Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

O! pokazała się 63-cia :D Zulko tak tak! kafeteria miała komunikat o błędzie. Ale mogliby sie nauczyć wreszcie po tych 15 latach istnienia żeby zawiadamiać odpowiednim komunikatem ;) bo ja o mało dziure w klawiaturze zrobiłam :D:D:D 🌻 Na śniadanie - róg obfitości :D:D:D http://duolook.pl/wp-content/uploads/2014/02/zajazd-morena-holny-mejra-sniadanie-wedliny-sery-regionalne-pyszne-sejny-suwalszczyzna-podlaskie.jpg albo ciut skromniej :P:P:P http://wroclawskiejedzenie.pl/wp-content/uploads/2016/04/IMG_5485-1024x768.jpg Zajadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - bez obaw. ❤️ nie zapominamy, myślimy i czuwamy. ale Ty zaglądaj i melduj co u Ciebie ❤️ Miłego dnia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo pije kawusię razem z Toba,dzięki. Ja tez wczoraj wieczorkiem pisałam i ukazał się błąd,pewnie jakies problemy były. U mnie pochmurno,deszczowo,ale i tak siedze w domu z Grzecznota,ktora jak wyjdzie na dwór to z krzykiem po kilku minutach wraca. Wczoraj byłam u ortopedy wreszcie zdjeto mi szwy,juz dzisiaj malzyk zapisał mnie na rehabiltacje,mam od 2 listopada,bo skierowanie pilne, zwykle skierowania sa juz na nastepny rok.teraz mam jakies dziwne leki do jonoforezy jakies robione,zawsze mialam jakies zele. Terix mials leki do jonoforezy robione? Także Teklo,bede miala zajęcie takie jak Ty teraz.Ale jak mus to mus. Juz moge powoli zaczynac w domu cwiczyc na rowerku stacjonarnym. Od niedzieli nie biore juz leków przecwbólwych,tylko zakrzepowe,wreszcie może bede normalnie zyc. I juz mysle jak zadziałac z tym rezonansem.Nie mam wcale pojecia a nie jestem z tych ludzi co odpuszczaja. Tylko jak pójde do funduszu to pociągne i pracownie i lekarza a w grudniu ide do niego na zabieg reki.Oj ze wszystkich stron zle. Teklo napisz czy Młodzi juz mieszkaja w nowym mieszkaniu? Jak im się mieszka? Zulko ja tak mysle ze wszystko się u Ciebie dzieje bo jestes pewnie za szybka,ja widze to po sobie i stąd to wszystko. Vanilko chodzi Ci o kreacje do lokalu czy do domu? U mnie jest zwyczaj robienia osiemnastek w lokalach jakis,ale tam nie ma rodziców.Tylko młodziez,a dla rodziny jakies przyjecie robi się w domu,a tu strój wygodny.A tak mysle czasem ze to jest wielki szum,moje dzieci miały przyjęcia w domu,najblizsi znajomi i wystarczyło.Nie żałowały ze nie było lokalu itp.My bylismy ,ale gdzies całkiem z boku,cos w kuchni.Wydaje mi sie (przynajmniej ja tak mysle ze czasem młodziezy sie za dużo pozwala),ale zalezy to na pewno od kasy itp.Ja nie jestem zwolenniczka imprez osiemnastkowych podobnych juz prawie do wesel.Moze jestem w błedzie. Dorix wracaj do nas,nasze poglady sa różne ale kazda z nas jest inna i nie ma sie na co boczyć. Daisy wykopałas juz wszystko z ogrodu?Zostało cos w ziemi dla Ciebie,wszystko nie zostało pozarte.? Czy koło Ciebie jest tez plaga lisów,małzyk czesto nocuje przy wjezdzie do L (na swojej bazie tam maja hotel) i mowi ze nocami spaceruja piekne lisy. Orsejko czytałam o tym pozarze,pewnie teraz został zapach spalenizny w bloku? Betulko ja zawsze pamietam o nas wszystkich. Trzymajcie sie Kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkowo witam 🖐️ kawusia i herbatka (__)? (__)? (__)? (__)? Ploteczko nikt wczoraj na kawe nie przyszedł oprócz Ciebie ;) ❤️ U mnie pokazało się wreszcie słońce. Plotko ja też jestem przeciwnikiem robienia wielkich imprez 18-kowych. To nie jest dobra moda. Też przez to przechodziłam. Córka miała w klasie kolege którego rodzice są właścicielami małej restauracji w mojej wsi. I cała klasa kolejno w tym lokalu bawiła się przy każdych kolejnych urodzinach. A syn z chłopakami na działkach zrobili sobie grilla, popijali tak