Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Monia2491
chciał juz miec mnie za żone ;D taki to facet kocha całym sercem jak on to mowi od pierwszego wejrzenia ;) dzis byłam u niego w pracy i był tam inwestor budowy podeszlam powiedziałam ładnie Dzien dobry a Moj Maz piersze co to : Piekna mam Żone prawda ? i taki dumny hihi a ja jaka zadowolona pojechalam do domku ;D uuuu to ja nie wiem Martynka moze cos mu sie tam wykluło ;D hihi nie no to jest miłe a in rzadziej robia takie rzeczy tym bardziej ich za to Kochamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Nigdy nie miałam takiego spóźnienia zawsze 29-30 dni cykl, dzis jest 35 dc, jeśli test nie wyjdzie w niedziele to na pewno pójdę do gina ale betę tez zrobię z czystej ciekawości bo znalazłam w UK klinikę w której robią i po 4 godz jest wynik ;) a do gina musze sie zapisać z wyprzedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
KlaudiaaKa--- hihi spoko ;D ja tak mam nawet na zywo najpierw paplam a pozniej mysle ;D haha pospieszylam sie i nawet nie przemyslalam ;D a jak Ci dzis poszlo mierzenie ? czy dajesz sobie narazie spokoj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie :) Martyna1111 - może Twój mąż podwyżkę dostał :) Dziewczyny czy jest sens robić test ciążowy przed 10 dniem po owulacji, bo mnie bardzo kusi, a dzis dopiero 8 dni minęło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Iwonka --- bedzie dobrze nie mysl o tym ;* pomysl troche o sobie i odpocznij ;) ja w tym roku najdluzszy cykl mialam 38 a zaraz po nim bym chyba 26 masakara jakas i dopiero ten Clostybegdyd teraz mi wyregulowal ze mam 33 albo 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Springa -- Kochana szkoda testu ;D ja tez tak wariowałam to w sumie chyba ze stowke zasikalam tak za szybko testy he i nic z tego nie wyszlo a teraz mialabym za ta kase cos ładnego ;) poszekaj do dnia okresu chociaz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj springa tak jak napisala angelowa teraz czas na synka. Iwona czekamy do niedzieli mam nadzieje ze to będą twoje najlepsze urodziny w zyciu . Ma££a to prawie jestesmy w tym samym wieku i na tym samym etapie staran o pierwsza dzidzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Springa kto wie moze i podwyzka :-)) a co do testu to po co chcesz robic, skoro i tak zapewne wyjdzie negatywny? Strata kasy :-) jak czytalas nasze wczesniejsze komentarze to napewno widzialas, ze w dniu @ czasami nawet nie wychodza :-) Tak, im rzadziej tak robia tym to jest piekniejsze :-)) Monia, z takiego komplementu kazda dziewczyna by sie ucieszyla :-)) ja czekam na jutrzejsza niespodzianke meza, mam nadzieje, ze warto :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
ide molestowac znow Chodakowska a jutro o 6 rano ide pobiegac;D a co tam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2491
Martynka ---- oj tak sie ucieszylam ze juz ma mnie za zawsze ;D byly rozne momenty ale nigdy zadne z nas nie zrobilo zadnej glupoty a klotnie byly o jakies smieszne ,żalosne sprawy ;D no i ja zazdrosny skorpion wiekszosc tych klotni stwarzalam ;p jakos tak jak Kuba sie urodzil to nie bylo sytuacji zebysmy nie byli w waznych sprawach zgodni oby tak juz bylo zawsze ;) mam nadzieje ze bedziesz sie dobrze bawic i ze bedzie to baaaardzo romantyczny i mily wieczor ;* z calego serca Kochana baw sie dobrze !! korzystaj ;-) taki Maz to skarb ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Monia2491; Bardzo dobre podejście lekarza. Koniecznie daj znać jak idzie monitorowanie :). Ja żałuję, że tak późno poszłam. x Springa: ja tak wcześnie w testy się bym nie bawiła. Wprawdzie na tych o czułości 10, jest napisane, że wykrywają nawet kilku dniową ciąże, ale ja osobiście im nie wierzę. Wiem, ze kusi, napiszę Ci jak mi dziewczyny na tym forum 2 tygonie tumu :) Zrobisz wyjdzie negat, to pomyślisz że za wcześnie i tak powtórzysz po @. Chyba, że nie szkoda Ci kasy to ja bym już wolała iść na bete. x iwona25lat: mi ginekolog i endokrynolog potwierdził, że prawdopodobnie ten mój cykl był bezowulacyjny (dziś mija 40dc) dlatego tak się wydłużył. Dlatego już biorę luteine na wywołanie bo szkoda mi marnować czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Witam Nowa koleżanka ;) obyś szybko zaszła czego z całego serca życzę ;) Iwonka moze akurat będzie ok nie denereuj się. Martynka baw się dobrze i postaraj się nie myśleć o dzidzi zobaczysz dobrze Wam zrobi ;) a ja żeby nie myśleć ciasto sobie robię i później idę meza molestował hd he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
