Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
muusia ale fajnie by bylo jakbys niedlugo urodzila. mam nadzieje ze te skurcze to nie na marne! tu chyba wszystkie urodzily przed albo w terminie u mnie nadal cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Monika spokojnie ja tez czuje jakby u mnie ciaza miala trwac......u huhuhuhu 2lata! Zastanawiam sie ile nas zostalo jeszcze w dwupaku ty muusia ! I kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moglby sie juz to moje dziecko urodzic bo na dole brzucha pojawiaja sie brzydkie rozowe rozstepy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy dziewczyny. Brzuch pobolewa spina sie mala się wierci. Moze jakos usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej kobietki. Musia jak tam ? Mam nadzieje ze urodziłas. U nas dobrze wszystko wczoraj była położna bo dostałam nawał pokarmu i płakałam. To bardzo obciążające dla piersi i bolesne. Położona była zadowolona z karmienia choć ja nie do końca Mały czasem ssie i po 1h ale jakoś tsk z dnia na dzień idzie sprawniej. We wtorek idziemy się ważyć to będzie wiadomo czy dobrze przybiera. W szpitalu bez nawału ciężko jest utrzymać ten spadek wagi o max 10% nam groziło ze będziemy musieli zostać jeszcze 1 dobę i dali mi 5h żeby to nagonic i udało się. Mąż przezzczesliwy dostałam prezent i piękne kwiaty. Póki co nikogo nie zapraszam ani też nie ogłaszam tego światu. Mały tylko w sumie je i śpi. Ale piękny jest jestem zakochana. Sesje byśmy zrobili ale chciałabym ze starszym synkiem a on ma być za tydzień. Takie sesje są do ok 14 dnia po urodzeniu. Ok idę na śniadanko bo mąż czeka pozdrawiam i obiecuje częściej wpadać ale trzeba było nam te 2 dni na przywyknievie do nowej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie rozkrecilo i jestem rozpakowana! O 4:45 jakos mala wyjęli. 4320 57cm 10/10 Każdy na porodówce zdziwiony ze cc chce i musiałam sie tłumaczyć a jedna polozona jak mówiłam lekarzowi dlaczego to tak jakby usta zaciskala zeby się nie rozesmiac:/ Lekarz tez zalowsl bo mialam 5 cm rozwarcia na sali jak sie znalazłam to juz skurcze co 2 min mialam i prawie na 100% bole z krzyża. Nigdy juz cc nie bede chciala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Musia gratulacje! !! Ale dużą! Odpoczywaj Ja przyznam że po cc się dobrze czułam a teraz to bardziej niż rana bolą mnie te cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba tylko ja zostałam w dwupaku. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edytkasynek ja was tylko podczytuję,ale nie zostałaś sama jestem z terminem na 16 i lekarka mówi,że nie ma szans na wcześniejszy poród.A wszystkim dziewczyną,które juz przytulają swoje maleństwa serdecznie gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie według usg to powinnam do środy urodzić edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę, ja wg usg 14 wiec różnica w moim przypadku żadna.Pierwsze dziecko urodzilam zgodnie z terminem z om.teraz nadzieje,że bedzie podobnie i nie przenoszę.Bardzo chciałabym już urodzić i czekam na każdy skurcz niestety wszystkie przepowiadające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
No to we trzy czekamy jeszcze. Termin na dziś a skurczy ni ma. W pon idę do szpitala i pewnie znów cewnik i kroplówka. U nas nikt nie czeka dwóch tyg po terminie tylko trzy dni max i wywołują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Gratulacje ...........Muusia to mialas ta cc czy nie mialas bo nie zrozumiallam! Hahha mialam na 1sierpnia termin a chyba ostatnia. Bede tak wam to dziewczyny szybko idzie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
musia gratluje! Lucja ma racje, idzie Wam szybko, wszystkie rodzicie przed czasem a ja czekam i czekam, frustracji mozna dostac! moj wazy juz 3500;/ az sie boje jak duze bedzie to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny Sorki że nie pisze juz tak często ale jak wrócilyśmy do domku to zaczęły się odwiedziny.I tak jakoś czas zleciał, mamy sobotę..Wczoraj mała napędziła nam stracha.Nie mogła spać a jak już to tylko 10-15 minut i znowu chciała sać. Do tego miała lekka biegunkę. Juz mieliśmy jechać na pogotowie. Ale na szczęście usnela. Czy powodem tego mogło być to że ja wczoraj mało zjadłam? Jakoś tak czasu nie było... Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili a kiedy masz wizyte poloznej srodowiskowej?moze zadzwon i zapytaj jej ja mam na 11.08, boje sie ile ten klocek bedzie wazyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luna i ty niedługo będziesz mieć swojego maluszka przy sobie. Monia pomogła ta kurkuma? Musia dajemy radę. Mój mąż tak się pali do opieki nad Zuzią że mam okazję ją przebrać tylko w nocy jak on śpi ;-) Jestem mile zaskoczona kompiemy razem, naprawdę dajemy radę. Rzsowa Gratuluję!!! Dajecie rade? Karmisz ? Outa u mnie to samo mała sie po godz. czasami dłużej. Ale się nie poddajemy chce dla niej jak najlepiej, mąż też wspiera gotuje mi obiadki :-) Też się zakochaliśmy na tyle że chcemy już drugie! :-D Ale dopiero w przyszłym roku zaczniemy działać ;-) Musia Gratuluję! Ja nie zrozumiałam to miałaś cc czy nie? Jak maleństwo? Monia położna była wczoraj rano a wszystko zaczęło się koło godziny 19.00 dzwonił mąż ale nie odbierała. Juz podjęliśmy decyzję że jak zje i się obudzi znowu to jedziemy ale akurat usneła. Dziś jest już ok tylko budziła się bo było jej chłodno. Drugie dziecko wolę mieć chyba jednak zimą albo wiosna. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha opowiem wam coś śmiesznego. Wczoraj byliśmy na pierwszym spacerku ;-) położna powiedziała że można więc mój kochany mąż szybko wyciągnął wózek i ruszyliśmy do sklepu (krótki spacerek około 15 min).Spotkała nas sąsiadka starsza kobietka gratulacje i te sprawy aż nagle mówi mi żebym się bandaże elastycznym ściskała! Szalona. Brzuszek co dzień mam mniejszy teraz to wyglądam jakbym była w 4 miesiącu ciąży. Później znajdę metra to zobaczę ile straciłam. Ale i tak nie zmienia faktu że babka głupia jest w połogu nie wolno nic robić! Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili nie smarowalam, dzis bylam skonsultowac to z innym lekarzem i stwierdzil ze to nie jest grozne, ze mam niczym tego nie smarowac. szczerze to Wam zazdroszcze juz tych dzieciaczkow i spacerkow niech Wam sie Zuzia zdrowo chowa! jaki Ty Lili masz wozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia juz niedługo i ty będziesz mamusia.Ciesze się że to jest nie groźne dla was.Teraz możesz być juz spokojna. My mamy Adamex Barlette super się prowadzi! Mega lekko.Wy jaki macie wózek? O mam metr na wysokości pępka 105 cm a w ciąży 14 lipca ostatnio się mierzyłam 115 cm sądzę że do porodu coś tam jeszcze przybyło a nawet gdyby nie to 10 cm różnicy to i tak dużo Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj lekarz chciał mnie skierować do szpitala bo mu sie wynik ktg nie podobał ale kazał powtórzyć zapis i wyszedł w porządku. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej mu juz w domciu. W nocy oczywiście przy karmieniu poczytam i popisze;) Musia gratulacje!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Lila co za głupia baba jaj słyszę takie złote rady to rzygam. Nie rozumieją ze teraz jest już wszystko inaczej niż 30 lat temu. Tym bardziej jak karmisz naturalnie macica sama się pięknie obkurcza. Mnie też leci brzuch ładnie. Dziś znajoma mojej mamy na zator mówiła żeby spirytusem cycki smarować haha.... juz lecę. .. Ta biegunka to normalne u dzieci które karmione są naturalnie na początku także spokojnie. Nie jedzcie na pogotowie z tym. M9je życie to od karmienia do karmienia... nie powiem ze mi to pasi ale jestem szczęśliwa ze karmie ze mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a dziewczyny te rady starszych pan to szkoda gadac, moja mama rozmawia ze znajomymi i co chwile jakies newsy mi zapodaje…szkoda gadac, rzeczy ktore juz dawno wiem i wydaje jej sie ze madra jest mi dzis lekarz zrobil masaz szyjki na wizycie, moze to cos da…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
strasznie duzo sie dzisiaj nachodzilam, maly wariuje i strasznie sie wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny bralyscie suszarke do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mam dość tych pytań kiedy poród. może od razu niech pytają kiedy mogą przyjść w odwiedziny. a co do tych dobrych rad. mój tescio przy córce mówił że trzeba ciasno opatulac dziecko. bie posluchalam się i nie miałam problemu z bioderkami dziecka. a szwagierka się posluchala i potem musiała 2 lata z dzieckiem do ortopedy jeździć. czasy się zmieniają edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Dziewczyny melduje ze ja juz rozpakowana ;) dzis rano mialam ronione badania, ordynator stwierdzil ze pecherz bardzo napiety i jedziemy na porodowke na wywolanie 2h lezalam pod oct do tego ktg bo niby takie sa teraz przepisy wiec musialam ciagle lezec na lewym boku. Pozniej lekarza zsniepokoilo moje cisnienie, od rana bylo powyzej 150. Przebil mi pecherz (a podchodzil do tego 3 razy) i zaczela sie jazda bez trzymanki. Skurcxe jak skurcze bolesne ale dalo sie wytrzymac i zbierac sily miedzy nimi. Przez to ze cala poerwsza faze porodu dawali mi oct to nie bylo mowy o tym bym.wstala z lozka. Za to cala druga faze przeszlam w pozycji "na kucka". Polozna kazala mi wstac gdy czubek glowki byl miedzy nogami Caly porod od odejscia wod trwal 2 i pol godz. Nie peklam, nie nacieli teraZ takze teraZ czuje sie jakbym w ogole nie rodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×