Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów dlaczego wybieracie takie dziewczyny

Polecane posty

Gość poniedzialkowe rozkminki
Onyszkiewicz to bardzo madry facet. koles jest z wyksztalcenia matematykiem, z pasji alpinista (o ile dobrze pamietam). swietny gosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz Korwin Mikke to najlepszy polityk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam całkiem nieźle, mam żonę i niby jesteśmy dobrze sytuowani, dziecko, kasa, żona i wyjazdy na zagraniczne jak tylko nam przjydzie do głowy. Czy jesteśmy szczęsliwi...? Chyba bardziej przyzwyczajeni, czasami znudzeni, ale odpowiedzialni, bo dziecko, bo rachunki, ale prawdę mówiąc wolałem nasze początki, gdy dorabialiśmy się, szukaliśmy okazji, wtedy mieliśmy nasze podróże życia - malezja, japonia, indonezja za małe pieniądze - wtedy byliśmy o wiele szczęliwsi. moja żona tez przestała być interesująca. Nawet to piwo nad morzem smakowało lepiej niż te Martini St Tropez... Wolę jednak jak kobieta przejawia inicjatywę, a nie tylko siedzi i jest w domu... Nawet seks jest reglamentowany, często nie ma ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dla ciebie ktos kto zajmuje sie domem I wychowaniem dzieci to tylko " kura domowa"? Widzisz, sa mezczyzni, ktorzy cenia sobie cieplo domowego ogniska, ktorzy dbaja o wychownie dzieci etc etc sa kobiety, ktore mimo tego, ze zrezygnowaly z kariery, nie zrezygnowalo z bycia osoba myslaca I realizujaca wlasne cele zyciowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz Korwin Mikke to najlepszy polityk a Petru jest niemieckim agentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO przez osiem bitych lat nie zlikwidowalo religii w szkolach i wyprzedawalo polski kapital w obce rece. Przerost odpowiem ci tylko tyle, ze pochodze z dobrze sytuowanej rodziny i na dobra sprawe wcale nie musialabym pracowac :) ale jak juz wczesniej pisalam, uwazam, ze kazdemu nalezy sie godziwa zaplata za ciezka prace. Na swiecie jest dosc pieniedzy i dobr zeby kazdy mogl zyc w dostatku, niestety dzis mala grupa osob oplywa w luksasach kosztem wyzysku milionow ludzi. To jest dopiero kuriozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Janusz Korwin Mikke to najlepszy polityk. >>może gdyby był zdrowy psychicznie bo to inteligentny i oczytany gośc tylko no własnie ta jego choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
Ale w czym problem , przecież ja nie twierdze ,ze wszyscy są czy muszą być bogaci. Jemu się poszczęściło bo jest mądry facet. Ja podałam przykład ,ze można żyć w małżeństwie bez intercyzy gdzie zona nie pracuje a mąż utrzymuje ja i dzieci. Jest wiele małżeństw gdzie to mąż utrzymuje żonę i dzieci i nie są tak bogaci. Ja bogata nie jestem a stać mnie a perfumy Chanel. Kazdy wybiera taki model rodziny jaki jemu pasuje. Jeżeli jest potrzeba dodatkowych zarobków to i zona pracuje ale gdy nie pracuje to nikt jej pasożytem nie nazywa i nie wmawia jej ,ze ja sponsoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by nie chciał likwidacji ZUS, chyba tylko ci co pracują w urzędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , moze zwyczajnie cos sie wypalilo. Czy bylo by lepiej gdyby ona pracowala, tego nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 4:07 ale czy ty czytasz ze zrozumieniem? Oczywiście, że są tacy faceci, którym to odpowiada i tego nie neguję. Ale też nie zaprzeczajmy, że jednak są faceci, którzy chcą pogadać z żoną o czymś innym niż tylko porządki domowe i jakie zakupy zrobiłam. Umówmy się, rzadko która kobieta inwestuje w samorozwój jak ma zapewniony byt i czas - zwykle włącza się lenistwo, zwykle się to kończy zakupami lub zapisaniem na yogę - takich przykładów widziałem aż nazbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , moze zwyczajnie cos sie wypalilo. Czy bylo by lepiej gdyby ona pracowala, tego nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Qzxc dziś - jakbym zarabial ze 25k to tez by mi nie zalezalo, zeby zona pracowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Petru jest niemieckim agentem. >>raczej rumunskim sadzac po naziwsku :D v wielu komunistow bylo z dobrze sytuowanych rodzin che guevara, pol pot,jaruzelski etc. to nie ma znaczenia. to niech kazdy pracuej jak ta mala grupa skoro tych dobr jest tyle ja nikomu nie zabraniam zostac milionerem dziwie sie tylko komunistom ktorzy chca zabierac jednym aby dac drugim ktorym sie nie chce. nie ma dania komus z niczego trzeba to zawsze komus zabrac i nie zabiora tym bogatym oni sobie dadza rade wezma jednemu biednemu aby dac drugiemu. przy bezplatnej edukacji kazdy jest panem wlasneog losu wylaczajac wypadki losowe np. choroby. jak komus sie nie chcialo wysilic to niech nie placze aby mu dac bo on ma stado dzieci i nie ma za co ich utrzymac i inne podobne przypadki. jak ktos jest debilem i plodzi dzieci nie majac na ich utrzymanei to powinni mu je zabierac a nie dotowac. tak zabierac aby dzieci od malego nie byly przwyczajone do roszczeniowej postawy. gornikowi tez sie nalezy bo ciezko pracuje zgadza sie ? a nie bierzesz pod uwage tego ze gdyby on w ogole nie pracowal to bardziej by sie to oplqacalo a on by sie nie musial meczyc ? nigdzie