Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość Joni
Uparta No stroj kapielowy to nie jest moje najwieksze marzenie. Ciezko powiedziec czy to bedzie mozliwe. Zalezy od tepa chudniecia chyba i stanu slory .To jest cos czego najbardziej sie obawiam .Widzialam mloda dziewczyne 29 lat po bajpasie zoladka , pokaxala mi swoj brzuch , przerazil sie , byl w oplakanym stanie , skora pomarszczona jak rodzynek jak u babci 90 lat , tragedia .Dlatego ja nie chce chudnac do chudosci , tak do 70- 65 kg max , wtedy i tak bym miala 10- 15 kg nadwagi.Zreszta zobacze w jskim stanie bedzie moj brzuch ( skora), moze poprzestane na 75 kg .Dlatego dziewczyny trzeba sie odchudzac z glowa, nie wylluczac calkiem tluszczu z diety , bo skora go potrzebuje , lepiej wyeliminowac weglowodany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Jo ni kochana ja nie mam zamiaru chudnąć do chud ości rozmiar 40 to tak jak na mój wzrost 165 i wiek byłoby optymalne na razie na brzuchu mam małe rozstępy ale tylko na dolnej części Nie wiem jak będzie dalej ? Ale mam nadzieję że jak dalej będę tak się "sportować" to nie powinno być tak tragicznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Moim marzeniem ( przynajmniej tym priorytetowym) nie jest strój kąpielowy ale wiecie w miarę jedzenia apetyt rośnie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez sie ludze ze nie , tez mam rozstepy , smaruje sie oliwka bio- oil ale czy to pomoze , mysle ze duzo zalezy od diety .Ludzie po bajpasie zoladka maja diete prawie beztludzczowa , niedobor wielu witamin a takze makro i mikroskladnikow, porostu w zoladku odbywa sie wchlanianie wiekszosci tych skladnikow czy witamin anapewno ich przetwar@anie , a jak wytna ta czesc to organizm jest niedozywiony mimo ze takie osoby musza brac witsminy do konca zycia .Poprostu nie wycina sie narzadu , ktory jest potrzebny i ma do spelnienia pewne funkcje .Odchudzanie tkwi w glowie i caly system uczucia sytosci a nie w zoladku , to oszukiwanie siebie , wypicie wiadra wody nie daje uczucia sytosci choc zoladek peka w szwach , ale juz zjedzenie kawalka miesa tak .To bialko i tluszcz nas syci a nie duze objetosci jedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, niestety dzisiaj od rana internet mi nie działał. :( ale żyję i jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Uparta moim zdaniem spokojnie będziesz mogła założyć taki kostium. Za granica duże baby chodza i nikt na to nie patrzy. Ja sama jak wazylam 91 kg taki.zakladalam. Rozmiar mialam z 44 chyba. Tylko majtki mialam wieksze zakrywajace biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączuś 37
moje drogie dlatego o skórę trzeba dbać cały czas podczas diety ja korzystam z serum intesywnie wyszczuplające i ujędrniające firmy Eveline.Ta linia podbiła moje serce jak pozwoliła mi poprawić wygląd skóry z rozstępami, z sinych grubych pręg zrobiły sie takie srebne niteczki widać je dopiero jak się dokładnie przyjrzysz skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta czasami sobie pozwalam na takie odseparowanie:) Moim marzeniem jest schudnąć do rozmiaru 40, mieć dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, zdrową skórę i żadnego pomarszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mnie na szczeście biodra nie bolaly, kiedyś kolana , ale szybko minelo. Ale w lecie bylam w Karpaczu , a tam albo z górki, albo pod górke. No i pod gorkę to byla masakra. ciągle zadyszki. I wtedy stwierdzilam, ze trzeba poprawić kondycje. Kondycja jest lepsza, ale waga , nie za bardzo, choć w lecie bylo już fajnie, nawet znajomi zauwazyli, ze schudlam. Ale ja bym chciała tak chociąz 10 kg. To idzie bardzo trudno. Ale może przy Waszym wsparciu uda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Pora na podsumowanie dnia: Śniadanie: 3 kanapki z razowcem i tuńczykiem Drugie śniadanie: Jogurt naturalny mały z truskawkami mrożonymi Obiad: połowa jednej piersi