Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Joafer
Smutasku strasznie się cieszę i gratuluję ci tych dwóch bąbli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawianki moje kochane która ma wizytę w poniedziałek bo ja się wybieram i wtedy wszystko się okaże czy zaczynamy Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia napewno można płacić zlotowkami?bo ktoś mówił że nie można..:/a wiecie do której w sobotę jest otwarta ta apteka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek trzyma za Ciebie kciuki :)daj odrazu znać :) Polly powodzenia na podgladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, dzisiaj ja otwieram forum :) cały tydzień mam problem ze snem i od 4 nie śpię, chyba za wcześnie chodzę spać ale faktem jest, ze ostatnio jakoś mi energii przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry dziewczyny kasiurek powodzenia chcemy wypasioną betę! Polly daj znać jak rosną jajca i co dr zlecił dalej ciekawe czy pójdziemy podobnie trzymam kciuki pozdrawiam was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly3322
Mabo a ktory ty masz ds I na ktora masz dzis wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia. Ja prawdopodobnie jutro mam transfer wiec moze sie spotkamy. Lalika dr Cz bez problemu wypisze Ci l4. Co do apteki to mi tam farmaceutka powiedziała zebym miała 670 kc. Nawet nie spytałam czy mozna w złotowkach płacic no ale skoro któras dziewczyna zapłaciła to mozna :) Mnie na szczescie przestał juz tak bolec dzis brzuch. Za to nad ranem zołądek ale mysle ze to z tego dostinexu plus zamur. Chyba zaopatrze sie w jogurty osłonowo. Do tego stres. A bra£a ktoras z Was relanium przed transferem? Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Na pewno placilam w zlotowkach ☺apteka w sobotę jest czynna do 12.00 . Aguula ja mam punkcie w sobotę rano. Wczoraj juz wzielam ovitrelle. A ile mniej wiecej trwa transfer? Kasiurek trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Dredzik kochana a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu z 20.48 i z 21.00 i z 21.04 ja mam ta mutacje, dostałam wieksza dawke kwasu foliowego przed staraniami 5 mg a w trakcie staran 15 mg. A masz hetero czy homozygotyczna? Smutasku gratuluje bliźniaków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek liczę na cudowną wiadomość!! Czekam z niecierpliwością! :) Aguuula, dziękuję że pytasz :* Ogólnie dobrze się czuję, wczoraj leciutko zabolały mnie plecy i czułam ciągnięcie w pachwinie, oczywiście zaraz nadzieja, że anuż, ale dziś już niestety nic mnie nie boli... jedynie głowa, ale to na pewno z pogody. A jak tam Twoje jajca? :) Wiesz już ile masz zarodków? Kiedy transfer? Aniu kiedy masz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja- wlasnie okazalo sie ze ta wadliwa partia utrogestanu to ta- ktora ja mialam i do 15 tc uzywalam w ciazy! musi działać, skoro nic sie nie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia transfer to chwila, pozniej tylko 10-15 minut lezysz na fotelu. Nikita embriolog ma do południa mi zadzwonic ile zarodkow i czy transfer jutro. Lepiej zeby miał dobre informacje :P trzymam kciuki za Twojego blastka! Pracujesz czy odpoczywasz na l4? Sylwia- no niezle! Ale dobrze ze wszystko po nim z Wami ok. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula jestem na L4 do wtorku, dłużej nie mogłam bo mam szkolenie z nowego programu w środę. Ale nie leżę za bardzo, raczej normalnie funkcjonuję i jeżdżę na korepetycje, bo wiadomo kasa potrzebna. To trzymam kciuki za dobre wieści z laba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po punkcji przyjmuje się jakieś leki? Utogestan trzeba przyjmować po punkcji czy po transferze? Jeżeli chodzi o embrio Glue kiedy muszę powiedzieć żeby podali? Zastanawiam się jeszcze nad tą kroplowka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leki zaczyna się przyjmować po punkcji, po transferze już w zasadzie nic nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili z laba. Mamy 9 zarodków :) najwazniejsze by sie dzieliły i dotrwały do 5 doby. Jutro transfer o 13. Na 11 jade na kroplowke. Bedzie klej plus nacinanie otoczki w 1 zarodku. O kroplowce powiedzialam dr w trakcie stymulacji a co do kleju to sam powiedział ze damy. Jeszcze dzis sie embriologowi przypomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew oddana. Wynik ma być ok. 15 :) powiedzcie mi, wiem ze wiele z Was pisało, ze ma na patyczki od lutinusa taki różowy śluz. Dzisiaj pierwszy raz go zobaczyłam u siebie, czy to może być zły znak? Czy nie przejmować sie tym, i czułam takie kłucia w macicy. Jak by ktoś co kilka sekund mi wbił igle w macice, ale już przeszło :) nigdy nie czułam tego przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tą mutację to na stronie diagnostyki mam tylko info że jest dodatnia nie mam jeszcze wydruku w pdf może tam będzie info? To ja jestem rym gościem mam na imię Monika jeśli pozwolicie to do Was dołączę aktualnie skończyłam brać antyki i czekam na okres i zaczynam 3 stymulację z programu rządowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOAFER ja teraz jadę w sob na 1 podgladanie i od niego zależy czy kolejne w pon czy wt. 3mam kcikuki żebyś już zaczęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula super wiadomość! :) Chyba idziesz podobnie do mnie, bo ja też miałam 8 zarodków :) A jak Ci się udało uzyskać nacinanie otoczki? Na koszt programu? Mnie za każdym razem dr M mówił, że to embriolog zadecyduje, w efekcie ani razu tego nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miałam krwawienia to w połowie oczekiwania, ale nigdy przed betą. Niestety nigdy nie było po tym ciąży. Jednak przy poprzednich podejściach już dzień przed betą pojawiał mi się brązowawy śluz a następnego dnia @. A ja wciąż czekam na @, zero objawów na @ tylko całą buzie pryszczami mi obsypało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a jakie zarodki miałaś podane? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×