oczywiście ale wrócił do domu w dobrej formie. Popijali piwo. Wiedzieliśmy u kogo na działce imprezka jest i kto bierze udział. Oczywiście, że dla młodych 18-ka w domu to żaden cymes. Najlepiej jest w gronie kolegów a nie z "chrupkami" :D Chociaż w domu też zwykle z rodzicami ciociami i babciami :D:D:D Ploteczko - trzymam kciuki za dobrą rehabilitacje nogi, ręki i wszystkiego co tylko można polepszyć ❤️ ❤️ ❤️ Czas coś zjeść :P http://4.bp.blogspot.com/-6GHETsEnu6k/UEso8j1KaBI/AAAAAAAAADw/eIUOPmjkR4E/s1600/21.jpg 🌻 http://4.bp.blogspot.com/-hAj5y2fp0vI/UZjKV_P5f4I/AAAAAAAABSM/wEk1BODMszg/s1600/Green+Times+4+-+blog.jpg Smacznego życzę ❤️ i miłego dnia 🖐️ ps jutro i w niedzielę mnie nie będzie bo małżowina ma urodziny i pewnie wessie mnie kuchnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teklo,oczywiście piję z Toba kawusie i skubne serka żółtego,dzieki. Teklo 100 Lat dla Małzyka życze. Wiesz Teklo dlaczego jestem tez przeciwnikie takich imprez.Otóz w liceum mojej córki po kolei urodziny odbywały się w lokalach,gdzie był alkohol,spotkania były nie tylko klasowe ale i z osobami towarzyszącymi.Potem moge powiedziec co sobota noc zajeta bo czyjeś urodziny.Ale córka sama przestala chodzic na takie imprezy bo naprawde matura a czasu brak.Dlatego u mnie w domu odbylo sie to spokojnie,my nie narzucaliśmy sie .I córka i syn byli zadowoleni. Teklo czy kończysz juz rehablitacje dzisiaj? Mi przypadla godzina rehabiltacji gdzie bede musiała jezdzic sama,ale mam nadzieje ze do listopada dam rade ze sprzęgłem,na autobus sie nie porywam choc mam prawie spod domu az do szpitala ,ale po prostu z niego potem po schodach nie wysiąde.Łatwiej bedzie mi pewnie moim kropkiem jezdzić. Jutro mam zamiar upiec sernik,w niedziele wraca syn a w nastepnym tyg jego imieniny,tak więc cos spieke. Orsejko piekłam szarlotke z bezą z dodatkiem kisielu cytrynowego,naprawdę łatwa i bardzo dobra,jak chcesz odnajde przepis.Nie bój sie pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze gdzies wyruszyc po jakies buty bo wszystkie buty zimowe mam na obcasikach niskich ale jednak.Nie nałoże ich na pewno. Musze poszukac cos całkowicie na plaskim.Moze w nastepnym tygodniu juz dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ija :) Teklo ..dzieki za kawunie i sniadanie :) Ploteczko ...tobie dzięki za przepis :) Jesli chodzi o18stki to u mnie wyglądalo to tak w domu wszyscy zaproszeni goście (znajomi c..) zebrali się był tort toast i potem wszyscy juz bez beretów pojechali do jakiejś dyskoteki gdzie mieli zmówione stoliki i tam pewno popijali bawili się do białego rana :D ale u Vanilki bedzie rodzina więc robi razem i spoko ..wszyscy się pobawią bo i tak mozna i nić złego w tym nie ma ..kazdy robi jak uważa .. miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Hi,hi,hi i mnie przedwczoraj nie chciało puścić,wściełam się bo myślałam że mój komputer szaleje bo jakieś jajka się robiły:p Teeklo Śniadanko wczorajsze i dzisiejsze z apetytem i radością zjadam,mniam dziękuję👄 I najserdeczniejsze życzenia dla apetycznej połówki;).100 lat! Moja córka swojej osiemnastki nie urządzała,zawsze była nie imprezowa,Była i kilku najlepszych przyjaciół ale sama swoich nie zrobiła bo te klimaty jakoś jej nigdy nie bawiły.Twierdzi że wesela także nie chce. Nie przydała się do mnie hi,hi może ja podmienili w szpitalu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Warzywnik uprzątnięty choć pole jeszcze nie zaorane.No i wystarczyło dla wszystkich i chomiki się najadły i ja sporo wykopałam:p Betulka Przytulam mocno,mocno.Nie tylko podaję rękę ale i płaczę razem z Tobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi o lisy to są.Jednego w minionym tygodniu w biały dzień tuż za moją