Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

DIETA zdrowie na talerzu

Polecane posty

hej Chudzinki u mnie przygotowania pełna para czyli wszystkim kupilam prezenty tylko nie dzieciom , po drugie ciasto na pierniki mam po trzecie rybe w galareciezamowilam choinke ubralismy wczoraj jeszcze kolede mieliśmy i takjuz powoli sytuacja sie klaruje najgorsze te prezenty dla dzieci ;( co dostaja Wasze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DODOB:) chudzinko kochana Cześć :) U mnie przygotowania prezenty ogarnięte, dekoracje także. Pozostaje mi zmiana pościeli już zaczęłam i gotowanie i pieczenie to co chyba najbardziej lubię. Z potraw świątecznych mam bigos :) zawsze coś a tak za gotowanie zabieram się na ostro w piątek i sobotę mam wolne więc luzik. Co do prezentów to ja mam tak, że zawsze do końca listopada najstarsza córka piszę list i każdy piszę co by chciał i to są prezenty pod choinkę bo na Mikołaja to niespodzianka i drobniejsze prezenty. U mnie w tym roku najstarsza zażyczyła sobie zabawkę balona na pilota dorzucam jeszcze kostkę Rubika najmłodsze dostaną sanki dla bliźniaków i do tego po paczce klocków Lego. To są prezenty od Mikołaja pod choinkę. Bo ja wszystkim dzieciom z najbliższej rodzinny - czyli siostrzeńcą, bratankom i moim z okazji świąt dam jakąś słodkość i każdemu po 50 zł tak ode mnie symbolicznie - na więcej mnie nie stać bo mam tych dzieciaków w rodzinie całe stadko. Zastanawiałam się czy nie zamienić te 50 zł na bon z empiku ale chyba pójdę na łatwiznę i nie będę narzucać gdzie mają realizować. Dodob:) a może napisz dla jakich dzieci ? czy dla swoich nie masz prezentów no i wiek to coś może bym zaproponowała ? a i jeszcze czy ma to być prezent od Ciebie typowo czy od Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dla swoich czyli chlopy 7 i 11 chciałabym im kupić jakas gre planszowa albo zrecznościową bo mam dla nich teleskop i jakies ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob:) to nie ma innej rady na sklepy internetowe nie ma co liczyć. Musisz wybrać się i ja bym poleciła Ci empik http://www.empik.com/szukaj/produkt?q=gra%20planszowa&qtype=basicForm może bym nawet zamówiła przez net z dostawą do sklepu na stronie deklarują dostawę w 24H i zobacz ile jest fajnych gry http://www.empik.com/szukaj/produkt?qtype=facetForm&q=gra+planszowa&recommendedAge=8-11+lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już wczoraj za pieczenie sie wzięłam bo mezowi do pracy pieklam 3 ciacha a dzis pieke dla syna na jutro na wigilię klasową. Prezenty są tylko jesCze jutro z młodą na szczepienie idę to jeszcze do galerii wpadnę. Jedzenie w tym roku zamawiane mam bo tylko wigilię i śniadanie w pierwszy dzień świąt jesteśmy w domu . Tylko w piątek ciasta będę piekła bo do siostry zabieram a w sobotę jeszcze roladę z łososia. Jutro chciałabym wieczorem prezenty popakowac ale zobaczymy jak będzie. Waga stoi w miejscu ale po Nowym roku trzeba zacząć działać . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dodob:) i co tam wymyśliłaś z prezentami ? Anilorak:) a nie możesz tego szczepienia przełożyć na nowy rok ? ja bym chyba tak zrobiła no chyba, że ta Twoja mała tak dobrze znosi szczepienia. Zasuwasz z robotą, że ho ho. Ja także szykuję się z pieczeniem na piątek będę robić szarlotkę i może makowiec zawijany drożdżowy. Wczoraj naszła mnie chęć na krokiety i już dwa farsze mam czyli pieczarki z serem i szpinak teraz tylko muszę naleśniki i pozawijać i będzie git. Oczywiście plany mam takie, że przez tydzień bym tego chyba nie zrobiła - muszę trochę odpuścić bo zagubię świąteczny nastrój w tym pośpiechu a bym nie chciała. Co do wagi to ja ostatnio bardzo sobie pozwoliłam i zapewne będą wzrosty o nic byle do