Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość S992
Viola kiedy chcesz testować?:) Kate ale ci zazdroszcze ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej u mnie @ nadal nie ma czasem czuje lekki ból jak na @ wiec czekam do jutra jak nie przyjdzie to testuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
iWonka25 trzymam kciuki..:) S922 no ja mam mieśc @ w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwona jestes juz po terminie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
S992 powinnam dostać wczoraj, zawsze przychodziła jak w zegarku moze to dobry znak albo los płata mi figla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Iwonka to super że jest szczególnie nie przyszła myślę że Ci się udało ! Bardzo się cieszę i biorę do roboty od 12.07 od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Aleksandra dobre nastawienie ;) Iwona ja się bede cieszyc jak do piątku nie dostane ;) oby i tobie sie nie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Iwonka, teraz dopiero widzę, jak to ciężko wytrzymać, żeby nie zrobić testu. Taka jestem ciekawa czy Ci się udało, że namawiałabym Cie zebys juz leciala do lazienki haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Przepraszam ze sie Wam "wcinam" w watek ale zadam tylko jedno pytanie i znikam :) Chce zaczac brac olej z wiesiolka na poprawe sluzu (mam wrazenie ze w ogole nie mam plodnego sluzu :/), ale nie wiem wlasnie jaki bo sa rozne z tego co czytalam w internecie. Moze ktoras z Was cos doradzi? Bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gosciy ja brałam takie kapsulki to byl olej z wiesiolka, polecam! Tylko wazne by brac je tylko do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hehe dzieki dziewczyny za wsparcie tak naprawdę to ja tez chciałabym juz wiedzieć ale boje sie bo ciagle mam przeczucie ze jednak @ dostanę, moze bym sie uspokoiła gdybym zobaczyła 2 kreski ale jak nie zobaczę to znowu będę załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tez chce w kapsulkach zaczac brac tylko nie wiem ktory bo widzialam ze jest jakis o nazwie "OleoVitum" czy "Oeparol femina" czy cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Niestety nie pamietam nazwy gosciu ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ja zamowilam w aptece internetowej tabletki i nazywaly sie olej z wiesiolka firmy apteo czy cos takiego 60 tabletek cena ok bo w aptekach stacjonarnych sa cos kolo 20 zl tam gdzie ja pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Z chęcią dołączę do rozmowy :) Ja wczoraj dostałam @, czekam na koniec i zaczynamy starania o rodzeństwo dla 3 letniego synka :) Wszystkim testującym w najbliższym czasie życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w normalnej aptece ile moze kosztowac ten olejek z wiesiolka? Ktos sie orientuje? Zalezy mi na przystepnej cenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Nie więcej niz 30 zl. Starcza mniej wiecej na 1,5 cyklu jedno opakowanie. Bierze sie 3x dziennie po dwie tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z pracy i na dodatek dostałam @ :( :( no trudno, trzeba dalej próbować, ale tym razem chyba się przejdę do ginekologa po @, bo mi się te moje cykle nie podobają, może mi coś doradzi, przebada :) kto będzie na dniach testował? oczywiście życzę 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Ona kochanie tak mocno trzymałam kciuki.. ale będę jeszcze mocniej w kolejnym cyklu... Ja już bym testowwała;) ale jeszcze 6 dni do okresu... czuję lewy jajnik i chyba coś stan podgorączkowy mam tak mi sie wydaje... a czy w przypadku wczesnej ciazy ma być podwyżona tempka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Viola nie rob jeszcze testu, nie warto sie stresowac bo nawet gdybys byla w ciazy to jeszcze tego nie pokaze. Od owulacji jest juz temp podniesiona. Czytalam ze niektóre kobiety notowany kolejny skok po zagniezdzeniu ale nie wszystkie. Onaaa bardzo mi przykro:( tez juz 3 razy to przezywalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
trzymam sie bo wiem, że ostatnio za wczesnie zrobiłam i zaraz godzinę po dostałam plamien rozpoczynających okres.. teraz czekam do wtorku nie ma bata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
ja ma termin @ na 13.07. jak nie nadejdzie to testuję 15.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj anq05 . To twój pierwszy cykl staran będzie ? Ile masz lat ? Gosc2605 juz po wizycie ? Biezesz tego wiesiolka na ten śluz ze tak pomogli? Ona124 Glowa do gory następny cykl będzie owocny. Może faktycznie idź do gin i porozmawiaj. Nie smuć sie teraz sie uda. Ma££a a jak u ciebie ? Testowalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj KAte autorko !!!! Który tydz u ciebie? Jak masz możliwość to idź na zwolnienie i odpoczywaj maluszek jest najważniejszy. W którym cyklu ci się udalo zaciazyc niestety nie doczytałam wątku. Najważniejsze ze jest mala fasolka pod serduszkiem i sie dobrze rozwija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Jaa mam mieć 7 lipca @! Czyli za 3 dni..mam nadzieje ze 9 bede mogla testowac!! Ból w podbrzuszu dalej mam. I bialy lepki śluz. Mam nadzieje ze to nie na @! Powodzenia dla testujacych i starających :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline29 tak, to będzie pierwszy cykl starań. Ze starszym udało się za pierwszym razem i mam cichą nadzieję, że i teraz się uda :) ale, poczekamy zobaczymy. Mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Klaudia u ciebie który cykl staran? Hmm śluz 3 dni przed okresem czymś mi to pachnie aby to mala fasolka sie rozwijala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Caroline u mnie 2 cykl starań. A u Ciebie? Mam ogromna nadzieje że to moja fasolka a nie @! Jej czy tylko ja mam takie parcie na dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Klaudia ja mam na 6 i tez testuję 9 lipca :) jestesmy dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKaa
Ooo będzie nam raźniej hehe;) Tylko oby te @ nie przyszly do 9!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×