Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatusia

odzyskać wygląd, odzyskać życie DUŻA WAGA

Polecane posty

Gość eviaczek34
Hej kobietki, czy mozna sie do Was "wprowadzic"?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek34
Chec zgubienia nadprogramowych kg, oczywiscie :) a tak dokladnie to powrot do diety i cwiczen. Od zeszlego roku schudlam 15 kg, pojechalam do Polski na 3 miesiace i przytylam 5 kg. Masakra, heh. No ale wracam do gry. Jako, ze dzis mam urodziny to jeszcze dzisiaj pozwole sobie na male grzeszki, a od jutra rezim :D chcialabym schudnac 10 kg. Tak optymalnie. Wiecej nie mam ambicji. W tej chwili przy wzroscie 166 mam 75kg. Przed Polska juz mialam 69,5 no ale :P ale coz nie ma co plakac tylko brac dupsko w troki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviaczek, to chyba jesteśmy podobnej postury :) Ja ważę w tej chwili 78 kg przy 170 cm wzrostu. Za mną już 8 kg, a planuję zejść do stycznia jeszcze 13 kg, a do końca przyszłego roku chciałabym dobić do wymarzonej wagi 55 kg. Zobaczymy, jak mi pójdzie, na razie jestem na dobrej drodze :) A jaką dietę stosujesz? I ćwiczysz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviaczek34
Chocolate cwicze z Tiffany Rothe, poza tym cwiczenia z pilka i teraz planuje kupic sobie roller. Diety jako takiej nie stosuje przy czym nie jem slodyczy, slonych przekasek, nie pije slodkich napojow gazowanych, sokow "sklepowych", nie jem chleba, nie uzywam cukru. Czasem zjem kostke gorzkiej czekolady :) A gdzie reszta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gKaKa
hej, jestem i ja po weekendzie i pełna nadziei na tydzień bez pokus Już jestem po owsiance a za niedługo lecę na kijki. Nie nastawiam się na jakieś duże chudnięcie przez wakacje ale tak jak powtarzam na zmianę nawyków w odżywianiu na zdrowsze. Wychodzi mi to raz lepiej, raz gorzej ale caly czas ukladam sobie to w głowie. Witam nowe koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam homeopatyczne krople hCG 50 ml + opis diety z przepisami - oryginalnie zapakowane, produkt z Niemiec (starczają na 21 dni diety) Mam dobrą cenę i oryginalne krople. Proszę o kontakt mailowy : dietahcgpl @ gmail.com Na tej diecie masz gwarancję schudnięcia w 21 dni do 9 kg - poczytajcie sobie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata32
Cześć wszystkim :) Czy mogę dołączyć? Mam 175 cm i 99 kg... Tak jak autorka mam 2 dzieci (4 i 2 lata) i jestem na wychowawczym. Od dziś zaczynam dietę. Poziom motywacji średni. Trochę problemów do zajadania jest... Cel: - 30 kg do końca 2016 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam gdzieś ostatnio, że wiekszość naszych rodzimych celebrytek utrzymuje szczupłą sylwetke dzięki diecie sokowej... ciekaw ile w tym prawdy.. w każdym razie, idąc tym tropem-zaczęłam poszukiwać i trafiłam na stronę terapiasokami.pl kurczę, jaki fajny sklep, w suie nie tylko sklep, mają świetnego bloga, na którym jest podane mnóstwo informacji o zasadach dobregi odzywiania się, ciekawostki zdrowotne, właściwości warzyw i owoców, duzo tego... no i przymierzam się do zakupu wyciskarki, A ŻE MOJA SOKOWIRÓWKA WYZIONĘŁA DUCHA W UBIEGŁYM ROKU, z pewnością przyda mi się, no i mam nadzieję,że wróci moja szczupła sylwetka sprzed kilku lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaKa, miło widzieć, że wracasz do diety pełna optymizmu :) Agata, witaj :) Jaką dietę sobie obrałaś? Ja dziś już też po śniadaniu i po lunchu. Muesli z owocami i sałatka z kurczakiem. Waga znów pokazała spadek. Na dzień dzisiejszy ważę 77.5 kg. Jeszcze trochę ponad kilogram i pierwsza dziesiątka będzie za mną :) Nie mogę się doczekać dnia, w którym zobaczę na wadze 70 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata32