nowego roku i wtedy wracam do dietowania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już teraz piszę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT i do usłyszenia po świętach. No wiecie pełno roboty więc nie chciałabym tu zapomnieć złożyć Wam życzeń raz jeszcze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!! dużo zdrowia, trochę kasy i spadków na wadze. :) Miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki Fili Tobie i Twojej rodzince też wszystkiego naj naj :) jesli chodzi o prezenty wczoraj zalatwilam wszystkie poszlam do ksiegrni i gry wszystkie byly przecenione o 30% wiec kupilam monopol , kalambury dzieciaki chcially jeszcze glosniki bezprzewodowe i powerbanka i wszystko kupilam jeszcze po komplecie poscieli w mnionki i star warsy dzisiaj rano wszsystko popakowalam i juz zaraz zabieram sie za gotowanie i pieczenie dzisiaj ewidentnie dzien roboczy ;) wszystkiegodobrego Chudzinki dla Was wszystkich fajnie ze jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię czytać, co u |Was, też jestem na "kontrolowanym", staram się pilnować, ale w Świeta, pewnie dam upust żarłoczności ;) Macie bardzo ciekawe pomysły na prezenty, mądre i edukacyjne :) My w tym roku dzieciakom też po klockach Lego a sobie kupiliśmy wyciskarke do soków. Ja się zdrowo odżywiam, więc jest pretekst, by pociągnąć to na całą Rodzinkę. Będzie mi dużo łatwiej, jak zabiorę do pracy duży kubek soku, błonnika tam mnóstwo, więc będę syta! Chcę, by dziec***iły soki, będę im wyciskać nie tylko z owoców, ale przemycę również warzywa. Znalazlam fajny sklep, bo do urządzenia dokładają gratis diety, więc zamówię dla siebie oczywiście detox i odchudzającą, starszemu synowi coś na trądzik, córce na alergie i anemię terapiasokami.pl Życzę zdrowych i pogodnych ,Świąt, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Hej kobitki kochane Zdrowych wesołych i szalonych świat. Nie życzę spokojnych świąt bo to święta radosne więc trzeba się cieszyć i wszystkie troski i zmartwienia odłożyć na bok. Oficjalnie ogłaszam zawieszenie odchudzania do nowego roku . Na ten czas waga idzie pod klucz . Bawmy się w tym radosnym czasie a nie przejmujemy naszą waga. Jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze dla Was i waszych kochanych rodzin. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Hi :) Przyłączam się do przerwy i całkowitym nie przyjmowaniu się wagą do nowego roku dziewczyny!!! Ja właśnie kładę się ach te wszystkie smakowanie dań. Dziękuję za te wszystkie życzenia i raz jeszcze wszystkiego najlepszego dziewczyny!!!! Do miłego zobaczenia po świętach. Ja tam szykuje motywację do mega startu ale to w nowym roku. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) święta, święta i po świętach :) ach Już się chyba nie nadaję na świętowanie no tak mnie brzuch bolał po każdym posiłku. A tak poza tym wszystko ok było fajnie - gości cały dom. Jednak jak co roku łapie się na tym, że za dużo za dużo przygotowuję jedzenia na święta. no a jak u Was dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki dobrze ze juz po swietach ja juz tez sie nie nadaje na swietowanie jestem ociężała i nic mi sie nie chce ale dzisiaj mam przygotowane jedzenie i mam nadzieje trzymac sie planu ;) ważenie postanowilam przełożyc na Nowy rok , bo teraz pogłebi to moja depreche ;) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Cześć :) Dodob:) faktycznie jak dobrze, że to już po świętach. Myślałam, że padnę z dolegliwości żołądkowych przy stole. Te wszystkie pyszności to nie dla mnie. Ja tam planuję się zważyć w piątek i zobaczyć ile będzie wzrostu. Zbieram motywację bo z początkiem stycznia zabieram się za dietowanie ostro !!!