Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów dlaczego wybieracie takie dziewczyny

Polecane posty

Gość poniedzialkowe rozkminki
gość dziś - nie do konca; wiem, ze wygladam bardzo przecietnie, mam specyficzna sylwetke, ktora nie podoba sie wiekszosci kobietom i niewiele z tym da sie zrobic - gdybym zrobil miesnie wygladaloby to troche komicznie, bo sylwetki nie da sie zmienic, mozna co najwyzej troche poszerzyc klate. i tyle. ale chcialbym zeby jakas zainteresowala sie moja osobowoscia a nie tym, jakiej wielkosci mam mieszkanie. no i zeby ta "jakas" byla sama inteligentna i miala zainteresowania, bo ja mam ich kilka. wiec w sumie to nie wymagam cudow. zreszta poza zupelnym brakiem ambicji zawodowej to moja byla wlasciwie wpisywala sie w ten typ - byla inteligentna, miala mnostwo zainteresowan (wiecej wrecz niz ja), tylko ze nie rozumiala na czym polega zwiazek (pomylila zauroczenie z prawdziwa miloscia - ach ta oksytocyna) i bala sie na stale wyprowadzic z domu rodzinnego... to kolejny problem, o ktorym jeszcze nie pisalem, ale strasznie mnie denerwuja kobiety, ktore sa wrecz przywiazane do swoich rodzicow... to jest problem nie do przewalczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
spac juz ide, bo jutro chcialbym o 10 zaczac prace, pewnie i tak sie nie uda, ale chociaz sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerost Zandberg to idiota. Chce zabrać 70%dochodu najbogatszym. To zakrawa bardzo mocno o komunizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie komunizm a marksizm - odsylam do wikipedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nie przeszkadzałoby mi jakby kobieta glosowala an razem w sumie to dorbze o niej swiadczy ze jest empatyczna ale jakby zaglosowala na pis to bym ja zaszufladkowal w szufladzie z napisem wariaci. z kazdym ozna sie dogadac, spierac, wymieniac poglady, ale z wariatem. wariatow sie leczy albo izoluj lub jedno i drugie rownoczesnie. nigdy nie wiadomo co wariatowi do lba strzeli. poza tym razem zdobylo glosy bo ich lider to inteligenty gosc wiekszosc sie nad ich programem nie zastanawiala tylko glosowala bo zoabczyli nowego czlowieka ktory sprawial wrazenie umyslowo rozgarnietego w przeciwienstwie np do k***ina, a ze poglady ma dziwaczne to juz inna kwestia w telewizji to ladnie wygladalo. po latach afer mozna bylo na niego zaglosowac nie dziwie sie wcale. lewice tez ktos powinien w sejmie reprezentowac lepsze razem niz miler z czarzastym. czarzasty jeszcze rok temu o wlos do paki z rywinem nie trafil kazdy widzial ze chlop chcial sprzedac ustawe za 17 milionow a teraz nadzieja lewicy :D "nowa twarz" :D no nowa jak sie przez 10 lat nie wychylalo aby nikt sie nie czepial ze wszyscy poszli siedziec a mozg w telewizji wystepuje jeszcze by sie ktos wkurzyl i powiedzial jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ywoja byla byla przywiazana do rodzicow. To komunosxi od zanberga powinni dax jej mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Przerost Zandberg to idiota. Chce zabrać 70%dochodu najbogatszym. To zakrawa bardzo mocno o komunizm. >>a ty myslisz ze ile zabiera sie obecnie ja place 42% podatku plus zusy i inne p*****ly a nie jestem bogaty. poza tym on by sie szybko z tego wyleczyl nagle by sie okazalo ze nikt nie zarabia tyle aby ten podatek placic bo ci ktorzy by sie zlapali poszliby placic na cypr. no i ja jego pogloadow nie popieram absolutnie ja rozumiem ze kobieta moze na nich zaglosowac!!! od zawsze bylem liberalem tylko liberalnej partii od czasu unii wolnosci w tym kraju nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
mialo byc 10 lat temu o wlos od paki byl no moze 13 nie 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