stodołą widziałam.Rolnik orał pobliskie pole i chyba go wystraszył z jakiejś nory bo sobie szedł,ale tak spokojnie i z gracją.A w niedzielę siedzę sobie na kanapie i widzę że po parapecie spaceruje mi wiewiórka,taka śliczna dobrze utrzymana.Także zwiedzała teren w biały dzień i bez grama strachu.Pewnie na orzechy przyszła bo sporo ich mam w tym roku. No nic teraz zmykam🖐️ Bastylko👄 Choćby łapką nam pomachaj👄 Dorix No już,już ....czas zakopać topór wojenny! Fruwająca Jak jesień na siedlisku i cała reszta?!.Buziaki👄 Terix Jak jesień,kosteczki nie bolą? Zulka Nie zganiaj na szaleństwa internetowe i nie tylko hi,hi tylko bądź,zawsze bądź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmykam,przytulam mocno wszystkie obecne i nieobecne,te w przyjaźni i te pogniewane,szczęśliwe i smutne,jednym słowem wszystkie.Może czasem napiszę coś co kogoś urazi,wnerwi lub zasmuci ale naprawdę kocham Was wszystkie i za wszystko przepraszam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po przerwie, wysiada mi komputer:( Przeglądarka mozilla nie działa, mam teraz operę, okropna Zulka Tekla dzięki za pocztę. Zulka pana którego gościłaś poznałam mając 16,17 lat.Poznałam go przez brata. Cudownie śpiewał i grał na gitarze. Przyjeżdżał do wsi w której mieszkałam, do klubu. Tam spotykaliśmy się na wspólne śpiewanie i granie w brydża.Zawsze miał pokerową twarz i zabawne historyjki. Napisał piosenkę o mojej wsi.Teraz niedaleko tej wsi ma domek letniskowy. Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj było ładnie dziś już brzydko. Dziewczyny u nas jak robią w lokalach,to rodzinka ma osobny stolik ,a młodzież drugi,żeby się nie krępowali i zaczynają się od 16 lub 17 do północy,ale już o 23 każdy się rozchodzi.Miałam w domu syna było 24 osoby i ledwie przy stole się pomieściliśmy,ale było fajnie,ale z mężem zdecydowaliśmy ,że córki robimy w lokalu.Bo u syna nawet nie dychłam tylko krążyłam między kuchnia a pokoje . Teklo wszystkiego najlepszego dla m. Miłego popoludnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo dla szanownego jubilata dużo uścisków 🌻 Vanilia masz rację, w domu byłabyś gospodynią latającą z kuchni do pokoju i z powrotem, a lokalu będziesz - jak pozostali - gościem:) Terix no proszę, ale fajne masz wspomnienia:) Daisy uwierzysz, że w ub lato - jak było tak koszmarnie gorąco, człowiek spać nie mógł i nie wiedząc gdzie się podziać, w nocy wyłaziłam co i rusz na balkon, raptem środkiem ulicy przechadzał się nie kto inny jak lis. raczej niespotykany to był widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko wychodzisz na prostą nareszcie:) masz rację, że szybka jestem, zawsze byłam "kierownikiem wycieczki";):P wszędzie pierwsza, ale szybkość szybkością, ale i gapiostwo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od kilku godzin pada, wciąż liczę na grzyby, chociaż pewnie się przeliczę, bo noce zimne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo wraca moja połowa, będę musiała znikać Betulka - przytulam ❤️ Bastylko - czekam z coraz większym niepokojem, a mój optymizm, że wrócisz zaczyna się ulatniać:o Dorix wracaj kochana, szkoda życia na nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) kawunia podana ,herbatka oraz inusia :)(_)(_)(_)(_)(_)_)(_)(_)(_)(_)(_) Wczoraj byliśmy na imieninach u mamy obchodzą razem z moim M ..tym razem bylo u mamy w domku (ale praca w przygotowaniu jak zawsze ja obsługa ja ) Terix.. jak poweidziała już zulka fajne mieć takie dobre wspomnienia :) Ploteczko.. ciesze się bardzo :) Teklo... spoznione ..zyczenia dla M :) Vaniklo... to kiedy masz imprezkę ? Beatulko...