Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość Łucja1988
Monika a nie bolal cie ten masaż szyjki? Mi próbowali przy poroodzie. Z synem to robic myslalam ze skonam.....z zadnym skutkiem! Na sama mysl o tym dostaje gesiej skorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Gratulacje kolejnej mamusi! :-) no to coraz mniej nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Edyta na szybko przeczytalam Twoj ostatni post..l co do pytan rodziny - mnie po 2h od porodu szwagierka pyta o date chrztu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luna też chce tak szybkiego porodu ale w naszym szpitalu wywołują dopiero tydzień po. a teraz jak byłam na patologi to dziewczyna miała dopiero wywoływany w 42 tygodniu. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Luna gratulacje,jaki duzy dzidzius? Lucja o dziwo nie bolalo, wlasnie duzo sie nasluchalam o tym ze to bardzo boli ale nie czulam bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Edytka u mnie tez dopiero tydzien po przyjmuja do szpitala i wywoluja no ale mam nadzieje ze do tego czasu to juz sie dziecko urodzi, nawet nie chce myslec inaczej tez macie takie bole w pachwinach? mnie przy chodzeniu bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
teraz tak czytam ze zeby zrobic masaz szyjki musi byc minimum centymetr rozwarcia a u mnie wszystko jeszcze pozamykane a mowil ze zrobi masaz i wlozyl palce…juz nic z tego nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
U mnie tez wywoluja dopiero po terminie, lezalam.na sali z dwoma dziewczynami ktore byly juz tydzien po terminie. Wvzoraj mieli trzecie podejscie do oct i nadal nic nie ruszylo. U mnie powodem do wywolania bylo wysokie cisnienie Mowia ze taki wywolywany porod bardziej boli, moze i tak nie mam porownania ale wydaje mi sie ze lepiej sie pomeczyc te 2godziny niz rodzic przez 15 bo nie wiem czy mialabym wtedy tyle sily na parcie Ktos tu pisal ze teraz polozne bardziej chronia krocze przed nacieciem i rzeczywisxie u mnie w dwoch ostatnich skurczach polozna kazala nie przec tylko na jej znak lagodnie popychac i sama tez przesuwala jakos to dziecko by bez problemu wyszlo Maluszek ma 2800g i mierzy 54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie martw się w pare dni maly tyle nie urośnie.juz pod koniec Malo przybierają. Luna ja jak przyszłam na up wczoraj to ciśnienie mialam 168 i tak caly czas. Przesrane po cc ze jej nie można bo ja ciągle teraz mysle co bym zjadła. Lista metrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie martw się w pare dni maly tyle nie urośnie.juz pod koniec Malo przybierają. Luna ja jak przyszłam na up wczoraj to ciśnienie mialam 168 i tak caly czas. Przesrane po cc ze jej nie można bo ja ciągle teraz mysle co bym zjadła. Lista metrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
W nocy wybudzały mnie nieregularne skurcze. Wieczorem pozwolili§my sobie z mężem na intensywniejszy seks z nadzieją że coś ruszy no jak narazie to nie działa. Za to znowu jestem nie wyspana. Córka też źle spała, budziła się kilka razy, bardzo się wierciła podczas snu. Wczoraj wpadła teściowa z siostrą męża po ogórki. Tyle tego że przerastają na działce a ja się już za wekowanie nie biorę. Gratulacje. Kolejna rozpakowana. Ja czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia jak Ty sie czujesz po tej cesarce? ja jestem przerazona bo moje dziecko wazylo 2700 a teraz w ciagu 3 tygodni przybralo az 800 gram wiekszosc ciuchow mam na 56 i pewnie nie zdaze ich nawet ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Gratulacje dla kolejnej mamy!!! Nocka dziś taka ze poszłam spać po karmieniu kolo 3 potem o 5 mąż mi przyniósł glodomora i teraz znów. Monika mój ma 54 i nalepirj mi pasują ciuchy 50. W 56 się topu choć też zależy już od ciucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luna japierwsze dziecko rodzilam prawie dobe. Moja corcia wazyla 3,5 kg i miala 56 cm, teraz ostatniego usg wyszlo ze synek nedzie