Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość iwona25lat
Dzis jeszcze tak mnie cóż zastanowiło bo jakies dwa dni temu na lewej brodawce zobaczyłam gruba żyle i na tej brodawce kilka gruczołów takich białych lekko a dzisiaj patrzę i prawa brodawka tez to ma. Nie wiem czy miałam to przed poprzednia @ ale wiem na pewno ze pojawiło sie to teraz. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nic takiego nie zaobserwowałam u siebie ,ale kazda kobieta jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Hej Iwona ja mam tak samo tak może z 4 dni przed terminem okresu mi to wyszło:-)i wczoraj dwie krechy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćpuma Gratki. Strasznie sie ciesze :) U mnie na razie bez zmian. Tzn i tak nie doszujuje sie zadnych objawow. Czekam na brak @ ... Ale co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie 10 dni do terminu @. Czasem coś pokluje w podbrzuszu, ostatnio bolało mnie pod zebrami tak ze musialam isc się położyć. Ale to może akurat przez prace. Ciagnie się to czekanie :( dzieki temu ze bylo 4 dni ustawowego wolnego wyjdze mi "tylko" 214 przepracowanych godzin w maju. Ech jestem padnieta i marze o dwoch dniach wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
S992 trzymam kciuki żebyś szybko dołączyła do dwupaczkow:-):-)ja dzisiaj w pracy od 5 masakra:-(ale co zrobić:-(strasznie mi się kręci w głowie zresztą to był mój pierwszy objaw ciąży:-)gdzieś tydzień przed okres już tak miałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gośćpuma też się mi kręci niekiedy w glowie szczególnie rano ale tego nie biore jako obiaw bo niekiedy tak mam. Chcialabym do was dołącZyć:) ja w pracy do 18:( i nie wiem kiedy dostane nastepny dzien wolny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
S992 a mi jak chcę coś podnies i wstać to wtedy,a po zatym z objawów zgaga od tygodnia,szybciej się mecze i brak apetytu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka ja tez mam te białe kropki na brodawce mam od zawsze,nie jest to wyznacznik ciąży,są to zakończenia kanałów mlekowych,które w czasie laktacji mogą się otworzyć ,a nie muszą(te na sutku)a te białe punkciki na otoczce brodawki to nic innego jak gruczoły potowe....bardziej widoczne to jest na kilka dni przed @,a żyłki na brodawce muszą być i ma je każda kobieta,gdybyś nie miała tam żadnego naczynka krwionośnego to sutek by Ci usechł z niedotlenienia tkanek.... to nie jest objaw ciąży....i się tak nie doszukuj kochana ,bo jak się nakręcisz a @ przyjdzie to będziesz rozczarowana....lepiej wrzuć na luz....lepiej się zaskoczyć niż rozczarować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Michiganka dobrze mówisz Chociaz to trudne. Lepiej byc zaskoczonym niz rozczarowanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Byłam dzisiaj na wizycie - wszystko jest ok :) moja kijanka ma już 1,5cm :) widać było już wyraźnie zalążki nóżek i rączek <3 cudny widok Dostałam tez tydzień zwolnienia przez te moje mdłości.. następna wizyta za 2 tyg ;) Kushina a jak tam Twoja wizyta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej nie nastawiam sie tylko obserwuje swoje ciało, a co bedzie to bedzie pewnie ze lepiej sie mile zaskoczyć niż niemile rozczarować dlatego nie nakręcam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ale fajnie :):):) u nas wizyta dopiero 6 czerwca ,nie mogę się doczekać :):) zdrówka kochana dla Was obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KateA cieszę się z dobrych wieści ;) Oby same takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
cześć dziewczyny!u mnie owu się przesunęła, ale mam nadzieję, że nie ma to znaczenia dla terminu okresu.... teoretycznie ndz - pn powinnam testować. Przez to, że mi się o 2-3 dni przesunęła nie testuję, bo nawet nie wiem kiedy mogłoby coś ewentualnie wyjść. Czekanie mnie dobija, aczkolwiek jest lepiej niż przy zeszłym cyklu, wtedy moja głowa nadawała się do leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelowa11
Kochane jestem przerażona :( rano zadzwoniono do mnie z przychodni że zwolnili się miejsce u mojego pana doktora i jeżeli chce to mogę iść dziś na 11.00 ,lekarz mnie zbadał ,skierował na bete z krwi i kazał stawić się jutro z wynikiem . Wieczorem zauważyłam na wkladce brazowawy śluz :( zadzwoniłam do lekarza ,powiedział że jeżeli to tylko jednorazowe to być może wynik porannego badania ,ale gdyby pojawiło się krwawienie mam natychmiast zgłosić się do szpitala :(:(:(:( już Wam pisałam że nie czuję się jakoś szczególnie ciążowy nie mam wyczulonego węchu ,nie jest mi słabo a ostatnio właśnie przestały mnie boleć piersi i minęło to zmęczenie z samego poczatku:( mam źle przeczucia :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Czekanie jest najgorsze, ale ja juz mam motywacje na przyszły miesiac w razie niepowodzenia w tym cyklu bo mamy na końcu czerwca rocznice ślubu wiec fajnie byłoby mieć taki prezent w postaci dwóch kresek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Angelowa kochana podobno jeśli to jednorazowe plamienie to nie masz czym sie przejmować takie plamienie czasem sie zdarza głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena111
