Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów dlaczego wybieracie takie dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
Aha, i zapomnialabym o najwazniejszym. Postapiles w tej sytuacji zupelnie odwrotnie niz powienes jesli chciales ratowac ten zwiazek. Trzeba bylo puscic ja wolno, dac jej do zrozumienia, ze ci NIE zalezy - zgodnie z zasada, ze ludzie najbardziej pozadaja tego, czego miec nie moga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Intercyza ma sens gdy jedno ma firmę , jest to jakby zabezpieczanie gdy noga się powinie i wpadnie się w długi. Intercyza ma tez słabe strony , gdy Ty stracisz prace możesz zostać na lodzie. >>masz racje w pierwszej czesci wypowiedzi to klasyczny plus intercyzy bo moim zdaniem ma ona tylko plusy, tylko ze on nie mam na mysli intercyzy aby zabezpieczyc kogokolwiek tylko chronic pieniadze gdy wiecej zarabia :D oddzielne konta etc. zreztya kto zechce to poczyta jego temat :D w drugiej czesci nie do konca tak jest jest intercyza z wyrownaniem dochodow mozna wszystko tam uwzglednic to normalna umowa strate pracy tez. jak ktos mysli jak poprzednik to da sie tam wpisac punkt na wypadek utraty pracy tylko on sie nie zgodzi pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
gość dziś - walczylem, ale nie do upadlego. jak puscilem wolno, to jeszcze kilka tygodni utrzymywalismy kontakt, ale czulismy juz ze cos peklo i nie da sie tego odratowac. my bylismy zupelnie inni, mielismy inny swiatopoglad. kurde, nawet to, ze ona glosowala na PiS... masakra... dla mnie PiSowcy to ludzie roszczeniowi, ktorzy zazdroszcza innym, ze potrafia dojsc do czegos ciezka praca i chca innych tylko rozliczac, ubekow wieszac, odbierac im emerytury itp., aha i wtopic nastepne miliony w sledztwo smolenskie... a ludzie ktorzy cos osiagneli glosuja na normalne partie czyli na liberalow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
Jeżeli wchodzisz w związek zakładając wyjście awaryjne to nie wchodzisz w niego poważnie , to jest asekuracja , która kończy się wielkim bum. Ludzie nie zmieniają się aż tak bardzo i na pewno nie charakterem tylko priorytetami w życiu , to co kiedyś było ważne i miało sens z czasem nie pasuje w dalszym życiu. To jak z koszulka, jak miałeś 10 lat i super koszulkę to nie będziesz jej nosił cale życie bo z czasem zrobiła się za mala i trzeba będzie koszulkę wymieni na inna , tak jest z priorytetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość nie wystarczy? To jest najlepszy tekst żeby kogoś z czystym sumieniem kopnąć w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś a jak kobiecie odwali i zacznie np. wydawac po 15 latach malzesntwa pieniadze na hazard? bo i taka sytuacje znam... przykladna kobieta, ktorej nagle po 15 latach odpieprzylo i puscila cala rodzine z torbami... Akurat punkt o utracie pracy w intercyzie nie jest dla mnie problemem, moglbym to wpisac, nie widze przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniedzialkowe rozkminki, I jestes w stanie zapewnial w tej intercyzie, ze po 5 latach zwiazku, nie zacznie cie denerwowac to co np wczesniej bylo Ci obojetne? Z mojego doswiadczenia : uwielbialam kiedys, ze on dbal o siebie, teraz mnie wkurza, ze dba o siebie bardziej niz o mnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost tresci nad forma dziś ta wypowiedz byla ponizej twojego poziomu. nie jestes przeciez chamem, prawda? ;) tez mam sklonnosc do racjonalizowania uczuc, co nie oznacza, ze ich nie mam. wrecz przeciwnie, w glebi duszy jestem wrazliwa i to pomaga choc w czesci je zrozumiec i ogarnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
gość dziś - niestety on sie czesto zachowuje jak cham i jedzie ludziom... brak slow... a mowi ze w realu jest mily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź jest prosta, to nie że my wybieramy te puste ale Wy tzn ambitne same niewiecie czego chcecie. Kiedy ten Wam nie pasuje bo za malo zarabia, ten ma krzywy nos, a kolejny jest zbyt idealny. Gdy wszystko dobrze sie uklada Wy nie wiecie czy to miłość. Nikt nie bedzie za Wami chodzil i czekal az sie zdecydujecie. Ps nie wiem jak inni panowie ale nie wszyscy kieruja się tylko wygladem, ja przynajmniej nie i dlugo borykalem sie z nie dojrzałymi dziewczynkami dopuki nie spotkalem tej ktora wiedxiala czego oczekuje od zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