Wybrałam dietę białkową, codzienne szybkie marsze i aerobiczną 6 weidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, Witam nowe dietowiczki :) Ja dzisiaj wymyśliłam sobie pyszne danie :) Kasza peczak z soczewicą. Mniam ale to było pyszne. nie trzeba zjeść mięsa aby się smacznie najeść. Na kolacje mam łososia i zrobię sobie jego z grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska668
Ja chciałam odzyskać wygląd sprzed porodu;) I powiem wam że z dnia na dzień odkładałam swoje próby aż mój mąż zakupił mi African Mango http://szczupla-kobieta.pl powiedział,że długo szukał czegoś skutecznego i tak po opiniach ludzi postawił właśnie na afrykańskie mango! Kupił to zaczęłam testować ale jakoś nie byłam nastawiona na brawa ale myliłam się bo efekt bardzo widoczny już po pierwszym tygodniu. 3 miesiące z suplementem i 22 kg mniej. Teraz już nie muszę nosić worków na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gKaKa
hej, Już po odchudzaniu? Ja walczę dzielnie i mam rezultaty. Moje uczenie zdowszej kuchni wprowadzam po trochu na innych domowników. Dzisiaj zajadali ze smakiem ryż brązowy zatuszowany przyprawami i smakował im lepiej niż biały :) Jeszcze dluga droga przed mną ale dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chocolatte93
Kaka, no co ty! U mnie juz niedlugo dyszka na minusie :D Widzę tylko, że reszta się chyba wykruszyła, więc nie zaglądam tu juz tak często. No i gratulacje z efektów. Cieszę się bardzo, że się cały czas trzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gKaKa
Chocolatte , tylko ty tutaj motywujesz wszystkich :) Gratulacje z prawie dyszki. jestem z Ciebie bardzo dumna :) Ja na razie -3,5 ale też cieszy :) Na kolacje zrobilam rodzinie pomidory z mozzarellą i zjedli wszyscy z chęcią. No ale teraz piję winko bo meczyk oglądamy. Ale wyznaczyłam sobie limit 2 kieliszki. Polska! Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka, gratuluję! 3.5 kg to bardzo dużo. Teraz już tylko z górki. Zanim się obejrzysz okaże się, że ważysz 10 kg mniej :) Mi czas od rozpoczęcia diety minął błyskawicznie, a już waga pokazuje 77 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Nooooo nieee! Już mnie pochowałyście a ja pukam w wieko ;-) wita Was alko-chipso-nutello-holiczka :-) :-) TAK TAK WIEM - NAJPIERW BĘDZIE WPIER.......L A PÓŹNIEJ MNIE PRZYGARNIECIE ;-) Nie mam kompletnie NIC na swoje usprawiedliwienie. Euro dla Polski niestety się już skończyło więc wracam opita piwem i obzarta przekąskami i fast foodami. :-( :-( no co mam powiedzieć. ...głupia byłam. Dzięki Bulwaa za pamięć o gratuluję zgubione wagi. Gratulacje dla Was wszystkich. Ja przytyłam. Pewnie z 4-5kg (tak.czuję ) jutro się ważę i przechodzę w tryb "tylko wąchania" Buziaki dla Was laski :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Ej ale tu się naprawdę mało dzieje :-) gdzie te obelgi w moją stronę? :-) no dobra od jutra zaczynam juz na poważnie. Dobranoc dziewczyny *Bulwaa * Chocolatte * rise and shine * kaka * i reszta ktorej nie wymienilam i nowe babeczki - jesteście MEGA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gKaKa
