Przecież między nami nie może być rowów. Jeśli już to rowek. A ten oczywiście w komplecie z mostkiem. Jednak o mostkach mówi się a zwłaszcza myśli się zdecydowanie rzadziej gdyż nie leży w strategicznym miejscu ;) l O kopaniu rowów (podłużny dół) dominuje czarny humor. l Jasio kopie dół w ogródku. Zaciekawiony sąsiad pyta: - Co robisz?! - Kopię grób dla mojej złotej rybki. - Ale dlaczego aż taki duży?! - Bo jest w twoim pie***lonym kocie!!! l l Cmentarz. Grabarz kopie dół w ziemi. Na cmentarz wchodzi facet wracający z mocno zakrapianej imprezy i idzie skrótem. Widzi grabarza i postanowia go przestraszyć. -BUUUUAUAUAU !! Grabarz nic. No to typ idzie do wyjścia i nagle dostaje łopatom w łeb. Grabarz: - Bawimy się, wygłupiamy ale poza teren cmentarza nie wychodzimy! :D l l dobrej nocy :) l kolorowych rowkowych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dzień zaczynamy od pączusiów , choć sama nie piekę pączków, ale w cukierniach jest ich pełno, przecież dziś Tłusty Czwartek:D 1 klasyczne ; https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTCQZieAGrcnorW_ws0n61D07kj18F-OVupvrBKtMZ1qHR_bCVnFA 2 z lukrem http://www.nurkowanie-rzeszow.pl/uploads/news/d12ebec7210509c94331a293395d7cbf07f6670e.jpg 3 z czekoladą ; http://www.tapeteos.pl/data/media/849/big/tlusty_czwartek__paczki_029.jpg 4 do wyboru do koloru, http://zw.lt/assets/paczki-tlusty-czwartek.jpg Zapraszam do konsumpcji. Staropolskie przysłowie mówi: Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło. Przysłowie: „Kto w Tłusty Czwartek nie zje pączków kopy, temu myszy zniszczą pole i będzie miał pustki w stodole” Jedzmy więc pączki, niech nam się wiedzie:D Do pączków musi być przecież kawusia; http://www.vitalogy.pl/photo_max/kawakawa.jpg http://41.media.tumblr.com/af4cdf2920b7de255a7b713bb338be25/tumblr_mon0lmhzn81s8kla9o1_500.jpg i jeszcze zielona herbatka; https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRAMwFCDIanSQ2-epkX3J6BXRRE_PRMGvf7PWUo6yrt0WIZTPzV Imieniny dziś obchodzą: Andrzej, Józef, Weronika Świętujemy dziś z takiej okazji jak; Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem Światowy Dzień Rzeźnika i Przemysłu Wędliniarskiego Zostawiam też pozdrowienia dla wszystkich i życzę pięknego słodkiego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ I co ja mam poczac z ty Tlustym Czwartkiem .Nie chce jesc paczkow ,poniewaz za nimi nie przepadam .Kiedys smazylam takie lyzka kladzione ,ulubione Ulana (nie na patelni racuchy),tylko w glebokim tluszczu paczusie z rogami :-)i robiam tez faworki ,ale teraz nie robie dla zdrowotnosci :-).Oczywiscie Ulan rano kupil paczki bo tradycji musi stac sie zadosc ,a po drugie po poludniu znow bede miala przejezdnych gosci .No i wlasnie ,nie chce paczka ,a z drugiej strony boje sie tego przesadu mowiacego ,ze kto nie zje paczka to w dalszym zyciu nie bedzie mu sie wiodlo .A czy wystarczy ugryzienie paczka ? :-) Olivier ,wczoraj odmachalam Ci ,ale mysle ,ze odleglosc miedzy moim miastem a Poznaniem jes jednak spora i nie widac tego machania :-) Ferdzi ,udaly sie zakupy ,zalapalas sie na 'ten' towar ? Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dziś jeden z najsłodszych dni w roku. Lubię takie okazje do pofolgowania łakomstwu. Zwłaszcza że pączki jem tylko jeden dzień w roku. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 dzięki za pączki i za kawkę. Ja zjadłem dopiero trzy. Podobno żeby przesąd w sprawie odpączkowego szczęście miał większe szanse się sprawdzić trzeba ich zjeść około tuzina. Jeden na każdy miesiąc. Komu wystarczy jednorazowe szczęście zjada jednego. Może to podobnie jak w lotto. Im więcej kuponów się wyślę tym wieksza szansa na wygraną l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem🖐️, Ferdzi, :) http://zapodaj.net/images/0086191d44f60.jpg Ale o maly wlos a mogloby juz mnie tu nie byc, bo jakiemus idiocie za wolno bylo na drodze z ograniczeniem do 70 i musial wyprzedzac na trzeciego, nie rozumiem gdzie ludziom sie tak spieszy. Widzialem tego idiote jak zaczal wyprzedzac i widzialem ciezarowke z naprzeciwka, zdozylem powiedziec do Baa, patrz jak walnie w ciezarowke, ale ledwo zdazyl i auta zjechaly na pobocze. Ja jezdze szybko ale bezpiecznie jak na to warunki i droga pozwala:D. Witam wszystkich, chlopaki🖐️, dziewczyny🌼, u nas nie jada sie paczkow tylko semlor:), chetnie poczestuje i podam przepis:D, http://kryddburken.se/wp-content/uploads/2011/02/semlor.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, (prosze dziewczyny, nie smiejcie sie z tego co napisze:D), osobiscie nie widze ani przyrostu aniu ubytku, chociaz ogladalem w lustrze z kilku perspektyw:D, jednak jest cos co daje nadzieje na lepsze jutro. Szczegolnie po jacuzzi:classic_cool:, siedzac sobie w wannie z babelkami, ktore delikatnie Ci muskaja, ujedrniaja i odzywiaja "klejnoty", czuje sie jak na nowo powraca sprawnosc, chociaz ja nie mam z tym problemu. My mielismy do dyspozycji babelki tylko dla siebie, ja bylem w stroju Adama i pozwalalem babelka dotrzec do najtrudniejszych zakamarkow, co skutkowalo lepszym funkcjonowaniem:D. Musze poprzec dziewczyny ktore przekonuja, ze male ptaszki sa fajniejsze:D, saam mam ten problem, ze nie moge pojsc na calosc:P, wtedy zostaje tylko technika, oczywiscie ze jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci:D...ale czy o to chodzi? Mozna wybrac sobie do woli rozne formy masazy i poddac sie pod delikatne kobiece dlonie ktore ozywia to co jest na drodze do emerytury, tak wiec goraco polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Daa ja też za pączkami nie przepadam, jadam je naprawdę raz w roku, ale dziś nakupiłam niepotrzebnie ich trochę za dużo i pewnie będzie kłopot z ich pochłonięciem:O Byłam pewna że mamcia będzie w domu, więc dla niej i jej przyjaciela zakupiłam 6 a sobie i żonkilowi 4. Mama zniknęła z domu i nie wiem czy dziś wróci a jeśli jej nie będzie to przyjaciel też sie nie pojawi. Żonkil ma dziś konferencję, to jak znam życie przyjdzie obżarty pączkami, no te 10 pączków zostają do zjedzenia...przez kogo ? ja zjem najwyżej jednego, no powiedzmy dwa a reszta ? eh... Jeśli chodzi o towar, to...owszem byłam, zobaczyłam ale nie kupiłam:D W realu wydawało mi się takie małe...trzy razy brałam do ręki i odkładałam na półkę, w końcu mój wzrok spoczął na prostownicy do włosów :D i zamiast lustra zakupiłam prostownicę :D eh, cała ja :D Saam, ciekawa jestem na ile sobie dziś pofolgujesz :D Wyobrażam sobie że na trzech się nie skończy :D ale co tam przecież raz w roku można :D