e ona glosowala na PiS... masakra... dla mnie PiSowcy to ludzie roszczeniowi, ktorzy zazdroszcza innym>>chociaz w jednym sie zgadzamy :D ja bym sie nie umowil z kobieta ktora glosowala na pis nigdy w zyciu. ona przez te dwa lata udawala pisiory tak maja ze niby sie usmiechaja a tylko mysla jak tu donos na sasiada zlozyc jak drugiemu cos zabrac aby go zrownac do swojego poziomu. zawisc az kipi z programu z wyborcow to samo nawet 70 letni wyborcy zabiliby w imie prezesa krzyzem blizniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
gość dziś - jestem w stanie! myslisz ze 100% mimiki, reakcji itp. rzeczy w mojej bylej mi sie podobalo? myslisz ze pewne drobiazgi mnie nie wkurzaly? np. to ze wolno jadla (naprawde wolno), przez co trzeba bylo duzo wiecej czasu rezerwowac na posilki przy wycieczkach? tak, o takich drobiazgach mowie, bo ex mi tego typu drobiazgi wypominala... wiec jak sie kogos kocha, to takie rzeczy nie przeszkadzaja. w ogole mnie to nie denerwowalo, akceptowalem to i uwzglednialem w planach. to oczywiscie tylko przyklad, miala wiecej takich wad (kto z nas ich nie ma) i po 2.5 roku mnie one nie wkurzaly (choc widzialem je od poczatku), a ją moje zaczely wkurzac po 2.5 roku!! ale wyjasnienie jest proste - oksytocyna sie przestala wydzielac i wlaczylo sie u niej racjonalne myslenie... a ze ona nie akceptowala u mnie tych wad, to po prostu postanowila zrezygnowac ze zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
przerost treści nad forma nie musisz mi tłumaczyć jak wygląda intercyza bo to sobie mogę doczytać ale dziękuje za wykład. Pisząc to miałam na uwadze poniedziałkowe rozkmini, ponieważ On cały czas che zabezpieczyć tylko siebie i swoje pieniądze i nie pomyślał ,ze może kiedyś stracić prace na skutek choroby czy innych okoliczności. Oczywiście ,ze taki punkt można zapisać w intercyzie ale co gdy to jego partnerka nie będzie mogla pracować ? To już będzie sponsoring z jego strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
glosowala na pis i mowila, ze ubecje nalezy rozliczyc. jak jej tlumaczylem, ze wiekszosc z tych ludzi juz nie zyje i nie pelni funkcji publicznych, a mamy pilniejsze plany (budowanie drog, mostow, naprawe sluzby zdrowia itp.), to mowila ze najpierw trzeba "oczyscic", zeby moc budowac... a i tez mowila, ze ruscy na pewno podlozyli materialy wybuchowe, ze "samolot po starciu z brzoza nie powinien miec takich uszkodzen" (pojecia nie miala o wytrzymalosci materialow, kolega budowlaniec mi pokazal ten dzial inzynierii i mowil ze to sa podstawy i oczywiste bzdury) itd. itd. to ze ona nie chciala sobie znalezc lepszej pracy tylko odbierac tym, ktorzy osiagneli wiecej, to nie moja wina. znam ludzi ktorzy zarabiaja po 30 tys. miesiecznie i nie sa zadnymi zlodziejami ani cwaniakami, po prostu doszli do czegos swoja CIEZKA praca... (a i troche szczescia mieli, to wiadomo, ale wiekszosc to ciezka praca i glowa na karku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniedzialkowe rozkminki, wszystko u ciebie sprowadza sie do kasy! My kobiety, tez w takim razie powinnysmy napisac wlasna intercyze - po 10 latach malzenstwa, sex powinien trwac przynajmniej 20 minut hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniedzialkowe rozkminki dziś Trzeba bylo zaczac ja brzydko mowiac "olewac" juz przy pierwszych oznakach, ze cos sie psuje ;) A akurat to, ze glosowala na PiS wg mnie dobrze o niej swiadczy. Sama na nich glosowalam, polityka sie interesuje dosc intensywnie i niestety liberalowie to najgorsza opcja na dzien dzisiejszy. Tym bardziej w Pl gdzie cala lewica pracuje dla niemieckich Zydow. Poza tym nie mozna dziwic sie ludziom, ze maja dosc wykorzystywania. Za ciezka prace nalezy sie godziwa zaplata kazdemu :) Nie zyjemy w sredniowieczu zeby pracowac jak parobki na konto magnatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś - przyznaje, ze dopiero wczoraj doczytalem, ze mozna taki punkt w intercyzie zapisac, wlasciwie wczesniej nie do konca wiedzialem co to jest intercyza - wczoraj sie douczylem. nie mam nic przeciwko takiemu punktowi, ze jak moja partnerka straci prace nie przez swoje zaniedbania, tylko ją po prostu zwolnia (albo zachoruje) to moge ją utrzymywac, pisalem o tym tez w swoim watku, w zyciu zdarzaja sie losowe sytuacje i jak najbardziej to uwzgledniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
gość dziś - ja na .N glosowalem, Platforma troche sie wyczerpala, jak dla mnie zrobili kawal dobrej roboty, ale ostatnia kampania to byla jakas pomylka i troche sie podlozyli. Szkoda, ale tak to juz jest (podobnie kiedys UW sie podlozyla)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
