Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość gośćulcia
ANIA TOSIA fajnie że CI waga ruszyła.BĘdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Ania czego Ty chcesz, toż to 4 kg w 2 tygodnie, przez miesiąc będziesz lżejsza o 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
AniaTosia, gratuluję spadku :). Ja mam zakwasy na plecach (?!) po wczorajszych tańcach. Dziś 40 minut ćwiczeń na krześle tylko. Sama siedzę i nie chce mi się gotować obiadu, zrobie sobie tosty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie koniecznie będę az tyle lzejsza ale generalnie czuje juz zalążki bycia lzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Dopiero co wróciłam z basenu :) fajnie było ,mogłabym chodzić codziennie. :) podziwiam WAs dziewczyny że macie chęć ćwiczyć na krześle. :) też muszę w końcu zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Uparta gdzie jesteś?czemu nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Waga nie ćwiczyłam wczoraj, bo trawę ścinałam, więc miałam ******* świeżym powietrzu. Ulcia też się zastanawiam co u Upartej. Chyba nas nie zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatosia13
witajcie kobiety. no i co odnalazła się Uparta ? ja miałam ciężki roboczy week end, w sobote goście, w niedziele pracowałam. dobrze ze na popoludniu bo pogoda byla cudna w niedziele tak do 16 mniej wiecej - potem lało zimnica sie zrobila - wiec ja od 10,30 do 14 byłam z moją córcią w plenerach twarz mi tak opaliło ze aż mnie piekła skóra. druga część niedzieli była mocno juz do du....y. w domu byłam o 23. poniedziałek mialam domowy - odsiadka. z córką do lekarza bo zaczęła kaszleć. na koniec dnia - chyba mi sie okres zbliża pochłonełam suchą drożdzówkę z czekolada - ta czekolada była juz jak kamien. od piątku z przedszkola przyniesiona lezala. i jescze wpierd......ykałam 3 kostki czekolady. no wiec rano byłam cięższa o poltora kg. włos na głowie mi sie zjeżył !!!!! czy mozna utyc poltora kg w jedną noc? no wazylam juz 138.900 wczoraj rano a dzis 140.600/ nie mogę w to uwierzyć i wyć mi sie chce. i widzicie - ktos mi sie tu dziwił ogromnie ze ja tak się ograniczam. no to jak zjem 300 kcal wiecej nagle niz dawka głodowa to tyję natychmiastowo. moze wodę mi gromadzi przed okresem. no nie wiem. ale szlak mnie chcial trafic jak to ujrzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Kurcze kafeterii nawet ************ świeżym powietrzu z jednym się kojarzy:D:D Aniu doskonale Cię rozumiem, bo też mam sperlony metabolizm, tak że tyję od liścia sałaty. Jedynym sposobem na podkręcenie metabolizmu jest jedzenie i nie schodzenie poniżej podstawowej przemiany materii, metabolizm przy niskiej kaloryczności bardzo zwalnia. A ile Ci wychodzi jak sobie policzysz 10xwaga + (6,25 x wzrost)- (5 x wiek)- 161 x 1,4? jak ktoś dużo ćwiczy to x1,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam witam :-) kochane nie rezygnuje i nie mam zamiaru was zostawić :-) Nasz syn zrobił nam super niespodziankę i zafundował wyjazd do spa na naszą rocznicę ślubu :-) było bosko !! Dopiero wczoraj wróciliśmy :-) No wiecie jakoś specjalnie nie dietowałam no i ćwiczenia były specyficzne ;-) ale nie zamieniłabym tych dni nawet za 10 kg mniej na wadze :-) Słuchajcie to była naprawdę niespodzianka ! Nigdy nie pakowana się w takim tempie hihi (ale niczego nam nie zabrakło) Zmierzył się dzisiaj Pas ..93 -1 cel 74 Udo..61-0 Biodra..112-1 cel 99 Ramię. .29..-1 Biust...102-2 cel 93 No to nie ma rewelacji ale jak na taką rozpustę ;-) może być tylko że do celu jeszcze daleko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@AniaTosia, nie martw się, ja też wczoraj zgrzeszyłam. Cały dzień jadłam normalnie, a wieczorem dostałam jakis poroniony pomysł i pobiegłam po czipsy. 700 kcal i cóż. Tak to jest jak baba zostaje sama w domu. Dziś trzeba spalić, zaraz ćwiczenia na krześle i taniec. Mam za swoje :P. (plus taki, że niby to co wczoraj spaliłam to zmieściłam się w normie, ale i tak źle, bo ma być dużo na minus, a nie takie foglowanie). Ja się dlatego ważę co miesiąc. Zwariowałabym od tych wahań :<. @gośćulcia, polecam ćwiczenia na krześle. Chociaż ja chętnie też wybrałabym się na basen. Namawiam faceta i może niedługo pójdziemy. @alhea, taki relaks to też spalone kalorie :P @Uparta, wow, świetnego macie syna :). Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :*. I z każdego centymetra powinno się cieszyć :). Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano dla mnie to nie tłumaczenie że można mieć ciągoty i wszystko tłumaczyć że się ma ochotę. to u mnie nie znajduje akceptacji. ja mam psychicznego doła zeżarwszy coś spoza diety a jeszcze w nagrode za obżarstwo dziś mnie pani w sklepie tak zjechała - kumpela zaciągnęła mnie ze jest super bluzko - sukienko - tuniko - coś na mnie. gdy wydarła mnie - ledwo se języka nie deptala goniąc za nią bo to takie skrzydełko 50 kg no nic - doszlysmy do sklepu - wisiało na wystawie - juz wiedzialam ze nie na mnie - znaczy na mnie bo rozmiar 54 i wszystko pasowało ale było to w krate - bardzo fikusne z gługim rękawem acz ramię całe gołe - bardzo zmyślny krój - jednak gdy się w to odziałam nie spodobałam się sobie kolezanka mnie molestowała bym brała nie bredziła - no ale nie chciałam i zadałam pytanie ekspedientce - czy pani mnie w tym widzi? a ona spojrzała wydęła wary jak brzegi od wanny ( zaczes miała koszmarny - bufetowa - lata 80 początek, no kierowniczka lady w G- eesie :) i jęknąwszy jak przebita opona wydobyła na dolnym H z siebie - nooooo nieeee ja pani w tym nieeee widzę. Zaplotła ręce na piersiach a sama kulka taka z metra cięta - no cud k************a poprostu - nie widział mnie ten okaz w tym. ale oczekiwałam kłamstwa w zywe oczy,. potem o naiwna ! zapytalam czy bluzeczki ma na mnie -a ta rura mi rzekła na tym samym diapazone przydechy - w pewnym momencie bałam się że się udusi - jest taka rybka - rozdymka się nazywa - no wiec TAAAAAKICH BLUUUUUZECZEK OGROMNYCH NIE MAJĄ. i wiecie jakie jajo - idę ja do wieszaków - a odeszłam by babsztyla nie rozdeptać i nieco ochłonąć po tym TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKICH bluzeczk na takiego wieloryba jak ty Aniu nie mają - no więc ja patrze a tam bluzeczka jest na mnie - sluchajcie i se kupiłam - babsztyl wzdychał jak pakował. tak więc dziś mnie bardzo sponiewierało to babsko. Uparta napewno nie wiedzialas bo bys nam sie tu wprzódy pochwaliła :) super że ci synio zrobił i z panem mężem żeście się wybyczyli brawo. 10xwaga + (6,25 x wzrost)- (5 x wiek)- 161 x 1,4? jak ktoś dużo ćwiczy to x1,9 Alhea bl - z tego wzoru mi wynika co ujawniam 632,10 - i co to mi wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ile masz wzrostu i jaki wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Aneczko to wyżej to ja, jak Ty to liczyłaś? mnie wyszło 2168 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Hej laski :) u mnie waga stanęła na 99,6 kg i ani drgnie.Do tego się przeziebilam i gardło mi boli.Masakra.Uparta wszystkiego najlepszego z okazji Rocznicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu aniatosia13 moja waga 140,600 wzrost 170. To ja tempota chodzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta z pracy szybko pisałam i tylko mi mignął Twój wpis, gratuluję rocznicy i udanego wyjazdu! Aniu zaokrągliłam i wyszło mi 2928 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
@aniatosia, ja tam już nie chce się gnębić, bo to powoduje u mnie porzucenie diety. Dziś dałam sobie wycisk, 37 minut na krześle, 37 minut tańca, a na obiad kasza jaglana z sosem pieczarkowym. Na kolacje zjem resztki i będzie. Dodam jogurt, zamknie się w koło 1200 kcal i to będzie wystarczająca kara :). Co do pań pracujących w sklepach i traktujących klientki to chyba każdy przeżył. Mnie przy rozmiarze 46 babka zjechała, że nie ma więcej tej koszuli TAK dużego rozmiaru w reserved. Szczerze, wtedy odebrałam to jak policzek, do tego moja koleżanka stojąca obok (40 kg żywej wagi, 169 wzrostu) poparła mnie, że to było chamskie. Z perspektywy czasu rozumiem, że tej dziewczynie się wymsknęło i szczerze to rozumiem. Co innego chamskie baby, które chcą sobie podreperować ego. Szkoda na nich czegokolwiek. @gośćulcia, powrotu do zdrowia :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga potańczyłam 37min z linku. Obserwuję coraz lepsza kondycję, dobre i to. Nie zdarzyła mi się niemiła ekspedientka, choć odkąd przytyłam nie lubię kupować ciuchów, najczęściej zamawiam w sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dziewczyny bardzo bardzo dziękuję za życzenia :-) ja dzisiaj jeszcze nie będę tańczyła ale trochę popracowałam w ogrodzie :-) już kiedyś pisałam że jeśli chodzi o ogród to ja raczej działam impulsywnie i po omacku :-) nie