- wstępny plan taki, że będę liczyć dokładnie kcal - jeść zdrowo ale w granicach powiedzmy 1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Cześć Kochane Przepraszam że nawet życzeń nie złożyłam ja prawie całe święta spędziłam w łóżku złapało mnie przeziębienie wczoraj nawet w pracy nie byłam. Ja zaczynam dietę od dziś zrezygnowałam z chleba ziemniaków kasz ryżu na jakis czas zobaczę czy waga zacznie spadać. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja zdrówka życzę ;) Fili może masz racje z kontrolą wagi moze znajdę w sobie tyle siły zeby spojrzeć na wage w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja:) kochana przepraszać nie ma za co !!! Oj życzę zdrowia i raz jeszcze zdrowia. No a jak tam Twoja rezygnacja z kolacji ??? nadal trwasz ?? Jak to Ci idzie co ??? Dodob:) ja się zważę - na spadek nie liczę a bardziej na większą motywację do działania w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili na razie wyeliminuje chleb i tym podobne może wówczas będzie waga spadać. Jeśli chodzi o kolację to teraz jadłam zobaczę może lepiej zrezygnować z tych rzeczy a lekką kolację zjeść. Muszę po prostu zastosować jakąś dietę redakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
hej dziewczyny. moze zaczne od poczatku. jestem kaśka mam 26 lat i 176 wzrostu. wagi ? hmm sama nie wiem ile i nawet nie chce mi sie wazyc bo wiąże się to zaraz z płaczem . pewnie kolo 86 kg. od dawna próbuje schudnac. nie zawsze byłam taka gruba. dopiero odkad poszłam do pracy tak sie zapuscilam. mam przekochanego narzeczonego który jest sportowcem uwielbia silownie jest super umiesniony i tak naprawde od zawsze zastanawialam sie co on we mnie takiej grubej widzi :) chciałabym schudnac nie dla niego ale sama dla siebie chociaz te 10 kg. nie chce byc patykiem tylko normalnie sie czuc. moją zmorą są słodycze pochłaniam je w nienormalnych ilosciach nawet teraz jak pisze do was. a na dodatek moj facet nie ułatwia mi odchudzania bo co chwile cos podstawia mi pod nos! ehh.... od jutra mysle przejsc na diete jakies 1300 - 1400 kalorii plus ruch ( basen 2 razy w tygodniu i 2 razy jais trening albo bieganie albo skakanka). czy mogłabym sie do was tutaj przylaczyc>? potrzebuje wsparcia . bedzie mnie motywowac jak napisze co jadłam bo bedzie mi wstyd obzerac sie kiedy wy tak ładnie sie odchudzacie. :) plan jest taki do wiosny schudnac do spodni sprzed 2 lat :P mysle ze to jakies 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Eklerek :) witam i zapraszam!!! Pewnie, że z nami będzie łatwiej. No mi dziś udało się starszą córkę zawieść na trening i sama także skorzystałam przepłynelam 20 długości dużego basenu i do tego 15 minut sauny. Oj zauważyłam, że po tej przerwie to nie chciało mi się wchodzić do wody bo taka chłodna no ale jak poplywalam to w saunie bym zasnęła tak mi tego ciepła brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki Eklerek witamy i zapraszamy , ja wczoraj zaliczylam 1,5 h silowni tak strasznie nie chcialo mi sie isc ale potem te endorfiny po wysilku bylo warto ;) wprawdzie wieczorem zaliczylam kieliszek czerwonego wytrawnego wina ;) mam nadzieje ze malymi kroczkami do konca stycznia obacze 6 z przodu ;( to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie Święta wegetariańskie, choć goście dostali oczywiście rybę. ;) W BN trochę słodyczy zjadłam u teściów, ale zważyłam się jak co tydzień w środę i i tak spadło mi 300 gramów. Dosyć dużo, biorąc pod uwagę, że jestem przed okresem. Dziś trochę poszlalałam z ilością żarcia, wasy z hummusem wmiotłam na śniadanie chyba z pół opakowania, dalej zupa krem z zielonych warzyw, banan, granat, jogurt z chia i znowu wasa z hummusem... a, i na lunch do kawy dwa zbożowe ciasteczka. Odkąd zaczęłam dietę 8 listopada schudłam 4,6 kg :) Mało i niemało. Ważę teraz 72,8, ale marzyłam, żeby przed końcem roku zobaczyć na wadzę 6 z przodu... co się chyba jednak nie stanie. :( Po nowym roku muszę zacząć chodzić na basen! Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) no zważyłam się i waga pokazała 76,7 kg !!! MEGA WZROST :( nie wiem jak skomentować. Plan jest taki aby jakoś zdrowo i bez wzrostu przeżyć do nowego roku a z początkiem stycznia w pierwszym tygodniu ruszam dziewczyny ostro do działania !!! To już pewne !!! Azja :) jak tam zdrowie ??? Dodob:) a Ty ważysz się dziś ??? Eklerek:) jesteś jeszcze z nami ??? Miłego dnia życzę - piszcie co tam u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Część Dziewczyny U mnie ze zdrowiem katastrofa co prawda przeziębienie trochę przeszło ale od północy męczyły mnie dziś wymioty i biegunka. Przyszłam do pracy ale głową mnie tak boli że nie mogę wytrzymać pewnie mąż będzie musiał po mnie wcześniej przyjechać bo nie wytrzymam do 16:30. Na wadze 83,3 więc spadku nie ma wzrostu również więc ok Mam nadzieję że po nowym roku pójdzie mi lepiej. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
dziewczyny ja zaczynam od poniedziałku bo jutro sylwester na pewno bedzie duzo alko takze dieta od dzis nie ma sensu . ale od poniedziałku biore sie za siebie :) trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja :) bidulko - zdrowia i raz jeszcze zdrowia !!!! A waga piękna. Zobaczysz w styczniu razem nam pójdzie w dół innego wariatu nie przyjmuję. Eklerek :) no u mnie będzie podobnie nie ma co się oszukiwać z tym, że bardziej w niedzielę i poniedziałek jutro z mężem pracujemy więc sylwester zrobimy sobie w nowy rok. W poniedziałek to będę się przymierzać startuję jakoś w tygodniu to się jeszcze okażę ale tak na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
Fili80 ja i tak jestem pełna podziwu ile już zrzuciłas :) teraz juz z górki najgorsze są początki . Ja własnie układam plan diety co bede jesc i kiedy i jak cwiczyc. Pracuje po 10 - 11 godzin takze mam mało czasu dla siebie ale jakos postaram sie godzinke na cwiczenia co drugi dzien przeznaczyc Pewnie bedzie to na zmiane skakanka i basen. Noi musze jesc wiecej ryb i kaszy mam niedoczynnosc tarczycy i przy tym trzeba jesc duzo omega. Wyzwaniem dla mnie bedzie rozstanie sie ze słodyczami . ale jak wytrwam dwa tyodnie to potem odzwyczaje sie od słodkiego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki w ostatnim dniu roku chciałabym wam zyczyc spadków wagi wzrostu sukcesów i samych cudownych chwil w 2017 roku ;) Fii wage sprawdzałam mam @ wskazala 72,6 kg wiec szału nie ma ale jak piszecie od poniedzialku ryzy diety bo nigdy 6 nie zobacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) No to w starym roku życzę Wam i sobie spadku wagi i osiągnięcia w tym Nowym Roku naszych wymarzonych celów. :) No Wszystkiego Najlepszego!!! Ps. Ja dziś świętuje sama no córki śpią a ja mam czerwone wino ;) taki wstęp bo jutro będzie u mnie sylwester :) bo mąż dziś w pracy na noce. Pewnie w poniedziałek będę leczyć się po sylwestrze więc wstępnie startuje pełną parą we wtorek!!! Oby to było ostatnie starcie!!! Choć nie powiem miło tu mi z Wami może z Nowym Rokiem ktoś się dołączy albo powróci byłoby miło. Pa udanej zabawy sylwestrowej!!!! Do zobaczenia w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Chudzinki w Nowym Roku ;) ja wczoraj zabalowalam umiarkowanie nie bylo zle wiec dzisiaj od rana pelna entuzjazmu planuje kolejne dni wiem ze moze byc ciezko bo do polowy stycznia bede miec kuuuuuupe roboty bo pracuje w finansach i rok trzeba zamknac ale mam nadzieje ze pozytywne nastawienie spowoduje wdrozenie diety i ubytek kilogramow czego sobie i Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×