Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Ja też pamiętam nie było na forum żadnych pozytywnych bet .. . od końca grudnia zaczęłam czytać forum a w styczniu miałam pierwszą wizytę w gyn :) Strasznie ten czas leci :) MaBo trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo Dr G bardzo sympatyczna i delikatna, możesz spokojnie o wszystko zapytać, poświęca więcej czasu podobnie jak Dr P. Osobiście obie bardzo polecam. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula to testujemy razem ja w poniedziałek mam 9 dpt mojej jedynej wczesnej blastki podanej na "świeżo" . Aniu odezwij się jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
ale durne to forum!!! Lalika trzeci raz próbuję Ci odpisać Kochana :) mnie dr M dwa razy prosił żeby być 14 dnia i wtedy rano normalnie gonapeptyl a wieczorem już szprycowanko. Kolejnego dnia podobnie z tym, że rano już tylko połowa gonapeptylu. Basik, Agula, jestem chwilkę za Wami, ja betuję w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo, daj później znać jak wrażenia po wizycie u dr G. Ja mam u niej we wtorek. A mi się strasznie ciągnie ten czas. W którym dpt miałyście wizytę pęcherzykową? Ja będę miała w 24 dpt. Mam nadzieję, że dr G będzie miała dla mnie dobre wieści i znajdzie piękny pęcherzyk. Ja już schizuję normalnie, czy wszystko jest dobrze. Dziś 19dpt czasem mnie brzuch zakłuje, zaboli przez kilka minut jak na @ i umieram ze strachu. Ciągle biegam do kibelka i sprawdzam, czy nie ma krwi. Na szczęście nie ma nic a nic. Zdarzyło się już komuś tak, że było niby wszystko ok, a pęcherzyka nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
peonia pamietam jak ja sie stresowalam przed wizyta pecherzykowa... chyba tak samo jak na bete he he . ja dostalam plamien takze na wizte pecherzykowa pobieglam od razu to bylo w 22 dpt. i bylo juz widac sam pecherzyk a jakos 5 dni pozniej serce bilo. ale czas oczekiwania to był bardzo duzy stres.... pozytywna beta to u mnie byl dopiero poczatek zmarwtwien ile sie naczytalam o poronieniach , pustych pecherzykach itp.. wiem glupie jest czytanie takich postow - kiedy wszytsko wydaje sie ok, ale wtedy tak bardzo sie bałam ze juz nie panowalam nad tym co wpisuje w wyszukiwarke heheh obecnie mam 19 tc, wczoraj mialam drugie badanie prenatalne , bobas rosnie , jest zdrowy a ja czuje sie bardzo dobrze . Ale nie dziwie sie wam , ze sie zamartwiacie ...my dluugloletnie staraczki zawsze bedziemy do ciazy podchodzic bardziej ostroznie i z większym przejeciem !! pytanko do dziewczyn , ktore sa w II lub III trymestrze, chodzilyscie lub chodzicie do szkoly rodzenia??? nie wiem czy kazda z was wie ale one od 21 tc sa bezplatne. ja wlasnie sie zapisalam na takie zajecia i kurs zaczynam za 2 tyg. jest to 10 spotkan a przed kazdym z nich gimnastyka . macie jakies przemyslenia na ten temat?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znacie jakieś sprawdzone sposoby na przeziębienie w ciąży bo chyba mnie rozkłada .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia podobno pani dr bardzo fajna napewno napiszę po wizycie.Nic się nie martw zajmij się czymś kochana bo zwariujesz nie nakrecaj się bo to wam szkodzi! Trzymam kciuki za ciebie napewno wszystko jest w porządku!pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika czyli jestesmy z tego samego miasta") masz tutaj jakiegos sprawdzonego gina bo zapisalam sie do Glowackiego ale ide pierwszy raz. Peonia leczylas sie w Strzelcach u dr HMP? Bo ja wlasnie do niej chodzilam i robila mi cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, tak do niej też chodziłam, ona robiła mi hsg. Ogólnie jest super, bardzo delikatna i ma podejście do pacjenta, tylko strasznie zakręcona. Chyba za dużo na głowę sobie bierze. Jak potrzebowałam historię leczenia, bo chciałam się do programu załapać, to zgubiła moja kartotekę i na podstawie zdjęć z usg co ja sobie zbierałam napisała mi historię leczenia. Co miesiąc słyszałam, jakie wszystko piękne i idealne, że teraz na pewno się uda, a jedyne co dostałam to duphaston i luteinę i tak mi rok przeleciał. Jak już się uparłam, to w końcu mi dała skierowanie na hsg. Później przeszłam do dr Fiegler-Rudol z Przyszowic koło