❤️ Dorix.. już daj spokoj i wracaj do nas ! Daisy .. i co to jest i moja dawno już zapowiedziała nam że ani wesela ani( ślubu na początku nie będzie) :O niech robi co chce :O uparta jest :) wszystkim miłego dnia 🖐️ Ja tam nadal czekam i mam nadzieje że Bastylka nam powoli zacznie machać ...Bastylko czekamy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa dzięki za kawę, z przyjemnością wypiję👄 Tekla najlepsze życzenia dla M 🌻 Mam problem z komputerem, stary i zaczyna wszystko siadać. Dziewczynki, które macie laptopy powiedzcie jakie i czy są awaryjne. Magik od komputera odradzał, bo często się psują i są trudności z naprawą. Ale ja już mu nie wierzę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja👄 U mnie pogoda w kratkę tyle że nie szkocką:p.Raz deszcz,raz bez deszczu ale słońca między jednym a drugim nie ma.No i wiatr,ten to bez przerwy od wczorajszego ranka wieje jak wściekły,łepetynkę chce urwać😭 Ale wiecie co?! w domku mam nareszcie ciepło.Wystarczy rozpalić późnym wieczorkiem a trzyma ciepło przez cały następny dzień.Jestem z tego powodu taka szczęśliwa,zwłaszcza że jeszcze nie całkowicie ociepliliśmy poddasze.Jak wiecie sami to robimy po pracy męża i córki no i schodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Nic się nie martw bo widzisz u nas to ja wolałabym by młodzi pomieszkali ciut razem by całkowicie scementować związek,hi,hi.I to wcale nie dlatego że jestem taka postępowa,mam nadzieję że się rozmyśli;):p:). Trudno hi,hi muszę wyznać szczerze nie tryskam entuzjazmem jeśli chodzi o zięcia.A to już dowód na to że los i przeznaczenie potrafią być bardzo złośliwi.Wybranek mojej córki posiada wszystkie cechy charakteru i wyglądu ,które nigdy mi nie odpowiadały a na dokładkę hi,hi jest zwolennikiem Pisu.Mam normalnie kumulację tyle że nie w totka. Ale co począć taki los:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Gdyby nie to ze mój M ma sporą smykałkę jak chodzi o komputery no i potrzebuje do pracy to na ogół wszystko śmiga.Choć jak pamiętacie i nam trafiały się niezłe akcje.No ale zarówno moja córka jak i M preferują komputer zatem nic nie podpowiem jeśli chodzi o laptopy. Zulka Zwierzątka w obecnych czasach uczą się żyć wszędzie,nawet i w mieście.Mnie osobiście bardzo to odpowiada bo powinniśmy razem w harmonii bytować w przyrodzie,no ale różnie to bywa:(. Planują odstrzały i polowania,smutne to bo ciągle stawiamy się ponad innymi,my ludzie.Wydaje nam się że mamy prawo ingerować we wszystko. Wanilka Bardzo fajny pomysł na wspólne świętowanie osiemnastki.No i dodatkowo i mama może ciut odpuścić z kucharzeniem i kelnerką;)Świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz zmykam Teekla pewnie obsługuje gości i rozpieszcza jubilata. Betulka Przytulam Bastylko Serce mi pęka:( Miłej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,kawka Orsejki wypita,dziekuje Terix ja mam samsunga laptopa,zreszta u mnie juz nikt nie ma komputera stacjonarnego.Zero problemów a ponoć duza oszczedność pradu. Córka do tej pory miala toshibe,teraz cos dostala nowego na urodziny od ziecia to nie wiem Nie bój się laptopów naprawde.Tylko ja mam podłaczona klawiature myszke ,szybciej mi się pisze a moze to kwestia przyzwyczajenia. Daisy Orsejko moja córka zawsze sie zarzekała ,ze nie chce wesela a jak przyszło co do czego to wyszło weselisko i to niemałe wcale. Juz niedługo beda zdjęcia to cos poślę. Zulko ja tez czekam na Bastylkę ,ale nie trace nadziei Zapraszam na serniczek brzoskwiniowy,dzisiaj pieczony to najlepszy taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy moi młodzi nie mieszkali wczesniej ze soba ,tzn moze 2 tygodnie bo zięc juz nie przedłużał stancji,ale znaja sie od maluszków z przedszkola,a moze nawet i wczesniej bo mieszkali ze 100 metrów od siebie. I tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×