Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Agula wszystkiego najlepszego dużo zdrowia szczęścia oraz spełnienia marzeń życzę wypasionej bety jutro bardzo mocno trzymam kciuki! Ja jutro mam usg i będzie juz chyba wiadomo kiedy transfer! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaa28 robiłam dziś betę właśnie czekałam na wyniki beta 366,6 jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer a Ty teraz w Wawie podchodzilas? Gratuluje ;-) Ania,powtarzalas dzis bete? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula2525 wszystkiego co najlepsze spełnienia tego jedynego marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Joafer moja kochana ależ się cieszę :) tulę mocno i niech to szczęście trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula 2525 wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i oczywisciie spełnienia tego najpiękniejszego marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Ponowne gratulacje! Pokazywałam pismo, ale bez problemu sie obyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula sto lat kochana i tego wymarzonego cudu!! Joafer betka wypasiona, super! Ja zastrzyki przeciwzakrzepowe zgodnie z zaleceniem dr M brałam do końca 12tc, zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży. Wtedy statystycznie spada ryzyko poronienia. Teraz profilaktycznie biorę acard. Jednak osoby, ktore mają mutację i ryzyko zakrzepicy powinny brać do końca ciąży. Dziewczynki gdyby była któraś zainteresowana mam do odsprzedania jedno opakowanie lutinusu (21 tabl. + 2 gratis) ważny do 2018 roku. Interesuje mnie cena 100 zł, moze byc juz z wysyłka. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaki mialyscie estradiol przy 1 podgladzie 4,5 ds? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane! :* Mam nadzieję ze to najwieksze marzenie jutro się spełni ;) dziś juz nie mam tych bóli jak na @ jedynie co to miałam nagłe napady ciepła. Jak przy menopauzie ;) masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niziutki Madzia przy 1 stymulacji kolo 100przy drugiej kolo 300,ale ja zawsze malo jajek produkuje :-/ Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nike chetnie bym odkupila...ale leza juz mi 4 odkupione opakowania...Skupowalam ale ciaxa w 8tyg mi sie zakonczyla,teraz przerwa 3 miesieczna wiec narazie podziekuje...ale jesli zdecyduje sie podejsc to sie odezwe w razie czego,moze jeszcze bedzie ogloszenie aktualna...bo cena mi pasuje,ale boje sie isc po tym wszystkim po mrozaka :-( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem załamana w 4 dzień miałam 290 estradiol, komórki 14,12,10 mm, 5 kom w prawym, 2w lewym, przy krótkim protokole w 6dniu miałam 928estradiolu i wiecej pecherzykow ...to ten długi protokół cos źle na mnie dziala :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wtedy miałam gonal 150..a twraz gonal i menopur 75..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer...ja do ok 8 tc (na koniec dostałam mniejszą dawkę na 10 dni więc mogły mi się skończyć ok 9tc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre rano wszystkim! Dziekuje Peonia :) Mam jakies niefajne mysli. Caly czas było ok a dzis juz mam tylko przekonanie ze sie nie udało :( wynik pewnie będzie ok 13 jak zawsze. Basik trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula spóźnione ale szczere życzenia by spełniło się dzisiaj Twoje największe marzenie :) trzymam kciuki. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncze 17 tc i nadal biore fragmin. Czyli ciagle klucia ktore az mi tak nie przeszkadza. Dzieki temu nie bola nogi. A bez fragminu masakra. Chyba duzo zalezy od wynikow badan, od tego czy masz zylaki i od podejscia gina. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu! Nic się nie martw! Ja też miałam najpierw krótki protokół 12 jajeczek i tylko 3 zarodki. Później długi protokół i na pierwszym podglądaniu miałam niski estradiol. W 10 ds miałam 730 a pobrano mi 11 jajeczek i udało się mieć 6 ładnych zarodków. Wiec głowa do góry! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×