Fatusia, łomot Ci spuszczę zobaczysz, jak Cię tylko spotkam hehehe Dobrze,ze się ocknęłaś. Kazda próba zmiany jest dobra. Ja też mam już kilka podejść ale chce zmiany i ją osiągnę. Chociaż wiem,że droga jest kreta i długa ale układam sobie to wszystko. Dzisiaj dzień dietowo udany, zaliczony też rower 28.5 km Chocolatte jeszcze raz gratuluje, 76kg to waga jaką chcę osiagnąć .Także zazdroszczę takiej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Kaka bij mnie ile wlezie :-* juz naprawdę biorę się za swoją tłustą d**e :-) Boże jak patrze na tego oblecha w lustrze to jestem w szoku ze to ja :-( taka fajna dziewczyna by była jakby schudła :-( eh...dzisiaj dzień tez miałam w miarę udany, poza trzema kostkami czekolady (zostały po meczu) Jutro rano wskocze na wage i najbardziej boję się tego ze się zalamie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka, dasz radę. Masz fajne podejście, nie poddajesz się mimo wpadek i dajesz bliskim fajny przykład. Ja cały czas trzymam za ciebie kciuki. Fatusia, miło cię widzieć :) Myślałam, ze juz przepadlas. Dobrze, ze sie ocknęlas. Nawet jesli przytyłaś to nie masz czego się bać. Weź się za siebie teraz, wróć do diety i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
Witam, kilka tygodni temu jak rozpoczęłam ten wątek ważyłam 105.5kg teraz po kilkudziesięciu dniach obzarstwa wróciłam i jest na wadze 105.9kg także zaczynam od nowa. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatusia, to nie jest tak zle :) Dasz radę. Tylko tym razem się nie poddawaj. I tak, jak pisałam Ci zanim zniknęłas na te kilka tygodni - pomysl o zastępnikach. Zamiast zwykłych czipsów, czipsy z jarmużu, zamiast lodów komercyjnych, lody z banana, zamiast ciasteczek, masło orzechowe, etc. Będzie ci łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gKaKa
Fatusia już wiesz,że czas zacząć działać aby nie było jeszcze więcej. I nie uciekaj od nas nawet jak próby się nie powiodą. Zawsze w nas znajdziesz wsparcie. :P Ja dzisiaj już mam -4 kg i niby niewiele a cieszy bardzo. Zrobiłam sobie deser z nasion chia z musem z truskawek i zobaczymy,czy mój podstępny organizm da się oszukać :) Na obiad dzisiaj makaron razowy z pulpecikami z mięsa indyka z sałatą. Kolacja to pewnie mozzarella z pomidorem. I z racji upałów zalewam swój organizm wodą. Dzisiaj z rana poleciałam na kijki bo wiedziałam,że później się nie da nigdzie ruszyć. U Was też tak gorąco?? Ja Mazowsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatusia
-4kg to duuuzo! Gratulacje! U mnie upały z burzami na przemian ( pomorskie) a jeśli chodzi o nawadnianie organizmu to kurcze nie mogę się przekonać do wody po tylu dniach picia słodkich soków i napoi gazowanych wiec narazie cola light i trochę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesselka
Hejka :) ja też do WQas jeśli mogę się przytulic Moja waga 92 a 312.05 było 97,8 Jestem na diecie oxy Jak dla mnie to super dietka . Jutro się odezwę Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesselka
Miało byc 31.05.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesselka
Hej ,to znowu ja. Wszyscy sie relaksują :) Ja już jestem po cwiczeniach : 45 min orbitrek i callanetics Dietka nadal wiadomo :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gKaKa
Witaj Vselka, ja kiedyś też odchudzałam się dietą oxy Trochę tych diet przeszłam w swoim życiu. :) Ja dzisiaj jeszcze bez ćwiczeń ale wczoraj oprócz rannych kijków, zaliczyłam wieczorny rower ponad 25 km. Na dzisiaj też zaplanowany rower, tylko czekam aby się pogoda ustabilizowała bo w nocy przyszedł deszcz i do niedawna lało. Od razu jest czym oddychać. Jak na razie dietowo ok . Musze coś na kolacje wymyślić. Może coś podpowiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×