mial wiecej niz te 3,5 kg Edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mi zostalo 9 dni niby tylko tyle a dla mnie to aż tyle.Irytują mnie ciągle pytania i smsy czy już urodziłam lub czy może rodzę.Tak samo jak od początku ciąży każdy pytal czy znamy juz płeć jak płeć poznałam wszyscy pytali czy jestem zadowolona.Nie wiem dlaczego te pytania działają na mnie na jak czerwona płachta na byka.Mialyscie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika w miare ok. Chodzę myje sie tyle ze jedzenie dopiero jutro kleik ale m mi sucharki przywiozl i Se zjadłam trzy.i rosolu chudego mi przywiezie. Moja ma antybiotyk dzis pobrali crp i zobaczymy czy trzeba dlugo brac. Monika Edyta i lucja teraz czekamy na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Zbieram sie na izbe przyjec .....dzisiaj maja mnie przygotowac na jutro rano ale mam stresa! Trzymac kciuki jutro dam znac co i jak! Muusia dziwne ja o16 mialm z synem cc a rano juz dostalam sniadannie potem obiad....nie wiem czemu tak dlugo cie przetrzymuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia ciesze sie, że w miare dobrze funkcjonujesz. czemu mala dostala antybiotyk?przez to ze chora bylas przed rozwiazaniem? Lucja to Ty jutro masz cesarke? wiedzialam ze zostane na końcu, ja mam jeszcze 5 dni do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia czy Twoja mala wchodzi w ubranka 56 czy 62? bo sie zastanawiam czy moj wejdzie w 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Juz na oddzialle jestem ! Wszysttko ok ktg zrobione! Malla duza jutro jesttem na 8 rano zapisana na cesarke! Pani doktor mowii ze wszystko trzymaszyjka kompletnie nie przygotoowana na porod sn, lozysko tylko ma slady starzenia juz! Trzymac kciuki dziewczyyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łucja ja w 37 tygodniu miałam już łożysko 2/3 stopień starzenia łożyska w czwartek zaczynam 39 tydzień edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tak dlatego ze ja chora i morfologia nie taka. Pewnie ze w 56 wchodzi. Chociaż większość mam 62. A w niektóre co w domu mam to pewnie sie juz nie wciśnie tluscioch moj:D Ja ostatnio w pn na usg mialam lozysko 2 stopnia ze zlogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucja to fajna data bedzie! Ciekawe czemu w niektórych szpitalach sa takie cc planowe jak wszystko ok z ciaza a w innych trzeba czekać na akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dziewczyny zaczęłam bardzo puchnąć, nogi, ręce mam jak poduchy. Nawet domowych kapci nie jestem w stanie założyć bo są bardzo ciasne. Trochę mnie to przeraża bo i waga bardzo skoczyła w górę. Boję się że przez to będą chcieli cesarkę robić a ja się bardziej cc boję niż naturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej bardzo puchlam i nie bylo to powodem do cc wiec aga nie martw się na zapas. Mnie złapał uciskowy bol glowy moze to przez znieczulenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Agnieszka tez nie slyszalam zeby z tego powodu cc robili, spokojnie. na kiedy masz termin?moze malenstwo niedlugo sie urodzi w ogole nie ma co czarowac te ostatki ciazy nie sa super. zazdroszcze dziewczyna ktore urodzily 2 tyg przed terminem, ja jeszcze wtedy nie wiedzialam co to trud ciazy, a teraz jak taki hipcio sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia odwiedziny w szpitalu dzis przy niedzieli byly czy mialas spokoj? ile trzymaja po cesarce w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
No 8 rano 8dzien 8miesiac dobra data! Ja chcialam zeby sie samo zaczelo najlepiej ale no coz...... bedzie jak Bedzie. Oby udalo mi sie przespac noc bo potem ciezko bedzie! :-) no to zobaczymy ile ta moja dziewczyna bedzie ważyć jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mąż dwa razy byl i teściowie na 15 minut. Jutro moze moi rodzice zajrzą. dzis tak usnelam po 12 ze nie słyszałam jak mala placze i sąsiadka mnie budzic musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×