socjalizm sie nie sprawdzil a w pl nadal kilkadziesiat procent wyborcow sadzi ze tak sie da, rece opadaja i nie tylko rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być chiragiewką na wietrze i co chwilę zmieniać poglądy. Lepiej być stały w poglądach... I w uczuciach. Pon czy uwazasz, że koboeta która zainwestowała dajmy nato 5lat zycia nagle ze swojego partnera ZYCIOWEGO zrobiła by drugiego tatusia w mlodszym wydaniu zaspokajacego potrzeby. Dlatego szanuje JKM chociaż jest lekkim dewiantem. Od grubycj dekad nigdy noe zmienił poglądów. Dlaczego oceniasz każdą koboetę z góry. Jak da powodyto dobiero zaszufladkuj. Nie oceniaj ksiazki pookladce. Chyba banksterzy od Ryśka Petru wcielili cibożka mamony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , to, ze twoja zona, mowi tylko o odkurzania czy spranych gatkach, nie znaczy, ze wszystkie kobiety, ktore zajmuja sie domem, o tym mowia! Czytam ze zrozumieniem, a ciebie prosze bys mnie nie obrazal : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
polityka to kiepski temat, mam kumpla ktory bardzo daleko zaszedl, naprawde ma glowe, nie jest lizusem, po prostu ciezko pracuje i ma leb, a glosuje na RAZEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem no nie... Kapitalisci sa najwiekszymi wrogami nowych kapitalistow. Nikt nie lubi konkurencji szczególnie jak rynek jest dosc nasycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitalista marzy o monopolu anie dodatkowej konkurencji. Razem chce zabrac 70 najbogatszym. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
no masakra, ale widzisz - tu slowo do przerostu: nie mozna tak latwo oceniac ludzi po pogladach, koles jest naprawde inteligentny, bardzo dobrze zarabia, ma zone i 2 dzieci i sa szczesliwi i on mowi, ze nie ma nic przeciwko, jak mu troche odbiora, zeby innym wyrownac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitalizm prowadzi do wyzysku i tez niedlugo upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastikowa blondi z twoim znajomym z RAZEM by sie dogadali. Jemu by nie przeszkadzało ze oglada metraz nowego m. Spóźniona... Juz ma żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byloby bardzo dobrze, gdyby Razem wygralo i rzeczywiscie zrealizowalo swoj program. szkoda, ze nie weszli do sejmu. zreszta uwazam, ze podobne prawa powinno wprowadzic sie na calym swiecie. twoj znajomy to BARDZO madry czlowiek i chetnie uscinelabym mu reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
jego zona jest bardzo inteligentna, prace ma przecietna, ale ma mnostwo zainteresowan, wyglada calkiem niezle (on nie jest przystojny), nie mialbym nic przeciwko, gdybym mial taka kobiete... ale jemu sie poszczescilo, na studiach wszystkie laski po kolei dawaly mu kosza (bo wyglada kiepsko), a tu mu sie tak ladnie udalo. oni juz sa malzenstwem chyba z 9 lat)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qzxc
gość dziś To , ze nie masz już o czym rozmawiać z zona to nie jest wynikiem tego ,ze ona nie pracuje ale tym ,ze coś złego dzieje się w waszym małżeństwie. Ile to jest mężczyzn , którzy cale życie pracują a nie pogadasz z nimi o niczym, wynikałby z tego ,ze coś do powiedzenia maja ludzie tylko tacy co pracują a przecież tak nie jest. Nie rozmawiacie ze sobą bo rutyna was przytloczyla i oddaliliście się od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
a glosuje na RAZEM...>>ja to potrafvie zrozumiec moża miec poglady lewicowe ale nie komunistyczne. potraife zrozumiec ze ktos glosuje na razem an k***ina ale na pis albo na faszystow pod szyldem narodowcow to dla mnie jest niezrozumiale. partia frustratow religijnych wariatow wmawiajacych ludziom niestworzone rzeczy to wrecz religia a nie partia. grupa kilku cynikow robi z wszystkich debili a ludzie sie na to lapia. te ich hasla naprawiamy i ludzie to powtarzaja ze przeciez oni nie demoluja a naprawiaja :D no nieazly ubaw. maly dyktator siedzi w domu i musi sie niezle bawic tym jacy tepacy mieszkaja w tym kraju macierewicz drugi on jest mega inteligentny wie ze zadnych zamachow nie bylo ale wmawia frajerom a oni ida za nim w ogien :D prezydent udajacy ze biale jest czarne z doktoratem z prawa udajacy ze nie robi z siebie rpawniczego debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
RAZEM to komunizm. nie wiem jak na takie cos mozna glosowac. porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniedziałkowe... Wiem co cie boli najmocniej. Chciałbyś miec pewnosc, ze to ty ad persona jestes atrakcyjny :twoj lifestyle, wygląd, zainteresowania, charyzma. Doprowadza cie do szału jak hlownym wyznacznikiem atrakcyjności jest karta kredytowa bez dna.. Mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedzialkowe rozkminki
Ja mysle ze Macierewicz wierzy w to, ze byl zamach... ten koles jest nawiedzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wielu punktach masz racje, pisowi daleko do idealu, ale jednak jesli mam do wyboru pis lub po to wybieram pis. szkoda, ze razem pojawilo sie na scenie politycznej niespodziewanie tuz przed wyborami i gdybym miala wiecej czasu na weryfikacje pewnie na te partie oddalabym glos, bo programowo najbardziej mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×