Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Betty 1987
Hey czy mogę do was dołączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline29 - u mnie nic się nie dzieje, samopoczucie jak zawsze przed @, co ma być to będzie :) Villemo - jeszcze raz gratuluję, dbaj o siebie i maleństwo :) lub maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty 1987
Mam 29 lat,Miesiac temu przeżyłam poronienie w 5tc. W czwartek powinnan dostać @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Villemo suuuper ze sie udalo teraz dbaj o was:) mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Betty bardzo współczuje ;( czy zaczynasz starania od tego cyklu co nastąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) mam pytanko, doradzcie mi drogie staraczki :) otóż po owulce moja temp wzrosła od 37,1 do 37,3, 26 dc spadła do 36,4 a dziś znów 37,6 aż :) moja szyjka dziś uciekła do góry, nie mogę jej dotknąć... kurczę... powiem szczerze że zaczęłam wierzyć w to, że może się udało.... co myślicie? wcześniej szyjka miotała się nisko i była lekko uchylona, śluz grudkowaty nieprzenikalny, a teraz rzadki śluz i szyjki nie czuję... miała któraś z was tak? Mam się cieszyć? boję się że znów fałszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Betty, współczuję... witaj wśród nas. Różowy Kordonek - miałam dziś z mężem to samo: "ale ci urosły!" :o Nie wiem sama co o tym myślec, jestem w 21 dniu cyklu (cykle mam 27-28 dniowe) i ostatnio zaczynały mnie piersi boleć tak na 5 dni przed @. Teraz zaczęły w 16 dniu cyklu, parę dni po owulacji. Obiecałam sobie, że nie będę się nakręcała na żadne objawy jak poprzednio, ale tego nie da się zignorować. Równie dobrze to moze być jakiś hardkorowy PMS w tym miesiącu. Jak @ nie przyjdzie wczesniej, to testuję za tydzień w niedzielę :) mam nadzieję, że wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej kochane, villemo tak sie cieszę proszę mnie zarazić!!! U mnie dziś 22 dc, piersi bolą od samej owulacji a raczej jeden drugi wiele mniej, dziś znów pojawiła się krew z nosa, nie wiele ale jest, zgaga- właśnie dostałam... Leee tak po za tym to żadnych rewelacji.... Cykl jak każdy... Jak tam Becik samopoczucie? Mi zostało jeszcze 8 tabletek casta, i nawet ostatnio czuje się normalnie :) Która testuje na dniach? Ja dopiero za ok 10 dni także jeszcze trochę czekania, witam nowe duszyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Staraczka - z tych które na pewno sobie nie wmawiam ;) to ból krzyża i czasami całych pleców, nigdy tak długo nie trwały (jestem dość wysoka i często mnie plecy bolały, poza tym 8h w pracy na siedząco, ale na drugi dzień przechodziło). no i moja nerwowość osiągnęła w zeszłym tygodniu wyższy level ;) a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kushina, BasiekKk, Kate, Angelowa co u was?jak fasolki? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Paula, a wczesniej też tak miałaś, że od razu po owulacji Cię piersi bolały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlueBell mnie też boli krzyż, czasami przechodzi i wraca, dziwne promieniowanie :) też jestem wysoka i też praca wysoka :) u mnie dziwna sprawa i nie wiem co mam myśleć :) bo staram sie 11 miesiąc i uwierz mi, ze też dużo sobie wmawiałam :) a teraz kurde czuję ze coś jest na rzeczy. Po owulce mam 37,1 a w 26 dc spadła do 36,4 pomyślalam że po ptakach a rano patrze i mam 37,6 explozja :) do 26 dc szyjka byla wyczuwalna i miała grudkowaty śluc a teraz nawet