Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Viola999
LH coś słyszłam ze bada się to odnośnie niepłodności itp, ale jak jest nie wiem kochaniutka... A ja mam pytanie z innej beczki jak z szyjką macicy, jak się ją bada? Jaka powinna być itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura moja gin mowila ,ze im wczesniejsza ciaxa tym.wieksze ryzyko poronienia ,poniewaz na fasolke wszystko ma ogromny wpływ :-) potem gdy wytworzy sie lozysko itd ryzyko znacznie maleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Lh topoziom hormonu ktory wykazuje test owulacyjny jezeli test jest pozytywny,czyli kreska testowa jest tak samo mocna lub bardziej niz kontrolna.ten hormon wskazuje ze organizm szykuje sie do owulacji.od pozytywnego testu jest od 24 do 36 h gdzie powinna wystapic owulacja niestety nie gwarantuje tego ze owulacja sie odbyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje mam 21 lat. Pewna sytuacja 2 lata temu zmusila mnie do podjecia takiej metody antykoncepcji...cykle mam jak w zegarku co 29 dni...lekarz zapewnial mnie ze tabletki w zaden sposob nie wplynal na plodnosc ale mam inne przeczucie :-/ prosze o jakas rade...moze zrobic jakies badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaa124 wsumie starmy sie od 3 miesiecy bo 3 miesiacy po tab.lekarz radzil zeby poczekac az (organizm sie oczysci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn w ciazy jakie mialyscie wymiary pecherzyka (crl lub gs to chyba to samo) w 6lub 7 tyg ciazy ja mam 1.65cm i zastanawiam sie czy to dobry wymiar a do wizyty 2 tyg a nie chce sie martwic na zapas. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno zdrowa para stara się nawet 4 miesiące, nie każda kobieta od razu zachodzi w ciążę, ja też mam 21 lat i staram się z chłopakiem o dziecko, właściwie to pierwszy cykl dopiero, a decyzję o dzidziusiu podjęliśmy w marcu, ale wtedy rzadko się kochaliśmy, dzisiaj powinnam dostać @, ale jak na razie nie przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Zdrowa para moze sie starac o dziecko do roku ipo roku lekarze dopiero kieruja na badania.ja jak poszlam do gin to sciemnilam ze rok sie staramy i zrobila mi badania i dobrze bo teraz biore leki i licze ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila u mnie na tym etapie to bylo 1,5 cm takze wydaje mi sie ,ze nie masz powodow do zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to bez sensu jest kierowanie na badania dopiero po roku, nie lepiej wcześniej? żeby pary starające się o dziecko wiedziały na czym stoją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Onaa zgadzam sie z Toba lepiej szybciej niz tyle czekac ale spotkalam juz kilku gin ktorzy kazali mi po roku przyjsc a teraz wyszlo ze mam podwyzszone tsh prolaktyne mialam ale juz ok caly czas leki biore i dzieki temu ile czasu zaoszczedzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Angelowa ja porownywalam niepotrzebnie z usg z pierwszej ciazy ta pierwsza na usg byla dzien mlodsza niz ta teraz a gs mial 1.76 cm. W ktorym tyg juz jestes kochana? I w ktorym tyg uslyszalas seruszko Waszego szczescia? Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila jestem w 10 tyg serduszko bilo na badaniu ok7tyg :) i prawde mowiac dopiero po tym okresie dopadly mnie ciazpwe dolegliwości wczesniej nic a nic ,a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfu tfu ja niby zwyczajnie ale od kilku dni jak wstaje to czuje mdlosci na szczescie nie trwa to dlugo ale czuje teraz oslabienie moglabym caly dzien lezec no ale niestety nie moge czekam caly dzien aby sie polozyc i odpoczac padam normalnie na twarz a jak juz sie poloze to nie moge zasnac wierce sie ciagle i przewracam z boku na bok nie moge poprostu wypoczac. Narazie musze wykonac kilka badan ale wizyta dopiero 20 lipca :( chyba ze wyniki nie wyjda najlepiej to mam sie odrazu zglosic. A ty jak sie czujesz? Przechodza mdlosci czy jeszcze sie meczysz? Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja byłam 2 tyg temu u gin i mowie ze się staramy ale nie wychodzi i zapytałam o badania to powiedzial żeby probowac dalej a co do badan to nie ma takiej potrzeby hmm jak by za to placili ze swojej kieszeni. Gość 2605 tez jak pójdę teraz go gin to go troche oszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline posciemniaj troche ja uwazam ze lepiej zrobic kilka podstawowych badan i wydac kase bo jezeli nawet bedzie ok to wtedy wiesz ze poprostu jakos nie zagralo i moze nastepnym razem a jak cos nie tak to dostajesz leki i juz zawsze sie cos dzieje ale to moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila w tej chwili ...ciazowo ...mam mdlosci od rana do nocy,nie moge w zasadzie nic jesc wchodzi mi tylko maslanka (schudlam 2kg ale to ponoc normalne na poczatku)i jestem bardzo ale to bardzo zmeczona ...mam ten luksus ,ze moge odpoczywac ...ale bywaja dnni ,ze wlasciwie nie wstaje z lozka ...czekam cierpliwie ,az minie pierwszy trymest ,potem ponoc z gorki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj i dbaj o siebie i o kruszynkę :) mdłości z czasem na pewno ustaną, warto trochę się pomęczyć dla tak kochanej istotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podobno do3kg mozna schudnac potem trzeba poinformowac o tym lekarza i skonsultowac a bierzesz jakies suplementy? Co ile chodzisz na wizyty? Najwazniejsze to spokoj i odpoczynek. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka95
Jak obserwujecie swoj cykl?skad wiecie kiedy macie dni plodne?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
Hey dziewczyny. Mam pytanie do was , czy jak staram się o dzidzie to mogę brać magnez ? Lykam tez kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie narzekam serio serio chocbym miala sie tak czuc cale 9miesiecy :-) biore witaminy i jestem pod kontrola lekarza...czasem tak po prostu jest i tyle ... Dziekuje za mile slowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej dziewczyny ja mam dzis 28 dc nic sie nie zmieniło żadnych boli piersi czasem cos zakłuje w brzuchu i tyle także czekam do niedzieli czy nadejdzie @. Trzymam kciuki za wszystkie testujące niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 34dc dzisiaj i na razie @ nie ma, ale od jakiegoś czasu mam żyły widoczne na piersiach od sutków i na dole brzucha tam gdzie jajniki też mam, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ona No to moze to jakiś dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się okaże :) będę testować w niedzielę jak nie przyjdzie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
A ile dni Ci sie spóźnia @ bo nie doczytałam wczesniej. To trzymam kciuki zeby nie przyszła @ i dwóch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Iwona i ona żeby ten cykl sie u was udal z powodzeniem 3 mam kciuki a wy za mnie zeby byl owocny,obecnie czekam na dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona25lat @ powinnam dostać dzisiaj, ale jak na razie nie ma :) Caroline29 będę za Ciebie trzymała kciuki i za reszte przyszłych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Hej Kochane !!;) nie zagladalam tu zaledwie chyba dwa dni a ledwo moge nadarzyc nad Waszymi wpisami ;-) ja mam do Okresu jeszcze ładnych pare dni ;( ok 07-08.07 ta cholera moze przyjsc . Dziekuje Wam Kochane za odpowiedzi ,pocieszenia i wsparcie ;** korcilo mnie zeby zrobic test ale jak Was poczytam to mi przechodzi to grupa wsparcia naprawde dziala cuda !;) ktos pytal o mierzenie temperaturki co i kiedy ja Wam powiem ,ze ja mierze codziennie rano ok 05 bo na 06 mam do pracy i tak sie budze . Mierze w ustach , termometr mam zawsze pod poduszka bo wazne jest zeby mierzenie odbywalo sie odrazu po przebudzeniu ;) i np ten cykl wygladal tak : DATA ----TEMPERATURA 06.06 35,8 1 DZIEN CYKLU czyli okres;) 07.06 36,1 08 35,8 09 35,9 10 35,8 11 36,1 12 36,3 13 35,4 14 35,9 15 35,9 pojawia sie śluz płodny 16 35,5 coraz wiecej jest go 17 35,8 kłucie jajnikow duzo sluzu 18 35,9 bialko jajka kurzego 19 35,9 20 35,8 21 35,7 22 35,5 23 35,5 klucie w dole brzucha sennosc 24 35,9 25 35,9 26 35,8 27 35,9 czesto mocz sennosc zgaga 28 36,7 29 36,5 30 36,4 01.07 36,4 ja nie potrafie jeszcze tego wszystkiego rozszyfrowac jak mialam te bole podrzusza i czesto mocz to juz mialam nadzieje ale jak widze ze temperatura spada to moj entuzjajzm tez ;( bede testowac tak jak mi podpowiada S992 i Nela ;-) czyli jeszcz e troszke sie pomecze ;-) trzymam za Nas wszystkie kciuki i pozdrowionka dla tych ktorym sie udalo !!! zazdroszcze;( ;*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×