Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Mam taką mysl ze Ci lekarze na izbie przyjec mogą byc nie delikatni i krzywde zrobią jakąś:( to pobieranie na posiew to pewnie cos do cytologii podobnego to sie boje tego wziernika, czy jak beda pobiera to czy czegos nie zrobią w tą szyjke i czy sie nie zacznie dalej skracac:( paznokcie to chyba trzeba zmyc do szpitala? Musze sie za to zabrac i skrocic je bo dlugie szpony migdalki bez lakieru to oblesne wyglądają. Nie wiem nawet nawet co pakowac, co mi bedzie potrzebne:/ i do tego jeszcze te cieknące cycki, masakra... maz mi kupil dzis wkladki i stanik taki bawielniany bez fiszbin zadnych. Czy pod pizame w szpitalu zaklada sie bielizne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wczesniej czyli gdzies tak od ubieglej niedzieli jak rozbolal mbie brzuch wieczorem, do czwartku jak dowiedzialam sie o tej szyjce to mialam cuagle cos na wkladce tak na calej dlugosci a teraz jak tak lezakuje to jest odroninka albo nic. Mysle sobie czy to id rego ze leze czy tamten nawal sluzu oznaczal ze cos sie z szyjką dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ponoć zwiekszona ilość sluzu moze być objawem skracajacej sie szyjki. Paznokcie zmyj do cesarki na pewno nie można miec to pewnie na szew tez lepiej nie. Nie martw sie ze lekarze cos zrobia malej. Zabierz szlafrok klapki moze jakies sztućce kubek talerzyk no i podstawy typu ręczniki ja miałam przed chwila taki skurcz ze wystraszona jestem mam wrażenie ze jest gorzej po tym magnezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a jakbys opisala ten skurcz? Mozliwe ze ja jeszcze skurczu zadnego nie mialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala masz polubione na fb stronke Ciaza Pytania i Odpiwiedzi? Ja nie ale zagladam tam i 32min temu w tej chwili to chyba trzeci post od gory jest pytanie wlasnie o uczuciu jakby dziecko sie pchalo, zaczyna sie od slow 25tc w poniedzialek wizyta- chcialam skopiowac i tu wkleic ale cos sie nie dalo. I inne laski tam odpusują, ze niby szyjka sie skraca, chociaz ja nic takiego nie czulam. A szkoda bo moze od razu wtedy bym zareagowala, chyba trzeba na kazdy najdrobbiejszy zwracac uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nie ma tu dzis nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja mam polubione to i nie widziałam tego postu wiec nie wiem co napisać. Mam tak ze mi ciężko w dole brzucha jakbym kamień tam miała. 3mam kciuki za wizytę w szpitalu,może nic nie trzeba będzie robić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dzis wzielam nospe po raz pierwszy bo mi pipka pulsuje i sie boje. Brzuch mialam chwile jak kamien a potem mala tak fikala az bylo golym okiem widac. Musze dotrwac do jutra jakos:( leze caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Jestem w szpitalu bo doszlo do częstego oddawania moczu wolalam dmuchać na zimne. Czekam na wyniki badanie gin ok ale nie zrobili mi usg szyjki dopochwowego pytalam sie to nie chcial zrobić bo niby ręką ok. A teraz czuje jakby dziecko czkawkę miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala tak myslalam ze sie cos musialo stac dlatego Cie tu nie ma. Ale ogolbie jest dobrze wszystko tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala jak to wszystko wyglada na izbie przyjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Nikogo nie bylo wiec weszłam od razu.położna spisuje wszystko dajesz kartę ciąży dowód wypelniasz oświadczenia przebierasz sie i na oddział najpierw mi podlaczyli czy skurczów nie ma dali pojemnik na mocz pobrali krew. Teraz czekam na wyniki. W międzyczasie badanie ginekologiczne usg tylko ręką badana szyjka. Lekarz mnie wyzwal ze dopiero teraz przyjechałam i czy chce stracić dziecko. A mi się tak sikać chce a nie mam czym i co chwile latam. I brzuch sie robi jak kamień lapie tak i troche boli a jak podlaczone bylo to zero stawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dobrze ze pojechalas ale w takim razie to co Ci sie tam dzieje? Pisz jak beda wyniki rety straszne takie czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mowil lakerz co to moze byc? Dalu Ci jakas kroplowke czy leki? Czy tak lezysz i czekasz? Wyglada na to ze bedziemy lezec w szpitalu razem. A moze wyniki beda dobre i nic Ci nie bedzie i Cie wypuszczą? Kiedy pojechalas z rana czy kiedy? Dobrze ze