Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

To są wlasnie niektórzy lekarze z powołania jak i księża. Odbębnić robotę, zgarnąć kase i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
o kurcza a to dr M dzisiaj nie bylo? jak wyglada ten dr G wysoki w okularach? bo dzisiaj bylam w gyn i akurat wszedl... Teraz Peonia odpoczywaj i sie juz nie denerwuj:* Hope jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest straszne ale ciesze sie ze tonie tylko ja mam takie zdanie bo juz sie bałam ze sobie cos wymyślam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała Mi napisałam Ci mail Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dziękuję za info z tym intralipidem, mogłam szukać ale lepiej wiedzieć to od osób które mają z tym jakaś styczność. Iwcia gratuluję,że się udało u trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok. PS. Ja bym poszła na skargę na tego idiotę bo lekarzem to go nazwać nie można.. Peonia, dużo spokoju i odpoczywaj dzisiaj. Mam nadzieję,że ja nie trafię na tego lekarza przy moim crio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi, grubszy, ale nie gruby, dłuższe włosy zaczesane na bok, koło 50-taki. Okularów nie miał. Ubrany był dziś cały na niebieskiego. Jestem juz w domu, staram sie wyciszyć. Wygadałam sie i jest mi lepiej. Kciuków jeszcze nie puszczajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to, ze dr Grettka tak cicho mowil, to tylko on na tym tracił, bo musiał mi wszystko 2 razy powtarzać, hihi. Sa dziewczyny, które go chwala, tak? Może miał zły dzien? Może jest dobrym specjalista? Man nadzieje, ze mi transfer dobrze zrobił i doczekam sie tych bliźniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
kurcze ale czemu sie podpisywal za dr Cz? dziwne:/Ania dzieki odpisalam Ci @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja też już jestem w domu po transferze. Z moich dwóch zarodków podali mi 1 klasy 4A, drugi niestety przestał się dzielić. Zostało mi mocno wierzyć, że ten jeden to ten jedyny. Peonia o której miałaś transfer, ja do sali weszłam ok 9:35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manipfranio. Ja o 9:35 wyszłam z sali, ale siedziałam jeszcze w klinice do 11 chyba. To może cie widziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ubraną granatową sukienkę. Zanim weszłam wychodziła blondynka w kręconych włosach i chyba w białej bluzce czy to byłaś Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Aurelia przykro mi :-\ Dorciak gratuluję dziewczynek, a Karolcia Tobie parki :-) Iwcia trzymam kciuki :-) jesteś nadzieją, że po latach niepowodzeń można zajść naturalnie :-) Mandy miałaś juz prenatalne? Peonia trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio, dobrze mnie kojarzysz. Kręcone włosy, biała bluzka i spódniczka w paski :) Byłam taka zła, ze nie widziałam kto wchodzi za mną. Ale widziałam blondynkę w granatowej sukience długiej az do kostek jak chodziła po klinice, to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio, a ty byłaś zadowolona z dr G? Jak tam twój transfer? Trzymam kciuki, dobrze ze aby jeden sie rozwijał dalej. Tak to jest z tymi zarodkami, wielka loteria. Czasem slabe zarodki dają piękna ciaze, a mocne sie nie przyjmują. Mnie nie informowali o zarodkach, ale wien, ze były z 5 doby i ponoć super, tak określił dr M na wizycie w 10dc, jak oglądał raport. Kiedy kazał ci testować? Bo mi po 12 dniach, ale będę szybciej betowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia trzymam kciuki mocno!MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Hope, prolaktyna na czczo wyszła mi 9,9 ng/ml (norma do 25 jest), po 1 h miałam 317,30, a po 2 h miałam 236,33. Skonsultuję ten wynik jeszcze z dr M, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio a to Twoje zarodki hodowali do 5 doby ze przestał sie dzielić czy zaraz po rozmrożeniu sie nie dzielił? Peonia już sie nie stresuj, będzie dobrze. Mam nadzieje, ze mi będzie robił transfer jakiś miły lekarz, albo przynajmniej neutralny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, masz racje. Szkoda nerwów, ważne zeby miał dobra rękę. Zmienił mi estrofem z 2x1 na 3x1. Wy tez az tyle go bierzecie? Wczoraj miałam jakieś skurcze/kłucia i tez mi na to cos przepisał, razem z nospa mam to brac 3x1. I jak sie uda, to dalej brac te wszystkie leki. Pytałam tez o łączenie acardu i fragminu. Mowil, ze te leki maja zupełnie inne działanie i nie trzeba zachować 12 godzin różnicy pomiędzy nimi. Kasiurej, dr G nie był niemiły. Raczej gburowaty. Jeszcze mu będę dziękować jak sie uda, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam nadzieje ze nie będzie gburowaty bo ostatnio mam jakieś nerwowe dni, mam cięty język i mogę sie odwdzięczyć słownie :) powiedzcie mi, wy musicie brac encorton cały czas? Nawet po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, encorton cały czas 1 tabletka. Lepiej mieć cięty język niz być grzecznym. Ja dopiero wyrabiam charakter i walczę o swoje! Tasia, a czemu tak dużo tego estrofemu? U mnie dr sie dziwił, ze tak mało go biorę. Na co on jest? To sa hormony, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie endometrium rosło bdb. Pewnie dlatego taka mała dawkę miałam. Chyba nie zaszkodzi jak zwiększę dawke tak jak dr G mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, może po encortonie jesteś nerwowa? Czytałam o nim ostatnio, ze sportowcy go jako doping stosują i dyskwalifikuje ich to z zawodów. Można być po nim nerwowym i agresywnym. Na mnie nie zadziałał, poszłam w sobotę pobiegać, to po 3km siły nie miałam. A planowałam sie zrelaksować na 15 km, ostatni bieg przed crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia moje endo tez ładnie rosło a też miałam estrofemem 2x1 potem 3x1 wiec nie martw się! Maniofranio kciuki zaciśnięte! Aurelia bardzo mi przykro pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek Encorton odstawiłam dopiero w.okolicach 7-8 tc. A Estrofen brałam 2x1 i też tak.odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta 1300, kropka jeszcze nie było widać bo mówił ze przy 1500 dopiero widać ale podejrzewa gdzie jest pokazywał palucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×