jej nie czuję :) nie wiem czy się cieszyć, nie chce się oszukać. dodatkowo dziś była na pogrzebie, na stypie myslałam że zemdleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Villemo - bardzo dobra wiadomość! Gratuluje Ci z całego serca, też chciałabym się już cieszyć! :) Betty - witaj! Bardzo mi przykro z powodu straty :( Oby szybciutko Wam się udało! Bluebell - ja własnie mam tak samo.. jestem dopiero w 16 dniu cyklu (cykle 27-28 dniowe) i właśnie od wczoraj piersi mnie pobolewają. Nie jest to nic drażniącego, ale ja zazwyczaj nie mam żadnych objawów przed miesiączką. Brzuch mnie zaczyna lekko boleć dopiero na godzinę przed okresem a piersi góra na 3-5 dni przed. Siusiu chodzę często, ale ja akurat zawsze dużo piłam i w miarę często latałam do wc ;) no ale jeszcze te wzdęcia.. oj wmawiam sobie chyba ;( Chociaż moja znajoma zaciążyła za pierwszym razem :) Ja testuję za 1,5 tygodnia, więc będę wiedziała juz po Tobie na co się nastawiać ;) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula U mnie samopoczucie super, doszlam do wniosku ze przez te upaly tak sie czulam... Ja dopiero jestem 10dc łykam po 2 tabletki bo niestety waga powyzej 60... do testowania jeszcze tak daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj betty1987 jestesmy w tym samym wieku. O pierwsze maleństwo sie staracie? Przykro mi z powodu straty .. . villemo wielkie gratki dbajcie i wypoczywajcie dużo. Mam nadzieje ze nas tu pozarażasz fasolkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Blubell właśnie zawsze mnie bolały na Góra tydz przed@ ale Tłumacze sobie ze to od casta, chociaż dziwna sprawa bo on działa na pms i właśnie na pozbycie się bólu piersi przed @, zglupialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Nie dodało mojego posta.... :/ Więc jeszcze raz... Ból piersi zawsze był u mnie na Góra tydz przed @, Tłumacze sobie ze to od casta chociaż on jest na pms i na pozbycie się bólu piersi przed @ także dziwna sprawa! Becik to dobrze że wszystko ok od casta podobno może się owulacja pojawić wcześniej także pilnuj hehe u mnie była 2 dni Wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
A u mnie właśnie lecą dni płodne, więc pracujemy w pocie czoła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Kurcze dziewczyny... nosi mnie :) Musze się wygadać, chociaż wiem, że moje teorie są bezpodstawne i naciągane ale... wyszłam spod prysznica i zajrzałam w lusterku TAM ;D aż się przestraszyłam, bo nigdy takiego śluzu nie miałam.. jest meeega biały, jak lukier. Pierwsze skojarzenie, że mi ktoś mleka tam nalał albo śmietany hehe.. Nie wiem czy to dobrze wróży, ale w życiu takiego śluzu nie miałam. Czytałam, ze u wielu dziewcząt na początku ciąży śluz jest własnie gesty biały i grudkowaty. Mój grudkowaty nie jest, raczej określiłabym go jako jednorodny, ale ta biel aż razi w oczy ;D Czy któraś z "zaciążonych"miała podobnie? Ja się już prawie unosze nad ziemią, bo na 90% jestem pewna swojego stanu błogosławionego, w dodatku te piersi.. oj pełniutkie, nigdy nie poświęciłam im tyle czasu przed lustrem ;D Jestem tam pozytywnie nastawiona, że jeśli przyjdzie @ to będzie jak upadek z 10 piętra twarzą do betonu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj staraczko! Może cos jest na rzeczy . A kiedy powinna pojawić sie @ ? Ile trwają twoje cykle ? Jak temp będzie utrzymywala sie od ovu przez ok 18 dni na wyższym poziomie to raczej to co myślisz ewentualnie w dniu lub po spodziewanej @ możesz zatestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Kurcze dziewczyny... nosi mnie :) Musze się wygadać, chociaż wiem, że moje teorie są bezpodstawne i naciągane ale... wyszłam spod prysznica i zajrzałam w lusterku TAM ;D aż się przestraszyłam, bo nigdy takiego śluzu nie miałam.. jest meeega biały, jak lukier. Pierwsze skojarzenie, że mi ktoś mleka tam nalał albo śmietany hehe.. Nie wiem czy to dobrze wróży, ale w życiu takiego śluzu nie miałam. Czytałam, ze u wielu dziewcząt na początku ciąży śluz jest własnie gesty biały i grudkowaty. Mój grudkowaty nie jest, raczej określiłabym go jako jednorodny, ale ta biel aż razi w oczy ;D Czy któraś z "zaciążonych"miała podobnie? Ja się już prawie unosze nad ziemią, bo na 90% jestem pewna swojego stanu błogosławionego, w dodatku te piersi.. oj pełniutkie, nigdy nie poświęciłam im tyle czasu przed lustrem ;D Jestem tam pozytywnie nastawiona, że jeśli przyjdzie @ to będzie jak upadek z 10 piętra twarzą do betonu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliar
Witam, Miło czytać wasze komentarze, odpowiedzi i widzieć jak się nawzajem wspieracie. Ja mieszkam za granicą od roku, dołączyłam do mojego męża niestety trudno tutaj znalesc jaka zaufaną kumpele, z ktora mozna bylo by ot tak poprostu pogadac. Mam 22 lata. Postanowiliśmy nie czekać długo na dzidziusia i po ostatniej @ zaczęliśmy starania. Jestem w 36 dniu cyklu (zazwyczaj 29-30). @ spóźnia się już 8 dzien. Wczoraj rano zrobiłam test - negatywny. Myślicie że jest jeszcze za wcześnie na test czy poprostu @ się nieco opóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty 1987
Witajcie. Fajnie dolaczyc do grona i dzieliz z nim smutki i radość. Villemo84-gratulacje. Dbaj o siebie. Spokojnych 9 miesięcy. Becik29- koniecznie, ja mojego namowilam i niestety nie wyszly za dobre. Grunt to szybko znaleźć problem, by niepotrzebnie marnowac czas. Małła- teoretycznie od następnego. Akurat wrócę wypoczeta z urlopu. Ten cykl spisalam na straty. Bylam pewna, ze bedzue bezowulacyjny. Jednak owulacja byla z lewego jajnika . Robilam test i były II tłuste kreski. Staraczka- ja nie mam doświadczenia w badabiu sxyjki, wiec nie pomogę. Nadzieje mozna miec zawsze poki nie przyjdzie @. Kiedy powinna przyjść. Oby nie przyszła przez 9 miesięcy. Bluebell- mnie przed kazdym @ tak 5- dni wcześniej bolaky piersi. A jak zaszlam w ciaze na dwa dni przed terminem i przestały. A ciebie juz po owulacji, wiec kto wie. Dobrze to wróży. Trzymam kciuki. Mnie terz bardzo boli krzyż - myślę, że to na @, bo ma przyjsc w czwartek. Różowy kordonek- oby. Jak czytam twoje objawy, to musze powiedzieć, ze mam identycznie jak ty. Podbrzusze pobolewa mnie na miesiączkę od pon, od dzis wrazliwe sutki, wzdencia. Paula- trzymam kciuki za pozytywny test. Caroline 29- wiec jestesmy rówieśniczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2265
Hej Nataliar! :) dziewczyny ja też wczoraj miałam grudkowaty sluz a dziś wodnisty (czuje ciągle mokrość), i szyjka poszła do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Kordonek wszystko na to wskazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty 1987
Różowy kordonek- taki sluz mialam w ciazy. Biaky gladki. Natalia - ja tez mieszkam za granica. Juz test powinien pokazac 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordonek, u mnie 2 dni przed spodziewaną @ bardzo się w środku rozpulchniło i zrobiło się bardzo wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×