Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gość
Drogie Mamy, Co sądzicie na temat poduszki dla noworodka? Bo ile ludzi to tyle opinii. Chodzi mi o tą bardzo cieniutką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Laura polecam sudocrem Raz mnie tak uczulily jakieś wkładki i jedna noc z sudocremem i wszysyko przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
No tez jestem ciekawa która następna z terminem w kolejce :D ja mam ma 5.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny czy któraś z was też ma takie bóle macicy rwące w nocy? Jakby do okresu albo i gorzej....do tego bardzo boli mnie po lewej stronie. Dzisiaj w nicy znowu myslalam juz ze mi macice rozerwie :( nie wiem juz sama co robic bo nawet nospa nie pomaga a brzuch jak kamien tylko dalej wysoko. Bardzo mnie to martwi i juz szczerze mowiac mam tego serdecznie dość :/ z tego bólu nie mogę ani spać ani chodzić no nic. Zastanawiam się czy się nie umówić do swojego ginekologa szybciej niż dopiero na piątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja wg usg 25 albo 28 a wg om 1.10 od czwartku bez krążka ,szyjka zamknięta i nic nie wskazuje na poród ,brzuszek wysoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
To luiza chyba teraz pierwsza w kolejce :) dziewczyny to chyba już tak często jest, że nie zapowiada się na poród a tu nagle bum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Gosc30 też już niebawem :) Karola Ty masz 10 a ja 9 ( z usg 3). Ale czekam na tego 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Sepik ja bym juz chciala na dniach ale mam jakiegos takiego mega stresa ze szok. Niby drugie dziecko a jakos bardziej sie denerwuje. Tynka nie mam takich boli. Zadzwoń mozr do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
A moj brzuch plata mi figle bo czasami wydaje mi sie ze sie obnozyl a jak sie maly inaczej ulozy to mam tak wysoko ze mam wrażenie że urosl o kilka cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
A mierzylam go teraz i stoi w miejscu. Za duzo chyba o tym wszystkim mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Mi kazdy mowi ale masz nisko brzuch.... Ale mały siedzi wysoko wiec nie wiem czemu... Ja musze sie pilnowac z tym zasypianiem na plecach... Bo tak jak dzis w nocy- przysnelam a potem prawie plakalam z bolu gdy probowalam sie przekrecic na bok. Czesto jest tak ze jak sie ma sporo objawow to sie jeszcze przechodzi termin a jak nie masz zadnych objawow to lapie z nienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a jakim mlekiem karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Tynka na początku zajmują się dzieckiem bo musisz leżeć na płasko. Jak już wstaniesz to trzeba się opiekować. Jasiem nie mogłam się opiekować choć bardzo chciałam ale na początku leżał w inkubatorze, niektóre pielęgniarki nawet nie pozwalały na chwilkę dotknąć dziecka. Później jak już poszedł do łóżeczka przychodziłam na karmienie, i przewijanie no i zazwyczaj siedziałam z małym na rękach bo tak mi go brakowało. Jaś do końca był na patologii i intensywnej terapii noworodka. Ale jak jest wszystko dobrze trzeba się zająć maluchem, najgorszy moment to moment pionizacji, wstawania z łóżka, jak już wstaniesz i się rozchodzisz to nie jest źle:) i powiedz jak Ty się czujesz? dzwoniłaś do lekarza? A tak w ogóle była dziś położna i mały waży 3300 ładnie przybiera:) od piątku przybrał prawie 300gram. i dziś dał mamie pospać bo budził się tylko o północy o 3, 6, a później przed 10:) Gość30 dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Mamy mleko enfamil bo takie dostawał w szpitalu, zastanawiam si czy nie zmienić na bebilon ale póki dobrze znosi enfamil to chyba nie będę zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Aniala niech rośnie zdrowo;-) Hi dobrze ze taki grzeczny ;-) 3300 to tak jak moja wiki przy porodzie ;-) Tynka mnie tak nie boli może lepiej się wcześniej umówić co tam się dzieje,jedynie tez stawia się brzuch no ale już na to nic nie poradzę. Powiem Ci szczerze