caroline29 rówieśniczko :P:P:P :) mam nadzieje, że kolejny cykl będzie dla nas pełen pozytywnych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Monia, dziekuj***ardzo, mam nadzieję, że taki wlasnie ten wieczor bedzie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Martyna1111 - jakie badania będziesz robiła? :) No tak, jak się nam uda teraz to będziemy rodzić w tym samym czasie i też teraz 3 cykl starań.. :) Jakby się udało byłabym przeszczęśliwa.. :) Czekamy teraz oby do braku @ :) Czytałam też o jutrzejszym wyjściu, Miłej zabawy :))) Caroline29 - jestem z Warszawy. a Ty? Witam też wszystkie nowe :) U mnie - jeśli się udało, jest jakieś 5-6 dni po owulacji. Od wczoraj czuję, że coś się dzieje z moim brzuchem, dzisiaj to samo, ale bólu jajników nie mam. I typowych bóli podbrzusza też nie.. brzuch boli mnie inaczej, ale nie wiem, czy nie wpływa też na to stres :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darla 29 Ja jestem 8 dni po owulacji i od wczoraj brzuch mnie ciągnie , coś jak by bolał ale nie do końca jest to ból. Ja mam bardzo silne bóle owulacyjne, natomiast @ nigdy sie nie spodziewam jakos szczegolnie i nigdy mnie brzuch wtedy nie boli - licze po prostu 14 dni od owulacji i wiem kiedy bedzie. Zastanawiam się co to ciągnięcie znaczy - moze po prostu za dużo o tym brzuchu myślę I dziekuję dziewczyny za radę odnosnie testu, wiem ze macie racje , sama wiem, ze jeszcze za wszesnie, ale szukałam potwierdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Wiecie dziewczyny to stres robi swoje juz kuedys pusalam ze w pierwszym cyklu staran miałam wszystkie objawy ciążowe bol w pachwiniw bol podbrzusza bulgotanie i jeszcze mogla bym wymieniać ... Cykle zwykle mam 33 - 35 dni a wtedy @ przyszla 40 dc przeszlo 100 zl wydalam na testy i nic same negatywy a juz w drugim cyklu wyluzowalam i @ przyszla o terminie nawet 2 dni wczesniej. Staram sie o tym nie myśleć i nie szukac objawów. Jedyny mój minus to strasznie przezywam jak ktos znajomy urodzi albo zaciąży , tak naprawde sie cieszę ale i lezka poleci. Ma££a ja w lutym kończę 30 i mam nadzieje ze do tego czasu będzie rosła fasolka w brzuchu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Springa - ja 2 miesiące temu czułam jakby ciągnięcie lewego jajnika, trwało to ze 4 dni, był wieczór, kiedy z bólu nie mogłam spać... ale nie zaszłam wtedy w ciążę. Byłam wtedy bardzo osłabiona, cały czas czułam, że coś mi się dzieje w podbrzuszu.. tym razem coś czuję, ale nie do końca ból, bardziej czuję dyskomfort w brzuchu.. już drugi dzień. Cały dzień. Mam nadzieję, że to dobry znak. Jak czułam wtedy te bóle to naczytałam się forach różnych rzeczy, niektóre pisały że jak czuły ból podbrzusza, to zachodziły, innym mimo tego się nie udawało, więc tu chyba naprawdę nie ma żadnej reguły :( A czujesz ciągnięcie któregoś jajnika, z lewej strony bardziej lub prawej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Caroline, rozumiem co czujesz.. mimo że od niedawna jestem mężatką i mam 24 lata to też już chciałabym mieć dziecko i naprawdę o tym dużo myślę. Moja koleżanka ostatnio ślub brała i zaszła w ciążę od razu, miesiąc później już pisała do mnie, że jest w ciąży. I trochę rzeczywiście jej pozazdrościłam, mimo też że bardzo się ucieszyłam, bo najmłodsza nie jest. Koło 30stki ma. Trzymam kciuki, żebyś na swoje 30 urodziny już wyczekiwała na dzieciątko. Na pewno się uda :) Poza tym, nie wiem czy o tym słyszałyście, ale podobno w górach bardzo dużo par zachodzi w ciążę. Moja przyjaciółka mi ostatunio opowiadała, że dwie jej znajome które się już długo starają zaszły w ciążę właśnie w górach. Nie wiem czy