Mnie nie przeszkadzają odmienne poglądy polityczne i religijne. Ważne jest to aby nie przeciągać silą na swoja stronę i nie kłócić się czyje lepsze , ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniedzialkowe rozkminki Dobranoc :) x przerost mnie pis az tak nie razi jak po, ich rzady oceniam na razie na + w porownaniu do ostatnich osmiu lat. to byla jakas porazka, a teraz co bedzie dalej, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktem jest, ze bogaci sie bogaca iz dobywaja coraz wiecej wladzy, a biednych przybywa. nie tylko w pl ale na calym swiecie i jesli nadal ta tendencja bedzie ie utrzymywac, to ludzie predzej czy pozniej sie zorganizuja i sami zabiora bogaczom co chca, dlatego dla ich dobra nalezy zabrac im nadmiar majatku. nawet jak oddadza 70% to zostanie im wiecej niz 99% spoleczenstwa :) a pozniewaz bogaca sie dzieki pracy cudzych rak to te pieniadze im sie po prostu nie naleza. To nie zaden komuzim, to sprawiedliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nie zalamuj mnie jak czlowiek moze oceniac te rzady na plus to nie wiem. to dyktatura. robia z ciebie debila a ty nawet tego nie widzsz swietny przyklad z trybunalem albo z tym jak sie pis oburzal ze sikorski jadl osmierniczki ostatnio kaczor ktory oficjalnei jest nikim wydal na kolacje z orbanem prawie 10 tys( niecale 4 na samo jedzenie ) i jakos sie pisiory nie oburzaja ze duzo ale jak inni wydawali po 1,5 tys to byl skandal. ja sie nie czepia, uwazam ze minister ma prawo wydac na osmiorniczki na oficjalnym spotkaniu 2 czy 5 tys. ja sie dziwie analfabetom ze jedno im przeszkadza a inne nie. podejrzewam ze nie abrdzo sie interesujesz tym co sie w swiecie polityki dzieje i poslugujesz sloganami w stylu ci dobrzy bo cos robia albo cos obiecali a inni zli bo tu afera tam afera, teraz afera nie nazywa sie afera tylko dobra zmiana/naprawa etc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
dadza ryd/zykowi 30 baniek w wyniku ugody i 20 na nie wiadomo co ale to nie bedzie afera, jak frank zdrozal to wstretni banksterzy ale jak 8 skokow upadlo i trzeba z pieniedzy podatnikow dac kase to af/rynie ma mimo ze to bedzie ponad 4 miliardy w sumie a jak ktos wyludzil 600 baniek bo ludzie jak frajerzy rzucili sie na zlote lokaty to af/era :D mimo ze trabili wszedzie aby tam nie wpalcac no ale jaki prawdziwy polak czyta zyd/owskie gazety czy mainstrimowe media oglada :D juz nie wspomne o edmundzie jannigerze :D ale jak corka rostowskiego urodzona w gb zostala tlumaczem w mszcie to byla afe/ra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
do kogos wyzej o tym bogaceniu raz ze bzdury piszesz dwa ze bogaci sie znaczny odsetek spolecznstwa w polsce tez tylko malkontent zawsze bedzie narzekal np. w polsce ponad polowa gospodarstw domowych ma majatek powyzej 200 ilus tysiecy w w niemczech tylko 37% bo tam np. ludzie nie maja wlasnych mieskzan a u nas kady by chcial. tam wydaja duzo na konsumpcje a u nas narzekaja mimo ze maja nieruchomosci po kilkaset tysiecy aby im dac dotacje bo biedni ilu jets rolnikow z milionowymi gospodarstwami na ktorych placa wszyscy podatnicy bo oni ani podatkow ani zusow a renty i merytury to ma co drugi. biorac pod uwage kryterium majatku gospodarstwa domowego to polacy sa bogatsi od niemcow to sa fakty latwe do sprawdzenia. wcale biednym panstwem nie jestesmy zarobki mamy niskie bo taka mamy wydajnosc pracy i takie rzeczy produkujemy jak produkujemy. do teog u nas dominuje kombinowanie jak cos na czarno zrobic jak paragonu nie nabic itd. no i u nas sa wysokie podatki ale to wlasnie dlatego ze wszysyc glosuja na tych ktorzy obiecuja ze im wiecej dadza czyli zabiora. nigdy nie bedzie jak w szwecji bo jak u nas pracujacy bedzie zarabial o 30% wiecej od niepracujacego to nikt nie bedzie chcial rpacowac :D czemu sie nie dziwie bo sam bym nie pracowal wtedy. szwedzi maja inna mentalnosc widac to chociazby p[o stosunku do innych nacji a u nas by chcieli byc ksenofobami jak na polaka przsytalo prawicowy rzad miec katolicki kraj ale gospodarke lewicowa z benefitami jak w 5 najbogatszych krajach lacznie mimo ze ropy u nas brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
przerost tresci nad forma myślę ,ze większość ludzi nie lubi myśleć samodzielnie a do tego nie ma głowy i szczęścia do interesów dlatego tak bardzo boli ich ,ze ktoś jest bogatszy i wierzą ,ze Pis zrobi porządki. A w Pis tez są ludzie co właśnie się teraz wzbogaca a Ci co na nich glosowali nadal będą biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
pobudka etatowy zj***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×