Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MonikaMonikaMonika252525

10 kg mniej zapraszam wszystkich

Polecane posty

O, nie zauważyłam, że nie jestem zalogowana i pisałam na "gościu" :) warzywa na patelnię też kupiłam ostatnio w Biedronce z Mroźnej Krainy. Smakują mi, przyprawa odrobinę pikantna ale dobra- mimo, że nie przepadam za ostrymi smakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już chyba sobie zaszczepilam ćwiczeniami od razu mała zasypia a ja zakładam spodenki i lecę z koksem hehe nawet mój malz jak jest w domu to juz mowi to leciał do drugiego pokoju hahaha dziś zrobiłam prawie całe 10min na brzuch mel B ok 7min chyba do końca mi małą nie dała i szczeniak który zaczął skakać po mnie ehh ale jutro postaram się cały na kolację zjadłam Mix sałat z biedronki pomidora i rzodkiewke a i jajko a najadlam się jak bym co najmniej kebaba całego zjadła hahahah a jak u Was dziewczyny minął piatunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od 6 marca do dzisiaj schudłam prawie 3 kg, zajadam grapefruity i piję dużo herbatki z imbirem i cytryną no i oczywiście mniejsze porcyjki zwłaszcza obiadku no i głodna nie chodzę. Wzrost 168, waga 68, jem to co zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie dzis Meg Power mianowicie o 9 pójść na miasto z moim facetem wygląda to tak ze jego jeden krok to moje dwa więc trochę się zmeczylam heheh szybkie zakupy później w domu sprzątanie świąteczne zaczęłam od kuchni nie jest duza ale pozadnie wyszorowalam wszystko zajęło mi godzinę później activia i 10min mel B na brzuch później skalpel obiad ogórkowa i 4 min mel B na nogi tylko tyle dałam radę bo jednak nogi odmówiły posłuszeństwa ehh I teraz pozwoliłam sobie N trochę chipsów kukurydzianych I odpoczywam narazie A jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja po obiedzie- gotowane mięsko, warzywa i ryż. Dziś na wadze 2 kg mniej- 1 kg na tydzień. Super. Lepiej niż oczekiwałam. Życzę spokojnego popołudnia Drogie Panie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiatko111
A MNIE W końcu żołądek puścił i mnie odgazowalo i poczułam się lepiej także dostałam takiego apetytu ze szok. Zjadłabym konia z kopytami a niemialam smaku na ni . Także na wadze 1kg napewno w końcu poszedł ale w wyglądzie ogromna różnica. Na razie nie ćwiczę jakaś depresja u mnie. Na razie choruje bomnie przeziebienie dopadło. Ja na drugie zrobilam ryz odziwo zachcianka meza bo mama z Anglii przywiozla taki fajny lekki i do tego cordon blue zrobilam czyli ser z szynka w ciescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Chciałam polecić Wam różnego rodzaju koktajle- przeważnie na pierwsze bądź drugie śniadanie ( z racji cukru zawartego w owocach i warzywach lepiej pić je wcześniej). Banan, kiwi, pomarańcza i szpinak- zblendujcie, zobaczycie jakie cudo :) Serio! Trzymajcie się. Przede mną jeszcze 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem chyba waga mi szwankuje Bo miałam już na wadze 68 no ale nie oszukujmy się moją dietą wyglądała różnie więc ten kg na plusie się zgodzę ale wczoraj wieczorem weszłam na wagę miałam 69,3chyba a dziś z rana na czczo 70,5 masakra nie rozumiem tego chyba jutro się przejdę do jakiejś apteki gdzie mają pożadna wagę bo już tego nie rozumiem niby ćwiczę codziennie diety się trzymam ostatnio z małymi wypadkami a tu nic nie spada postaram się od jutra bardzo pilnować może coś spadnie jeszcze do końca miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita82