to kwestia klimatu, świeżego powietrza czy czego, ale jak wszystkie inne środki będą u nas zawodziły, to chyba wyjedziemy w góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca potrafię to uczucie opisac, czuję to bardziej z lewej strony, coś jak ciągniecie, moze trochę kłocie, nie jest to nieprzyjemne jakoś mocno, ale zdecydowanie czuję juz drugi dzień. Jeśli nie uda mi się w tym miesiacu to zacznę lepiej obserwować co się w moim organiźmie dzieje. Teraz to był trochę zywioł rozmawialiśmy o tym, ze dzieci już duże i jak było cudownie gdy były malutkie i zdecydowalismy ze nie mamy jeszcze dość, a że dom mamy duży i jeszcze kilkoro by się zmiesciło przeszlismy od słów do czynów. Kiedys zachodziłam w ciaże zanim zdażyłam jeszcze o niej pomyslec, ale nie wiem czy w wieku 37 lat będzie to równie łatwe, pewnie nie. Ty masz raczej większe szanse :) Tak czy siak za wszystkie trzymam kciuki po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Darla ja mieszkam miedzy radomiem a warszawą. Gosc2605 to wpadam jutro na ciasto i daj znać czy mąż jest zachwycony. Ja jutro będę robić sernik na zimno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Co do objawów to ja też już kilka razy miałam objawy ciazowe i wierzyłam ze sie udało ale zawsze @ przychodziła I było wielkie rozczarowanie . Mnie również łezka się kręci jak ktoś znajomy urodzi, cieszę się ich szczęściem, ale smutno mi ze ja nie moge:(.dlatego dziewczyny nie zwracajcie uwagi na te objawy one naprawdę mogą wszystko znaczyc.oczywiście z całego serca życzę wszystkim II kreseczek i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Darla ja mieszkam miedzy radomiem a warszawą. Gosc2605 to wpadam jutro na ciasto i daj znać czy mąż jest zachwycony. Ja jutro będę robić sernik na zimno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Darla ja bede robila miedzy 3-5dc tsh i ft4, do tego prolaktyne (po jakims tescie, ze godzine trzeba odczekac). Potem mam to wyslac do mojej ginekolog , a jeszcze okolo 20 dc chyba chce isc zbadac progesteron, a potem zobaczymy co dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
hej kochani :)dolaczam do forum. mam takie pytanko, 16.06 mialam @ ale od 25.06-02.07 bylam nad morzem (mieszkam w malopolsce). w dni plodne przytulanki. zawsze jak bylam nad morzem to mialam @ duzo wczesniej a tu nic. przez ostatnie 4 dni cierpialam na klucie w jajnikach. dzisiaj doszly lekkie mdlosci rano, i bol krzyzow. (na @ nigdy kluc nie bylo co najwyzej bol brzucha). cykle 24-25 dni. czyli @ powinna byc 10.07 (? choc co ze zmiana klimatu). co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie do Waszego grona :) Nie napisałam, że mam 31 lat. Trzymam za Was wszystkie kciuki :) za siebie oczywiście też ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Lisa, przepraszam nie doczytalam, ktory twoj cykl staran? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dxiewczyny, czy to mozliwe, ze ja nic nie czuje? Zadnych zmian, calkowicie zero, nic? Jajniki nic, sluz normalny, w brzuchu nic, piersi nic? Probuje sie skupic, ale dalej nic. Chyba czas na 4 miesiac staran i badania :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
springa: ciągniecie w podbrzuszu to bardzo dobry znak( tak czytałam). X Darla: byliśmy teraz na urlopie w samiuśkim Zakopanem niestety najprawdopodobniej cykl bezowulacyjne ;( X Mnie boli stylu pleców. Taki swedzaco bolace uczucie . Dokładnie prawy bok prominujacy w gore i lekko do środka. Nigdy tak nie miałam...tak ok godziny 19 zaczęło bolec tak ze ok 21 musiałam położyć się do łóżka, na początku myślałam ze złe na kanapie siedzę i położyłam się na płask, na jednym boku, na drugim a nawet na brzuchu bolało aż do usunięcia. Rano ustało, dziś ok 19 znowu zaczęło bolec. Gdyby nie Beata pomyślałabym ze jak nic fasolka. Może już luteinę działa?! Dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martynka który dzień cyklu Ci mija? I jakie masz cykle przypomnij? X Tyle nas już tu, ze za niedługo będę musiała o każdej z nas notatki robić bo się zaczynam gubić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×