Gliwic, ona od razu mnie stymulowała, proponowała iui, jak się 1 nie udało to od razu kierowała do kliniki do dr M. Jednym słowem nie traciła czasu. Dlatego ja juz do dr HMP nie będę chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, dzięki. Jakoś będę musiała przetrwać do wizyty pęcherzykowej. Zgadzam się z tym, że prawdziwy stres zaczyna się dopiero po pozytywnej becie. Cieszę się, że u ciebie wszystko się super rozwija i że tak dobrze się czujesz, oby tak dalej. Za kogo teraz mam trzymać kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia na przeziębienie ja piłam mleko z czosnkiem. Herbata z miodem i robiłam sobie inhalacje. Do tego duzo owoców. Czyli wszystko naturalne.. Z leków to tylko paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja w sumie z niej w ciazy bylam zadowolona z minusem rejestracji gdzie nie mozna sie wiecznie dodzwonic bo poczta albo umawianie sie na konkretna godzine a po przyjezdzie wchodzisz wedlug kolejnosci kolejki. Dla mnie to sa spore minusy. Dzwonie do niej od kilku dni i sie dodzwonic nie moge oczywiscie dlatego nie wiem czy dopiero w pozniejszym czasie przed porodem do niej nie zaczne znow chodzic. Jutro mam wizyte ale sie zastanawiam czy nie odwolac bo jeszcze raczej nic nie bedzie widac a za wizyte zaplace 150 zl i każe mi znow przyjsc za tydIe tydzień. Kiedys moze by mi nie bylo szkoda nawet gdyby jeszcze nic nie bylo widac ale teraz czlowiek patrzy ile juz za to mize kupic cos dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik to super ;) nie będę sama. Cholernie się boję. Ciociakachna bede trzymac kciuki!! Ciagle czuje te kłucia i ból jak na @ troche to dziwne ze praktycznie od 1dpt ciagle cos tam czuję. Czy brałyscie nospę do któregos dnia tylko? Czy mogę ew. jeszcze sobie wziaść? Dzis 6dpt blastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula a w którym dniu cyklu miałaś podana blastke? jakie endo miałaś? Chyba juz pytałam ale nie pamiętam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo miałam w 20dc podaną. Miała być w 19 ale wypadało swięto we czwartek, poza tym i tak chciałam by dr M robił transfer. Endo w sumie nie wiem jakie było w dt... Jedynie wiem ze tydzień przed na wizycie było 7.9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczynki za odpowiedz. Pojade chyba w 13 dniu cyklu. Aniu jak tam beta?? Robiłaś dzisiaj, czytasz Nas jeszcze?? Bardzo bym chciała przeczytać pozytywne info od Ciebie :) Iwcia ja chodzę do młodego Karonia ale tylko dlatego ze chciałam miec na nfz laparoskopie i żeby on mi ja robił. Nie mam do niego zastrzeżeń. Moje koleżanki chodziły do Fima i wszystkie mega zadowolone. A i jedna kumpela do M.Oczos i bardzo sobie ja chwali, cala ciążę jej prowadziła, odbierała jej poród ale w Prudniku, byla na telefon z nią dogadana. Ogólnie Prudnik bardzo sobie chwaliła, jako jej pacjentka mogla wybrac porodówkę i sama byla na sali później wiec fajne warunki :) Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer mi Dr zalecił nawet teraz zażywać po dwie zwykłe no spy dziennie ale biorę tylko jak czuję, że potrzebuję. Niby no spa jest w ciąży bezpieczna ale w to nie wierzę. Dzisiaj mnie dość mocno boli brzuch, właśnie tak jak na okres. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa, mnie też tak czasem brzuch pobolewa, co mnie okropnie stresuje. Mi w ogóle nie mówili jak mam nospę po transferze brać. Brałam 1-2 na dzień, to mi wystarczało, do momentu aż przestało boleć, czyli jakieś 5-6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku, organizacja najważniejsza :) to już widzisz, co cie czeka i inne mamy bliźniaków. Patrząc na moją betę, to raczej bliźniaków nie będzie, a tak mi się marzyły. Ale jak będzie jeden zdrowy dzidziuś, to też będę przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie brałam teraz nospę 2-3 razy dziennie do 4dpt. Dzis 6 dzien i wziełam teraz na noc. Po transferze mozna bo pytałam lekarki. Zapobiegawczo ale nie wiem do ktorego dpt, czy w ogóle jest jakas granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...będzie wszystko ok. Musi być :-) ta cała ciąża to jest jeden ogromny stres, czekanie od wizyty do wizyty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×