Kluseczko , a zrobiłaś kilka pomiarów , bo może się dobrze nie wyzerowała waga? u mnie tak czasem jest. Ja mam wagę z analizą i nawet ją ostatnio odpaliłam żeby zobaczyć jak się sprawa ma ;) McGee - ja robię podobne koktajle tylko zamiast pomarańczy sok jednodniowy z ananasa i jeszcze jedno avocado dorzucam ;) potwierdzam pyszne , ale mi po 2 tygodniach się odechciało tych koktajli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiatko111
Nie wiecie jak zrobić żeby na maila nie przychodziły powiadomienia z kafeterii?codziennie mam tego mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pisząc wiadomość zaznacz, że nie chcesz otrzymywać powiadomień- na dole, pod Twoim adresem e-mail i z głowy :) Dziś zaczynam dzień kolorowym omletem z papryką i rukolą. Na drugie śniadanie koktajl :) z jabłka, gruszki, szpinaku i cytryny. Obiad- mięso, kasza i warzywa a kolacja wafle ryżowe. Miłego dnia dziewczyny, pozdrawiam! :) Nie podjadajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś wzięłam się za porządki świąteczne mycie okien puki ładna pogoda i nie mam czasu na ćwiczenia jeśli chodzi o dietę mimo sprzątania staram sie trzymać Na obiad tylko pizza bo nie mialam kiedy gotowac (kazda wymowka dobra ) heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Dobry wieczór :) Widzę dziewczyny że całkiem nieźle u Was z dietą, a kluseczka z ćwiczeniami daje czadu. U mnie dzisiaj w miarę dietowo, czyli wracam na właściwe tory, choć boję się trochę świąt, bo jeden dzień u tesciów drugi u rodziców i jak zwykle stoły będa się uginać od jedzenia. W tym tyg powinanm dostać @ więc też mam ciągotki do jedzenia ;) Zaraz może uda mi się poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Wracam dziewczyny pełną parą :) Od dziś dietowo, Święta też ędą dietowe, tak postanowiłam i tak ma być! Udało mi się już poćwiczyć kilka minut, a wieczorem mam fitenes. Na śniadanie zajdłam serek wiejski i wypiłam kawę, teraz parzy się zielona herbata. Na obiad robię barszcz z białą kiełabsą i jajkiem, zjem jajko i kiełabsę, czyli białko z tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka87
hej u mnie tez dietowo w miare dobrze co prawda zjadlam ze dwa cukierki galaretka w czekoladzie ale to dlatego ze tez mam dostac okres i ciagutki sie zaczynaja jeszcze dzis nie cwiczylam ale napewno bede bo wczoraj odpuscilam a dzis juz napewno nie najgorzej to zaczac heheh dobra koniec siedzenia na kompie czas ruszyc 4 litery papap laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurowa31
Hej, dołączę się do topiku. Chcę schudnąć ok.8-7 kg. Dietę zaczęłam w zeszły w poniedziałek z wagą 68,3 kg. Od tamtej pory zaliczam wzloty i upadki. Jem tak ok. 1500-1600 kcal, na razie nie ćwiczę, ale będę musiała zacząć. Motywację mam bardzo silną, bo w sierpniu wychodzę za mąż. Dwa lata temu schudłam z 68,3 kg do 58,5 kg (wtedy trochę za chudo wyglądałam), potem zaczęłamąc typowo siedzącą pracę, gdzie zaczęłam się objadać i dopadło mnie jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biurowa witaj miło ze się przylaczylas U mnie dzisiejszy dzień zaliczam super dużo ruchu miałam skalpel był z jedzeniem też super oprócz tych dwóch cukierków z galaretką nie było żadnych wpadek hura hura Na kolacje Mix sałat z biedraki zmieszaną z kawałkami mięsa ale naprawdę więcej sałaty niż mięsa a kupiłam dziś młody jęczmień sproszkowany do picia bo troszku poczytałam ze też niby działa odchudzająca ale powiem wam ochydny w smaku ale czego się nie robi dla wymarzonej wagi hihi a jak u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie pobudka już o 5:40 szybko widmo na dworze i mała się obudziła stwierdzając ze chce bajkę i ze już nie ma baby na dworze (mowi ze jest baba jak jest ciemno) starsze dzieci już w