Klawy, czy ten obrazek, miał mi zasugerować że balansuję niebezpiecznie na linie?:D Fakt, szaleńcy drogowi są wszędzie i też mnie to wkurza, ale tego chyba nie da się wyplenić:( Dobrze że udało Ci się wyjść z opresji cało i jesteś cały i zdrowy. Żonkil wczoraj też miał niebezpieczną przygodę. Zjeżdżał z górki, na szkolny parking, zaczął hamować i nagle hamulec spadł mu do podłogi:O Dobrze, że nie wpadł w panikę i opanował auto, szczęśliwie nic nie jechało naprzeciw i nie był na głównej drodze w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, a męskie dłonie też masują ? Bo ja bym wolała, by mnie facet masował wszędzie :P:P:P Fajne takie Spa, też bym chciała, tyle że przydałby się sponsor :D bo na takie luksusy jak na razie mnie nie stać :D ale gdyby znalazł się chętny i zasponsorował taki pobyt to dziś jadę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi, czy sadzisz ze ta skrzywiona "stara baba" to moja Baa?:D Nie zazdraszczaj mi tylko pakuj sie i jedziemy sie odmadzac:D. Na co masz ochote, jakie zabiegi Ci zrobic? Kapiele blotne czy smarowanie czekolada:D? A pozniej dlugie zlizywanie:D...czekolady oczywiscie:P. Widze, ze zrobilo sie erotycznie na topiku:D, i dobrze bo pofiglowac trzeba:P X Wlasnie, gdzie zaginela nam Wiola, moze jeszcze bryka na lodowisku:D X Ferdzi, tam gdzie ja bylem byly tylko dziewczyny:P, ale z pewnoscia sa takze faceci, Takie zabiegi nie sa kosztowne a przeciez wiecej wydajesz chodzac do lekarzy, fajna babka jestes wiec nie widze problemu ze znalezieniem sponsora:D. Mozna by zrobic fundusz filtrowni i wplacac srodki na SPA:D X A ten obrazek mial oznaczac, ze jestem tu w gorze a Ty mnie szukalas na ziemi:D, a ja po zabiegach jestem w siudmym niebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy, podoba mi się pomysł kąpieli w czekoladzie :D łoł, zwolnij...moja wyobraźnia zaczyna szaleć :P eh, by się działo :D:P Na fotce którą podesłałeś , po prawej stronie stoi młoda dziewczyna i wyraźnie jest w Ciebie wpatrzona :P pomyślałam więc że to może Baa, ale Saam uznał że za młoda. Mój wniosek z tego ? taki właśnie, że może to niekoniecznie Baa była z Tobą :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie znikam, jeszcze nie paliłam dziś w piecu i zaczęło mi być zimno/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, dziekuje za lekturke:D...bardzo wcigajaca:P X Ferdzi, dziwisz sie ze dziewczyna wpatrzona we mnie?:D Jakbys zareagowala na widok przystojniaka wysiadajacego z limuzyny na zagranicznych tablicach?:D To nie jest Baa, bo stoi obok mnie jak robilem zdjecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa2
Dzień dobry :) Ja tylko machnę z pracy już na półmetku z nad pracowego pączka ;) do miłego później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piecu napalone, od razu mi cieplej:D Klawy, ja grzecznie zapytałam :D a Ty od razu że stara i krzywa :D no to wyłożyłam kawę na ławę :D jaka stara ? jaka krzywa?:D zaraz usunę tą fotkę. Wiesz, nam możesz wszystko wmówić:P ja też kiedyś komuś przedstawiałam kogoś jako męża a mężem nie był :D:P tak że w życiu różnie bywa :D:P Calinessa, odmachuję ...hehehe pewnie mnie wykropkuje :P więc robię mach, mach ,mach...:D smacznego pączusia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×