kurczaka z warzywami Kolacja: połowa jednej piersi kurczaka z marchewką i groszkiem Inka x 2, dwie herbaty czarne, szklanka pepsi :/ Aktywność: godzina spaceru i pół godziny marszobiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Hej dziewczyny wiecie dzisiejszy dzień to masakra!!! Wyjechałam z domu piękną wiosną a wracałam zimą stulecia :-( 70 km pokonywałam nie wiem jak długo wcale nie było widać drogi :-) ślubnych drogowców ponownie zima zaskoczyła :-) Całą drogę jechałam spięte jak agrafka Alhea zazdroszczę Ci tego że możesz się odciąć od świata :-) rany jak ty to robisz ? Zamyka się w klasztorze czy co ? Przez te nerwy moją dietę dzisiaj szlak trafił ( przepraszam ) :-) Jerta nawet nie wiesz jak cię rozumiem :-) mnie mega drażnią moja ułomności fizyczna te zadyszki przy byle czynności :-( ( że nie wspomnę o seksie ) teraz aż chce mi się żyć :-) a mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej :-) czego i wam życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Vita dzięki za słowa otuchy wiem że zagranicą chodzą w takich strojach bez względu na wygląd i wiek :-) u nas na plażach też tak chodzą ale głównie Niemki tylko wiecie niemiecki brak kompleksów i słaba przywiązanie do norm a nasze wyczucie estetyki i i zasad społecznego funkcjonowania :-( to też mam ogromny dylemat moralny czy w moim wieku wypada założyć taki strój ? Alhea marzysz o takim samym rozmiarze jak ja OBY NAM SIĘ UDAŁO :-) Axx znów nie masz internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta można w klasztorze lub innym podobnym miejscu, można wynająć domek w górach, napalić w kominku i wyłączyć tele, można nawet w domu niczego nie włączać. Uda nam się w to wierzę, coraz lepiej mi idzie z dietą, dzisiaj teżbezpodjadania,4małeposiłki. Poszłam dzisiaj na kije w śniegu:)Luty a zima zaskakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem tylko troszkę papierologi nadal mam, dotego gotowałąm zupke na jutro i rozmyślam co ja mam sobie jutro wziać do jedzenia do pracy. dietka sie skończyła i człowiek bez rozpiski głupieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No można ale ja w domu nie potrafię nic nie robić nawet kiedy mogę sobie na to pozwolić :-( ale taki wyjazd no kusząca propozycja :-) tylko na 100 % nie udałoby mi się pozbyć swojego ślubnego my się raczej nie rostajemy :-) No to gratulacje super że się trzymasz :-) Ok moje podsumowanie dnia (szału nie robi ) 4 kanapki z wędliną ( małe kanapki ) 1/2 ogórka , jajecznica z 2 jajek i jednej małej kiełbasy śląskiej , 1 gruszka,1 grejpfruta , 2 kiwi , mały jogurt naturalny , no i niestety 4 wafle ryżowe w polewie jogurtowej 2 małe kawy 5 szklanek herbaty owocowej Sportowo 1 godzina tańca ( i ponownie zapomniałam zmyć tuning i paskudnie spłyno ) 40 przysiadów , 1 godzina łaźnia po galeria handlowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje jedzonko 1 - sok wielowarzywny, pomidor, papryka , gotowana marchewka 2 - 2 jabłuszka 3 - trochę winogron, zupa z cukinii 4 - ziemniaczek i bigosik 5 - barszczyk, pomidor, awokado, cebulka herbata czerwona, herbata biała, woda z cytryna i imbirem, ziółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem ważenie w piątek:) po pierwszym tygodniu było -3,3 kg ale w drugim to mi zazwyczaj (a kilka razy robiłam kopenhaską) nie spadało prawie nic. Ja dzisiaj skorzystałąm z braku szefowej i internetu i wybrałąm sie na mały szoping, kupiłam sobie 2 bluzki koszulowe i sweterek w kropeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle ja gdzies kiedys czytałam, że gotowana marchewka jest na wszystkich dietach zakazana bo ma wysoki indeks glikemiczny czy cos w tym stylu i zaleca sie ja na przybranie wagi. Ale ja uwielbiam marcheweczke zasmażana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk - gotowana na w.o może być ale nie powinno być i ziemniaka i winogron :( sporo u mnie odstępstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkauk
Witajcie, dziewczyny czy któraś odchudzała się z Izabella Van Der Woodsen? Chciałam się dowiedzieć na czym polega to śniadanie mistrzów i w ogóle czy warto. Też mam wagę 3 cyfrową i stosowałam wiele diet z większym lub mniejszym skutkiem. Kusi mnie skorzystać z jej usług ale cena nie jest mała (250 prowadzenie i 400 koszt śniadanie i aminokwasy na 2 mies). Moim problemem jest to, że nie jem śniadania a dopiero w pracy (4h po wstaniu) małą kromkę i nic więcej aż do wieczora. Wtedy zjadam solidny obiad i jeszcze czasem czekoladkę albo coś :) Kurczę nie potrafię tego zmienić, w pracy nie jestem głodna, nie mam czasu myśleć, że jestem głodna. Chodzę systematycznie na basen, ale to za mało. A u tej Izabelli je się tylko 3 posiłki, więc pomyślałam, że mogłoby to być coś dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Axx no masz rozwalony metabolizm jak ja, dlatego dałam sobie spokój , jem normalnie. Elle na wo nie można avocado, za dużo tłuszczu- przynajmniej z tego co pamiętam. Kotkauk nie słyszałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki :D althea tak myślałam, że z tym awocado to juz przeginam zupełnie :( dzisiaj waga bez zmian :( i jakaś taka słaba jestem, pobolewa mnie gardło, żeby tylko cos mnie nie brało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam dziewczyny :-) u mnie za oknem zima w pełni :-( chociaż taka ładna słoneczna :-) odespałam wczorajszą podróż :-) ale przerażona jestem dzisiejszą bo Konin mam jeszcze dalej więc nie wiem jak to będzie :-( mąż się śmieje że jak wczoraj jechałam taka mocno spięte to spaliła mnóstwo kalori :-) Kotk ja nie słyszałam o tej kobiecie ale syn mi tu mówi że to jest kulturystyka i ona nastawiona a właściwie te jej posiłki białkowe na budowę mięśni i intensywne treningi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poczytania :D Superżywnościowe regulatory tłuszczu Czy znasz listę superżywności przywracającej prawidłowe funkcjonowanie regulatorów tłuszczu? Poniższe superprodukty są szczególnie korzystne, ponieważ redukują stany zapalne i przywracają prawidłowe funkcjonowanie regulatorów tłuszczu. Warzywa: brokuły i kapusta, marchew, por, cebula dymka, czosnek, szparagi, papryka, rukola, sałata rzymska, szpinak, pomidory Zioła i przyprawy spalające tłuszcz: imbir, żeń-szeń, cynamon, borówka czarna, rumianek, niepokalanek pospolity, zielona herbata, mięta pieprzowa, kurkuma, mniszek lekarski, aloes, jeżówka. Owoce: banany, jabłka, czarne jagody, wiśnie, pomarańcze, grejpfruty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czwartkowo. na dzisiaj do pracy wziełam sobie sałatke z buraczków i zupe szczawiową. poł porcji buraczkow właśnie zjadłam :) za cholerę nie wiem jak czasowo te 5 posiłków rozłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Axx jaką sałatkę z buraczków ? Ja uwielbiam buraczki no i są tanie i ogólnie dostępne a poza tym ponoć bardzo zdrowe ale za diabły nie umiem ich przyrządzić inaczej jak tylko zasmażane lub tak zwyczajnie z cebulką do obiadu Jeśli macie lepsze pomysły to poproszę :-) ale wypróbowane bo takie z internetu nie zawsze są smaczne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Czesc dziewczynki:) jestem dietowo :) no i właśnie lecę na permanentne brwi i przedłużanie i zagęszczanie rzęs :) jakbym się nie odezwała to znaczy że coś z twarzą poszło nie tak hihi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słodka witaj :-) ciesze się że jesteś w dobrej formie :-) tak trzymaj Gdzie chodzisz do kosmetyczki ja na słowackiego do pani Ani wspaniała dziewczyna ma mnóstwo fajnych pomysłów jak z geriatryczki zrobić nawet fajną babkę :-) Jeszcze miesiąc i też poddam się renowacji wiecie bliżej prawdziwej wiosny każda wiekowa kamienica potrzebuje remontu hihihi Elle nie rozkładają się teraz za wczasu zapodaj sobie jakiś rozgrzewacz :-) ( miód z imbir i cytryną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×