szkole ja mam mieszkanie posprzatane po śniadaniu jajecznica 2 jajka i dwie kromki razowego z masełkiem i rzodkiewka weszłam rano na wagę i znów pokazuje 68 super tym bardziej ze jestem przed okresem ale jeszcze dla pewności dziś się zwarze na innej jeszcze mała pójdzie pewnie szybko na drzemkę to pocwicze standardowo He a jak u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja nie katuję się jęczmieniem choć miałam "przyjemność" próbować. Piję zieloną herbatę i czystek. No i wodę. Dwa tygodnie, dwa kilogramy. Jestem zadowolona. Do niedzieli liczę na kolejny kilogram mniej. Dziś już jestem po obiedzie, szybciej niż zwykle bo wcześniej zjadłam śniadanie w pracy i obyło się bez drugiego. Po południu zjem wafle ryżowe z twarożkiem z avokado. Do celu jeszcze 4 kg. Nie marudzę, jest dobrze ;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurowa31
Dziewczyny to ładnie dietujecie, dziś się zważyłam i ważę 66,6 kg. Dziewczyny co ćwiczycie, raczej aeroby czy siłowe, a może to i to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka87
Dziś się zwazylam na innej wadze i ważne 68 w koncu wraca do normy wszystko dzisiaj Znów dużo chodzenia skalpel zaliczony więc jest ok chyba wiosna już mnie zmotywowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymkata
do tego całego Twojego planu dorzuć suplementacje therm line fast, ja zaczęłam i widzę efekty, ostatnio 2,5 kg mniej w tydzień, ale to dlatego że dzięki suplementacje pozbyłam się wody zalegającej w mięśniach. Mój cel to 13 kg, ważę 53 chcę a ważę 66,7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym prosić o poświęcenie 5 minut na wypełnienie ankiety, której tematem jest zrzucanie zbędnych kilogramów, zapewniam że każdy z Państwa napotka w niej na kontrowersyjne pytania, które być może zachęcą do zgłębienia informacji na temat zasad prawidłowego odchudzania jak i też zdrowego żywienia. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki posłużą mi do napisania pracy dyplomowej. http://www.ankietka.pl/ankieta/219631/zdrowe-zrzucanie-zbednych-kilogramow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym prosić o poświęcenie 5 minut na wypełnienie ankiety, której tematem jest zrzucanie zbędnych kilogramów, zapewniam że każdy z Państwa napotka w niej na kontrowersyjne pytania, które być może zachęcą do zgłębienia informacji na temat zasad prawidłowego odchudzania jak i też zdrowego żywienia. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki posłużą mi do napisania pracy dyplomowej. http://www.ankietka.pl/ankieta/219631/zdrowe-zrzucanie-zbednych-kilogramow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Ach to dietowanie, wczoraj tak ładnie mi szlo, aż wieczorem zjadłam kilka ptasich mlecznek. A miało być tak pięknie ;) No nic idziemy dalej, jak najmniej do świąt jedzenia, a po ruszam pełną parą. Dziś na obiad kasza z jajkiem, dziś tez powinnam dostać@ wiec może skończą się te moje ciągnotki do podjadania. Zwaze się w sobotę rano i po świętach żeby zobaczyć czy coś przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie dziś dobrze dostałam okres w koncu więc obejdzie się bez zachcianek o dziwo w tym m-cu miałam ich mało albo za dużo zajęć i nie myślałam o tym he skalpel był dwie godz spaceru na dworze i oczywiście ruch przy sprzątaniu więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja za godzinkę obiad: gulasz z fileta z indyka z warzywami. Ku mojemu olbrzymiemu zaskoczeniu na wadze dziś znowu mniej. Kolejny kilogram w dół. Nie podjadanie między posiłkami opłaca się :) życzę wytrwałości dziewczyny! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×