wyczulas sprawe ze to juz trzeba jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Nic nie mówią czekają na wyniki. Dostałam magnez tylko i każą leżeć. Plakac mi się chce. Ale trzeba dać rade:)ja ogólnie placzka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Szyjkę badał tylko reka to skąd ma wiedzieć ze wewnętrzne sie nie rozwiera ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala to poplaczmy razem. Nawet kupe sie balam zrobic zeby nie pchac zeby cos dalej nie poszlo. I to uczucue pulsowania. I mialam uczucie pare razy ze mi sluz leci a na wkladce bylo tyle co zwykle odrobinka tylko. Pod prysznic sie zebrac nie moge. Musze sie przeciez ogolic chociazby a bohe sie bawet tam dotykac bo pipka jest jakby spuchnieta. Wlasnie jak poczylam ze jest napuchnieta to wtedybpomyslalam ze moze jestem w ciazy i tak sie okazalo. Pewnie jest taka opuchnieta jak byla ale ja sie boje cokolwiek przy niej robic:( jeszcze sie nie spakowalam, no nie umiem sie zorganizowac. Aniala a pod pizame w szpitalu zaklada sie bielizne czy nie? Moze glupie pytanie ale ja nic kompletnie nie wiem. A Ty moze sproboj sie przespac to Ci szybciej czas zleci, obudzisz sie to juz beda wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
No a moze on czuje jakos to rozwarcie ale faktycznie powinien juz to usg zrobic dopochwowo, ale jak szyjka ok to pewnie sie nie rozwiera a moze to sikanie a raczej jego brak to cos z nerkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Tym pulsowaniem sie nie martw ja tak często miałam tam podobno idzie tetnica czy cos i można czuć konsultowalam to z dwoma lekarzami. Ale z kupa mam to samo i wargi nieraz tez cale opuchnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Mam majtki pod koszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala co tak dlugo te wyniki? Lepiej sie czujesz chociaz troche? A powiedz mi czy moze obilo Ci sie cis o uszy zeby nie suadac w ciazy po turecku czy jakims okrakiem? Ze to tez moze miec wplyw na szyjke czy rozwarcie? Musze sie zabrac za to pakowanie w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Nie ma jeszcze wyników i pewnie juz dzis nie będzie:( nie mam pojęcia co z tym siadaniem ale pewnie lepiej nie. Nie bardzo lepiej sie czuje bo dostaje tylko magnez wiec tak jak w domu. Czasem cos tak zakluje ze aż sie wzdrygne no i plecy bolą. Spakowalas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ale jak plecy bolą to chyba nie za dobrze. A badali Cie jeszcze czy juz masz lezec u czejac? Moze tak powolnie dzis bo swieto i niedziela to sie obijają. Spakowalam sie ale nie wiem czy dobrze. Najwyzej Maz mi bedzie dowozil. Obsluchalam sie rad od mamy i tesciiwej az zal powtarzac, szczegolnie tesciowa. Ja sie tak boje ze brak slów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Az czuje sie zmarznieta ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Mnie po lezeniu gorzej z tymi plecami. Wczoraj dostałam paracetamol w czopku dzis znów troche czuje. Mocz czysty. Zastanawiam się czy to nie jakas bakteria atypowa ktora w zwykłym badaniu nie wychodzi. k25i trzymaj się powodzenia i dawaj koniecznie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Narazie przeszlam formalnosc w rejestracji u sluchanie serduszka Malutkiej a teraz nie wiem co dalej ze mna. Czekam do lekarza teraz. Kobieta ze skurczami przyjechala a stara babka kolo 70tki awanture zrobila czemu lekarz ją pierwszą wziąl. Paranoja. Nie kazali mi sie w pizame ubierac to siedze w ciuchach. A lekarz na oko to ma 30lat nawet nie. Ja sie stresuje a mala skacze jak szalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Nie stresuj się wszystko bedzie dobrze:) u mnie wyniki dobre usg ok pobrali mi drugi raz krew i mocz jesli będzie ok to moze mnie puszczą. Plecy trochę bolą. Pytalam znow o usg doppchwowe szyjki nie chcieli zrobić bo w badaniu ręką ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
USG robila Pani dr co sama w ciąży:) może chłopiec będzie ale znów może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U mnie pow ze szyjka skrocona ze beda mnie badac i zdecyduja a narazie mam lezec i czekac na kroplowke, leki i co dalej. Na sali jestesmy we 3 i te dziewczyny gdzies w moim wieku są, bardzo przeklinaja na wszystko i wszystkich. Oj joj nie jestem do bydla przyzwyczajona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×