Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Korneli gratuluję :) W końcu dobra wiadomość, obyś zdjęła zły urok i pojawi się więcej dobrych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korneli gratulacje rozpoczelas dobra passe!! Ja mam 27 lat mam synka w grudniu skonczy 5 lat w druga ciaze zaszlam w 1 cyklu nie wiedzac ze akurat mam dni plodne to byl spontan poprostu i takie szczescie! Teraz jestem w 8 tyg ciazy. W dniach spodziewanego @ mialam ciemno brazowe plamienia przez 2 dni a pozniej taki rozowy sluz i myslalam ze @ zaraz przyjdzie ale jednak. Do tego bol piersi ale mnie zawsze przed bolaly bol glowy prawie codzienny a nigdy mnie nie boli i klucie w jajnikach przy szybszych lub g***towniejszych *****ch. Nie chcialam odrazu robic testu bo pewnie gin wyslalaby mnie na bete a ja zabardzo bym sie stresowala czy dobrze wzrasta. Test zrobilam po 9 dniach spoznienia tyle wytrzymalam i zrobilam wieczorem. 2 grube ciemne krechy. A teraz od wizyty do wizyty zyje w stresie o dzieciatko bo moja siostra miala ostatnio przykre przezycia zwiazane z ciaza (juz nie jest) i udzielilo mi sie to. Pierwsza ciaza cieszylam sie kazdego dnia zero stresu zadnych obaw taka piekna nieswiadomosc zlych rzeczy ktore moglyby mi i dziecku sie przydarzyc. A teraz sie naczytalam i jest masakra. Wizyta w srode juz sie nie moge doczekac pozdrawiam kochane Mila ps. Angelowa niedlugo poznasz plec przeczuwasz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHANI28
Cześć dziewczyny- od dziś staramy się o dziecko. Co prawda w przyszłym roku ślub i remont ale już postanowiliśmy zacząć. Mam nadzieję, że szybko się uda. Mam 28 lat, nie mam jeszcze dzieci. Czy dla zielonej początkującej jakieś rady? Sex co 2 dzień? Widziałam że stosujecie termometry, ale jakoś chciałabym aby ten proces był pełen miłości i chęci do działania a nie konieczności na sex, bo temperatura dobra... Oczywiście nie chcę nikogo obrazić, bo tej metody nie neguję, po prosu mi nie leży - Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korneli moje najszczersze gratulacje :-) :-) :-) :-) ale gratki ,super :-) :-) :-) Mila :-) chcemy zeby to byla niespodzianka,w sumie chyba nie zastanawiam sie czy w brzuszku mieszka lokator czy tez moze lokatorka :-) imiona beda czekaly na kazda opcje a wyprawke zamierzam.skompletowac w szarosciach ,turkusach cos w ten desen .Jezeli chodzi o strach to przyznam ,ze doskonale Cie rozumiem i tule. Buziaki ,mam cicha nadzieje ,ze Kornelli przelamie zla passe :-) :-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo84
Korneli gratuluję! :) przełamałaś naszą złą passę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
korneli88 -gratulacje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik29
Angelowa. Teraz to juz z gorki u Ciebie. Ja bede chciec wiedziec kto u mnie mieszka jak nam sie uda. Kornelia wielkie gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korneli - gratuluje! Dziewczyny dzieki za wsparcie. Lekarz rzeczywiscie malo rzetelny, gdybym nie zadawala mnostwa pytan pewnie by mi sam nic nie powiedzial. Chociaz na duzo odpowiadal "nie wiem" "a to roznie bywa". Nie nastawiam sie jednak, bo cienkie endometrium ktore wskazuje na brak nadciagajacej @ pewnie wskazuje tez na brak ciazy. Mam jeszcze jeden test, co prawda malo czuly, ale jutro ran zrobie dla swietego spokoju, bo bol piersi i podbrzusza ciagle sie nasila. Na to tez nie umial mi pomoc :( zycze Wam naprawde sprawdzonych lekarzy, ktorzy maja cierpliwosc i sa pelni empatii, ale tez potrafia w prosty sposob wyjasnic wszystko. czekam na dalsze dobre wiesci od Was kochane! Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Aga poczekaj jeszcze kilka dni z tym testem, jeśli dzisiaj mam cienkie endometrium to jutro zapewne test wyjdzie negatywny, jeśli jesteś w ciąży to za kilka dni będziesz miała pewność. Ewentualnie jeśli masz możliwość zrób bete, będzie bardziej wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Korneli gratulacje! :-) oby wiecej nas bylo z dwoma kreseczkami :-) Aga ja tez uwazam, ze powinnas sie z tym testem wstrzymac. Mi sie wydaje, ze tam w srodku zachodza pewne zmiany, ktore byloby widac na usg. Poczekaj jeszcze pare dni, jesli to 22 dc (dobrze pamietam?) To jeszcze nie ma nawet terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witaj shani ! Korneli gratulacje! Miejmy nadzieje ze dzieki tobie wiecej podwójnych kreseczek posypie sie na naszym forum . Wreszcie ktos przelamal złą passę i może nas pozaraża i wiecej dobrych wiesci będzie w najbliższym czasie. Za testujące w najbliższych dniach trzymamy kciuczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Darla, jestem cierpliwa, bo wole zobaczyc okres niz jedna kreske. Jak juz bede robic test to wtedy, kiedy wszystkie znaki na niebie i ziemii beda mi mowily, ze jestem w ciazy. Dziewczyny , azastanawialyscie sie juz jak to bedzie z bobaskiem? Nad imieniem? Nad tym, jak zareaguje starsze rodzenstwo nad mlodsze? Ja caly czas zastanawiam sie, czy mozna jakos kontrolowac wage w ciazy. Czy jesli bede sie zdrowo odzywiac i bede aktywna to czy ciaze tez przejde bez wiekszych komplikacji :-) U mnie 3 dni do @!!! :-) czekam, czekam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobilam testu :) chyba przyjelam do wiadomosci info od lekarza. Tak to 23 dc dzis, ale owulacje mialam ok 12-14 dni temu wedlug testow, o ile byla. Jade niebawem na 10 dni do Grecji, wiec jezeli po powrocie nie bedzie @ to zatestuje, chociaz wtedy w gre bedzie wchodzic zmiana klimatu pewnie :) Bedzie dobrze, po prostu teraz postaramy sie zmniejszyc czestotliwosc (co 2-3 dni) i zostawimy to w rekach losu :-) Dopoki nie przekroczylam pol rook staran chyba nie ma co demonizowac co? :) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna - my z chłopakiem dużo już myśleliśmy o przyszłości fasolki. Chyba te rozmowy tak nas nakręciły. Nie mamy imienia dla syna - spór na razie nie do przeskoczenia :-) Dla córki jednogłośnie Maria, Marysia, przede wszystkim po jednej z babć, której nigdy nie pozna. Ja długo myślałam jeszcze o Lenie, ale zestawienie Maria Lena brzmi jak jedno imię, nie? :-) To pierwsze dziecko, więc o rodzeństwo jeszcze się nie martwię :-) A jak u Was? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ja też myślę nad Leną, ewentualnie może Zuzia. Tutaj jeszcze trzeba podyskutować, dla syna to już w ogóle nie mamy. Aleno cóż zobaczymy :-) Aga dobrze robisz, jakby się czlowiek tak uparł, to można by było testować nawet cały miesiąc :-) znam też taka jedną osobę, która robi test nawet jak ma miesiączkę bo sobie wmawia, a ktoś jej kiedyś powiedział, że można mieć nawet zwykłą @ i być w ciąży. I tak robi miesiąc w miesiąc. To już chyba kwestia tego, że bardzo chce to dziecko i to już w jej psychice tak się dzieje. Aga, jeśli minie termin @, a miałaś regularne to wtedy powtórz test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dzieciaki sa nastawione na rodzenstwo i caly czas pytaja kiedy bedzie dzidzia. Nie myslelismy o imionach tzn mamy jakies typy ale to i tak pewnie sie zmieni. Na razie nie jestem w ciazy wiec nie ma sensu sie nakrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna trzymam kciuki:) Za sobie poczekam jeszcze 3 tygodnie hehe :-) a w między czasie musze troche popracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna trzymam kciuki :) Ja mam jeszcze tylko 3 tygodnie do @ hehe:-) a w między czasie musze troche popracować ;) chociaz teraz się tym ciesze a nie mysle zeby tylko zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna trzymam kciuki :) Ja mam jeszcze tylko 3 tygodnie do @ hehe:-) a w między czasie musze troche popracować ;) chociaz teraz się tym ciesze a nie mysle zeby tylko zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna trzymam kciuki :) Ja mam jeszcze tylko 3 tygodnie do @ hehe:-) a w między czasie musze troche popracować ;) chociaz teraz się tym ciesze a nie mysle zeby tylko zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pomysly na imie zmieniaja sie kazdego dnia ,raz podoba sie Igor ,Malgosia a raz Dominik ,Nadia ,jeszcze nie wiemy :-) u brata urodzil sie maly Oliwier ,sliczny maluszek :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korneli88- OGROMNE GRATULACJE :) zła passa przełamana, no to teraz nastepne dziewczyny się posypią na pewno SHANI28 _ WItaj serdecznie :) Darla29, ja pomino negatywnego testu wczoraj, który dla mnie jest wystarczajaco przekonywujący (w poprzednich ciazach testy wychodziły mi bardzo wczesnie przed @) czuję sie dziwnie. Brzuch mnie ćmi, jajniki bolą , od wczoraj cały czs mi się odbija i mam problemy z jedzeniem (we wszystkich ciazach zawsze chudłam do 4 mc). Nie mam mdłości, ale jedzenie mi nie wchodzi. No i piersi, nie są cieżkie, ale kłują mnie dookoła sutków, też już od trzech dni troche dziwne uczucie - trochę jak przy karmieniu piersią, jak sie zbiera pokarm, więc nie wiem co myślec. Ale patrząc po wpisach i widzac ze niektóre dziewczyny nie miały żadnych objawów i były w ciąży a inne wszystkie i nie były - postanowiłam cierpliwie czekac na @ do piątku, Martyna1111 Ja dużo myślę o tym ewentualnym maleństwie, Kiedy rodziły się moje starsze dzieci byłam młoda i wszystko przyjmowałam jako pewnik, ciaze , niemowlęctwo itp, chciałam , zeby jak najszybciej rosły i były już duże. Teraz mam zupełnie odwrotnie :) Dzieci wiem jak zareagują, bo bardzo o jakieś maleństwo od dawna proszą (to dziewczyny dosc duze, wiec chętnie by się pewnie niemowlakiem pobawiły) Imię tak jak i płeć jeszcze mi głowy nie zaprząta, teoretycznie wszyscy życzą mi chłopca, ale ja chyba juz przyzwyczaiłam się do dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem że jak tak pomyślę to mam ogromny problem z imieniem. Już przy dwójce poprzednich musiałam grubo pomyśleć. Jak mnie się podobało to mężowi nie i na odwrót. Myślę że nad imieniem to pomyślę dopiero późno. A jak tam ktoś testuje na dniach? Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Springa ja w przypadku 3 dziecka już też trochę inaczej podchodzę. Też liczę na to ze moje dzieci się zaangazuja. Córka cały czas powtarza ze chce dzidziusia i nie może się doczekać. Zazdrości to raczej się nie obawiam. Między nimi jest tylko 2 lata różnicy oboje z września. Traktuja sie na rowni nie widza roznycy wieku. Zastanawiam sie jak to bedzie teraz gdzie różnica to 5 i 7 lat jeśli trzecie dziecko urodzi się w 2017. Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHANI28
Hej dziewczyny, dziękuję za miłe powitanie :) Nasza córeczka będzie nazywała się Laila ( Leila, Leyla, Layla) To jedno i to samo imię nie wiem na jaki wariant się zdecydujemy. Macie jakieś interesujące i nietypowe pomysły na imię dla chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 kciuki napewno sie przydadza :-) poki co nic jeszcze nie czuje, ale juz jestem jakas taka smutna dzis. Przed chwila dopadlo mnie uczucie, ze moge sobie myslec co chce, a jak @ ma przyjsc to i tak przyjdzie i jakos chyba czuje ze przyjdzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Martyna nie smutkaj ja tez co miesiac dola mialam ale teraz powiedzialam dosc co ma byc to bedzie a moze akuratu Ciebie bedzie fasolka :) czego Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna ja tez mam tak przed kazda @ ... Ogromny smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Dzięki dziewczyny:-( jeszcze wczoraj było tak normalnie, a dziś jakoś tak mam doła, wydaje mi się, ze miesiaczke dostane i że w ogole nigdy w ciazy nie bede :-( mam nadzieje ze niedlugo minie mi ten parszywy nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×