ze jak nie znam konkretnej daty to jakoś spokojniej podejrzewam ze jak juz ja poznam to będę bardziej myślała. Choć już mam tyle dolegliwości ze mógłby juz ulżyć mamie ;-) Według om mam na 24 ;-) Wiki karmiłam bebikiem nic jej nie było,dałam jej bebilon i zaczęła płakać i być niespokojna chyba jej nie przypasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dzwoniłam do przychodni ale nikt nie odbiera. Napisałam sms do swojego lekarza żeby koniecznie się do mnie odezwał. Zobaczymy czy oddzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Tynia a nic Ci nie przechodzi? Skoro masz nr bezpośrednio do lekarza to dlaczego nie zadzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Oddzwonił.. jutro idę na 13. Oby przespać noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala u nas w szpitalu bylo Nan ha. Kupilam 3buteleczki do domu wrazie potrzeby ale poki co karmie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a w nocy jak Ci spi. Ile razy karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka ale Ty sie umeczysz cala ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
W moim szpitalu tez daja NAN. Masakra wczoraj gupik urodzil mi z 30 maluchow a dzis mieczyk ok 70-80 sztuk... Nastepna ja w kolejce- na szczescie u mnie to tylko jedna sztuka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Laura dobrze ze jedno a nie jak mieczyk;) :) :) ja do domu kupilam dokladnie to w tych butelkach:) ale tylko 3. Dzis rano 3godziny jej cycka nie moglam zabrac i w takich momentach mam ochote karmic sztucznym mlekiem, ale jak tak slodko patrzymy sobie w oczka przy karmieniu to nie mialabym serca dac jej sztucznego:) a slyszalyscie cos o muszlach laktacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Laura czytałam z 4 razy to co napisałaś i nie mogłam zrozumieć o co kaman Haha aż w końcu zalapalam ze o rybki chodzi :-P ciążo oddaj mi myślenie zwłaszcza o tej godzinie :-P Tynka mam nadzieje ze wszystko z wami Oki,daj znać jutro co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Haha laura dobrze, ze nam tu troszkę humoru wprowadzilas :D tylko nie bierz przykladu ze swoich rybek ;) Tynka napisz koniecznie jutro jak po wizycie i czy noc przespalas spokojnie. mi zaczyna dokuczac kregoslup... :( takie wkurzajace uczucie... i takie delikatne uklucia w brzuchu, trochę jak zakwasy albo jakby ktos mnie klul szpileczka w środku. Sama nie wiem. ..moze cos wkrecam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
a ja sie rozchorowuje, juz mi gardlo boli, czuje migdalki i nos tez podejrzanie czuje ... bede przeziebiona ... znowu bodokoladnie w 38 tc w poprzedniej ciazy tez bylam chora ... i za tydzien urodzilam ... ale to straszne kilka dni bylo. i zadnych tabletek tylko herbatka cytryna i miod ...chyba padne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Uroki jesieni. Ja o dziwo ani razu nie bylam chora w tej ciazy. Za to od rana boli mnie glowa. Teraz czeka mnie godzinna wyprawa do przedszkola i spowrotem a po drodze jeszcze musze zajsc po wyniki GBS i morfologii. Ciekawe jak sie ma moja anemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik moze Ci sie nie zdaje tylko juz sie zbliza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mamy czy kupila ktoras muszle laktacyjne? Bo ja sie zastanawiam. Karmiac piersia 10minut zlapalam w butelke z drugiej piersi 20ml. mala chce wisiec po 3h przy cycu ale po pol h ja odstawiam bo by czlowiek zwariowal chyba tyle czasu karmic. Mysle o tych muszlach latwiej by sie lapalo ten pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dzień dobry dziewczyny:) dzisiaj znowu nocy nie przespałam standardowo. Brzuch dalej boli i właśnie tak jak mówiłaś Sepik czuję rwanie i kłucie dokładnie tak. Ja to już chyba naprawdę przewrazliwiona jestem na maxa i oslabiona tym wszystkim bo po raz kolejny w ciąży wyskoczyła mi opryszczka na wardze :( chyba już z tego przemęczenia. Dobrze, że idę do tego ginekologa dzisiaj dowiem się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×