Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów dlaczego wybieracie takie dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
Macie oboje z przerostem bardzo stereotypowy obraz wyborca pisu :) Myslicie schematami, a niedawno wyklocaliscie sie kto mniej :) Pisze w tym temacie od 00:56 bodajze i jestem pewna, ze nikogo nie obrazilam, a na pewno nie specjalnie. Co do inwilgilacji to wlasnie podczas rzadow PO bylismy najbardziej szpiegowanym narodem w Europie, z tym, ze oni robili to nielegalnie :) W ogole widac, ze polityka interesujesz sie powierzchowanie, wiec wybacz, ale nie widze w tobie na ten moment partera do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem tak, lubie jak mezczyznami, ktory sie mna interesuje za mnie placi I ktory nie zwraca uwagi na finanse. Dlaczego? Dlatego, ze szukam jelenia? Nie! Sama zapracowalam na wszystko co w zyciu mam I nie potrzebuje faceta, by zyc na zadwalajacym mnie poziomie. Oczekuje jednak od mezczyzny, zeby byl meski I dawal mi poczucie bezpieczenstwa. Jestem kobieta, lubie byc kobieta I chce byc z mezczyzna a nie z chlopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
a czytasz moze fronde i niezalezna pana Bireckiego? :D i to sa dla Ciebie autorytety? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem tak, lubie jak mezczyznami, ktory sie mna interesuje za mnie placi I ktory nie zwraca uwagi na finanse. Dlaczego? Dlatego, ze szukam jelenia? Nie! Sama zapracowalam na wszystko co w zyciu mam I nie potrzebuje faceta, by zyc na zadwalajacym mnie poziomie. Oczekuje jednak od mezczyzny, zeby byl meski I dawal mi poczucie bezpieczenstwa. Jestem kobieta, lubie byc kobieta I chce byc z mezczyzna a nie z chlopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
ale juz pisalem - placenie w restauracjach czy za wycieczki to jest co innego niz placenie za wszystkie rachunki i cale zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz, ze kobieta za urodzenie dziecka, powinna Ci wystawic rachunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
przeciez to nie tylko jest moje dziecko, ale tez i jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i ogladam wszystko, zarowno niezalezna jak i onet oraz fakty tvnu i wiele innych, sprawdzam wiarygodnosc, analizuje fakty i wyciagam wlasne wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
tez mam sklonnosc do racjonalizowania uczuc, co nie oznacza, ze ich nie mam. wrecz przeciwnie, w glebi duszy jestem wrazliwa i to pomaga choc w czesci je zrozumiec i ogarnac>>ja mam inne zdanie mam do niego prawo. albo ktos ma albo nie ma, racjonalizowanie to wmawianie sobei ze sie posiada cos czego sie nie ma. ot taka moja teoria. v jak tylko ze wzgledu na rozliczenie ubecji glosowoala to cofam co napisalem to akurat jeden z niewielu postulatów ktore popieram, hitlerowcy maja po 90 lat i nadal ich sadza i bardzo dobrze sprawiedliwosc powinna byc ponadczasowa. nie dziwi sie tez ze ktos uwaza ze to niesprawidliwe aby byl;e rzezimieszek mial 10 tys emerytury z jego podatkow bo kazdy normalny wie czym byl urzad bezpieczenstwa.oni ich chca rozliczac jako agentow obcego panstwa z drugiej strony teraz tez mamy agentow obcego panstwa(watykanu) ktorych sie utrzymuje(ksieza) i z tym jakos pis nie chce nic robic ale u nich niekonsekwencja goni niekonsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
A dlaczego nie ? Moj dobry przyjaciel ma żonę wykształconą i ona nie pracuje bo nie musi , on ma firmę bardzo dobrze prosperującą i maja wszystko czego dusza zapragnie , perfumy Chanel i inne drogie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
zawsze macie dziewczyny te same argumenty, to juz zaczyna byc meczace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co to za pytanie? Kurcze, jak napisal ze moze placic w restauracjach to szukasz argumentu na sile i wyszlo lekko zalosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniedzialkowe, ale to jej vagina ; ), przepraszam za wrazenie, I jej zdrowie. Chcesz wsYstko 50/50 a nie wszystko mozna tak zwyczajnie podzielic. To kobieta tworzy atmosfery domowa I pracuje w tym samym czasie I to na kobiety spada wiekszosc obowiazkow do nowych. Jak zamierzasz to zrekompensowac.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś - a ilu takich jest z firmami bardzo dobrze prosperujacymi, ze zona nie musi pracowac? zeby zyc na poziomie w duzym miescie i zona nie musiala pracowac, to (zakladajac ze ktos splaca kredyt) facet musialby zarabiac 22 tysi miesiecznie, no powiedzmy moze 20. na reke. minimum! to ja az tyle nie mam... przyznaje. bez kredytu 16-17 tysi wystarczy. to juz jest bardziej realne, ale nie kazdy odziedziczy spadek po babci, wiec niektorzy maja kredyt. zakladajac 1 dziecko, to jest realna kwota. caly czas mowimy o duzym miescie i normalnym zyciu (wycieczki, przynajmniej 1 dobry samochod, zdrowe jedzenie itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
To nie jest argument tylko przykład ,ze jednak można żyć tak jak Ty nie chcesz i być szczęśliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
gość dziś - ja z byla dzielilem obowiazki domowe. od czasu do czasu lubie posprzatac w chacie, bo to jest ruch, ktory zawsze dobrze na czlowieka dziala. nie mam problemow z wlaczeniem prania i wystawieniem, itp. gotowac tez lubie od czasu do czasu bo sie ucze, zreszta w tygodniu i tak nikt w domu nie ma czasu jesc, tylko sie je na stolowce firmowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