znam się tak do końca na uprawie tych wszystkich rzeczy ale sadzę tak jak mi się podoba i to co mi się podoba (myśleliśmy kiedyś o wynajęcia profesjonalnej firmy ) ale to by już nie była zabawa na razie sama eksperymentuje i sprawia mi to przyjemność :-) tak więc po pobycie w nowym miejscu i napatrzeniu się na nowe aranżacje dzisiaj zdemolowałam swój ogród (nie wiem czy moje roślinki będą zadowolone ale trudno) Czasami mi się wydaje że one u innych rosną lepiej ale mój mąż twierdzi że u mnie też by tak rosły gdybym nie biegała z nimi po całym ogrodzie -jak ekspedientka po pustym sklepie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Aniu nie ma się co przejmować niemiłymi ekspedientkami takie buraki trafiają się wszędzie ( nawet w rzadzie) ktoś kto nie potrafi się zachować (poucza obraża upokaża) jest albo z gruntu źle wychowany wiec to nie do końca jego wina - tylko protoplastów- albo mega zakompleksiony -wówczas też należy mu współczuć Ty jesteś kobietą bardzo inteligentną i ze wspaniałym poczuciem humoru ( co w dzisiejszych czasach jest rzadkością ) i choćbyś nie miała jednej ręki czy nogi czy trzy głowy to nadal będziesz taka :-) ale to biedne coś z za lady oceniło cię po wyglądzie co tylko pokazało że brak jej tych cech które ty posiadasz :-) A co do tej wagi to dziewczyny mają rację musisz jeść żeby schudnąć (inaczej jeść ale jeść) i przestań myśleć o tym jak o diecie !dietę może mieć laska co to chce zgubić 2 kg a my musimy zmienić swój styl życia (na lepszy i madrzejszy) sama pisałaś zakładając temat że to ma być długofalowe bo sporo do zgubienia -chyba jakoś tak ?- Wiec nie dołu tylko do roboty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Tak mi założyło gardło że nie dam rady gadać ale za to jeszcze dam rady Was czytać i pisać ;) na siłę jem co 3 godz.by nie burzyć rytmu a nic mi się nie chce jeść bo smaku nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniatosia13 2016.02.01 bardzo serdecznie witam wszytkich i od razu podniosę wam samoocenę - kilka słów o mnie - 41 lat jedno dziecko samotna mama - waga przed ciąża - 4 lata temu - 65 - po ciąży 117 usmiech.gif a obecnie prawie 140, chyba pocieszyłam wszystkie 3 - cyfrowe i dobijające gładko sety usmiech.gif jestem najcieższa miłe panie a tez mam zamiar schudnąć gość dziś Tu aniatosia13 moja waga 140,600 wzrost 170. To ja tempota chodzaca Aniutosiu czy Ty przez te prawie 3 miesiące coś schudłaś czy przytyłaś?? choć cytaty mówią wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uśmiech.gif uśmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiech.gif usmiech.gif usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Najlepiej głupie komenterze na temat wyglądu ignorować.Chodzę na basen i mam w d***e ze komuś moja figura nie odpowiada.Ciagle myślę o swoim celu i na tym się skupiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Uleńka przykro mi że się rozchorowałaś :-( jednak ta wiosna jest zdradliwa raz ciepło raz zimno nic dziwnego że ludzie chorują Spróbuj może popływać gardło roztworem soli morskiej albo zwykłej jodowanej na angina to pomaga :-) Albo ale tego nie polecam chociaż mojemu mężowi zawsze pomaga i to szybciej niż leki -zjechać sobie loda bardzo zimnego -nie lepiej nie próbuj bo jeszcze ci się coś stanie :-) Zdrowiej szybciutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ale literówki porobiło sory :-) Gość analizuje nasze wagi -no świetnie ale taki rewizor jak wiemy z historii źle kończy - tylko dlaczego anonimowo -kolejna zakompleksiona duszy czka ? Spersonalizuj się i dołącz do nas wyleczyć cie z kompleksów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu nie twoja smutna sprawa jak przebiega moja waga zniknij sam albo zmień sprzed z jakiego piszesz bo cie wysle zaraz stad do twojego świata kurduplu. Idę o bardzo wiele kilogramów których zycze ci byś w krótkim czasie nabudowal.zycze ci z całego mojego grubego.serca otylosci olbrzymiej z jej przypadlosciami. Zniknij. Oczywiście to ja czyli 140,600 kg aniatosia13 anonimowi nie maja tu wstępu. Zaraz napiszesz ze jesteś szczuply szczupla i masz 8 m wzrostu a ja ci od kurdupli jadę. Zatem zniknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zablokuje tego zatroskanego.o.moja figurę. X telefonu tego nie zrobię ale każdego ciekawego będę blokować Aniatosia13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×