Cześć wszystkim! Można dołączyć? Staramy się z mężem o drugie dziecko, pierwszy cykl nieudany niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michiganka
Angelowa!!!! jestem z Tobą....bądź dobrej myśli kochana i nie zamartwiaj się na zapas....musi być wszystko dobrze,myśl pozytywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa głową do góry po badaniu często występuje plamienie, będzie dobrze. Dostałaś coś na podtrzymanie? Puma serdecznie gratuluję staraliście się w tym msc czy odusciliscie? Kate nie ma nic piękniejszego dla mamy jak zobaczyć zdrowego brzdaca na usg! Iwonka nie patrz na zmiany przed @ to że są nie znaczy że @ nie przyjdzie, samo zapłodnienie to połowa sukcesu jeśli nie dojdzie do Zagnieżdżenia to objawy mina a malpa i tak przyjdzie dlatego lepiej nie testować przed i się nie doszukiwać objawow, Ja właśnie kończę @ standardowo zazylam wiesiołka i kwas foliowy co ms być będzie... Nie nastawiam się na ten cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Angelowa - bedzie dobrze, tak jak mowil pan doktor pewnie podczas badania podraznil Ci np szyjke, ktora jest teraz mocniej ukrwiona. Tak czy inaczej leż jak najwiecej i nie przeforsowuj sie. KateA92 - moja wizyta tez udana, serduszko nadal bije :) Niestety nie mialam zrobionych pomiarow, wiec nie wiem ile dzidziuś ma cm. Ze zlych wiadomosci to nie pamietam czy pisalam juz, ze przyplatalo mi sie przeziebienie. Z niedzieli na poniedzialek spalam 2 godziny, tak mi dokuczal katar i gardlo. Dostalam zwolnienie do konca tyg i mam nadzieje, ze sie szybko wykuruje a dzidzius tego nie odczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelika wiem, że się martwisz ale głowa do góry ! Nie siej w głowie czarnych scenariuszy :* A co Ci lekarz powiedział na wizycie ? Skąd ta "panika" ? Ja pierwszy raz poszłam na wizytę w 6t1d i był tylko 5-6mm pęcherzyk. Lekarz mnie nastraszyl, że nie wygląda to normalnie, że pęcherzyk powinien być większy a w nim zarodek. Ze to wygląda jakby się wszystko zatrzymało w 4/5tyg. Byłam przerażona. Zrobił mi betę i po dwóch dniach znowu wizyta u niego. Będę miałam śliczna bo 4500 IU/l, lekarz zbaranial i wysłał mnie do szpitala wpisując w diagnozie "zaburzona wczesna ciaza". Martwilam się jak diabli. A co się okazało ? W szpitalu miałam 2 wizyty, na drugiej zobaczyłam 3mm zarodek z maciupenkim serduszkiem ! :) okazało się, że owulacja się przesunęła I maluszek jest ok tydzień młodszy jak być powinien. Wszystko. Wszystko jest w jak najlepszym porządku ;) a tyle paniki było, że to puste jajo płodowe itd. Mam nadzieje, ze u Ciebie tez skończy się tylko na strachu ;) :* A plamieniem się nie stresuj, bo to pewnie po badaniu tak. Plamienia wbrew pozorom zdążają się często, ważne że nie krwawisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Angelowa po badaniu czasami występuje lekkie krwawienie, bądź dobrej myśli. Pewnie powiesz" łatwo mówić", wiem co czujesz. Gdy byłam w 3 miesiącu ciąży w nocy zaczęłam krwawić (żywo czerwona krew ) z przerażeniem pojechaliśmy na izbę przyjęć. Wcześniej poroniłam. Podczas usg zobaczyliśmy maluszka i usłyszeliśmy jego bijące serduszko. Okazało się, że na szyjce macicy utworzył się splot ukrwionych naczyń krwionośnych, które pękły i krwawiły. Synek był bezpieczny. Dziś ma 5 lat :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chccecie wiedziec , kiedy mozecie spodziewać sie ciązy, napiszcie do mojej wrozki Sofii. Jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Angelowa bedzie dobrze! :) Dziewczyny grudniowe jak tam Wasze brzuszki? U mnie juz powoli sam dol sie zaokragla :) rano jak leze na plecach to taka kulka sie juz robi :) i powoli zaczynam czuc dyskomfort przy spaniu na plecach. W nastepny piatek mam wizyte i usg w 12 tyg, nie moge sie juz doczekac, a jednoczesnie troche sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane za wsparcie ,jestem po wizycoe,na usg wszystko w normie co prawda jeszcze nie ma bijacego serduszka ale pani dr powiedziała że najprawdopodobniej jest za wcześnie ,beta 4460 ,o także też ok ,badanie do powtórzenia pojutrze ,dostałam zwolnienie ,Duphaston i nakaz odpoczywania ,najlepiej w pozycji leżącej . Kushina super wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelika ja miałam taką betę (4560 bodajze, w poniedzialek) i po tygodniu zobaczyłam 3mm zarodek z serduszkiem :) także cierpliwości a dzidzia się ukaże ;) I tez powtarzałam betę po dwóch dniach (w srode) była 8600 A w czwartek juz 14992 :) A serduszko zobaczyłam następnego tygodnia we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Angelowa a nie Angelika :P ahh ten słownik w tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×