poniedzialkowe rozkminki - a, jesli kogos dziwi kwota ktora podalem - uwzgledniam tez wlasne odkladanie na emeryture, bo nasze pokolenie juz nic nie dostanie... z wielu wzgledow, zus zbankrutuje za jakies 20-30 lat i to jest wiecej niz pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyjatkiem socjopatow i psychopatow kazdy ma uczucia ;) masz prawo do wlasnego zdania, a ja mam prawo sie z nim nie zgadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
ostatnia wypowiedz oczywiscie do goscia, zle zrobilem copy-paste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qz, zgadzam sie! Znajoma, ktora miala lepsza prace I zrobki, zajmuje sie domem I rodzina, bo sama tak chce, a jej maz ja w tym wspiera. Sa szczesliwi, maja 4 dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
Mieszkają w dużym mieście , nie wiem ile zarabia bo mnie to nie interesuje, maja dwójkę dzieci i stać ich na miesięczne wakacje w Stanach i co roku jeżdżą, oprócz tego na inne wycieczki tez np Afryka. Po babci nic nie dostał , sam się dorobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qyzx Kwestia tylko czy sa naprawdę szczęsliwi, czy to tylko fikcja. Takich pozornych szczęść widziałem już kilka i dałem się nabrać na fasadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
co do ubecji to dobrze, niech rozliczaja, tylko jak u nas proste sprawy sadowe trwaja latami, to z tym bedzie ciezko... nadal uwazam, ze sa wazniejsze sprawy. no i z utrzymywaniem ksiezy to tez jest problem, pis na pewno im dotacji nie obetnie ani nie uniemozliwi skupowania gruntow za bezcen. no i religia w szkole, zamiast przystosowania do zycia w rodzinie. szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te " od czasu do czasu" nie zawsze wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi, jak kobita chce siedzieć w domu, a facetowi to odpowiada, to niech tak będzie. A jak ktoś nie chcę mieć kury domowej, ale partnerkę bardziej przebojową, to wybierze sobie kogoś innego. Kwestia preferencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś - wierze, moj kolega ma sklep i zarabia 50k miesiecznie, wyjatkowo dobrze mu poszlo, ale nie mowie ze to szczescie - dorobil sie bo mial leb. ale ponawiam pytanie: ilu takich jest facetow? 1 na 10000? bo nie mysle zeby wiecej... przy takich zarobkach moja zona moglaby nie pracowac, nawet przy 20k na reke. w taka kwote celuje (to na moje ambicje), mam nadzieje, ze przed 40-tka bede mial tyle na umowie, ale poki co mam mniej i tez musze jakos zyc, a z wycieczek rezygnowac nie mam zamiaru, ani z fajnego auta ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
i niestety liberalowie to najgorsza opcja na dzien dzisiejszy. Tym bardziej w Pl gdzie cala lewica pracuje dla niemieckich Zydow.>>nawiedzona jestes jak dla mnie a juz zestawienie niemieckich z zydami to naprawde kuriozum. zrozumialbym kazdych zydow ale niemieckich zydow 70 lat po wojnie to wybacz szczeroc ale trzeba byc debilem. nowoczesna to unia wolnosci nie platforma jesli chodiz o ludiz powielasz stereotypy ktore pisza piswoscy trolle. na kredyt to nie sztuka ciemnemu ludowi obiecac becikowe, 500zl i star trecka jeszcze powinni dla kazdego. jak mi dasz tysiac to tez ci za 200zl cos kupie. nie ma nic za darmo a pis i inne partie (platforma tez) propaguja ze cos sie komus nalezy albo ktos inny ma mu dac bo mial w zyciu wiecej szczescia pracowal cioezej i ma lepiej. nie jestes godziwie wynagradzana to zmien prace. nie znosze komorowskiego nigdy na niego nie glosowalem ale dobrze powiedzial temu dzieciakowi niech siostra zmieni prace i wezmie kredyt duda by mu powiedxzial ze po wyborach da mu mieszkanie pomijam jzu ze to nie jego kompetencja ale najpierw musi jednemu zabrac aby drugiemu dac bo nie ma nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
gość dziś Qyzx Kwestia tylko czy sa naprawdę szczęsliwi, czy to tylko fikcja. Takich pozornych szczęść widziałem już kilka i dałem się nabrać na fasadę. x Nie to nie jest fikcja. Znam ich dobrze bo już coś kolo 20 lat i wiem co u nich bo on jest moim bardzo dobrym przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
v w polsce jest myslenie ze wszyscy wszystko powinni dostac bo w szwecji dostaja bo to bo tamto rozne idiotyczne argumenty sa. zamiast edukowac ludzi to w pl sie im obiecuje niestworzone rzeczy pozniej sie szyld zmienia i jada dalej bo wyborca to frajer. pis to aws ale tego nie widzisz za to w nowoczensej widzisz platforme, pisiory uni wolnosci bardziej nie lubia wiec utrwal sobie ze ci starzy politycy ktorzy tam sa np. mejsztowicz, onyszkiewicz to z uw, co wiecej ten pierwszy to podobno zyd :D o tym drugim tez trolle pisza ze zyd bo zapominaja ze to bliska rodzina z ich guru pilsudzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś - nadal mi nie odpowiadasz. ciesze sie, ze im idzie, ale facetow zarabiajacych naprawde gruba kase (dobrze powyzej 20k na reke, a przy 4 dzieci to mysle ze on ze 30k ma minimum) jest naprawde niewielu, nie mysle zeby wiecej niz 1/10000, no dobra, nawet jak 1/1000 to i tak jest to malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×