poniedzialkowe rozkminki dziś Qzxc dziś a jak kobiecie odwali i zacznie np. wydawac po 15 latach malzesntwa pieniadze na hazard? bo i taka sytuacje znam... przykladna kobieta, ktorej nagle po 15 latach odpieprzylo i puscila cala rodzine z torbami... x Bywa ,nikt nie zna życia z wyprzedzeniem. Trzeba tak wybrać partnera/kę aby w przyszłości nie było problemów i nie tylko wybrać ale tez pielęgnować związek żeby problemów uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
"powinnysmy napisac wlasna intercyze - po 10 latach malzenstwa, sex powinien trwac przynajmniej 20 minut hahaha " - taki punkt tez mozna dopisac, oczywiscie rozsadnie, np. ze powinno sie dbac o swoje zdrowie. tez jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś - widzisz nie wszystko takie proste jest, ja bym chcial zalozyc normalna rodzine, naprawde wydaje Ci sie, ze chce kogos "dymac" na kase? poki co mam swoja, milionerem nie jestem, jak cos sie stanie, to nawet przy kredycie dam sobie rade przez najblizsze 10 lat (oczywiscie zmniejszajac swoje wydatki), to tez nie jest takie proste zeby poznac kogos, komu w 100% zaufam. wczoraj np. rozmawialem w swoim watku z dziewczyna, ktora naprawde wydawala sie rozsadna, zadala mi 2 pytania, a potem nastepne, jak widze "finanse w zwiazku". i ktos tu mowi, ze mi brakuje "romantyzmu" ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak siadziesz I spiszesz co powinienes I co ona powinna, a zycie I tak napisze wlasny scenariusz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Dlatego preferuje osoby przewidywalne. A to ze na 100% nikogo nie da sie dokladnie poznac, to nie musisz pisac - to oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniedzialkowe rozkminki dziś Rozczaruje cie, ale nie, platforma nie wykonywala dobrej roboty jak to zostalo przedstawione w mediach. Masz racje, ze sie podlozyli, zrobili to specjalnie, bo przeciez logiczne, ze wyborcy spalonej PO przejda na N-ke ;) Najprosciej rzecz ujmujac zrobili tylko sprytna w ich mniemaniu podmianke szyldu i czolowych politykow. A co do smolenska, nie wysnuwalabym tak dalece idacych wnioskow (o zamachu), ale sprawa na pewno zasluguje na wyjasnienie, zginal w koncu prezydent. W ogole moglabym napisac o polityce elaborat, tylko nie wiem czy jest sens wdawac sie w dyskusje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
wczoraj np. rozmawialem w swoim watku z dziewczyna, ktora naprawde wydawala sie rozsadna, zadala mi 2 pytania, a potem nastepne, jak widze "finanse w zwiazku". i ktos tu mowi, ze mi brakuje "romantyzmu" oczko.gif x Przecież to jest forum kafe a nie forum randkowe ;) Myszlisz ,ze ona chciała umówić się z Toba ? Ja sadze, ze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Ale nie mysl, ze ja jestem idiota, ktoremu sie wydaje, ze Petru zrealizuje 100% swojego programu (chocby 3x16 nie wejdzie - nie ma szans) :) Tylko ja wole JAKIES konstruktywne dzialania, a nie hejtowanie i ujadanie pisiorków ;) A w ogole to od dzisiaj przeszla ustawa o inwigilacji m.in. internetu, wiec trzeba uwazac, co sie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniedzialkowe rozkminki, czasami na 100% to my nie znam samych siebie I sami nie wiemy Co nas zafascynuje w drugiej osobie albo co w 5ej drugiej osobie znienawidzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś - umowic to raczej nie, ale zdarzylo mi sie poznac tutaj kilka osob, gdzie kontynuowalismy rozmowe prywatnie (poprzez maila), poniewaz nie ma tu opcji prywatnych wiadomosci... Zreszta... znam tutaj osoby ktore sie poznaly i spotkaly w realu. miejsce jak kazde inne, ja co prawda poznawalem kobiety w realu, ale kazdy sposob jest dobry i nie mam podstaw im nie wierzyc, ze bylo tak, jak mowily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
poniedzialkowe rozkminki a i owszem ludzi można poznać wszędzie tylko ,ze ona nie chciała Cie poznać , Ona tylko wypytywała się Ciebie o rożne punkty widzenia i zadanie takie pytania nie jest niczym dziwnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś - nie bylbym w 100% pewny czy nie chciala, mowila ze ma slabosc do takich jak ja ;) przypominalem jej ex, a sentyment zawsze zostaje ;) ja np. jesli chodzi o urode to tez szukam podobnej do ex, moze tez przez sentyment (wysoka, dlugie nogi, szczupla, ladna buzia, male piersi - tak - jestem koneserem malych, rozmiar B idealny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×